Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.11.2022, 18:26   #1
Fabriek
Veteran
 
Član od: 30.9.2011.
Lokacija: Srbija
Poruke: 841
Zahvalnice: 418
Zahvaljeno 257 puta na 174 poruka
Određen forumom Assassin's Creed Mirage

Trailer


Nova Assassin's Creed igra planirana za prvu polovinu 2023-e, gde ćemo biti u ulozi Basima iz Valhalle, u zlatnom doba Islama u Bagdadu i tvrdjavi Alamut dobro poznatoj zajednici i poštovateljima franšize.

Igre obećava vraćanje korenima franšize u svakom pogledu, po najavama nije RPG.

Videćemo već za nekoliko meseci.
Fabriek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2022, 19:12   #2
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Mirage

Citat:
Fabriek kaže: Pregled poruke
Igre obećava vraćanje korenima franšize u svakom pogledu, po najavama nije RPG.
Koji marketinški mambo jumbo

ovo je stari trejler, mislim da i ima tema, brat dex otvorio 48 sati pre zvanične najave
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2022, 19:13   #3
sp01
Veteran
 
Član od: 5.9.2017.
Poruke: 900
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 283 puta na 205 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Mirage

Еј, па касниш пар месеци: https://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=111014
sp01 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2022, 19:34   #4
Fabriek
Veteran
 
Član od: 30.9.2011.
Lokacija: Srbija
Poruke: 841
Zahvalnice: 418
Zahvaljeno 257 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Mirage

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Koji marketinški mambo jumbo

ovo je stari trejler, mislim da i ima tema, brat dex otvorio 48 sati pre zvanične najave
Onda brišite, a brat @dex je je bilo ljubitelj inače, bar po poslednjim upisima, više to nije.

Ja bi' obrisao njegovu temu i ostavio ovu moju, jer ja još uvek volim ovu franšizu, jedinstvenu u gaming svetu, a on je dobrano već zastranio.
Fabriek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2022, 19:38   #5
Fabriek
Veteran
 
Član od: 30.9.2011.
Lokacija: Srbija
Poruke: 841
Zahvalnice: 418
Zahvaljeno 257 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Mirage

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Koji marketinški mambo jumbo

ovo je stari trejler, mislim da i ima tema, brat dex otvorio 48 sati pre zvanične najave
Kako stari trailer, kad je i jedini za sad?
Fabriek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2022, 21:12   #6
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.537
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Mirage

Citat:
Fabriek kaže: Pregled poruke
Onda brišite, a brat @dex je je bilo ljubitelj inače, bar po poslednjim upisima, više to nije.

Ja bi' obrisao njegovu temu i ostavio ovu moju, jer ja još uvek volim ovu franšizu, jedinstvenu u gaming svetu, a on je dobrano već zastranio.
Baš naprotiv, čitam tvoje poruke u poslednje vreme i sve se nekako potajno nadam da ti je neko hakovao nalog....
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2022, 21:16   #7
Fabriek
Veteran
 
Član od: 30.9.2011.
Lokacija: Srbija
Poruke: 841
Zahvalnice: 418
Zahvaljeno 257 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Mirage

Citat:
Atwa013 kaže: Pregled poruke
Baš naprotiv, čitam tvoje poruke u poslednje vreme i sve se nekako potajno nadam da ti je neko hakovao nalog....
Nije, jer sam stalno u ljubavi i mržnji sa ovom fanšizom, ali kada se sve svede, nadaleko nema ničega sličnog u gaming svetu kao što je Assassin's Creed.

Sada to shvatam više i cenim nego ikad pre, jer su sve ove izvikane igre koje su nas obasule u zadnje vreme, blagi užas.
Fabriek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2022, 15:57   #8
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Mirage

Citat:
Fabriek kaže: Pregled poruke
Igre obećava vraćanje korenima franšize u svakom pogledu, po najavama nije RPG.
Samo da od "korenova" ne pokupe ono gde se igraš da dođeš do mete i onda u odlučnom trenutku igra pređe u cutscene mode i oduzme ti sve što si uradio do tada da dođeš do te tačke...
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2022, 23:46   #9
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 696
Zahvalnice: 512
Zahvaljeno 161 puta na 107 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Mirage

Najveca greska AC delova je prelaka borba . To i nije problem u pocetku igre dok su animacije i ispitivanje zanimljive. Sve dok nije uvedeno menjanje nivoa tezine, valjda sa Originsom ,ovo je problem. Na 3/4 predjene odustao sam od AC Black Flag .Kad mi je gemplej vec satima postao napor.
Ni sa jednim naslovom nisu napravili borbu koja te na pola igre vise ne vuce zato sto pretovar igraca sa hiljadama lako dobijenih fensi animacija i God-Mod momenata. U Valhali samo 300 puta mozes da gledas kako se u kratkom sinematiku zabija koplje na brutalan nacin u neprijatelja kao finisher a nisi ni na 1/10 igre.

Prve igre su razbijale monotoniju u pricama u velikim naslovima sada je to sto jednostavnije, bezbednije i moguce vise bez narocitog ukusa da bi svi mogli da sazvacu.
Dok im se ne otme neki direktor/autor sa uticajem i ne izgura svoju viziju i obezbedi da Ubisoft dopusti veci rizik sve ce to biti "sedi dobar" u najboljem slucaju.
Zato ovakvi projekti koji su spinof imaju vecu sansu i da se ne lazemo to sto se radnja odvija van Evrope moze samo da bude dobro da se izbegnu sto vise politicko ideoloski kompromisi koji su kamen oko vrata autorstva .

Cela radnja Valhale , ko je dobar a ko los i sta rade dobri a sta losi i mnogo toga je podredjeno dansnjoj paradigmi Britanije da ni slucajno ne bude kontraverzno ni sa najgorom mentalnom gimanstikom.Dakle boje se i iluzije kontraverze.
Svaki Saksonac koji je branio zemlju od Danaca je zloca a petokolonasi dobri ispravni .I jos mnogo nebitnih stvari koje idu uz dobar/los gotovo ko spojler.
Neko namigivanje je uvek bilo ali ako krojis ceo narativ i likove zbog motiva van same ideje to je naopako a ubisoft je potonuo u te vode .
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2022, 6:27   #10
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Mirage

Citat:
Koreli A. kaže: Pregled poruke
U Valhali samo 300 puta mozes da gledas kako se u kratkom sinematiku zabija koplje na brutalan nacin u neprijatelja kao finisher a nisi ni na 1/10 igre.
Ovo je nesto sto meni generalno najvise smeta u igrama. Kad igracu das sve u startu, zasta da igra dalje? Sve je od starta over the top. Pritisni dugme i pobedio si. I level scaling ne mogu da podnesem.

Zato mi je Gothic 2 jedan od najboljih naslova ikada. Ne mogu da zaboravim kako sam vise puta u ranoj fazi igre morao da loadujem sejvevo jer me je ubijao obican pacov i kako sam 50 sati kasnije ubijao elitne orkove sa jednim udarcem. Osetis neki progres i zaradio si ga.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2022, 0:07   #11
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 696
Zahvalnice: 512
Zahvaljeno 161 puta na 107 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Mirage

Zato je recimo Kingdom Come odlican . Stvarno imas osecaj da napredujes i da moras da napredujes . Moras da treniras i vezbas da bi zaradio animaciju kako udara jabukom maca protivnika i onda ta realna mala animacija bude vece zadovoljstvo nego sve munje i gromovi. A kad prvi put osetis dovoljnu sigurnost da krenes na dva protivnika vec imas ozbiljan progres iza .
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Koreli A. na korisnoj poruci:
doctor (21.11.2022), Leonida (21.11.2022), Markius (23.11.2022), Vlajk@ (21.11.2022)
Stara 21.11.2022, 15:55   #12
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Assassin's Creed Mirage

Citat:
Koreli A. kaže: Pregled poruke
Zato je recimo Kingdom Come odlican . Stvarno imas osecaj da napredujes i da moras da napredujes . Moras da treniras i vezbas da bi zaradio animaciju kako udara jabukom maca protivnika i onda ta realna mala animacija bude vece zadovoljstvo nego sve munje i gromovi. A kad prvi put osetis dovoljnu sigurnost da krenes na dva protivnika vec imas ozbiljan progres iza .
Nadam se uskoro nekim vestima o nastavku, mislim da smo sve blizi necemu opopljivom
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2022, 22:05   #13
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 696
Zahvalnice: 512
Zahvaljeno 161 puta na 107 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Mirage

Ima i ovo sa istim glumcem koji glumi Henrija kao jedan od likova i na isti fazon samo nesto novija istorija i carska Rusija. .Ipak je ovo alfa pa ne izgleda bog zna kako ali ne bi angazovali Henrija da im je budzet bas toliko mali.

Emperors Own-


Ima i cela misija na YT od 40 min i jos neki klipovi . Za sada je poznato kao russian kingdom come sto se tice naslova klipova .

Ako mozemo da dobijemo hard core RPG a da bude AAA kvalitet i da bude jaka igra u svim aspektima to mora da bude KCD2 .

Poslednja ispravka: Koreli A. (23.11.2022 u 22:19)
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Assassin's Creed Mirage dex3108 Akcione igre 94 9.2.2024 9:18
Assassin's Creed: Syndicate mare037 Akcione igre 635 27.11.2023 17:49
Assassin's Creed: Origins Emix Akcione igre 555 11.5.2023 8:07
Assassin's Creed Rogue dex3108 Akcione igre 158 16.1.2018 13:20
Assassin's Creed Rebellion Dantheus Igre za mobilne telefone 0 27.6.2017 22:40


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:02.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com