Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Avanturističke igre

Avanturističke igre Point & click, pomoć oko prolaska igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.8.2010, 14:28   #61
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: [Playthrough #4] - The Whispered World

Spoiler za sah:
Puno pitas Mada, Malakaj i ne deluje kao namazani pokvarenjak.
Spoiler za mogu il' ne mogu:
Mogu. Samo pazi jednom kad je resis da ne udaris quick load kao ja pa da moras ponovo da je resis a nemas pojma kako si uspeo prvi put.


Spoiler za sta mislite:
Kako Ruben zna da mu fali bas jedan biser?


Spoiler za tamni ekrani:
Citat:
getawayblues kaže: Pregled poruke
Zamjerka? Malo tamni ekrani, pa su se neki objekti slabo vidjeli - konopac, ekser, mishija rupa na primjer... Ali space definitivno resava sve probleme.
jeste, ja sam se bio zaglavio dva dana u drugom chapteru jer nisam napipao kamen kojim cu da presecem konopac Space pokusavam da koristim bas u bezizlaznim situacijama, mada bih verovatno i za ekserom tragao jos tri dana da nisam stisn'o space. A mishja rupa mi nije bila problem jer sam znao da mora biti nesto iza vrata, ili kljuc u bravi sa druge strane ili nesto u zidu - iskustvo iz Lucasovih avantura oni su obozavali foru sa "zatvaranjem vrata".

Poslednja ispravka: dijego_ (13.8.2010 u 14:38)
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2010, 14:33   #62
getawayblues
Član
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 370
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 59 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: [Playthrough #4] - The Whispered World

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke

Spoiler za sta mislite:
Kako Ruben zna da mu fali bas jedan biser?
Spoiler za Hm hm...:
O tome bas razmisljah... Ne znam, kad se probudio, poceo je prvo da njushi neshto, i tako je zakljucio... Svasta
getawayblues je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2010, 15:31   #63
getawayblues
Član
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 370
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 59 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: [Playthrough #4] - The Whispered World

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
Spoiler za sah:
Puno pitas Mada, Malakaj i ne deluje kao namazani pokvarenjak.
Spoiler za mogu il' ne mogu:
Mogu. Samo pazi jednom kad je resis da ne udaris quick load kao ja pa da moras ponovo da je resis a nemas pojma kako si uspeo prvi put.

Spoiler za Shah, shah...:
Znaci, ipak mogu da se poredjaju?! Evo svasta sam pokusao, konjickov skok uglavnom, ali imam utisak da treba prvo da provalim dje da postavim prvu figuru... Ao!
getawayblues je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2010, 17:01   #64
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: [Playthrough #4] - The Whispered World

Spoiler za gomilu komentara:
Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
Zanima me vase misljenje u vezi zagonetke sa razgovorom sa Kamenjem - da li ste dok ste ih ubedjivali da niste "greenhorn" odgovarali napamet ili ste znali odgovore
Nisam imao pojma koga od one dvojice da slušam [učinilo mi se da nije u pitanju prastari štos sa lažovom i poštenjakom - sećate se zagonetke sa dva papagaja iz "Escape from Monkey Island" ili, recimo (mnogo pre toga), iste fore iz filma "Lavirint" (ne sećam se ko su tu bili protagonisti)?] pa sam zapucao sve kombinacije redom (po sistemu brute force ) i video koja pali.
Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
... iako je zanimljiva zagonetka mozda bi bilo jos bolje da su autori onemogucili nasumicno odgovaranje koje ce dovesti do odgovora kad-tad nego da recimo treba nekako da se upise.
Jes, pa da (skroz) osedim dok ne dođem do rešenja. Iskreno, nisam dovoljno pažnje obratio na princip ove zagonetke (nije, bre, ovo forum AG pa da se bavim tricama i kučinama - raspravama tipa da li je Gabrijel Najt mrzeo narandžastu boju zato što mu je otac imao pekaru pa ga je narandžasta podsećala na tužne dane argatovanja kraj peći ili zato što je njegova prva ljubav imala narandžaste tufne na gaćama kad mu nije dala), gledao sam samo da je pređem i posvetim se nečemu što me stvarno interesuje.

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
Primer cedulje sa resavanjem zagonetke sa satom mi je odlican primer kako se lepo resava zagonetka u igri koja vas tera i da razmisljate o "game worldu" iako i ovde postoji mogucnost da slucajno ubodete vreme. Recimo, kada sam procitao prvi put: "Do a sleeping giant a favor." prvo sam poceo onako slobodno da razmisljam jer sam totalno zaboravio na cedulju, i povezao da bi giant mogao da bude Bruno, i cak se vratio do njega da vidim sta mogu da uradim, da ga pomazim, nahranim... Posle kad sam izvadio cedulju bilo je
Da kažem da sam se vratio na zagonetku sa satom (iako sam je u prvi mah preveslao bez po muke: kao prava srećna budala nekako sam odmah namestio kazaljke na 5:30 i dobio Šanu na poslužavniku) da vidim šta sam propustio. Fora sa sunčevim zrakom (ko je rekao Indijana Džouns?) je dobra, ali neoriginalna. Čim sam čuo da se pominje džin znao sam da je Bruno u pitanju, samo sam savet shvatio bukvalno i pohitao da ga okupam. Pokušao sam da nakvasim dedine gaće pa da ga prebrišem, koristio Spota, gledao da uvatim vedro i prospem vodu po zaspaloj nemani, ali nije išlo. Onda sam ukapirao da je bitno vreme delovanja, a ne sama delatnost koja treba da se obavi pa sam dobio drugi клу koji me je (opet) odveo do Šane. Nije loša zagonetka, ali ne mislim da sam baš mnogo propustio kad sam je rešio na cipovski način (prvi put).

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
Don't tell me... Alter Ego? ili Elementary.
Ti si genije . Ko bi to pogodio?

Citat:
getawayblues kaže: Pregled poruke
Ja jutros navalih na drugi chapter... Zamjerka? Malo tamni ekrani, pa su se neki objekti slabo vidjeli - konopac, ekser, mishija rupa na primjer... Ali space definitivno resava sve probleme. Previse ga koristim, majku mu...
Hm, ja imam onda oči sokolove (do sada mi je valjda promakao samo onaj ekser u spavaćoj riznici). Smatram stiskanje razmaknice читингом pa je pritiskam samo kad se apsolutno zaglavim i ne znam šta dalje.

Mišja rupa? Da si igrao DotT nikad ti se više u životu ne bi desilo da vidiš vrata a da ne probaš da ih zatvoriš i ponovo otvoriš . Slušaj majstora:
Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
A mishja rupa mi nije bila problem jer sam znao da mora biti nesto iza vrata, ili kljuc u bravi sa druge strane ili nesto u zidu - iskustvo iz Lucasovih avantura oni su obozavali foru sa "zatvaranjem vrata".
Citat:
getawayblues kaže: Pregled poruke
JBando i Rubben su sjajni. Ishchasheni u nekom The Longest Journey fazonu.
Meni izgledaju kao likovi iz CoMI-ta. Odlično bi se uklopili kao gusari (uopšte, cela igra mi ima neki CoMI фил (ne samo zbog grafike). Bando me podseća na onog urlatora iz "2 Stupid Dogs" , ne da sam mu se smejao...


Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
Mogu. Samo pazi jednom kad je resis da ne udaris quick load kao ja pa da moras ponovo da je resis a nemas pojma kako si uspeo prvi put.
Ja sam stari poznavalac šahovskog pisma, tako da sam smesta zapisao dobitnu kombinaciju (A3, B8, ...), između ostalog i da bih preneo raspored figura na kompjuter jer sam zagonetku rešio pomoću prave (drvene, ručno rezbarene) šahovske garniture .

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
Kako Ruben zna da mu fali bas jedan biser?
On je Piroćanac (u stvari se zove Rubivoje Biserčić i poreklom je iz Kostur(a), jednog sela kod Pirota), a oni nanjuše te stvari.
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2010, 17:22   #65
getawayblues
Član
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 370
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 59 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: [Playthrough #4] - The Whispered World

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Spoiler za gomilu komentara:


Mišja rupa? Da si igrao DotT nikad ti se više u životu ne bi desilo da vidiš vrata a da ne probaš da ih zatvoriš i ponovo otvoriš . Slušaj majstora:

DoTT mi je najdraza avantura, i uz Broken Sword predlog za sledeci pt, posto je bas znam u prste...
Spoiler za spoil spoil:
A nije problem toliko vrata, to mi uvijek prvo na'm'pane, zatvorio sam ja vrata za sobom - ali opet je, pri ugasenim svijecama, jako tamno i ne vidi se rupa.

BTW... Fazon sa svijecom i ekserom... WTF?? E to se zove nasumicno lutanje po inventaru...
getawayblues je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2010, 19:26   #66
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: [Playthrough #4] - The Whispered World

Spoiler za Kamenje:
Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Nisam imao pojma koga od one dvojice da slušam [učinilo mi se da nije u pitanju prastari štos sa lažovom i poštenjakom - sećate se zagonetke sa dva papagaja iz "Escape from Monkey Island"
to sam i ja prvo pomislio i "lomio" se oko toga da provalim kako da saznam ko govori istinu a ko laze. uskoro sam posumnjao da su "banalni" ko onaj drugi "putujuci cirkus" pa sam odustao od toga i resio zagonetku na prost nacin.

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
koji je uopšte pravilan način, tj. gde saznaješ to što te oni pitaju?
zbog ovoga sam i pitao jer zagonetka ipak ima smisla, cudoviste sa 11 ociju je ustvari

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	eyes.jpg
Viđeno:	19 puta
Veličina:	18,9 KB
ID:	35794

u vezi Shane verovatno saznajes iz price sa dedom ili Chaskijem, a u vezi Kalide dok pricas sa Shanom pretpostavljam.

Poslednja ispravka: dijego_ (13.8.2010 u 19:36)
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2010, 19:55   #67
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: [Playthrough #4] - The Whispered World

Zagonetka sa šahom je meni bila najteža u celoj igri. Prvo sam pokušavao da je rešim raznim sistemima (koje sam sam smislio), pa sam odustao i krenuo da raspoređujem figure po random principu. To u ovakvim avanturama uvek pali.
Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Hehe, prljavi читеру (citirano se u psihologiji zove "projektovanje")!
Jesam u dva navrata koristio walkthrough, ali nisam ja kriv, nego glupa igra! O tome ću nešto više da napišem kad stignete do trećeg, odnosno četvrtog poglavlja.
Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
Spoiler za Kamenje:

u vezi Shane verovatno saznajes iz price sa dedom ili Chaskijem, a u vezi Kalide dok pricas sa Shanom pretpostavljam.
Spoiler za Kamenje:
Da, da, sad se sećam, oni ti to kažu tek kasnije... Ovako ideš sa šeširom u džepu pola poglavlja, a nemaš pojma što si ga skamenio.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2010, 22:25   #68
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: [Playthrough #4] - The Whispered World

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Zagonetka sa šahom je meni bila najteža u celoj igri.
Spoiler za hm,:
ne znam, i na drugim mestima sam video da su se zalili kako je to jedna od tezih u igri ali meni nije bila posebno teska - mozda zato sto volim sah pa mi je zanimljivije bilo da radim "tumbanja i pogreske" na tabli nego slagalice koje ne podnosim, pa sam i dosao do resenja za 5 minuta. Posle sam saznao da postoji cak nekoliko resenja za ovu zagonetku, tri varijante imaju sigurno. Znam da je moja pocinjala sa A4, B6 i C8


Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Meni izgledaju kao likovi iz CoMI-ta. Odlično bi se uklopili kao gusari (uopšte, cela igra mi ima neki CoMI фил (ne samo zbog grafike).
a i slicno dve igre menjaju ambijent dan-noc kroz chaptere, uz Kalidino ostrvo koje dosta lici na Blood Island

Spoiler za Sheshir:
Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Da, da, sad se sećam, oni ti to kažu tek kasnije... Ovako ideš sa šeširom u džepu pola poglavlja, a nemaš pojma što si ga skamenio.
ko te tero da ga skamenjujes

Poslednja ispravka: dijego_ (13.8.2010 u 23:49)
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2010, 23:52   #69
getawayblues
Član
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 370
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 59 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: [Playthrough #4] - The Whispered World

Ja je danas rijesih potpuno nasumichno (chess puzzle)... Dva debela ebena sata!
getawayblues je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2010, 0:03   #70
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: [Playthrough #4] - The Whispered World

Spoiler za shah:
Citat:
getawayblues kaže: Pregled poruke
Ja je danas rijesih potpuno nasumichno (chess puzzle)... Dva debela ebena sata!


josh ja hteo da ti napishem kad si spomenuo "skokove skakacha" kako si na pravom putu (jer u dosta varijanti resenja zagonetke vishe dama jede "susednu" damu ako bi skakala kao skakach) al' rekoh ma mora da si resio do sad
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2010, 0:51   #71
getawayblues
Član
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 370
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 59 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: [Playthrough #4] - The Whispered World

Spoiler za spoiler za posle shaha:
Kakva je glupost koriscenje svijece na ekseru! I debeli Spot na onom buretu, da ne bi pticica sletjela... Na ostalo nemam zamjerki. Zagonetka za pravljenje 5 Spotova je genijalna, i sa mnogo muke provalih... Mislim da su u nekim slucajevima, eto npr tom, mogli da odrade da koriscenje Spota u sva tri dotadasnja moda dovodi do uspijesnog resenja.
getawayblues je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2010, 1:20   #72
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: [Playthrough #4] - The Whispered World

Spoiler za spoiler za spoiler za posle shaha:
Citat:
getawayblues kaže: Pregled poruke
Kakva je glupost koriscenje svijece na ekseru!
da, apsolutno najnelogicnija zagonetka do sad, mada mozda smo je resili pre nego nego sto smo saznali od Mulahaja za 5 Yakija, mada opet sumnjam da bih posumnjao da je jedan ispod kreveta. Ali zagonetka ne kvari tok igre zato sto vidis posle 5 sekundi da ne mozes da pokupis ekser i onda ostaje jedino da stavis nesto na njega a cak sam prvo i probao svecu, al' zasto onda ne mozes da isteras pticu i zapaljenim Spotom

Citat:
getawayblues kaže: Pregled poruke
I debeli Spot na onom buretu, da ne bi pticica sletjela...
Meni je ta donekle logicna, ali me bunio komentar Sedvika na bure, i nesto u vezi "ladder", ne znam tacno kako kaze... pa sam i merdevine doter'o pa dobro, zagonetka je klasicno "zacepljivanje" opcija da bi uhvatio nesto ili naterao ga u nekom pravcu... ima to bas u Toonstrucku slicno cini mi se
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2010, 1:45   #73
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: [Playthrough #4] - The Whispered World

Spoiler za cetvrti oblik Spota:
Citat:
getawayblues kaže: Pregled poruke
Zagonetka za pravljenje 5 Spotova je genijalna, i sa mnogo muke provalih...
meni je glavni problem bio taj sto je Mulahaj rekao: "Yakiji ce krenuti kada vide ostalih pet" sto sam suvise filozofoski shvatio kao da jedan Yaki treba da vidi petoricu pored sebe , sto bi znacilo da mi treba jos jedan improvizovani Yaki, pa sam gledao kako Spota da ofarbam i stavim mu kljun

Ali zagonetka je odlicna, i za sada ga najradije nekako setam u bas tom obliku
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2010, 10:42   #74
Плајвазó
Član
 
Član od: 3.3.2009.
Lokacija: селендра
Poruke: 45
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 31 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: [Playthrough #4] - The Whispered World

E oћу ија ово да пробам. дај те линк-ове да "купим" па да почнем
Плајвазó je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2010, 11:50   #75
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: [Playthrough #4] - The Whispered World

http://store.steampowered.com/app/18490/
http://eu-adventureshop.gamesplanet....l?affiliate=AG
http://www.impulsedriven.com/thewhisperedworld
http://www.amazon.com/Viva-Media-602.../dp/B003EEXYC0
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ketchua na korisnoj poruci:
jozvan_Kg (20.8.2010)
Stara 14.8.2010, 12:07   #76
Плајвазó
Član
 
Član od: 3.3.2009.
Lokacija: селендра
Poruke: 45
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 31 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: [Playthrough #4] - The Whispered World

Фала ти бате ал на ови саитови штоси дао нема линкови према рпидшер.само реко би да се плати и то у чврсту валуту *лол*
Јел бих мого да ми даш нешто са Мегауплоад ил тако нешто.
Плајвазó je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2010, 12:11   #77
R.A.B.
Član
 
Član od: 24.1.2008.
Lokacija: Hogwarts castle (Gryffindor common room)
Poruke: 74
Zahvalnice: 159
Zahvaljeno 45 puta na 35 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku R.A.B.
Određen forumom Re: [Playthrough #4] - The Whispered World

Pozdrav avanturisti!
Zaigrao sam se sa ovom lepom igrom pa rekoh da obogatim ovo "proigravanje" mojim utiscima.
Likovi su super odrađeni pogotovo Sadwick.
Spoiler za Likovi:
I deda koji pravi supu od petroleuma. Mislim da Sadwick ima baš lep smisao za humor, što se ne može reći za Bena, a i igra je prošarana tim finim sarkazmom (preko kamenja, dede, Spota i svega ostalog).

Ja sam inače stigao do samog kraja igre (takoreći prešao), ali ću komentarisati sa vama po etapama.
Jeste da kasnim, ali evo prve etape, drugu kačim samo da osmislim tekst .
Spoiler za Etapa 1:
Nisam imao većih poteškoća u prelaženju, sem da otkinem onu činuju sa totema, i da namestim vreme na satu (sad ispada da ne znam da čitam vreme ). Zagonetke su odlično smišljene i korišćenje gusenice u njihovom rešavanju daju poseban šmek igri.

Generalno: lepa animirana grafika, slatki ambijenti, duhovit gameplay
Spoiler za gameplay:
I prilično dugačak pride. Ali imam problema kad hoću da pokupim predmet, osmotrim ga (i eventualno popričam sa njim ) jer mora da se drži levi klik da bi se selektovale pomenute opcije i to jako zamara.

Sem toga igra je pun pogodak.
R.A.B. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku R.A.B. na korisnoj poruci:
zoran845 (14.8.2010)
Stara 14.8.2010, 12:26   #78
R.A.B.
Član
 
Član od: 24.1.2008.
Lokacija: Hogwarts castle (Gryffindor common room)
Poruke: 74
Zahvalnice: 159
Zahvaljeno 45 puta na 35 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku R.A.B.
Talking Re: [Playthrough #4] - The Whispered World

Etapa 2.
Spoiler za spoiler:
Zagonetke su ovde najteže u celoj igri (najteže ili najapusrdnije teško je reći ). Da vežem onom krokodilskom kučetu pantalone oko usta da ne bi lajao, i da te iste pantalone pokupim "mišem" ne bi mi palo ni na kraj pameti, šah sam odigrao prilično lako. Takođe da moram prvo da pogledam u mišiju rupu da bi mi on rekao da tu živi miš je apsurdno. Yakije sam našao lako, i za onog ispod kreveta, iskreno, mislio sam da tu treba da ide sveća, ali ekser uopšte nije potreban, takođe da oteram onog Yakija kod Mulokaijeve kolibe je glupost . Ptičice sam otpevao ne znam ni ja kako. Ovaj chapter je najmanje zanimljiv od svih, u ostalima su zagonetke vrhunske.
R.A.B. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2010, 12:34   #79
snežana stanković
Član
 
Član od: 29.9.2006.
Poruke: 478
Zahvalnice: 182
Zahvaljeno 77 puta na 50 poruka
Određen forumom [Playthrough #4] - The Whispered World

Citat:
Highlander kaže: Pregled poruke
Kada se otvori glavni meni kursor je nenormalno spor i treba mu vremena da se pokrene. Isto i kada počnem da igram. Takođe, ne otvara mi se meni za interakciju sa objektima, samo mogu da prošetam lika po sobi...
Imam i ja sličan problem. Pokušaću da ti objasnim šta da radiš. Kada startuješ igru, i kada ti se očita ceo loading, odmah, ali odmah pritisni esc. Ako samo malo zakasnim javlja mi se problem tokom igre, ne vidim Sedvika ili kao i ti ne mogu da otvorim meni za interakciju sa objektima. Objašnjenje je malo nestručno ali nadam se da će ti pomoći.
Kasnije se javljam sa utiscima iz drugog dela igre.
snežana stanković je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku snežana stanković na korisnoj poruci:
Highlander (14.8.2010)
Stara 14.8.2010, 12:55   #80
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: [Playthrough #4] - The Whispered World

Citat:
R.A.B. kaže: Pregled poruke
Pozdrav avanturisti!
Pozdrav i tebi, Vojo! Drago mi je da nastavljaš svetle tradicije svoje porodice.

Citat:
R.A.B. kaže: Pregled poruke
Ali imam problema kad hoću da pokupim predmet, osmotrim ga (i eventualno popričam sa njim ) jer mora da se drži levi klik da bi se selektovale pomenute opcije i to jako zamara.
Blago tebi što još nisi igrao TCoMI , tamo imaš nešto slično.
TCoMI je i po izgledu i po atmosferi i po zagonetkama (čak i po humoru) vrlo nalik ovoj igri kojom si tako oduševljen.

Citat:
Плајвазó kaže: Pregled poruke
E oћу ија ово да пробам. дај те линк-ове да "купим" па да почнем
Će ti damo link-ovi , samo (preklinjem te!) piši malo bolje.
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zoran845 na korisnoj poruci:
R.A.B. (14.8.2010)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pesma/e koja vas najviše dirne? Wolverine Opšta kultura 1131 5.9.2019 15:13
The Whispered World getawayblues Avanturističke igre 66 7.5.2014 18:30
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:15.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com