Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.12.2020, 12:45   #2441
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Markonije kaže: Pregled poruke
@svi koji su igrali

U koliko lokala moze da se udje ,enterijer, prodavnice, mini igre,hrana, tetovaze,'mini jobs' i tome slicno? Ili se 'modovanje' radi preko 'menija' ,nema vendora i tome slicno?

Prokleti GTA : SA napucao standarde pre deceniju i po
Ima gomila prodavaca koji su na otvorenom, ali ima i prodavaca gde moras da se zavuces. Ima dosta lokacija u koje mozes da ulazis i da malo istrazis, ja sam slucajno naleteo na jedan lift u zgradi, popeo se na krov i tu nasao poprilicno dobar snajper Ali nista preterano.
Nisam jos siguran za mini igre, restorane i slicno, znam da ima dosta automata za hranu i pice.
"Mini jobs" imas koliko hoces, imas i desavanja koja se nasumicno pojavljuju po gradu, mozes da budes lovac na glave itd.
Ima vise vrsta modovanja, mozes ubacivati neke perkove preko menija ali za ozbiljnije modovanje tela mora da se poseti ripperdok, moras da sednes na stolicu da bi ti ugradio mod.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Markonije (12.12.2020)
Stara 11.12.2020, 13:28   #2442
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

I postoji jedan bug koji me užasno nervira.

Sve vreme lik mi se nasumično iz čista mira teleportuje metar-dva unapred. Nebitno da li sam u borbi ili samo hodam, kao da neko stoji iza mene i s vremena na vreme me "gurka" od pozadi.

Znači, "iks" puta sam se okretao da vidim da nema nekoga iza mene da me zahebava.

Citat:
filpan kaže: Pregled poruke
Da li stealth funkcionise uopste ili se svodi samo na pucanje?
Ja sam neko ko u igrama ovog tipa preferira stealth pristup. Splinter Cell, Deus Ex i štatijavećznam... Diplomir'o na stealthu.

Ali ovde, stealth prosto ne funkcioniše jer igra osim nekih jeftinih distrakcija hakovanjem ne pruža dovoljno opcija da bude alternativa tom nepouzdanom zezanju sa hakovanjem.

Takođe, neprijatelji često vide stvari daleko van njihovog vidnog polja. Ono, kao da im je Milan Tarot svima tata.

Dogodi se recimo da isplaniram kompletnu rutu i onda me već u prvih pet sekundi detektuje neprijatelj koji ne bi trebalo da me vidi.

I onda naravno ispizdim i pucam u prvu plinsku bocu koju vidim da ih sve raskomadam
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
filpan (11.12.2020)
Stara 11.12.2020, 13:34   #2443
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
I postoji jedan bug koji me užasno nervira.

Sve vreme lik mi se nasumično iz čista mira teleportuje metar-dva unapred. Nebitno da li sam u borbi ili samo hodam, kao da neko stoji iza mene i s vremena na vreme me "gurka" od pozadi.
Mozda stiskas vise puta W pa registruje kao dodge, neko je vec postavio resenje za taj problem u ovoj temi. Mada mene to zeza samo tokom stealth segmenata, ne mozes uopste da pravis manje korekcije u kretanju jer lik odmah skoci par metara u stranu.
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2020, 13:36   #2444
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Mozda stiskas vise puta W pa registruje kao dodge, neko je vec postavio resenje za taj problem u ovoj temi.
Ma jok nije dodge 100% jer bi mi se u suprotnom to dešavalo i za ostala tri pravca tj. smera. Plus, dodge ima vidljivu animaciju. Ovo je kao neki debeli rubberbanding u multiplayer igrama. Bukvalno kao da postoji nekakav DRM koji s vremena na vreme zezne kretanje na kratko.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2020, 13:41   #2445
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Da je "klasičan" RPG u kome vidim lika kojeg vodim, ovo bi mi bilo, već sada vidim, među 5 najboljih igara koje sam ikada odigrao. Ali ovako...jednostavno mi "ne leži".
Imaš jaku mentalnu blokadu, kao što sam ja nekada imao prema svemu što nije akcija ili arkada.

Deus Ex nije klasično RPG iskustvo ali nije ni akciona igra nego polu-linearno iskustvo u kom biraš kako ćeš da igraš ali nemaš kontrolu nad svim aspektima. Isto tako i Dishonored recimo. Pa onda imaš i Thief kao fantastičnu stealth igru iz prvog lica. I sad evo CP kao kandidat za sjajan RPG/action-adventure hibrid.

Ne znaš šta propuštaš. Totalno je nevažno da li je igra FP ili TP, i koga još od kompletne jedne igre može da odbije mogućnost da vidiš kozmetičku customizaciju lika kog vodiš, to mi je totalno nelogično na granici frustracije.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2020, 14:16   #2446
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Vidim po netu je haos oko igre.
ne mogu da kazem da ih ne razumijem,u velikom dijelu je let down iako sam smanjio ocekivanja, dijelom jer sam ocekivao ovo, ali veci mi je let down neke stvari sto se ne ticu stabilnosti i bugova, performansi.

Veoma me brine 0 komunikacije CDRP nakon ovog ogromnog haosa nakon izlaska igre pogotovo sto se tice last gena. Lagano mogu da popiju tuzbe pogotovo zbog PS4 verzije, ono nije smjelo da prodje sertifikacioni proces
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2020, 14:18   #2447
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Imaš jaku mentalnu blokadu, kao što sam ja nekada imao prema svemu što nije akcija ili arkada.
U pravu si, znam i ja to, ali jednostavno je tako i to ne mogu da promenim ma koliko se trudio. Ranije sam obožavao NBA 2K igre, ali NIKAKO nisam mogao da se naviknem na kontroler. Pokušavao, trudio se, terao, ali, jednostavno, nije mi išlo. Očigledno se teško prilagođavam

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Ne znaš šta propuštaš. Totalno je nevažno da li je igra FP ili TP, i koga još od kompletne jedne igre može da odbije mogućnost da vidiš kozmetičku customizaciju lika kog vodiš, to mi je totalno nelogično na granici frustracije.
Jasno mi je šta sam propustio sa prvim Deus Ex-om (ostale nisam ni pokušavao), možda sam odigrao jedva tećinu igre, ali nikako nisam mogao da se nateram da je dovršim.
A što se tiče CP2077, naravno da ću da je odigram do kraja. Verovatno ne samo jednom, jer igra mi je ovako odlična. Ali, da je u trećem licu MENI LIČNO bi bila TOP 5, ne zato što mi treba "šminka" mog lika, nego mislim da su RPG igre, prosto, stvorene za treće lice, nikako za prvo. Naravno, to je samo moje mišljenje, ukusi su različiti.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
djuras (11.12.2020)
Stara 11.12.2020, 14:23   #2448
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Imaš jaku mentalnu blokadu, kao što sam ja nekada imao prema svemu što nije akcija ili arkada.
mogu da potvrdim, ja sam imao mentalnu blokadu za turn based igre, jednostavno sam mrzeo.. a onda sam odigrao divinity original sin 2, iztrazio slicne turn based igre, poceo da pratim streamove a i da igram D&D , i nikad nazad gledao nisam
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2020, 14:39   #2449
Zli Zoe
Član
 
Član od: 29.7.2015.
Poruke: 340
Zahvalnice: 107
Zahvaljeno 133 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Vidim da se uglavnom zale PS4 igraci, pogledao sam par klipova sa konzole i stvarno deluje nedovrseno. Ja ne mogu da kazem da imam problema sa igrom, jednom sam naisao na NPC-bez ruke i to je sve za nekih cetiri sata u igri. Na mojoj vec matoroj 1050ti gde je sve uglavnom na medium sa par stvarcica na low i teksturama na high, imam stabilnih 30-35fps.

I na voznju sam se privikao, tacnije cim sam promenio auto on se ponasa mnogo bolje, sada je tezi i bolje se kontrolise. Dopada mi se taj detalj. I ono sto sam primetio, meni je naseljenost na max, ali kad sam promenio na srednje nisam osetio neku promenu. I ne znam da li sam umislio ili ne, ali dok vozis Night City deluje prazno a kad izadjes iz auta onda je mnogo popunjeniji. Tipa prodjem kroz neku ulicu motorom nema ljudi trotoarom, onda padnem vratim se nazad pesaka i ulica postane puna.
Zli Zoe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2020, 14:46   #2450
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Ajde da priupitam i ja: ima li neko lično iskustva kako ovo radi sa nekom konfom poput moje (pre svega CPU). Da li je realno gađati stabilnih 30 FPS na medium/ ponešto high? Pitam više hipotetički, verovatno je neću pazariti pre upgrejda platforme.
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2020, 14:56   #2451
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
makiem kaže: Pregled poruke
Ajde da priupitam i ja: ima li neko lično iskustva kako ovo radi sa nekom konfom poput moje (pre svega CPU). Da li je realno gađati stabilnih 30 FPS na medium/ ponešto high? Pitam više hipotetički, verovatno je neću pazariti pre upgrejda platforme.
i5 3570, rx570 ovde.. sve zavisi sta radim, dok vozim, padne ispod 30, u zatvorenim mestima (tokom misija uglavnom) bude i 60 , uglavnom sve medium 1366x760, al problem mi je vise cpu i 8gb rama, nego graficka, jer kad odvrnem reflekcije na psycho, i senke na high, ne promeni se fps mnogo , verovatno ce ti biti ok medium high , 1080p
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku darkowozzd na korisnoj poruci:
makiem (11.12.2020)
Stara 11.12.2020, 15:04   #2452
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Koliko vidim, sto se tice bagova i stabilnosti, nekome ili zeza nenormalno da je jako tesko igrati, ili nema apsolutno nikakvih vecih problema osim uobicajenih boljki kod ovakvih igara. Ali definitivno zahteva krpljenje.

@JAZO

Ne bih rekao da je apsolutno 0 komunikacije sa njihove strane, vec su rekli da se ocekuje brdo peceva i ispravki u najkracem mogucem roku. Ali definitivno haos od launcha i moglo je to mnogo bolje da se odradi. Razumem da su morali da je izbace i da nisu smeli ponovo da odlazu, ali neke stvari su mogli bolje da pripreme. Mislim da im je najveca greska sto su se previse samouvereno razbacivali sa datumima, da su rekli kraj godine ili nesto slicno pa da onda udare datum kada su potpuno sigurni, oni davali razne garancije i tacne datume pa posle kada treba da se odlozi ne smeju zbog reakcije. Sami su krivi.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2020, 15:18   #2453
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Podseća me ovo na eru Witcher 1, kad je mene igra sa 2GB izbacivala svaki čas u Vizimi, a drug sa 4GB nije sreo ni jedan bag sve vreme. Čim sam ja sa 2 prešao na 6 igra prodisala. Naravno da je to stvar optimizacije, memory leakova itd. al nekad više RAM, bolja grafika itd. stvarno rešavaju problem - šta god uzrok bio.

Čitam ovo što je npr. neutrino pisao i pitam se da li igramo istu igru uopšte. I onda oni koji se ne razumeju misle lako je napraviti igru...

Inače moram da se složim sa njegovom tvrdnjom da igra nije prilagođena da se igra stealth. Jesam prešao 2 velike main misije u stealth režimu (jedna je više puta prikazivana u marketinške svrhe) i čak 2 bossa sam iskulirao šunjajući se oko njih i izlazeći na vrata desno od njih... ali čovek je u pravu - bar mi deluje za sad tako - jer osim hodanja u čučnju i hakovanja uređaja da odvuku pažnju nisam primetio neku drugu mehaniku - makar to bilo neko bacanje novčića - da se neprijatelji usmere drugde.

Sećam se da sam doduše čitao o nekim non-lethal oružjima, ali od toga sam do sad video samo F+R za choke s leđa. Doduše, danas pravim pauzu, odigrao sam 17.5h u 24, odspavao lepo 10 sati, sad moram malo obaveze da ispoštujem.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2020, 15:21   #2454
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Čitajući vaše utiske, stičem utisak da je najbolje sačekati GoTY izdanje, a po mogućstvu i neki dobitak na lotou da se upgradeuje računar (za nas sa krntijama).
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Red Dragon na korisnoj poruci:
Mocko (11.12.2020), Shonkas (11.12.2020)
Stara 11.12.2020, 15:29   #2455
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Zli Zoe kaže: Pregled poruke
Vidim da se uglavnom zale PS4 igraci, pogledao sam par klipova sa konzole i stvarno deluje nedovrseno. Ja ne mogu da kazem da imam problema sa igrom, jednom sam naisao na NPC-bez ruke i to je sve za nekih cetiri sata u igri. Na mojoj vec matoroj 1050ti gde je sve uglavnom na medium sa par stvarcica na low i teksturama na high, imam stabilnih 30-35fps.

I na voznju sam se privikao, tacnije cim sam promenio auto on se ponasa mnogo bolje, sada je tezi i bolje se kontrolise. Dopada mi se taj detalj. I ono sto sam primetio, meni je naseljenost na max, ali kad sam promenio na srednje nisam osetio neku promenu. I ne znam da li sam umislio ili ne, ali dok vozis Night City deluje prazno a kad izadjes iz auta onda je mnogo popunjeniji. Tipa prodjem kroz neku ulicu motorom nema ljudi trotoarom, onda padnem vratim se nazad pesaka i ulica postane puna.

Nikakvih problema sa performansama ili bagovima sinoć opleo četiri sata na Pc a sad ne znam ljudi kažu da je haos od izlaska ali ispada da jedna igračka platforma ima problem dok na sve ostale igra radi solidno do odlično, mislim ako je iko očekivao da će ovolika igra da izađe bez i jedne greške i baga nek mi pokaže open world igru koja je izašla čista.Što se tiče tužbi WB je izbačio nagrđeni port Betmena pa nikom ništa a Bethesda je već navikla samu sebe a i igrače da joj moderi ispravljaju greške
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2020, 15:29   #2456
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Red Dragon kaže: Pregled poruke
Čitajući vaše utiske, stičem utisak da je najbolje sačekati GoTY izdanje, a po mogućstvu i neki dobitak na lotou da se upgradeuje računar (za nas sa krntijama).
GOTY nece biti koliko ja znam ali moze se sacekati krpljenje za svaki slucaj.


Mada i dalje mislim da je najbolje probati licno pa onda prosuditi, jer su misljenja dosta polarizovana (sto se tice tehnikalija)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Red Dragon (11.12.2020)
Stara 11.12.2020, 15:51   #2457
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Koliko vidim, sto se tice bagova i stabilnosti, nekome ili zeza nenormalno da je jako tesko igrati, ili nema apsolutno nikakvih vecih problema osim uobicajenih boljki kod ovakvih igara. Ali definitivno zahteva krpljenje.

@JAZO

Ne bih rekao da je apsolutno 0 komunikacije sa njihove strane, vec su rekli da se ocekuje brdo peceva i ispravki u najkracem mogucem roku. Ali definitivno haos od launcha i moglo je to mnogo bolje da se odradi. Razumem da su morali da je izbace i da nisu smeli ponovo da odlazu, ali neke stvari su mogli bolje da pripreme. Mislim da im je najveca greska sto su se previse samouvereno razbacivali sa datumima, da su rekli kraj godine ili nesto slicno pa da onda udare datum kada su potpuno sigurni, oni davali razne garancije i tacne datume pa posle kada treba da se odlozi ne smeju zbog reakcije. Sami su krivi.
Mislio sam da je najveci problem bugovi, stabilnosti i totalno marketing koji je bio lazan jer igra nije ispala kao sto je najavljivana. Sjetiti se samo revolucionarnog RPG, 1000 razlicih NPC, lively night city itd da ne pricam do detalje sve je to na internetu.

Ali ipak stanje PS4 base i Xbox, ono je zastidje. Kad pogledas da su to konzole koje furaju RDR2 ili PS4 Ghost of Tsushima, uh
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2020, 15:53   #2458
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Nisam jos probao igru pa ne mogu da budem siguran, ali YT klipovi mi uopste ne opravdavaju ovakvu zahtevnost. Recimo, u TW3, Rise of the Tomb Raider, Shadow of the Tomb Raider, i na kraju RDR2 - apsolutno svaki put sam bio oduvan grafikom, prosto da kazes - razumljivo da se trenutni hardver muci. Ova igra svakako izgleda dobro, ali ne znam da li je u pitanju art style ili cinjenica da je iz prvog lica - ali meni ni priblizno ne stvara onaj "WOW" efekat. Mozda gresim, i videcu kad je pokrenem kod sebe, ali nemam utisak da je pomerila granice grafike. Cak mi se cini da RDR2 izgleda bolje (mada moguce da je to zato sto mi je okruzenje u RDR2 generalno lepse i prijatnije za oci).

Kakva su vasa misljenja po tom pitanju?
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2020, 15:59   #2459
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Izgleda update danas. Nadam se da ce pomoci a ne pokvariti vise
https://updatecrazy.com/cyberpunk-20...yberpunk-1-04/
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2020, 15:59   #2460
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Samo pročitati titl.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	1.jpg
Viđeno:	157 puta
Veličina:	33,4 KB
ID:	57642  
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
undefined (13.12.2020)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
open world, rpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher 2 - Assassins of Kings Psycho13 Role-Play 4767 21.7.2020 14:23
Cypher - cyberpunk text adventure lukababic Avanturističke igre 2 2.4.2014 10:44
Futurelost Cyberpunk BBRPG slax Pravljenje igara 12 16.10.2011 13:45
FutureLost Cyberpunk RPG slax Male igre 1 16.10.2011 13:43
Cyberpunk Art Ocelot Zanimljive Web lokacije 1 2.3.2007 16:08


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:37.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com