Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Ostale komponente

ŠDK - Ostale komponente Saveti u vezi sa kupovinom kućišta, napajanja, periferija, štampača, skenera, tastatura, miševa, džojstika...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.9.2010, 13:16   #1
pharaon.92.bc
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 2.398
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Napajanje za GTX460

Pozdrav dobri ljudi.

Kumovi uzimaju GTX460 ali trenutno napajanje koje imaju je neki kinez od 400 W tako da sam im rekao da moraju kupiti novo jace napajanje.Spremni su da izdvoje max 70 eura.Na nVidia sajtu pise da Recommended System Power iznosi 450W tako da mislim da je brendiranih 500W sasvim dovoljno.
Moj predlog je bio:

Antec NeoPower 500W-EC ---70 eura(7600 din)

Svaki predlog je dobrodosao. Naravno moze i predlog nekog napajanja koje je jeftinije a moci ce da izadje na kraj sa GTX460 grafom.Od kupovine mog napajanja nisam toliko pratio trziste pa ne znam da li je izaslo neko novo(bolje) napajanje tako da vam se unapred zahvaljujem na predlozima.
Ostatak konfe i nije toliko jak.Imaju nekog Intelovog dvojezgarca na 2 GHz,2 HDD,2GB RAM-a i 2 DVD rezaca.Ovaj komp im je u Srbiji,a oni zive u Australiji pa planiraju da ponesu jednu GTX 460 kada podju za Srbiju.Sin im igra igrice. Objasnjavao sam im i da je bolje da uzmi jaci procesor i neku slabiju grafu ali nista od toga,tako da nemojte postovati komentare sa takvim predlozima.

Hvala
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Komp se gasi... loše napajanje? kostaborca Ostale komponente 10 28.1.2011 21:35
Nova grafička i staro napajanje BigBadVuk Grafika 7 9.4.2009 10:11
Napajanje pišti ili cvili kada je komp ugašen N_i_k_o_l_a Ostale komponente 22 24.10.2008 22:38
Koje napajanje da uzmem ? dex3108 ŠDK - Ostale komponente 4 30.8.2008 11:14
Napajanje do 50e... (HITNO potrebna preporuka)!!! + Neki UPS stefan_bre ŠDK - Ostale komponente 8 20.8.2008 1:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:39.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com