Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.7.2006, 20:54   #1
PeTkO
Banned
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iza tebe
Poruke: 2.242
Zahvalnice: 419
Zahvaljeno 298 puta na 192 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PeTkO
Određen forumom Vietcong 2

Najbolja pucacina koju sam ja igrao posle Call Of Duty 1, 2 , Medal of Honor i Far Cry.Grafika jos malo pa odlicno, dobra muzicka podloga......Kako vi ocenjujete ovu igru???
PeTkO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2006, 22:48   #2
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Vietcong 2

Identicno kao sto je Kuzma ocenio u SK-u,momcima su slava i novac udarili u glavu i opustili su se umesto da unaprede sjajni prvi nastavak.A i okruzenje originala je bilo lepse,ona dzungla i tuneli,ovako u vecem delu gledas napustene zgrade krcate Vijetkongovcima...Naprosto boring.
Za mene ostaje najbolja igra sa vijetnamskom tematikom Conflict:Vietnam,za malu nijansu je bolji od Vietconga 1(subjektivno misljenje).
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2006, 2:35   #3
Sljušto
Član
 
Član od: 12.1.2006.
Lokacija: podgorica
Poruke: 123
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Vietcong 2

DOSADNO!
UBIT DOSADNO!
Sljušto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2006, 4:17   #4
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Vietcong 2

Citat:
Dimo kaže:
Za mene ostaje najbolja igra sa vijetnamskom tematikom Conflict:Vietnam,za malu nijansu je bolji od Vietconga 1(subjektivno misljenje).
Uh samo mi Conflict ne spominji! Secam se jos, dolaze mi neprijatelji, i nose standardno: kalas, pistolje i to... i samo odjednom naleti jedan sa bazukom i zbrise mi ceo tim, a zadnji checkpoint je bio davnooooooo... hehe salim se, stvarno je ql igra, ali Vietcong 1 je keva
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2006, 11:24   #5
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Vietcong 2

Citat:
6am3 Fana71c kaže:
Uh samo mi Conflict ne spominji! Secam se jos, dolaze mi neprijatelji, i nose standardno: kalas, pistolje i to... i samo odjednom naleti jedan sa bazukom i zbrise mi ceo tim, a zadnji checkpoint je bio davnooooooo... hehe salim se, stvarno je ql igra, ali Vietcong 1 je keva
U tezini je i draz igre(mada jos nisam nasao coveka koji voli sistem checkpointa,ali na taj princip idu sve igre Conflict serijala-dva snimanja po misiji),posebno kad igras na hard i very hard nivou tezine.Ono sto je po meni lose to je prilicna neizbalansiranost misija.Npr. peta i sesta misija(Hill-*%#& i Into The Fire) su ocajno teske i zahtevaju konjske zivce i neprekidno ponavljanje(sto je zeznuto ako nisi snimio u blizini krljacine pa moras ponovo dosta da prelazis),da bi zatim sedma i osma misija bile k'o boza(u sedmoj misiji sedis na maltene neunistivom brodu i natenane rostiljas Vijetnamce koji promole glavu).
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2006, 23:22   #6
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Vietcong 2

Ja drugi deo nisam igrao. Ni je mi se svidela recenzija a ni screenshotovi. Nisam čak igrao ni mission pack za prvi deo (opet sam čuo da je bilo dosta bagova i da je povećana hardverska zahtevnost a tada sam imao MX460). Prvi deo mi je bio extra, samo su me malo smarali oni tuneli u kojima se ništa ne vidi sem ako u sobi nije potpuni mrak!
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2006, 3:38   #7
Staronsky
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Srbija 036
Poruke: 425
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Staronsky Slanje poruke preko Yahooa korisniku Staronsky
Određen forumom Re: Vietcong 2

Citat:
Rocker kaže:
Ja drugi deo nisam igrao. Ni je mi se svidela recenzija a ni screenshotovi. Nisam čak igrao ni mission pack za prvi deo (opet sam čuo da je bilo dosta bagova i da je povećana hardverska zahtevnost a tada sam imao MX460). Prvi deo mi je bio extra, samo su me malo smarali oni tuneli u kojima se ništa ne vidi sem ako u sobi nije potpuni mrak!
Taster L(light) je sluzio da ukljucis svetlo !Prvi deo je bio odlican dok me ovaj drugi pomalo smorio!
Staronsky je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2006, 11:25   #8
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Vietcong 2

Citat:
Staronsky kaže:
Taster L(light) je sluzio da ukljucis svetlo !Prvi deo je bio odlican dok me ovaj drugi pomalo smorio!
Ja sam se maltene ubio dok nisam to provalio,mislio sam da samo pomocu onih lampica sto stavljam na zemlju moram da prodjem kroz tunel...Kad se toga sjetim,najezim se,tek sam posle slucajno pritisnuo L i skakao od srece
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2006, 23:39   #9
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Vietcong 2

Citat:
Dimo kaže:
Ja sam se maltene ubio dok nisam to provalio,mislio sam da samo pomocu onih lampica sto stavljam na zemlju moram da prodjem kroz tunel...Kad se toga sjetim,najezim se,tek sam posle slucajno pritisnuo L i skakao od srece
Ja sam to sad od vas saznao...JBG, eto vam primer da može i na teži način da se završi!
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2006, 19:32   #10
Jim Bravura
Banned
 
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: N45°56" E19°06"
Poruke: 801
Zahvalnice: 212
Zahvaljeno 87 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: Vietcong 2

Citat:
Rocker kaže:
Ja sam to sad od vas saznao...JBG, eto vam primer da može i na teži način da se završi!
Niste jedini koji su to otkrili "na vreme" , u svakom slucaju bese to dobra vezba za celicenje zivaca, pa ako ste jos igrali na Hard...
Jim Bravura je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2006, 19:57   #11
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: Vietcong 2

A da ne pominjemo one zanimljive lavirinte na kraju misije o tunelima. Uvjek me iznerviraju.
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2006, 20:13   #12
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Vietcong 2

Tuneli su najtezi dio igre,pravi trening za zivce...Taman kad provalis taster L za svijetlo i pomislis da je najgore proslo,skine te neki Vijetkongovac s ledja iz nise u tunelu,fora je da se kreces unazad
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2006, 23:08   #13
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: Vietcong 2

Ma u redu tuneli, nego onaj lavirint na kraju. Ili je to bio lavirint negdje drugdje. Jedino što znam je da negdje postoji nivo sa ****nim lavirintom tunela bez neprijatelja.
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2006, 23:43   #14
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Vietcong 2

Citat:
4th Dimension kaže:
Ma u redu tuneli, nego onaj lavirint na kraju. Ili je to bio lavirint negdje drugdje. Jedino što znam je da negdje postoji nivo sa ****nim lavirintom tunela bez neprijatelja.
Cini mi se da je bilo takvo nesto,ali da li u Vietcongu ili u nekoj drugoj igru,ne bih znao.Ono cega se sjecam je da je bio neki tunel u Vietcongu pred kraj igre,ali full of enemies,not empty.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.8.2006, 9:42   #15
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: Vietcong 2

Ja mislim da i jes pred kraj igre. Kada osvojite mislim onu tvrđavu pa te pošalju za neprijateljem koji se povlači pa imaš dva tri nivoa sve kroz tunele. i pred kraj završiš u jednoj sekciji bez neprijatelja i treba da se probiješ kroz pravi lavirint tunela i ćorsokaka.
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.8.2006, 11:37   #16
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Vietcong 2

Citat:
4th Dimension kaže:
Ja mislim da i jes pred kraj igre. Kada osvojite mislim onu tvrđavu pa te pošalju za neprijateljem koji se povlači pa imaš dva tri nivoa sve kroz tunele. i pred kraj završiš u jednoj sekciji bez neprijatelja i treba da se probiješ kroz pravi lavirint tunela i ćorsokaka.
Da to nije ono gdje ima voda na pocetku tunela,nema trika da mogu necega drugog da se sjetim?
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.8.2006, 19:53   #17
WD-40
Član
 
Član od: 2.4.2006.
Lokacija: Laktashi RS
Poruke: 42
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Vietcong 2

Neusporedivo sa prvim Vietcongom koji je bio strava igra...
BTW ni Fist Alpha nije bio los al' je brate prekratak...
WD-40 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.8.2006, 20:13   #18
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Vietcong 2

...i krcat bagovima.

Poslednja ispravka: Dimo (11.4.2007 u 20:55) Razlog: ispravka posle skoro godinu dana lol...
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2007, 20:28   #19
nebojsa986
Veteran
 
Član od: 12.5.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.039
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 204 puta na 163 poruka
Određen forumom Re: Vietcong 2

Da ne otvaram novu temu ,imam problem sa Vietcongom, prvi deo, kad hocu da ga startujem prijavljuje mi gresku u vorbis.dll fajlu ,najverovatnije zato sto sam ga na jedva iskopirao sa nekog krs diska pomocu isobustera pa ako neko moze da mi posalje ovaj fajl bio bih mu zahvalan.
nebojsa986 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2007, 9:49   #20
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Vietcong 2

Probaj da instaliraš vorbis kodek, možda je samo problem u reprodukciji fajla, možda nije oštećen.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com