Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.2.2009, 21:49   #161
Morandi
Starosedelac
 
Član od: 10.3.2008.
Lokacija: KaluCITY
Poruke: 2.362
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 345 puta na 249 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

[quote=karakondzula1;716316]
Citat:
Snipe kaže: Pregled poruke
Imas nekoliko sajtova na kojima mozes da vidis svoju statistiku evo nekoliko

www.bf2player.com (ponekad preopterecen) redovno i gotovo u sekundi azurira statistiku.

www.bf2s.com oficijelni sajt koji azurira statistiku sa zakasnjenjem

Sto se tice BFHQ ne brini nista, samo ti prasi na RANKED serverima i Headquarter ce se azurirati, mislim da treba da imas bar 100 ili 300 poena da bi usao u sistem a tek onda pocinje azuriranje to je jedno a drugo mislim da HQ kupi podatke sa www.bf2s.com koji inace kasnije azurira statistiku.

Sto se tice patch-ovanja, dovoljan ti je samo 1.41 patch.

Najbitnije je da posle reinstalacije igre azuriras PunkBuster tako sto odes na PB sajt, skines i pokrenes ili odmah pokrenes pbsetup.exe koji automatski azurira bazu.
Ako ti PB nije azuriran, bices kickovan zato sto ti je verzija zastarela.

http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php

P.S-Cestitam na kupovini [/quote

I mene su zanimala ova dva pitanja, ai imam jos jedno posto vidim da se razumes u battlefield 2.
Znas li mozda gde da skidam nove mape za battlefield 2, i gde posle i kako da ih instaliram, da li u folder gde sam instalirao igru, u mods pa levels.
Unapred fala
Kome ti to pricas covece
Pa mi sve ovo znamo jos odkad
Morandi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2009, 9:20   #162
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Citat:
karakondzula1 kaže: Pregled poruke
Citat:
Citat:
Snipe kaže:
Imas nekoliko sajtova na kojima mozes da vidis svoju statistiku evo nekoliko

www.bf2player.com (ponekad preopterecen) redovno i gotovo u sekundi azurira statistiku.

www.bf2s.com oficijelni sajt koji azurira statistiku sa zakasnjenjem

Sto se tice BFHQ ne brini nista, samo ti prasi na RANKED serverima i Headquarter ce se azurirati, mislim da treba da imas bar 100 ili 300 poena da bi usao u sistem a tek onda pocinje azuriranje to je jedno a drugo mislim da HQ kupi podatke sa www.bf2s.com koji inace kasnije azurira statistiku.

Sto se tice patch-ovanja, dovoljan ti je samo 1.41 patch.

Najbitnije je da posle reinstalacije igre azuriras PunkBuster tako sto odes na PB sajt, skines i pokrenes ili odmah pokrenes pbsetup.exe koji automatski azurira bazu.
Ako ti PB nije azuriran, bices kickovan zato sto ti je verzija zastarela.

http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php

P.S-Cestitam na kupovini
I mene su zanimala ova dva pitanja, ai imam jos jedno posto vidim da se razumes u battlefield 2.
Znas li mozda gde da skidam nove mape za battlefield 2, i gde posle i kako da ih instaliram, da li u folder gde sam instalirao igru, u mods pa levels.
Unapred fala
Citat:
Morandi kaže:
Kome ti to pricas covece
Pa mi sve ovo znamo jos odkad
Jedva se snadjoh u ovim citatima ali mislim da je pitanje upuceno meni.
Uz 1.41 patch ti dolaze 2 mape Wake Island 2007 i Road to Jalalabad, mozes da download-ujes mapu Highway Tampa sa bilo kog dostupnog sajta, proveri LINK ova mapa dodje kao instaler i sama se instalira tamo gde treba, nema neke filozofije.

Imas gomilu modova za BF2 sa novim mapama koji se instaliraju redovno kao i igra i svi su besplatni, da ih ne nabrajam sve procitaj teme sa ovog FORUMA u njima imas ostavljene linkove za download svakog moda posebno.
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2009, 16:32   #163
karakondzula1
Banned
 
Član od: 12.2.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 67
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku karakondzula1 Slanje poruke preko Skypea korisniku karakondzula1
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Hvala brate snasao sam se za mape.
Mada jedno mi jos nije jasno, kupio sam original BF2, medjutim kada abdejtujem listu servera imam samo oko 200 servera u vrh glave. ******, to je ipak malo za original BF2.
Naravno instalirao sam 1.41 patch.
karakondzula1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2009, 19:56   #164
Morandi
Starosedelac
 
Član od: 10.3.2008.
Lokacija: KaluCITY
Poruke: 2.362
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 345 puta na 249 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Citat:
karakondzula1 kaže: Pregled poruke
Hvala brate snasao sam se za mape.
Mada jedno mi jos nije jasno, kupio sam original BF2, medjutim kada abdejtujem listu servera imam samo oko 200 servera u vrh glave. ******, to je ipak malo za original BF2.
Naravno instalirao sam 1.41 patch.
Ja obicno imam od 300-500 servera
Morandi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2009, 22:05   #165
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Citat:
karakondzula1 kaže: Pregled poruke
Hvala brate snasao sam se za mape.
Mada jedno mi jos nije jasno, kupio sam original BF2, medjutim kada abdejtujem listu servera imam samo oko 200 servera u vrh glave. ******, to je ipak malo za original BF2.
Naravno instalirao sam 1.41 patch.
Proveri koji su ti filteri ukljuceni. Na primer ako ti je ukljucen NOT FULL filter, nece ti biti prikazani puni serveri. Ako ti je ukljucen NO VEHICLE filter, bice ti prikazani samo Infantry serveri.

Na kraju krajeva, uvek ces se vrteti na 10-ak omiljenih servera.

P.S-Dobrodosao u BF:2 Have nice day on the field soldier
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2009, 16:23   #166
karakondzula1
Banned
 
Član od: 12.2.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 67
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku karakondzula1 Slanje poruke preko Skypea korisniku karakondzula1
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Citat:
Snipe kaže: Pregled poruke
Proveri koji su ti filteri ukljuceni. Na primer ako ti je ukljucen NOT FULL filter, nece ti biti prikazani puni serveri. Ako ti je ukljucen NO VEHICLE filter, bice ti prikazani samo Infantry serveri.

Na kraju krajeva, uvek ces se vrteti na 10-ak omiljenih servera.

P.S-Dobrodosao u BF:2 Have nice day on the field soldier
Aha vazi. imam samo jos jedno pitanje i onda vise necu da te smaram
Posto mi nije dosla ekspanzija Special Force u BF2, znas li mozda gde bih mogao da je nabavim, posto ovde gde sam kupio igru nema.
Naravno original expanziju.
Unapred hvala
karakondzula1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2009, 17:26   #167
Morandi
Starosedelac
 
Član od: 10.3.2008.
Lokacija: KaluCITY
Poruke: 2.362
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 345 puta na 249 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Citat:
karakondzula1 kaže: Pregled poruke
Aha vazi. imam samo jos jedno pitanje i onda vise necu da te smaram
Posto mi nije dosla ekspanzija Special Force u BF2, znas li mozda gde bih mogao da je nabavim, posto ovde gde sam kupio igru nema.
Naravno original expanziju.
Unapred hvala
Pogledaj da nema u delta cityju
Morandi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2009, 20:31   #168
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Citat:
karakondzula1 kaže: Pregled poruke
Aha vazi. imam samo jos jedno pitanje i onda vise necu da te smaram
Posto mi nije dosla ekspanzija Special Force u BF2, znas li mozda gde bih mogao da je nabavim, posto ovde gde sam kupio igru nema.
Naravno original expanziju.
Unapred hvala
Mislim da nigde neces naci Special Forces xPack posebno da kupis, trebao si kupiti Battlefield 2 - Complete Collection on sadrzi Battlefield 2, Special Forces, Armored Fury i Euro Forces. Do skoro mu je cena bila 799 rsd ali od kako drma svetska kriza skocila mu je cena na 999 rsd. Pod linkom imas prodavnicu gde da kupis a mozes i online da narucis.

btw: samo ti navali sa pitanjima jer ako si pocetnik u BF2 sigurno ces ih imati jos

Poslednja ispravka: Snipe (14.2.2009 u 20:40)
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2009, 14:35   #169
jeremijaue
Novi član
 
Član od: 13.6.2008.
Poruke: 24
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

pozdravlja vas jeremijaue. instalirajte x-fire pa da se koljemo na najboljim serverima norveskim i sveckim. TV serveri.
jeremijaue je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2009, 20:23   #170
Crimos
Novi član
 
Član od: 7.1.2009.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

E ja imam problem sa multiplayerom... Naime, kad god pokusam da se ubacim na neki od servera odma na pocetku ucitavanja crashuje mi se PC! Cuje se onaj zvuk kao kad ga restartujes samo sto se ne restartuje nego mi izbaci plavu sliku i na tome ostane. Tad jedino resenje ostaje da ga restartujem...
Citao sam po nekim stranim forumima, i obicno savetuju da updateujem drajvere, sto sam i uradio, ili da pojacam masinu sa jos RAM-a. RAM ili bilo koja druga komponenta racunara sigurno nije problem, jer igram na zaista jakoj masini.
Btw, za updateovanje drajvera koristim Uniblue Driver Scanner...
Crimos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.4.2009, 18:14   #171
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Cekaj da li ti se taj problem javlja samo u igranju multiplejera ili ga imas i kad igras singleplejer?

Ovako sve nekako zvuci na pokvaren hardware ali ne mora biti.

Evo da malo osvezim temu, dugo se prica o novom 1.50 patchu za BF2 ovo su poslednje vesti o njemu i neke izmene koje ce mozda doneti.

http://forums.electronicarts.co.uk/b...50-status.html
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2009, 2:52   #172
Crimos
Novi član
 
Član od: 7.1.2009.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Pa u startu samo u multi a evo od skora i singl... Nisam siguran da nije, ali ne vidim kako bi moglo biti do hardvera, ovo mi se prvi put desava, znaci samo kod Battlefielda. Citao sam po stranim forumima, ljudi su imali slicnih problema samo sto kod njih nije cista plava slika nego im pored toga izbaci neki tekst, valjda neki error report. Neki kazu da se na problemu ne radi previse, a bogami vise ni meni, da je u pitanju softverski kvar brzo bih resio a da bih odkrio da li je prob do hardvera trebalo mi bi sto vremena sto opreme a to zbog jedne igrice jednostavno nije potrebno!
Crimos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2009, 19:07   #173
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Citat:
Crimos kaže: Pregled poruke
Pa u startu samo u multi a evo od skora i singl... Nisam siguran da nije, ali ne vidim kako bi moglo biti do hardvera, ovo mi se prvi put desava, znaci samo kod Battlefielda. Citao sam po stranim forumima, ljudi su imali slicnih problema samo sto kod njih nije cista plava slika nego im pored toga izbaci neki tekst, valjda neki error report. Neki kazu da se na problemu ne radi previse, a bogami vise ni meni, da je u pitanju softverski kvar brzo bih resio a da bih odkrio da li je prob do hardvera trebalo mi bi sto vremena sto opreme a to zbog jedne igrice jednostavno nije potrebno!
Upravo sam i ja procitao da na netu postoji masa ljudi kojima se BF2 zakuca na desktop, paralelno sa tim sam procitao spekulacije da EA testira master account server za novi patch i da se to dogadja bas zbog toga ali nije 100% potvrdjeno.

http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/222504.page

Probaj sa ovim mozda ti pomogne

http://www.realitymod.com/forum/f27-...op-issues.html
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2009, 19:11   #174
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Isti problem i kod mene, igram Battlefield 2 vec par meseci, ali je izbacivanje bez apsolutno ikakvog upozorenja i poruke o gresci pocelo od pre nedelju-dve. Kako se samo iznerviram kad krenem kao snajperista da trsim pesadince, naciljam i taman da opalim, kad ugledam wallpaper!
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2009, 0:50   #175
Crimos
Novi član
 
Član od: 7.1.2009.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Upoznat sa crashovima na desk, ali to je donekle ok jer se samo vratis nazad u igru a ovo kad se meni desi onda moram da restartujem komp! Malopre citam da se je ovaj moj slucaj najblizi tzv. "Blue Screen of Death", samo sto kod mene nema error reporta kao na slici ispod, nego samo cista plava slika.

http://upload.wikimedia.org/wikipedi...ws_XP_BSOD.png

Dalje, pise da ovako nesto obicno nastaje zbog losih drajvera ili kvara na hardveru, kao sto je Snipe vec pomenuo. Sanse su male da mi hardver nije ispravan jer mi se ovo desava samo kod BT i sto je najvaznije igrao sam daleko zahtevnije igre na istoj masini bez ikakvih problema! Jedino sto ostaje su drajveri mada ne znam sta bih tu vise ucinio jer vec 3 razlicita drajver skenera mi kazu da su mi drajveri up to date!
Crimos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2009, 7:48   #176
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Ne znam prijatelju sta da te savetujem, ono sto ti mogu reci iz iskustva jeste da je BF2 osetljiv na overclock i ako imas overclock-ovanu komponentu (RAM, CPU, GPU) postoji vrlo mala sansa da ti ekran zaplavi ali mi je cudno sto nemas nikakav error report.

Dalje ispod 1GB RAM-a BF2 ume da napravi problema sistemu i da iskoci na desktop i to vrlo cesto.

Mozda da probas da instaliras igru kod nekog drugara i ako se kod njega to dogadja, mozda je corrupted disc.

I jos ti predlazem da odradis test RAM memorije sa nekim programom i da skeniras HDD za losim sektorima, jer mozda ti je delic instalacije na losijem sektoru i komp ode u plavo kada dodje ocitavanja podataka sa njega.

Sa srecom.
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.5.2009, 20:52   #177
JonnyF1
Novi član
 
Član od: 13.5.2009.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

I ja imam isti problem kao i oni, izbaci me u sred igre na pozadinu,kada ponovo udjem u igricu opet isto, kompjuter mi je veoma dobar sto se tice komponenti, craises igram bez problema, ako je neko resio taj problem u medjuvremenu bio bih mu zahvalan da mi pomogne??? i jos nest, da li treba da se ceka po desetak minuta dok se logujes u igricu???! ! !
JonnyF1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.5.2009, 23:44   #178
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Citat:
JonnyF1 kaže: Pregled poruke
I ja imam isti problem kao i oni, izbaci me u sred igre na pozadinu,kada ponovo udjem u igricu opet isto, kompjuter mi je veoma dobar sto se tice komponenti, craises igram bez problema, ako je neko resio taj problem u medjuvremenu bio bih mu zahvalan da mi pomogne??? i jos nest, da li treba da se ceka po desetak minuta dok se logujes u igricu???! ! !
Ako mislis na Crash to Desktop ili skraceno CTD onda nije problem do tvog kompa, problem je u igri.
Dogadja se dok igras online i obicno kada pokupis opremu od drugog vojnika ali ne mora da bude uvek to, ima nekoliko varijacija kada igra iskoci na desktop.

Trenutno je u progresu novi patch za BF2, patch ce biti verzije 1.50 i dostupna je 1.50 Beta 2 koja se testira.

Promene u igri koje ce biti ukljucene ovim patch-om se mogu pratiti u ovoj oficijelnoj temi http://forums.electronicarts.co.uk/b...-tracking.html

Nadajmo se da ce biti resen i taj CTD problem.
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2009, 9:06   #179
SobeR
Član
 
Član od: 16.12.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 203
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 76 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Zna li neko da li se Spec Ops klasa vidi na UAV-u i komandirovom Scan-u, nalazim razlicite informacije po netu. Da li je neko proverio možda?


Ko koristi XFIRE nek me doda u prijatelje da igramo zajedno u squadu. Ja sam sober462

Poslednja ispravka: SobeR (20.5.2009 u 9:16)
SobeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2009, 13:26   #180
Zuzu
Novi član
 
Član od: 12.1.2006.
Lokacija: Ispred monitora
Poruke: 16
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 12 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

zanimljivo pitanje... i ja sam juce bas sa prijateljem probao to isto i vidim se kao specijalac i na UAV-u i na komandirovom scenu. Probali smo vise razlicitih varijanti, da se ne pomeram i stojim, da se ne pomeram i lezim al se i dalje vidim...a ljudi na netu i dalje pricaju kako se ne vidi....
Ako ima neko "mator" u ovom poslu, molio bih ga da resi dilemu
Hvala
Zuzu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Novi Battlefield 2142! SFRJ-Forever [CG] Akcione igre 117 4.10.2018 15:35


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com