Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.6.2023, 11:59   #381
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.154
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom The Last of Us Part I

Da upscaling tehnologija moze biti korisna u sp igrama, fsr je dobar (nvidia je doduše u prednosti sa dlss om koji izgleda bolje tho)
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2024, 17:17   #382
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: The Last of Us Part I

Do sada su svi ovo verovatno vec odigrali, ali evo i ja je zavrsih. Reci cu samo - igretina! Prelepa u svakom smislu.

Sve je ispeglano, posvecenost detaljima je fantasticna, gotovo da nemam zamerku. Jeidno bih voleo da ima vise raznovrsnih protivnika.

Oprosticu im sto sam refresh rate spustio na 60Hz i ukljucio vsync kako ne bilo microstuttera (inace je isla lagano na 80+ FPS, bez padova frejmova, ali sa povremenim seckanjem kojeg izgleda nisu postedjene ni najjace karte na trzistu). Nije idealno resenje, ali kada je primenjeno sve je bilo perfektno. Igrano sa poslednjim patch-em, bez ikakvih problema 1440p + ultra/high + DLSS Q na 3060 ti.

Kada se podvuce crta, neka bude - 9/10.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku polarnimeda na korisnoj poruci:
ezenkiel (25.3.2024)
Stara 23.3.2024, 17:27   #383
ezenkiel
Veteran
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 567
Zahvalnice: 1.573
Zahvaljeno 524 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: The Last of Us Part I

Mnogo mjeseci mi je igra radila maltene savršeno glatko, na RX580 8GB i većinom podešavanja na HIGH. Nakon posljednjeg peča (1.1.3) koji se automatski instalirao pri startovanju preko Steama, opet je sve pošlo dovraga, koji god mod da izaberem (čak i sve stavim na low) performanse su katastrofa. Doduše, čini mi se da sve izgleda ljepše. Treba li rebuild tekstura da se radi, ima li smisla - ako se dobro sjećam, radio se prije dvije sedmice kad sam zadnji put startovao igru.

[Breaking news!] Sinoć sam pokrenuo igru, i prije njenog startovanja vratio podešavanja na "High". Kad sam kliknuo na Continue (sa pozicije do koje sam stigao), nije bilo rebuilda tekstura, ali je učitavanje trajalo baš dugo, oko 20,25 minuta. Ali, nakon toga je sve "prodisalo." Igra leti, i stvarno izgleda mnogo ljepše. Inače, ranije sam pratio neko uputstvo sa youtube-a, prvo stavio podešavanja na high pa neka smanjio na medium ili low. Sada su mi sva podešavanja na High, i nema nikakvih usporenja (nebitno da li je otvoren, zatvoren, svijetao ili mračan prostor, nebitan broj protivnika, itd).

Poslednja ispravka: ezenkiel (25.3.2024 u 11:39) Razlog: Problem se samoriješio
ezenkiel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Last Of Us Part II Emix Konzole 559 11.3.2024 20:02
Shady Part of Me Shonkas Platformske igre 2 15.12.2020 13:18
Harry Potter And Deathly Hallows Part 2 GATTUSO88 Akcione igre 3 12.7.2011 13:56
defrag C part. HDa cime i kako??? Levčanin Aplikativni softver 2 30.3.2010 14:52
Kako da instaliram part magic? cages Aplikativni softver 11 29.9.2006 20:04


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:42.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com