Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.4.2007, 23:20   #81
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Igram kao Paladin, mada to još nisam postao.

Bio sam u VoM-u, ubijao orke sa onog rama kako su mi ovde rekli, ali nisam puno orkovao ubio tako, treba dosta boltova. Ubio sam ih par, i još par wargova za koje treba puno manje boltova a donose isto EXP poena. Onda sam obilazio rudnike, pa sam malo probao tući orkove samo mačem, e to je doživljaj, ako se ne varam tukao sam ih sa mačem koji je imao samo 90 damage, ili je kod prvog orka imao i manje. Nisam ih dobijao iz prve, ali sam vježbao, upratio kako se ponašaju, kad blokirati a kad napadati, i tako jednog po jednog i ubio sam ih puno sa mačem, ali ne sve oko zamka, to bi ipak bilo previše. Tek tada sam izveo Dijega iz VoM-a, kada sam dobio par levela i kada mi je dosadilo da navlačim orke jednog po jednog i da ih tučem.

Čim sam izašao iz VoM-a (ušao u Chapter 3) dočekali su me neki sa crnim plaštevima, neki zli magovi, ima ih dosta na glavnoj mapi, na svakom koraku. Tu sam praktično i stao, bar zasad.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2007, 4:00   #82
Alek
Veteran
 
Član od: 23.10.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 795
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 54 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Alek
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Uh oni su zaje*ani, pogotovo ako nisi vest sa lukom ili magijama. Moras da budes brz da im pridjes a da te ne pogode, plus da ih sto pre ubijes jel dok ih tuces macem oni te gadjaju a skidaju podosta. Srecom ja nisam imao problema sa njima kada sam igrao jel sam bio vec dosta veliki lvl pa sam ih ubijao iz 2-3 udarca (ipak je zakon kad imas ravenov mac). Ima ih po celoj mapi ali kad ih jednom istrebis mislim da se ne vracaju vise.
Alek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2007, 10:02   #83
MDusan
Novi član
 
Član od: 13.4.2007.
Lokacija: Jarkovac
Poruke: 6
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Thumbs up Re: Gothic II Gold Edition

Da li neko zna neki dobar sajt gde bih mogao skidati peceveza Gothic II?

Evo jednog od njih: www.worldofgothic.com
MDusan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2007, 14:12   #84
Irondacha
Veteran
 
Član od: 20.5.2007.
Lokacija: Lemi livo skodi
Poruke: 695
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 74 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Irondacha
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

da li kada instaliram night of the raven,to dodaje novu kampanju ili samo novi deo mape,posto imam piratsku verziju gde je nioght of the raven zajedno sa gothhic II pa tako ne mogu da igram gothic II bez da instaliram NOTR
Irondacha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2007, 15:06   #85
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Citat:
Irondacha kaže: Pregled poruke
da li kada instaliram night of the raven,to dodaje novu kampanju ili samo novi deo mape,posto imam piratsku verziju gde je nioght of the raven zajedno sa gothhic II pa tako ne mogu da igram gothic II bez da instaliram NOTR
Dodaje novi deo mape, i blago menja postojecu mapu iz originalnog Gothica 2. I igra postaje mnogo teza sa dodatkom... Mozes slobodno da igras to sto imas, ako ti nije previse tesko...
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku caine na korisnoj poruci:
Irondacha (20.5.2007)
Stara 20.5.2007, 15:09   #86
Irondacha
Veteran
 
Član od: 20.5.2007.
Lokacija: Lemi livo skodi
Poruke: 695
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 74 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Irondacha
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

hvala ponovo,u pravu si jeste teze,a tek onaj shadow beast i black troll....ma ne mogu ni obicnog trolla da ubijem a kamoli ovog....
Irondacha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2007, 16:54   #87
Medvedenko
Član
 
Član od: 8.3.2006.
Lokacija: N.S.
Poruke: 440
Zahvalnice: 74
Zahvaljeno 34 puta na 27 poruka
Exclamation Re: Gothic II Gold Edition

Pozdrav svima, evo i ja sam zarazen sa virusom Gothic2.
Imam gomilu pitanja, pa molim za malo asistencijee...

Znaci aj prvo, primetio sam da mi igra vise ne omogucava da otvorim sa Matheom trgovcom u glavnom gradu dijalog u vezi Greete ribe koja mu duguje novac. Verovatno je bilo te mogucnosti u pocetku, ali je nisam iskoristio ili stali vec, i sada mi kaze samo show me yor wares man i END. Mislim bezveze je jer bes tog resenog questa , onaj drvodelja nece da me nauci lockpick....
Ona me isto kuulira, i tako se vrtim u njihov krug, a ne mogu ni jedan kovceg u igri da obijem!

+kada se pretvorim u zivuljku, kako se pretvorim u coveka nazad???

Hvala
Medvedenko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2007, 17:31   #88
Irondacha
Veteran
 
Član od: 20.5.2007.
Lokacija: Lemi livo skodi
Poruke: 695
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 74 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Irondacha
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Citat:
Medvedenko kaže: Pregled poruke
Pozdrav svima, evo i ja sam zarazen sa virusom Gothic2.
Imam gomilu pitanja, pa molim za malo asistencijee...

Znaci aj prvo, primetio sam da mi igra vise ne omogucava da otvorim sa Matheom trgovcom u glavnom gradu dijalog u vezi Greete ribe koja mu duguje novac. Verovatno je bilo te mogucnosti u pocetku, ali je nisam iskoristio ili stali vec, i sada mi kaze samo show me yor wares man i END. Mislim bezveze je jer bes tog resenog questa , onaj drvodelja nece da me nauci lockpick....
Ona me isto kuulira, i tako se vrtim u njihov krug, a ne mogu ni jedan kovceg u igri da obijem!

+kada se pretvorim u zivuljku, kako se pretvorim u coveka nazad???

Hvala
umm za quest nisam siguran,ali vracas se u coveka kada istekne vreme spela,posto ima "rok" trajanja
Irondacha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2007, 17:47   #89
wolfgm
Član
 
Član od: 12.5.2007.
Lokacija: Aleksinac; Kostolac
Poruke: 385
Zahvalnice: 161
Zahvaljeno 56 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku wolfgm
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Da li li rešio kvest što se tiče trgovca Jora u trgovačkoj četvrti, koji se zove A Brazen Thief ispravno pa si prijavio Rengaru? Onda odi do krčme u Lučkoj oblasti do Bromora i dobićeš besplatnu informacij da te tražio čovek po imenu Attila i da te čeka iza javne kuće. kada ga ubiješ od njega uzećeš ključ od kanalizacije i odi dole ali nemoj nikog da napadaš jer jedan od njh (članova gilde lopova će te da obijaš kovčege .

Što se tiče transformacije u živuljke to ni meni nije jasni ni u G1 i G3 !
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	map_city.jpg
Viđeno:	114 puta
Veličina:	96,6 KB
ID:	8234  
wolfgm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2007, 18:50   #90
Alek
Veteran
 
Član od: 23.10.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 795
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 54 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Alek
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Citat:
Medvedenko kaže: Pregled poruke
Pozdrav svima, evo i ja sam zarazen sa virusom Gothic2.
Imam gomilu pitanja, pa molim za malo asistencijee...

Znaci aj prvo, primetio sam da mi igra vise ne omogucava da otvorim sa Matheom trgovcom u glavnom gradu dijalog u vezi Greete ribe koja mu duguje novac. Verovatno je bilo te mogucnosti u pocetku, ali je nisam iskoristio ili stali vec, i sada mi kaze samo show me yor wares man i END. Mislim bezveze je jer bes tog resenog questa , onaj drvodelja nece da me nauci lockpick....
Ona me isto kuulira, i tako se vrtim u njihov krug, a ne mogu ni jedan kovceg u igri da obijem!

+kada se pretvorim u zivuljku, kako se pretvorim u coveka nazad???

Hvala

Bre ljudi koliko se secam i u prvom i u drugom delu se jednostavnim pritiskom na "enter" vracas u coveka, doduse nisam bas 100% siguran jel sam davno igrao ali probajte

Sto se tice kvesta, on koliko se secam ide tako sto treba da odes do zenske i pricas sa njom, budes uporan i kada ti na kraju kaze kako nema para ti odes kod drvodelje i preneses mu to a onda imas valjda 2 mogucnosti, da das novac IZ SVOG DZEPA (bolja i prostija mogucnost) ili da nekog izmlatis i valjda mu uzmes novac (nesecam se koga da li zensku ili nekog drugog, znam smao da nisam na taj nacin nikada resio kvest). Kada das novas drvodelja ce hteti da te uci da obijas brave. Naravno imas i tu mogucnost da udjes u thief's guild i da te tamo nauce obijanju brava lai to je dosta komplikovano. Doduse kao clan tog gilda imas par interesantnih kvestova od kojih je najbolji Blood Chalice ali kojeg bez malo pomoci walktrough-a neces moci da predjes garantovano.
Pozz
Alek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2007, 20:29   #91
Jim Bravura
Banned
 
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: N45°56" E19°06"
Poruke: 801
Zahvalnice: 212
Zahvaljeno 87 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Citat:
Alek kaže: Pregled poruke
Sto se tice kvesta, on koliko se secam ide tako sto treba da odes do zenske i pricas sa njom, budes uporan i kada ti na kraju kaze kako nema para ti odes kod drvodelje i preneses mu to a onda imas valjda 2 mogucnosti, da das novac IZ SVOG DZEPA (bolja i prostija mogucnost) ili da nekog izmlatis i valjda mu uzmes novac (nesecam se koga da li zensku ili nekog drugog, znam smao da nisam na taj nacin nikada resio kvest). Kada das novas drvodelja ce hteti da te uci da obijas brave. Naravno imas i tu mogucnost da udjes u thief's guild i da te tamo nauce obijanju brava lai to je dosta komplikovano. Doduse kao clan tog gilda imas par interesantnih kvestova od kojih je najbolji Blood Chalice ali kojeg bez malo pomoci walktrough-a neces moci da predjes garantovano.
Pozz
Заправо има пара, али неће да каже све док јој не запретиш конфисковањем гардеробе

@Medvedenko, oбијањем брава се бави и један лик у пиратском кампу, али до тога има да се наиграш
Jim Bravura je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2007, 22:57   #92
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Lightbulb Re: Gothic II Gold Edition

Citat:
Jim Bravura kaže: Pregled poruke
Заправо има пара, али неће да каже све док јој не запретиш конфисковањем гардеробе

@Medvedenko, oбијањем брава се бави и један лик у пиратском кампу, али до тога има да се наиграш
pare je lako dobiti, nemoras uopste da je slusas, samo kazes pare ili garderoba i dobijes sve do dinara!

wolfgm- hvala, to je i mene mucilo, sad znam gde je zapelo! i da gde je ona Lucia, devojka oko koje se sve vrti u misije za vodene magove, ona o nestalim ljudima, pronasao sam sve pecine, pobio gamad, a nje nema! moram da resim taj kvest da bi dobio onaj prsten od onog seronje (zaboravi sam ime) vodenog maga, da bi prosao kroz portal, jer sam se posteno namucio da pokupim sve delove ornamenta da bi ga otvorio, i onda razocarenje!
Belfegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.5.2007, 1:03   #93
Jim Bravura
Banned
 
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: N45°56" E19°06"
Poruke: 801
Zahvalnice: 212
Zahvaljeno 87 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Citat:
Belfegor kaže: Pregled poruke
pare je lako dobiti, nemoras uopste da je slusas, samo kazes pare ili garderoba i dobijes sve do dinara!

wolfgm- hvala, to je i mene mucilo, sad znam gde je zapelo! i da gde je ona Lucia, devojka oko koje se sve vrti u misije za vodene magove, ona o nestalim ljudima, pronasao sam sve pecine, pobio gamad, a nje nema! moram da resim taj kvest da bi dobio onaj prsten od onog seronje (zaboravi sam ime) vodenog maga, da bi prosao kroz portal, jer sam se posteno namucio da pokupim sve delove ornamenta da bi ga otvorio, i onda razocarenje!
Lucia се налази (сад следи белим словима спојлер) са друге стране портала у бандитском кампу. Докле си ти уствари стигао, јеси прошао кроз портал?
Jim Bravura je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.5.2007, 1:57   #94
Alek
Veteran
 
Član od: 23.10.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 795
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 54 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Alek
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Niko nije prokomentarisao radi li "enter" za vracanje u normalan lik?
Ako nemas para u igri tj trebaju ti da bi kupio oruzje, potione ili slicno ima jedan dobra fora mada je to vise kao mini bug. Naime dovoljno je da budes snazan da mozes da prebijes kovaca ali ne onog gde mozes da se zaposlis vec onog u donjem delu grada. Od njega tada mozes da pokupis 2-4 metala od kojih mozes da iskujes maceve. Te maceve posle lepo prodas onom prvom kovacu (kod kog si se prethodno zaposlio ) i imas 100 dinara po macu Odradi par tura i eto para koliko volis.Samo obrati paznju da moraas ad sacekas kovaca da ustane i krene da kuje ponovo, inace nece imati nista kod sebe, u tome i jeste cela fora.
Alek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.5.2007, 7:14   #95
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Citat:
Alek kaže: Pregled poruke
Niko nije prokomentarisao radi li "enter" za vracanje u normalan lik?
Ako nemas para u igri tj trebaju ti da bi kupio oruzje, potione ili slicno ima jedan dobra fora mada je to vise kao mini bug. Naime dovoljno je da budes snazan da mozes da prebijes kovaca ali ne onog gde mozes da se zaposlis vec onog u donjem delu grada. Od njega tada mozes da pokupis 2-4 metala od kojih mozes da iskujes maceve. Te maceve posle lepo prodas onom prvom kovacu (kod kog si se prethodno zaposlio ) i imas 100 dinara po macu Odradi par tura i eto para koliko volis.Samo obrati paznju da moraas ad sacekas kovaca da ustane i krene da kuje ponovo, inace nece imati nista kod sebe, u tome i jeste cela fora.
a mozes i prosto da kupujes gvozdje, pravis maceve i prodajes ih. ali to su sitne pare, ili bolje reci teeeesko zaradjene (smoris se dok iskujes maceve)....
najbolje je kupovati samo povremeno i samo bas extra stvari i nikada ti ni u jednoj igri nece zafaliti kinta. (npr. ako je neki mac za 10% bolji od onog koji imas... iskuliraj ga! Cekaj bar 30% bolji!)
Jos ako radis i sve side quest-ove na koje naidjes- bice puna kapa (ne samo direktno zbog kinte, vec ces budzeci lika moci da kupis stvari koje su istih karakteristika kao i neke koje su dosta skuplje jer traze manji character level)
inace, jedna od mojih omiljenih, ako ne i najomiljenija igra!
ima nesto vise u toj igri od nje same
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.5.2007, 13:04   #96
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Citat:
wolfgm kaže: Pregled poruke
Da li li rešio kvest što se tiče trgovca Jora u trgovačkoj četvrti, koji se zove A Brazen Thief ispravno pa si prijavio Rengaru? Onda odi do krčme u Lučkoj oblasti do Bromora i dobićeš besplatnu informacij da te tražio čovek po imenu Attila i da te čeka iza javne kuće. kada ga ubiješ od njega uzećeš ključ od kanalizacije i odi dole ali nemoj nikog da napadaš jer jedan od njh (članova gilde lopova će te da obijaš kovčege .
Ima sem ovog, jos nekoliko questova koje moras da resis da bi se ubacio u gildu. Da ne pisem previse, u sustini kad uhvatis nekog lopova, ili provalis da neko radi na kvarno, ili ga prijavi miliciji ili nemoj... U svakom slucaju kad resis te questove idi do krcme...
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.5.2007, 15:45   #97
Medvedenko
Član
 
Član od: 8.3.2006.
Lokacija: N.S.
Poruke: 440
Zahvalnice: 74
Zahvaljeno 34 puta na 27 poruka
Post Re: Gothic II Gold Edition

Evo jedan savet sta da ne radite...
Znaci nemojte summonovati vise od 1 miniona, jer kreteni napadaju jedan drugog!

Poslednja ispravka: Medvedenko (27.5.2007 u 15:46) Razlog: greska
Medvedenko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.5.2007, 16:17   #98
wolfgm
Član
 
Član od: 12.5.2007.
Lokacija: Aleksinac; Kostolac
Poruke: 385
Zahvalnice: 161
Zahvaljeno 56 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku wolfgm
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Citat:
Jim Bravura kaže: Pregled poruke
Lucia се налази (сад следи белим словима спојлер)са друге стране портала у бандитском кампу. Докле си ти уствари стигао, јеси прошао кроз портал?
Tačnije u baru koji drži naš poznanik iz prvog dela Snaf, govori sve loše o paladinima i trenira te dexterity.
Što se tiče kvestova za Thief guild samo da ti naznačim da su mi bili teški prvi put ali i jako zanimljivi te ti preporučujem da ih uradiš.
wolfgm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2007, 20:42   #99
Medvedenko
Član
 
Član od: 8.3.2006.
Lokacija: N.S.
Poruke: 440
Zahvalnice: 74
Zahvaljeno 34 puta na 27 poruka
Post Re: Gothic II Gold Edition

Citat:
Belfegor kaže: Pregled poruke
i da gde je ona Lucia, devojka oko koje se sve vrti u misije za vodene magove, ona o nestalim ljudima, pronasao sam sve pecine, pobio gamad, a nje nema! moram da resim taj kvest da bi dobio onaj prsten od onog seronje (zaboravi sam ime) vodenog maga,
Pazi dobro, znaci pecina sa finalnim delom njenog questa se nalazi vrlo blizu Dragomirovog kampa. Znaci imas stazu pravo, sleve strane je njegov kamp, e ti tu opicis desno niz padinu dole u sumu. Ondak krenes paralelno sa stazom uz taj nagib jos mozda 100 "metara" i naces banditski kamp ukopan u taj nagib, sa
........ da ti nekvarim vidi sam...

+++tu vam je i treci deo zavrsetka questa za krijumcare oruzja i Fernanda....

Poslednja ispravka: Medvedenko (28.5.2007 u 20:44) Razlog: dodatak
Medvedenko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2007, 20:46   #100
Medvedenko
Član
 
Član od: 8.3.2006.
Lokacija: N.S.
Poruke: 440
Zahvalnice: 74
Zahvaljeno 34 puta na 27 poruka
Question Re: Gothic II Gold Edition

+ Pitanje:
Na kojem ste vi nivou bili kada ste 1 put uspeli da dobijete Orka ili Skeletona?
Ja sam sada lvl 11 i nemogu da ni prismrdim vargama, skeletonima ili pogotovo Orcima...
Medvedenko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
gold edition, gothic, gothic 2

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
6600 nedovoljna za Gothic 2.Kako je moguce? Jim Bravura Grafika 24 9.8.2007 20:40
Izrada mapa: DotA Marvel comics edition Adonai037 Mrežne igre 5 1.8.2007 2:03
Windows 98 Second Edition Night Hawk Operativni sistemi 32 16.12.2005 15:19


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com