Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.8.2009, 12:34   #1
Supremus
Član
 
Član od: 14.5.2009.
Lokacija: Black Temple
Poruke: 152
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom [AAR]WoW Wrath of the Lich King

Vidim da je AAR scena malo zaćutala pa cu ja pokušati da je podignem iz mrtvih... nadam se uspešno
Naravno, postoji i par problema:
1. Screenshotovi. Probaću da ubacim sto više screenshotova, ali kada dođem u posed slika.

2.Blizzard ce me nabiti na kolac zbog menjanja lore-a.

E sad, da krenemo:


Name:
Magroth

Sex:
Male

Race:
Human

Class:
Paladin/Death Knight

E sad da pocnemo...

U mojoj
duši tama. Jedino znam da treba slepo pratiti jednu osobu... Lich Kinga. Sama njegova pojava daje mi neku snagu. Kada me posmatra imam osećaj da mogu sve da učinim. Uvek ću se sećati trenutka kada me je podigao iz mrtvih. Osetio sam da je on moj spasilac od strašne sudbine koja me je zatekla. Znao sam da sam predodređen za veće stvari od slepog verovanja Light-u. Kakva sam budala tada bio... A bio sam jedan od najvećih paladina u istoriji čovečanstva. Učestvovao sam u Drugom ratu protiv orkova.
Zajedno sa mojim mentorom Uther Lightbringer-om sam osnovao prvu odbranu od (tada meni) gnusnih undead-ova, Order of the Silver Hand. Imali smo preko 450 uvek spremnih paladina za odbranu otadžbine. Sećam se jasno kada je došao mladi princ Arthas Menethil. Prepoznavši taj samouveren hod znao sam da će nam on mnogo pomoći u daljem istrebljenju undead-ova. Želeo sam da ga naučim svemu, da bude spreman na sve prepreke na koje naiđe, ali Uther je rekao da on mora da ga podučava jer je iskusniji i jer mu je kralj Terenas naredio da ga on dobro poduči jer je Arthas ipak naslednik krune. „Naravno, možeš i ti da mi pomogneš“, reče Uther.
Posle nekoliko godina Arthas je stasao u veoma jakog i naočitog momka. Uther je verovao da Arthas može da zaustavi undead pretnju jednom za svagda, a ja sam se složio sa tom konstatacijom. Nikad u životu nisam video naprednijeg momka od Arthasa.
Posle par godina osetio sam da se nešto sprema. Undead-ovi su postajali sve organizovaniji i sve jači. Zbog pretnje na severu morao sam da odem do Khaz Modana da zaštitim naše saveznike Earthene, tj. Patuljke. Za to vreme Arthas je otišao u Andorhal da ispita neki Cult of the Damned. Nisam se bojao za njegov život jer je on već imao iskustva u borbi. Odbranio je Strahnbrad, otarasio se nekoliko desetina undead-ova itd...
Meni nisu cvetale ruže kod Patuljaka. Napadi undead-ova su bili sve jači i jači. Sa svakim palim undead-om dizala su se dva nova. Mislio sam da je beznadežno... dok mi u pomoć nije došao neki Patuljak koji je jednim udarom srušio 5 undead-a. Uspeli smo se odbraniti i organizovati napad na glavnu bazu undead-a. Uspeli smo odbraniti ceo Dun Morogh!
Pošto smo mogli da odahnemo upitao sam Patuljka za ime. „Muradin Bronzebeard je ime, momče. A tvoje? Koj’ je tvoje ime?“. „Magroth“, odgovorih ja. „Slušaj momče, hvala ti na pomoći. Bez tebe ne bismo uspeli odbraniti se od undeadova“, reče Muradin. Pošto sam imao problema da razumem taj severnjački dijalekat Patuljaka, pretpostavio sam da se zahvalio i uzvratio sam istom merom: „Nikakav problem, ti i tvoji Patuljci ste mi spasli život!“Muradin odmahni rukom u stilu ’’mneh, nije to ništa’’: „Slušaj momče, ja odo’ do Northenda, vraćam se za par meseci, pa ćemo lepo da se opijamo do zore, a’ight? Do tad pij kol’ko pića kol’ko ’oćeš pa se vid’mo.“
Dok sam se vraćao kući razmišljao sam šta se sve desilo za ovih šest meseci koliko sam bio odsutan.
Možda smo već dobili rat (možda izgubili? Neeeee... neću da razmišljam u tom pravcu). Pošto sam postao umoran i pospan, a blizu je bio grad Stratholme poželeo sam da se odmorim u tom lepom gradu i potražim konak.
Kako sam bio sve bliži Stratholme-u video sam neke plamenove, čuo vrisku i osetio miris zapaljenog mesa. Odmah sam se razbudio i moj konj je potrčao kao lud ( 150% speed, bato) i za tren oka sam se stvorio ispred Stratholme-a... Da li je to bio Stratholme? Bio je sav u ruševinama, leševi svuda naokolo, majke plaču za poginulom decom... Strah, tuga i bes su preovlađavali u meni. Ako je Stratholme pao ko zna dokle su undeadovi stigli. Možda i do glavnog grada ili čak Dalarana?
Upitao sam nekog starca koji je plakao nad lešom dece i svoje žene.Bio je polu-mrtav.Upitah ga : „Ko vam je ovo uradio? Jesu li undead-ovi? Dokle su stigli? Šta se desilo sa Utherom?“ Starac me pogleda suznim očima i ogorčeno reče : „ Bili su neki undead-ovi, ali oni nisu krivi za ovo već neko drugi...“ „ Ko je onda? KO DOĐAVOLA?“ Tišina... Starac tiho reče jedno dobro poznato ime : „ Arthas“. Opet tišina... „K-K-Kako? Š-Š-Šta se desilo? Z-Zašto?“ promucah.
Starac me ukratko uputi u dešavanja kako je Arthas Menethil, princ, naslednik trona, saznao za užasnu kugu koja se širila po celoj zemlji i koja je pretvarala ljude u zombije, robove undead-a. Arthas je hteo da zaustavi kugu po svaku cenu. Kuga je stigla i do Stratholme-a, a za njom i Arthas koji je otpustio Uthera kao paladina i disband-ovao ( ne znam kako to da prevedem
) Order of the Silver Hand. Nastavio je ka gradu i uništio kugu, a zajedno sa kugom i grad. Posle su došli Uther i Jaina Proudmoore, bivša devojka Arthasa koja nije želela da gleda Arthasa kako radi ovo krvoproliće i još jedan čudan čovek pod imenom Medivh. Upitah gde je otišao Arthas, a starac reče za Northend, za nekim Mal’Ganisom. Zanimalo me šta se desilo sa Cult of the Damned. Začudo, starac je znao i to (radio Mileva ). Rekao je da je skoro uništen a da je njegov vođa, Kel’Thuzad ubijen od strane Arthasa. Taman kada je izgovorio poslednju reč izdahnuo je na mojim rukama. „Počivaj u miru i neka tvoja žrtva ne bude uzaludna!“
Požurio sam u glavni grad da ponudim pomoć kralju da proba da spase što više ljudi od ovog ludila svog sina. Ali u glavnom gradu nijednog živog stvora nije bilo. Samo je bilo mnogo undead-ova. Jedva sam izvukao živu glavu. Naišao sam na neku grupu izgubljenih i uplašenih ljudi i upitao šta se desilo sa glavnim gradom i gde je kralj. Odgovorili su da se Arthas vratio iz Northenda, UBIO kralja, svog OCA i zauzeo njegovo mesto na tronu. Sišao sam sa konja i zaplakao. Ronile su gorke suze...
Arthas, naša nada protiv pretnje postao je ono protiv čega se borio. Postao je undead. Jedini naš spas je trenutno bio Uther koji je, kako sam saznao, štitio pepeo kralja u Andorhalu.
Supremus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2009, 12:35   #2
Supremus
Član
 
Član od: 14.5.2009.
Lokacija: Black Temple
Poruke: 152
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: [AAR]WoW Wrath of the Lich King

Za tili čas sam stigao u Andorhal i konačno mi se pojavio osmeh na licu. Video sam starog prijatelja, mentora Uthera. Taman kad sam hteo da popričamo, pojavi se Arthas. Nije uopšte izgledao na sebe. Iza njega je bila armija undead-a. Prišao nam je i rekao da mu damo tu urnu. Uther je pitao da li želi po poslednji put da se po*iša na ostatke svoga oca. Arthas je rekao da nije znao šta je unutra ali ga baš briga. I napao nas je zajedno sa armijom undead-a. Sva sreća pa smo imali i mi nekoliko ljudi iz Ordera. Borili smo se hrabro ali smo padali jedan po jedan. Prvo je pao Orgnak, pa Martin, onda Majlo i na kraju Uther. Kada sam video da je Arthas ubio mog najvećeg prijatelja razljutio me je i ja sam se zatrčao u njega. Arthas me je jednim lenjim potezom ubo u stomak. Pao sam na zemlju. Pogledao sam ga a on je viknuo: „DAJ MI URNU!!!“ Sa velikim naporom ja njemu: *cough* *cough* „ NIKADA!!!“
Odjednom, vidim neku jarku svetlost i neku ženu. Pokušavam da gledam ali bezuspešno. Da li sam mrtav? Pred mojim očima žena nestaje i pretvara se u predivnog zelenog zmaja pod imenom Ysera. Rekla mi je da sam upravo prešao iz stvarnog sveta u ethereal-ni tzv. Emerald Dream.
Video sam u daljini dva čudna bića: Jednog sa rogovima i štapom (prim.aut. Malfurion Stormrage) a drugi je bio kao neki veeeliki kentaur (prim.aut. Cenarius). Kad sam hteo da ih pitam nešto tama se stvorila.
Osećam miris raspadnutih leševa. Nešto me tera da se krećem ka gore, nekakva sila. Pokušavam da zgrnem zemlju. Konačno sam se izvukao. Pogledao sam dole i video svoj grob. Okrenuo sam se i video gomilu ljudi koji izlaze iz zemlje. Začudo nisam se prestravio niti pokušao da ih ubijem.
Vidim neku siluetu u daljini koju dok gledam sve sam jači. Silueta je progovorila dubokim glasom: „Ja sam Lich King, vođa Undead armije. Podigao sam vas iz mrtvih samo iz jednog razloga: da mi služite. Vaša volja NIJE vaša nego MOJA.Od sada slušate samo moj glas. Ja sam vaš glas razuma. Šta vam kažem vi to i uradite BEZ POGOVORA! Ko ne bude poslušan biće odmah ubijen! Poklonite se svom vlasniku!!!“ Svi smo se poklonili bez pogovora, a i nismo mogli drugačije jer nas je ’’neko’’ jednostavno naterao... Postali smo robovi Lich Kinga. Ja sam se osećao ponosno... Opet mi Lich King u glavi ponavlja te reči... ’’ Podigao sam vas iz mrtvih samo iz jednog razloga: da mi služite...’’
Posle jedne godine došao je i dan, u nedostatku bolje reči, ’’maturiranja’’: Ko uspe da ubije 20 ghoula i 1 abominationa sa samo jednim običnim zarđalim mačem postaće Death Knight.

Mnogi su poginuli. Ja sam ih za najkraće vreme ubio sve. Nas 30-tak ( od 120) smo preživeli i postali Death Knight-i. Sada smo mogli da uzmemo neke veće uloge u zaštiti našeg voljenog Lich Kinga. Petoro Death Knighta su prebačeni u lebdeću citadelu Naxxramas gde obitava oživljeni Kel’Thuzad ( Ja sam se dobro informisao o vremenu za koje sam bio mrtav a to je oko 6 godina: o prošlosti Lich Kinga, o Trećem ratu, ostacima Alijanse itd...).

Ja sam ostao na istom mestu tj. u lebdeći Ebon Hold po posebnoj naredbi Lich Kinga. Rekao mi je da će me dobro posmatrati celo vreme dok sam ovde i dok se ne prebacim u Icecrown citadelu. Bilo mi je poprilično čudno da me nije prepoznao. Možda me nije prepoznao zbog očiju: imao sam smeđe, a sada ledeno-sijajuće plave oči ili me je ipak prepoznao ali je ćutao. Nikad neću saznati...

U početku moji zadaci su bili prosti: napravi svoj mač, sa njim ubij petoro robova, itd... Nikada neću zaboraviti vriske, preklinjanja da ih ne ubijem. Uživao sam ubijajući ih. Pošto Ebon Hold ima dva sprata (prvi je za početnike dok je ’’prizemlje’’ za one iskusnije) ja sam se brzo prebacio iz prvog u prizemlje. Po prvi put sam video jednog ’’čoveka’’ o kome su se pričale razne priče. On se zvao Darion Mograine, sin čuvenog Alexandros Mograine-a koji je koristio još čuveniji mač Ashbringer koji je mogao da parira čak i Frostmourne-u. Darion je sada bio u posedstvu Ashbringera koji je drugačije izgledao od čega sam se ja sećao. On mi je naredio da se spustim na zemlju i rekao da tamo nađem Lich Kinga za sledeće zadatke. Kad sam sišao Lich King mi je naredio da ubijem nekoliko pripadnika Scarlet Crusade-a koji su štitili obližnje selo. Kad sam ih sve poubijao Lich King mi je rekao: „ Ako želiš konja, pitaj Salanara da ti da konja“.
Otišao sam do Salanara koji je rekao : „Ti nisi ništa bez konja jer si ipak Death KNIGHT. Bez konja si samo Death, he, he, he“.( Pametnjaković neki? Da nema Lich Kinga koji me gleda otkinuo bih ti tu tvoju glavudžu, mislim u sebi). Morao sam da odem do seoske štale da ’’pozajmim’’ konja.

Poslednja ispravka: Supremus (31.8.2009 u 12:35) Razlog: pogresan font :D
Supremus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2009, 12:36   #3
Supremus
Član
 
Član od: 14.5.2009.
Lokacija: Black Temple
Poruke: 152
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: [AAR]WoW Wrath of the Lich King

Morao sam da prelazim preko konjskih balega da bi ga ukrao. Kada sam prišao Salanaru on je rekao: „ Auuu, bre, ala se osećaš... Jesi li se ti kupao skoro? Ma dobro, nema veze, hajde da završimo ovo pa da se okupaš“. Ubio je konja i iz čijeg leša je izašao novi, preporođeni konj koji nije imao kožu niti meso. Samo skelet i oklop. Izgledao je zastrašujuće ali, po mom mišljenju, najlepši konj na svetu.

Nisam imao vremena ni da ga propisno isprobam kada me je Lich King prebacio u Ebon Hold i rekao da naš zadnji napad će da bude na kapelu Lights Hope koju brani 300 Scarlet paladina. Darion će da predvodi napad a ja ću da budem podrška. Nas 10000 je krenulo da uništi jednu mizernu kapelu. „Zašto nas je ovoliko puno?“, razmišljao sam.

Nije bilo vremena za razmišljanje jer smo ubrzo stigli pred kapelu. Odmah smo krenuli u borbu. Oni su padali jedan po jedan, a kod nas ko god da je bio ubijen odmah se oživeo i nastavio da se bori. Bili smo nezaustavljivi.

Ali, ipak osećao sam da me snaga izdaje. Pogledao sam u Dariona koji se isto osećao. Govorio je da ga Ashbringerova moć izdaje i da slabi. Odjednom je zanemeo. Pojavili su se neki duhovi, Alexandros, Darionov otac, i sam Darion, samo mnogo mlađi. Pričali su o tome kako će Darion da nastavi borbu protiv undeadova sa Ashbringerom, samo taj dan nije danas... Nemoj zaboraviti... Darion je ponavljao tu rečenicu: Taj dan nije danas...
Odjednom pojavljuje se Tirion Fordring, vođa Scarlet paladina. Darion kleči pred Tirionom u porazu. Odjednom čuje se dobro poznat glas: „Dirljivo“. Lich King se pojavio. Darion u besu govori Lich Kingu: „ Prokleo si me, kopile! Oseti bes Mograine-a!“ Lich King će: „Patetično, ali sad si moj.“ Kad se Tirion umeša: „Ti si prokleto čudovište, Arthase!“ Tek Lich King će: „ U pravu si, ja jesam sve njih poslao u smrt. Njihovi životi su beznačajni. Ali tvoj... Kako je bilo prosto izvući velikog Tiriona iz skloništa. Sad te više ništa ne može spasiti.“ Iznenada Darion vikne: „ TIRIONE!!!“ i baci Ashbringer do Tiriona. Tirion hvata i Ashbringer je očišćen od zla. Darion se onesvestio.

Tirion vikne Lich Kingu: „ARTHASE!!!“ Lich King se okreće: „Šta je ovo?“ „Tvoj kraj“ kaže Tirion. Taman da udari Lich Kinga, on se okrenu i počne da beži: „ Ovo... nije... gotovo. Sledeći put kad se sretnemo, nećeš biti na svetoj zemlji... paladine.“ I nestaje. Tirion se okrenu Darionu koji se osvestio: „ Slušaj, moramo se ujediniti protiv Lich Kinga. Zajedničkim snagama ćemo uspeti da konačno ubijemo Arthasa.“ Darion će tiho: „ Mi više nemamo gde da odemo. Jedino što nam preostaje je da nastavimo da se borimo protiv Lich Kinga. Ovo obećavam. Argent Crusade dolazi po tebe Arthase!“
Supremus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2009, 12:37   #4
Supremus
Član
 
Član od: 14.5.2009.
Lokacija: Black Temple
Poruke: 152
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: [AAR]WoW Wrath of the Lich King

Posle borbe smo morali otići do Ebon Holda i da ubijemo sve undeadove koji su bili na Lich Kingovoj strani. Kel’Thuzad je poslao mnogo pomoćnika uklučujući užasno stvorenje zvano Patchwerk. Konačno smo uspeli da oslobodimo ceo Ebon Hold uspevši ubiti Patchwerka. Konačno u glavi više nisam čuo Lich Kingov glas. Konačno sam bio slobodan. Posle borbe Darion mi je prišao i rekao: „ Moraš otići do svog kralja da te primi nazad u svoju službu. Pomozi mu što više možeš. Moramo biti prihvaćeni. Uzmi ovaj papir na kome piše sve što će kralja zanimati. Idi!“
Požurio sam da stignem do našeg novog glavnog grada, Stormwinda. Kako sam prolazio kroz grad, mnogi ljudi su me vređali, govorili mi: „Kako te nije sramota da dođeš ovde!“, „Dajte konopac da ga obesimo“, „Ubio si mi celu porodicu“... Neku su me gađali kamenjem, neki jabukama, paradajzom... Svi su me pljuvali. Bilo me je užasno sramota. Nisam smeo da ih gledam u oči. Tiho sam prolazio pored njih i stigao do novog kralja, Varian Wrynn-a. On mi je rekao da sam dobrodošao ovde i da mu je potrebna sva pomoć protiv undead armije.

Okupio je sav narod iz grada i rekao: „ Ovaj čovek pored mene je dobrodošao ovde. Biće nam dobra pomoć protiv pretnji. Tretirajte ga dobro.“ Tiho mi je došapnuo: „ Sad si na sigurnom.“ I stvarno, nikad se u životu nisam osećao sigurnijim. Kod kuće sam.
Kada sam pronašao kuću gde ću da živim morao sam da počnem pomagati ljudima u njihovim svakodnevnim poslovima : pomozi mi da zasadim jabuke, uberi grožđe, ubij pacove, vukove... Posle su ljudi počeli da se oslanjaju na mene i imao sam role u mnogo važnijim stvarima. Postao sam voljen. Posle nekoliko meseci odomaćio sam se u Alijansi. Saznao sam od jednog čoveka za neku Pećinu Vremena ( prim. aut. Caverns of Time ). Upitah ga zašto se tako zove.Reče mi da su to napravili Infinitni zmajevi koji misle da ako žele da spasu budućnost moraju promenuti prošlost, ali Bronzani zmajevi su pametniji i znaju da ako se promeni prošlost, to će ostaviti užasne posledice po sadašnjost. Infinitni zmajevi su se upetljali u par najvažnijih situacija u prošlosti: beg Thralla (novi vođa Orka) iz ropstva, otvaranje Mračnog portala, uništenje demona Archimonda kod Drveta Sveta ( prim. aut. World Tree) i praćenje Arthasa kako uništava Stratholme. Kada sam napokon stigao ispred Pećine dočekao me je jedan zmaj koji je rekao da me očekuje i da odem kod glavnog zmaja da mu pomognem. Otišao sam do glavnog i on mi je rekao da moram ići spasiti Thralla odmah ili ako on ne bude spašen, orci neće biti ujedinjeni i to će dovesti do uništenja Drveta Sveta od strane Archimonda što NIKAKO ne bi trebalo da se dogodi.
Supremus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2009, 12:37   #5
Supremus
Član
 
Član od: 14.5.2009.
Lokacija: Black Temple
Poruke: 152
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: [AAR]WoW Wrath of the Lich King

Otišao sam do mističnog ulaza u taj deo pećine. Kako sam prošao tu barijeru našao sam se u sasvim novom svetu. Ubrzo sam sreo Thralla kome sam rekao da ću da ga izbavim. Polako smo krenuli da izlazimo iz dvorca kad smo sreli velikog zmaja. Thrall je sam krenuo u borbu i porazio velikog zmaja (počinjao sam da ga poštujem iako je bio gnusni, prljavi ork). Konačno smo mogli da odahnemo jer smo pobegli iz ropstva. Automatski sam vraćen u Pećinu vrmena i saznao da sam potreban na drugom mestu. Potreban sam da pomognem Medivhu da otvori Mračni Portal da bi mogli orci proći kroz njega iz njihovog prvobitnog sveta Draenor-a. Ako ne pomognem Medivhu, orci neće doći na ovaj svet, ne bi bilo ni Prvog ni Drugog rata, ali bi dovelo do kolapsa jer bi, opet ponavljam, Archimonde uništio Drvo Sveta.
Supremus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2009, 12:42   #6
Supremus
Član
 
Član od: 14.5.2009.
Lokacija: Black Temple
Poruke: 152
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: [AAR]WoW Wrath of the Lich King

Šta mislite o mom prvencu? Primedbe su dobrodošle. Ako vam se sviđa, ne mozete da zivite bez mog AAR-a () moraćete sačekati bar nedelju dana dok ja to sve lepo ne smislim i odigram. Do tad, cya later!

Poslednja ispravka: Ketchua (1.9.2009 u 0:30)
Supremus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2009, 0:30   #7
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: [AAR]WoW Wrath of the Lich King

Komentare pišite ovako nekom plavkastom bojom, da bi se razlikovali od samog AAR-a. Svi komentari tipa "Super je!" će biti brisani, imate "Hvala" dugme.

Što se tiče AAR-a, meni je WoW totalno neinteresantna igra, pa ne mogu da sudim. Ali pripazi na vremena dok pišeš.
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2009, 13:32   #8
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: [AAR]WoW Wrath of the Lich King

lepo
ali evo jednog predloga...pochni da umesto UNDEAD pises nemrtvi ili tako nesto.
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2009, 21:37   #9
Supremus
Član
 
Član od: 14.5.2009.
Lokacija: Black Temple
Poruke: 152
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: [AAR]WoW Wrath of the Lich King

To sam se i ja dvoumio. Ako napisem nemrtvi, to znaci da su zivi a ako napisem nezivi to znaci da su mrtvi. I onda sam poludeo i ostavio undead.
Supremus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2009, 21:39   #10
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: [AAR]WoW Wrath of the Lich King

Zapravo, "nemrtvi" je prihvaćeno kao adekvatan prevod, mada zvuči malo rogobatno. "Hodajući mrtvi", možda?
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2009, 21:46   #11
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: [AAR]WoW Wrath of the Lich King

"Mrtav babu moju" perhaps?
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2009, 23:01   #12
Supremus
Član
 
Član od: 14.5.2009.
Lokacija: Black Temple
Poruke: 152
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom

Citat:
Ketchua kaže: Pregled poruke
Zapravo, "nemrtvi" je prihvaćeno kao adekvatan prevod, mada zvuči malo rogobatno. "Hodajući mrtvi", možda?
Znam da je prihvaceno, ali opet... Hodajuci mrtvi... hmmm... Perfect! Javite svima, Undeadovi su Hodajuci mrtvi!

Citat:
Andross kaže: Pregled poruke
"Mrtav babu moju" perhaps?
Ili ovo, naravno

Poslednja ispravka: Ketchua (21.9.2009 u 23:01) Razlog: merge
Supremus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2009, 23:11   #13
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: [AAR]WoW Wrath of the Lich King

a da ih zoves Inferijusi (kao u Harry Potter-u)...zacharani lesevi lol

Poslednja ispravka: Ketchua (21.9.2009 u 23:39)
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2009, 23:36   #14
Supremus
Član
 
Član od: 14.5.2009.
Lokacija: Black Temple
Poruke: 152
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: [AAR]WoW Wrath of the Lich King

Pa sta sad da izaberem? Nemrtvi, nezivi, hodajuci mrtvaci, mrtav babu moju, inferijusi, zacarani lesevi, undeadovi, itd... Najbolje bi bilo da jednostavno stavim i svi zadovoljni. Em je mrtav, ziv, baba, inferijus, les i undead.
Supremus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2009, 19:15   #15
Supremus
Član
 
Član od: 14.5.2009.
Lokacija: Black Temple
Poruke: 152
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: [AAR]WoW Wrath of the Lich King

Projurio sam kroz portal i našao sam se u nekakvoj močvari. Probijajući put kroz močvaru, ugledao sam Mračni Portal i Medivha kako mrmlja neke nepovezane reči. Nisam ni uspeo da se upoznam sa Medivhom kad su odmah počeli napadati Infinitivni Zmajevi. Nakon nekoliko sati iscrljujuće borbe, počeli su pristizati prvi orkovi koji su izašli kroz Mračni Portal. Nekoliko njih je ostalo sa nama da odbrane Medivha i omoguće prolazak drugim orkovima. Bila je to teška borba, ali smo pobeđivali. Taman kad smo pomislili da smo pobedili konačno, doleti jedan veliki zmaj koji počne ubijati orke koji su izlazili kroz portal. Svi su počeli da ga napadaju i posle iscrpljujuće borbe zmaj je ležao mrtav i mogli smo da odahnemo jer smo konačno završili borbu kad je poslednji ork izašao iz portala.
Ubrzo sam teleportovan iz močvare i upoznat da su konačno Infinitivni Zmajevi probili barijeru i našli put do Archimonda. Sada mi moramo proći kroz portal i pokušati odbraniti Drvo Sveta od jednog od najvećih demona Burning Legiona zajedno sa Thrallom, Jainom Proudmoore, Tyrande-om Whisperwind i Malfurionom Stormragom. Kad smo se spremili očekivala nas je izuzetno teška borba jer ne samo što smo trebali uništiti veliki broj Nemrtvih već i zaustaviti Archimonda. Čim smo stigli na bojno polje, odmah smo napadnuti talasima Nemrtvih, ali padali su jedan po jedan. Svaki sledeći talas je bio sve jači i jači ali smo odolevali. Posle osmog talasa, napadi su prestali. Konačno smo mogli da napredujemo. Nakon nekoliko manjih protivnika naišli smo na demona čije ime ne mogu da se setim Ubrzo je ležao mrtav na zemlji. Dođosmo pred kapije neprijateljske baze, kad izađe jedan Lich zvani Rage Winterchill.

Posle teške i iscrpljujuće borbe i on je ležao mrtav( ili tačnije, od njega je ostao samo jedar biser). Uđosmo u bazu Nemrtvih i opet smo suočeni sa još jednim demonom, ali ovaj put mnogo jači. Borili smo se do iznemoglosti ali smo morali što pre da završimo sa borbom jer svaki sekund vredan jer Archimonde polako ali sigurno prilazi Drvetu Sveta. Istog sekunda kad je i demon pao tako su se i otvorio portal da bismo mogli otići direktno pred Archimonda i zaustavili ga jednom i zauvek. Prvo što sam primetio kod Archimonda je da je on veoma veliki. Visok je kao Drvo Sveta. Prilazimo mu polako jer ne znamo kakve podle šeme on sprema. Što smo mu mi bivali bliži tako je on nas tauntovao rečima: „Tremble and despair, mortals! Doom has come to the world!“
Krenusmo silovito na njega i odjednom iz čista mira on uz jedan potez kažiprstom ubio jednog vojnika. Kasnije sam čuo da se taj potez naziva Finger of Death. Kad je to uradio mi krenusmo još silovitije na njega. On viče: „Ne mogu da verujem, ovo je nemoguće“. Kažem mu tiho: „Veruj u ovo“ i jednim moćnim udarcem ga spustim na kolena. Iznenađujuće, on počne da se smeje... „Hahahahaha, vi ste me samo usporili, NIŠTA MENE NE MOŽE DA ZAUSTAVI!“ i zamrzne nas sve. Možemo samo da gledamo našu neumitnu smrt. Taman kad je došao do drveta, odjednom Malfurion trubi sa nekim čudnim rogom i pojaviše se nekoliko desetina hiljada Wispova koji krenuše opkoljavati Archimonda koji nije očekivao ovo. Uz snažan bolni vrisak Archimonde bukvalno eksplodira i uništi sva drveća u okolini uključujući i Drvo Sveta. Prođe pola sata i Malfurion nas sve okupi i kaže: „ Učinili ste dobru stvar to što ste zaustavili demona Archimonda. Drvo Sveta je bila neophonda žrtva za ovo. Sada, mi elfovi više nemamo besmrtnost, ali naći ćemo mi novo Drvo Sveta i nastaviti sa životima. Hvala vam svima“. Osećam da se opet teleportujem u Pećinu Vremena. Bronzani zmajevi su veoma srećni što sam sprečio katastrofu i odlučio sam da odem kući i da se odmorim. Čim sam stigao u Stormwind i došao kući, ljudi krenuše da trče kroz ulice viču: „Otvoren je, ljudi!!! OTVOREN JE!“ Zaustavih prvog čoveka što je trčao ka meni i pitam ga šta se to otvorilo, nova aukcijska kuća ili šta. On mi odgovori da je jedini preostali Mračni Portal postao aktivan i da je moguće proći na drugu stranu tj. u Outland, bivši Draenor, dom draeneja i orkova.

Saznao sam da je Illidan Stormrage, brat blizanac Malfuriona Stormrage-a zaposeo vlast u Outlandu, jer je bežao od svog gospodara Kil’Jaedena jer nije uspeo da uništi Northend jer je Kil’Jaeden predosetio da je Lich King sve jači i jači i da će se vrlo brzo probuditi iz dugačkog sna i započeti teror kakav svet nije video.

Upitah čoveka gde se nalazi Mračni Portal. Odgovori mi da je u Burning Steppsu. Odmah krenem sa svojim vernim konjem putem koji vodi u Burning Stepps. Posle 4 dana jahanja konačno stigoh u Burning Stepps. Sada shvatam odakle i ime. Sve je tako crveno, u boji vatre a tu i tamo iskoči gejzir ali od vatre.

Ugledao sam i par oružja, katapultova i oklopa koji su koristili orci u Drugom ratu. Kako sam prilazio mestu gde je Mračni Portal, munje su sevale sve jačim intenzitetom.

Ispred ulaza u Mračni Portal nalazi se sto sa mapom Azerotha, a oko stola Alijansa i Horda pričaju o situaciji na drugoj strani. Upitah čoveka šta se dešava sa druge strane Portala. Odgovori mi da se vodi velika borba sa agentima Burning Crusade-a koji žele da pokore naš svet ponovo. Moramo ih zaustaviti! Dok prolazim kroz Portal vičem čoveku: „ Ne vraćam se dok ne uništim pretnju po ovaj svet! Reci to kralju!“ Čim sam se našao na drugoj strani, odmah sam bačen u žarište borbe. Napadali su neka čudovišta, ’’žene’’ sa dvanaest ruku, infernali itd... Kako smo ih sve poubijali, ispred nas izađe veliki Pit Commander, vođa napada na Portal. Silovitom snagom smo ga napali i uskoro je ležao mrtav na zemlji. Konačno možemo da odahnemo i da nastavimo dalje ka sledećoj naseobini Alijanse. Ulazeći u selo upitah gde se nalazi veći grad ovde. Odgovori mi neko da se nalazi u Nagrandu i da se zove Shattrah. Pošto nisam imao neka ozbiljna posla u tom selu, krenuh na putovanje u Nagrand. Čim sam stigao, video sam ogromnu razliku između te dve oblasti: Hellfire Peninsula je pusta i beživotna, a Nagrand je živopisan, pun flore i faune. Kako sam se probijao kroz tu gustu džunglu video sam neku svetlost. Približavajući se ugledah Shattrah i u sredini neku građevinu koja emituje veliku svetlost.

Poslednja ispravka: Supremus (21.12.2009 u 20:22) Razlog: nisam kopirao početak :)
Supremus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2009, 20:26   #16
Supremus
Član
 
Član od: 14.5.2009.
Lokacija: Black Temple
Poruke: 152
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: [AAR]WoW Wrath of the Lich King

Eto, posle tačno 3 meseca deo nastavka. Nisam mogao ranije jer sam menjao HDD, a veći deo teksta je ostao u tom starom Tako da, evo malog dela teksta o početku avanture DK-a u Outlandu.
Supremus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
aar, world of warcraft, wow

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
King Arthur DeCoy Strateške igre 31 17.2.2012 16:42
WoW: Wrath of the Lich King Leeroy Jenkins MMORPG igre 49 18.10.2008 23:55


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com