Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.1.2008, 22:24   #101
nighthawk
.
 
Avatar korisnika nighthawk
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 2.532
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 710 puta na 498 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Ja sam zaradio vise od tih deset dolara (700 din) istovarajuci dzakove brasna iz kamiona. Jeste da sam cekao cetiri meseca da mi studenska zadruga da te pare, ali kad se uzme u obzir da smo ja i kolega taj posao zavrsili za tri sata, mogu da kazem da su te pare lakse zaradjene nego ta sica sa neta.

Samo poneki od tih sajtova koji nude laku zaradu isplacuju, a radi se o smesno malim sumama. 10$ za mesec dana gledanja reklama je stvarno smesno. Te stvari su samo gubljenje vremena koje moze da se iskoristi za nesto korisnije.
nighthawk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2008, 1:52   #102
miki87
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: Zarada na netu

E ovako ja sam clan na http://bux.to/

Za mjesec dana sam zaradio priblizno 30 $ a isplatio sam 20$.
Program je fin imate oko 20 ads-ova da kliknete dnevno i dobijate 100% od kliktanja svojih referrala.
Probajte necete se pokajati.Ja radim jos na 10 ak slicnih programa ali s ovim sam premasio po zaradi sve ostale zajedno.
A ako se odlucite uclaniti necete se pokajati, ja znam da nisam.

A mozete i koristiti auto-clicker tako da nemorate citati sami


auto clicks bux ads
Instaliraj firefox pluginove GreaseMonkey i ReloadEvery:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/115
- restart firefoxa

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/748
- restart firefoxa

Idi na http://bux.to/surf.php

Desni klik misem bilo gde na stranici > ReloadEvery > Custom
i podesi na 1 minut i 30 sekundi.

Otvori drugi tab i jos instaliraj file sa

http://www.sendspace.com/file/xxowad

Greasemonkey ce traziti instal, klikni na 'Install'
Taj tab ostavi otvoren.

Vrati se na

http://bux.to/surf.php
(prvi tab)i ostavi je otvorenu i oglasi ce se sami otvarati i zatvarati.
NE ZABORAVI DOPUSTITI POP-UP KOJI SE SAMI OTVARAJU U TABOVIMA I GASE NARAVNO!

Ako sam negdje napravio sr**e molim admine da isprave
malo mi je smor bio citati pravila.
thx

Poslednja ispravka: Mrka Kapa (27.3.2008 u 23:33)
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2008, 1:55   #103
miki87
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: Zarada na netu

Citat:
Azureus kaže: Pregled poruke
Najbolji je ipak Yourhotmails !!!

A da vas ne prevare raznorazni prevaranti uverite se ko je sve na listi:

http://looova.blog.hr/


Hehe ja sam jedan od clanova
Lik se stvarno bori da sajt ne propane ali placa to je sigurno
samo ja jos nisam isplatio jer sam se dogovorio s njim da necu jos mjesec dva

Sad tek citam postove i skontao sam da mnogi preporucuju programe za autoclick na bux.to.
Neznam ali ja ih nebi preporucio jer traze nick i sifru.Sad koliko im vjerovati.
Bolje ovo preko mozile to je moja preporuka.

Poslednja ispravka: Mrka Kapa (19.1.2008 u 2:01) Razlog: nemoj ostavljati referale, to se smatra reklamom i zabranjeno je na forumu
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2008, 15:45   #104
DjoleKG
Novi član
 
Član od: 1.9.2007.
Poruke: 6
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

pa znate sta, ja sam 3 dana member na bux.to, i zaradio sam nekih 2 dolara... ne planiram da zaradim neki novac i da ga podizem preko banke i slicno, jer to je sa ovakvim sistemom manje-vise nemoguce, ali korisno je nakupiti neki dolar za raznorazne stvari, kao sto je npr registracija na rapidshare. ako nekog zanima tako nesto, toplo preporucujem..(inace, sajt je bezbedan, ne ostavljate nikakve licne podatke) a i sad vise nije isplata samo preko paypal-a, nego i preko alertpay-a, tako da moze iz srbije...nisam ovo napisao samo da bih lovio referale, necu da stavljam moj link, ali ako se vec registrujete, mozete da u referal napisete djole_91, meni znaci, a vama nista ne smeta...u svakom slucaju cete biti neciji referal, jer se referali kupuju (kad nakupite 17 dolara, mozete kupiti 15 ljudi)...

srecno
DjoleKG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 14:21   #105
alendin
Član
 
Član od: 23.8.2006.
Poruke: 249
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Evo jedan takodje odlican ptc site na kojem ima vise klikova na buxu...Preporucujem od srca prijavite se ..:: OVDJE ::..

Poslednja ispravka: Mrka Kapa (7.4.2008 u 14:25)
alendin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2008, 20:12   #106
Vladan87
Novi član
 
Član od: 18.2.2008.
Poruke: 5
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Zarada na netu

Da objasnim neke stvari posto sam pregledao sve nase forume i sajtove za zaradu na netu i zakljucio da skoro niko nije upoznat kako treba u vezi sa ovom temom.Kao prvo nema lake zarade dok se dobro ne pomucite,moj predlog je da odmah eliminisete programe tipa Paid to surf(zarada surfovanjem),paid to read email(zarada emailom)paid to play games(zarada igranjem igrica)paid survey(zarada anketama)itd. 90% ovih sajtova su scam(internet djubre)pogotovo one koje vam nude mnogo para za malo rada.Ima postenih u svim ovim kategorijama ali od njih mozete zaraditi neku sicu sa kojom ne mozete da pokrijete ni telefonski racun.Zarada anketama je dobra samo za Amerikance Kanadjane Engleze i jos neke,ako ste iz Srbije nikad vam nece ni stici anketa na email.Prava i jedina zarada se moze ostvariti sajtom i to na Engleskom jeziku(slaba vajda od sajta na srpskom).Postoji mnogo nacina zarade sajtom.Affilate programi o kojima je bilo reci u svetu komjutera su svakako jedan od najboljih nacina.Reklamirate tudje proizvode na vasem sajtu i uzimate procente od svake prodaje.Najveca imena su svakako CJ-commission junction,Amazon,Click Bank,Link Share,Clixgalore.To su affiliate mreze i oni okupljaju prodavce iz celog sveta.Mnogo vise o ovome mozete naci na stranim sajtovima,vredi se pomuciti.Jos jedan moj tip je SFI-Strong Future Internacional-veliko ime internet marketinga jos od 1998.Ovo je mozda i najbolji pogram na netu za one koji su spremni da uce.Kompletan trening na sajtu i sva moguca objasnjenja kako da vas biznis krene pravim putem.Ko je zainteresovan moze da se prijavi (besplatno).Pozdrav svima!

Poslednja ispravka: Mrka Kapa (18.2.2008 u 21:38) Razlog: zabranjeno je ostavljati referale!
Vladan87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2008, 0:50   #107
Aleksa
Član
 
Član od: 30.1.2006.
Poruke: 451
Zahvalnice: 72
Zahvaljeno 43 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

google adsense je jedan od najboljih affilate programa...

jedina valjanja zarada na internetu je ako imate svoj sajt
Aleksa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2008, 22:34   #108
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 916
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Probacu ja sve od ovih stvari ... i onako ako me i svi zeznu, to je bolje nego da sam igra WoW na piratskom serveru ili surfovao na XXX sajtovima ... Javljam (ne)uspeh za jedno 3 meseca.

A u medjuvremenu cu uciti pravljenje internet stranica pa jednom ce mi google adsense placati.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.2.2008, 11:18   #109
miki87
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: Zarada na netu

Citat:
Vladan87 kaže: Pregled poruke
...Kao prvo nema lake zarade dok se dobro ne pomucite,....
Slazem se nema je uopste a da bi ostvarili neku dobit i na ptc sajtovima morate dobro da se namucite ili da ulozite dobru kintu.
I opet ce te imati fin dzeparac, jer mnogi dosta sporo isplacuju ali ja se ne predajem, probao sam 30 programa do sad i zadrzao sam se samo na 7-8 ostali su boili scam
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.2.2008, 15:46   #110
miki87
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: Zarada na netu

DailyClicks.biz Will Be Closing Its Doors At 75,000 Members!
Registration Will Be Closed - More Info Will Be Available Soon.

izgleda da zatvaraju dok ne promjene server, ovoje stvarno extra sajt a ima jos 5000 mjesta pa ko zeli da se uclani neka pozuri

Poslednja ispravka: Mrka Kapa (22.2.2008 u 16:23)
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2008, 18:19   #111
sreca13
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: Zarada na netu 50$+100$ no deposit POKER

dakle registrujete se,polozite kviz(pitanja vezana za texas holdem),registrujete se na nekom od sest sajtova za igru(na kom nemate otvoren racun) i sacekate do 5 radnih dana i 50$ za igru pokera je vase.ako uspete da napravite 800 poena za 30 dana(a poene dobijate igrajuci poker) dobicete bonus 100$.sigurne isplate sa partyupokera i titana(dobila cekove za manje od 10 dana).ne moram da vam kazem da im date prave podatke ako zelite isplatu. trazice vam fotografiju licne karte.to je to.na sajtu imate lekcije koje mogu zaista da pomognu u pocetku,a i sadrze odgovore na sva pitanja iz kviza.imate mogucnost 5 puta da polozite kviz.

Poslednja ispravka: Mrka Kapa (28.2.2008 u 18:27) Razlog: reklama
  Odgovor sa citatom ove poruke Dobio opomenu
Stara 2.3.2008, 22:11   #112
geldnet
Guest
 
Poruke: n/a
Thumbs up Re: Zarada na netu

Halo narode posjetite ovu NJEMACKU STRANICU interesantna je u njoj imate na Geld Verdinen to jest zarada para - i tamo cete naci provjerene stranice sto dobro placaju ako ste Webmaster ako imare svoj sajt vrlo su dobri -i ako niste Webmaster ima i za vas dobrih mogucnosti-

http://geldnet.oyla20.de

-
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2008, 22:58   #113
miki87
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: Zarada na netu

Evo da kazem da je www.bux.to napravio svoju ATM mastercard karticu i na nju ce se moci vrsiti isplane zaradjenog novca.
Ovo je extra napokon cemo moci i mi sa ovih prostora lako podici lovu.

Ljudi uclanjujte se na www.bux.to ili ako niste porucili karticu onda ju narucujte.
Pozz

Evo samo da dodam da sam narucio karticu i cekam da dodje cim stgne javljam vam ovde

Poslednja ispravka: Mrka Kapa (7.3.2008 u 15:16) Razlog: zabranjeno je ostavljanje referala
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2008, 0:01   #114
masteri
Veteran
 
Član od: 17.1.2007.
Lokacija: Beograd, Mirijevo
Poruke: 1.044
Zahvalnice: 1.014
Zahvaljeno 231 puta na 107 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku masteri
Određen forumom Zarada na netu

Pozdrav svima,

Jedan moj drug mi je rekao da preko bux.to mogu da se zarade pare.Samo sto treba je da se napravi account i da se klikce na reklame.

Evo opsirnije:

Citat:
Welcome to Bux.to!

At Bux.to, you get paid to click on ads and visit websites. The process is easy! You simply click a link and view a website for 30 seconds to earn money. You can earn even more by referring friends. You'll get paid $0.01 for each website you personally view and $0.01 for each website your referrals view. Payment requests can be made every day and are processed through AlertPay. The minimum payout is $10.00.

Earnings Example
» You click 10 ads per day = $0.10
» 20 referrals click 10 ads per day = $2.00
» Your daily earnings = $2.10
» Your weekly earnings = $14.70
» Your monthly earnings = $63.00

The above example is based only on 20 referrals and 10 daily clicks. Some days you will have more clicks available, some days you will have less. What if you had more referrals? What if there were more ads available?

Join now and receive a $0.05 Sign-up Bonus

Thousands of satisfied members that have received their payment. Proof of Payments.

Availability Limited!
Hard to find active members? Why not let us do the referring for you? We have a limited amount of un-referred members left for sale. Packages with 15, 35, 100 and 500 referrals are available now. You can pay with your MasterCard, VISA, American Express, Discover, Diners Club, JCB, Cheque or by Wire Transfer. Our available packages.
Da li je ovo prevara ili stvarno mogu da se zarade pare na ovaj nacin?
masteri je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2008, 0:15   #115
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: bux.to prevara?

nije prevara samo je placanje pomocu paypal koji ne poidrzava srbiju pa ne mozes da dignes kes + sto ona fora kao dnevno ima 10 onih reklama nije tacna, tj nikad nema 10 reklama vec je skoro uvek 5 ili 6 tako da ne zaradis 0.1$ dnevno nego 0.05$ i sve to ide mnogo sporo za mesec dana bukvalno nista ne zaradis.
Jedino je dobra fora ako ces d anadjes 20 referala koji ce svaki dana garantovano da klikcu, tad vec mozes da zaradis ozbiljnu kintu.
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2008, 13:47   #116
miki87
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: bux.to prevara?

Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
nije prevara samo je placanje pomocu paypal koji ne poidrzava srbiju pa ne mozes da dignes kes + sto ona fora kao dnevno ima 10 onih reklama nije tacna, tj nikad nema 10 reklama vec je skoro uvek 5 ili 6 tako da ne zaradis 0.1$ dnevno nego 0.05$ i sve to ide mnogo sporo za mesec dana bukvalno nista ne zaradis.
Jedino je dobra fora ako ces d anadjes 20 referala koji ce svaki dana garantovano da klikcu, tad vec mozes da zaradis ozbiljnu kintu.
Evo vidis grijesis

Klikova ima u prosjeku oko 12 komada evo sad je kod mene prikazano 14 i nikad nisam vidio ispod 8-9 klikova.A clan sam vec 3 mjeseca, samo je prije u prosjeku imao 20 ali jbg problemi oko paypala i ostalo.

Paypal vise ne radi s ptc sajtovima koji prodaju referrale, radi s nekima ali kad ih prokuzi zamrzne im racun.
Bux.to sad radi sa Alertpayom i s njim koliko tvrde ima problema za placanje pa je placanje sporije premium 30 dana a free 60 ali radnih dana.

Sad je bux.to razvio saradnju sa payoneer kompaniom za kartice i kod njih se moze naruciti kartica za bankomat s koje mozes podici lovu svugdje u svijetu(MASTERCARD) ali moras biti iznad 18 god. ili da ides na licnu od staraca.
Ja sam je vec narucio ali mi je nisu odobrili jos ipak je pun qrac ljudi narucilo kartice i treba to sve provjeriti i pregledati, a to sam i bio najavio i prije nego sto je pocelo narucivanje kartica tako da ne brinem.

Sad samo fora kod kartice je sto novac mnogu podici samo premium clanovi
(s tim se i slazem) da bi bile ubrzane isplate, prva isplata za 30 dana a druga i svaka sledeca puno brze
I najmanji iznos koji moze biti podignut s kartice je 75$

Eto toliko sad ako sam nekome pomogao ko nije clan bux.to neka se uclani 2 posta nize je link
HVALA
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2008, 14:55   #117
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

ti si clan tri meseca a ja pola godine i sta sad. Ja samo kazem kako jeste, skoro nikad nema vise od 9 reklama a i to je retkost, najcesce je oko 6. Sve jedno dnevno zaradis 0.1$ u nekom ajd da kazemo dobrom slucaju, znaci mesecno si dobar 3$ . Lepo kazem, fora je da najdes referale a to je po meni nemoguce jer ja ne mogu da ubedim 20 ljudi da klikcu za mene, sto je i normalno.
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2008, 17:12   #118
miki87
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: Zarada na netu

Evo i bux.to card mi je odobrena, javicu kad za koliko mi je stigla.
Narucio sam 07.03.2008. odobrena 25.03.2008. a stize kad se postar smiluje
Onda kod tebe nesto nije uredu (Probaj obrisati Cookies) stalno imam u prosjeku 10-12 reklama
Evo sad imam 15
Evo i SS

Poslednja ispravka: miki87 (25.3.2008 u 17:14)
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.3.2008, 23:28   #119
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

ma ok, ja ne idem tamo vec 3 meseca mozda se nesto promenilo ali opet bez velikog broja referala nema nista od zarade.
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.3.2008, 18:22   #120
miki87
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: Zarada na netu

Upravo tako
  Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
alertpay, moneybookers, web, zarada

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Vista (instalacija) GeForce Operativni sistemi 29 9.5.2010 9:25
Život na Marsu? Ice-Man Brbljaonica 149 26.11.2008 0:26
Problem pri gledanju videa na netu Francesko Aplikativni softver 12 3.11.2008 18:37
Asus K8N-E Deluxe firmware na netu? holodoc Osnovne komponente 4 5.9.2006 1:11


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:25.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com