Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.3.2011, 22:59   #481
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.881
Zahvalnice: 459
Zahvaljeno 495 puta na 344 poruka
Određen forumom Re: Dead Space 2

trebalo bi da ti ostane sejv ako reinstaliras.
Ti verovatno mislis na ovo :
http://www.youtube.com/watch?v=6bZKqgHIL1A
tu negde oko 2min kad ubijes cudoviste treba da otvoris vrata.

Zaista nemam pojma sta se tebi zabagovalo, meni je najnormalnije radilo kao na ovom snimku.
Mislim da se ni ovde na temi niko nije zalio na taj problem.
DBrave je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2011, 20:14   #482
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Dead Space 2

Desi se da zabaguje igra... Eto, meni je zabagovalo kada sam došao kod ona tri solarna panela koja treba da podesim da bih dobio električnu energiju. Umesto tri tu su bila dva panela. Čini mi se da je part 6 - 7 u pitanju. Najgore je što sam se zainatio da pređem igru na hardcore bez jednog sejva i onda kada sam video da je zabagovalo... Haos.
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2011, 20:37   #483
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.881
Zahvalnice: 459
Zahvaljeno 495 puta na 344 poruka
Određen forumom Re: Dead Space 2

a jbg, glupost..
Neka rucno prebaci sejvove u neki folder i reinstalira igru, to bar nista ne kosta da se proba.
DBrave je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2011, 23:54   #484
mr.no.
Član
 
Član od: 10.8.2007.
Lokacija: KG
Poruke: 215
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 11 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Dead Space 2

Izvinjavam se ako je već bilo govora o ovome, ali nemam vremena da čitam sve postove. U sedmom poglavlju, kada hakujem jedna vrata, prođem kroz tunei i dođem do drugih, igra ubakuje i zablokira. O čemi se radi i ima li rešenja? Reinstalacija nije pomogla. Pozzz.
mr.no. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2011, 15:19   #485
crux
Novi član
 
Član od: 24.2.2011.
Lokacija: Titograd
Poruke: 17
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Dead Space 2

Citat:
mr.no. kaže: Pregled poruke
Izvinjavam se ako je već bilo govora o ovome, ali nemam vremena da čitam sve postove. U sedmom poglavlju, kada hakujem jedna vrata, prođem kroz tunei i dođem do drugih, igra ubakuje i zablokira. O čemi se radi i ima li rešenja? Reinstalacija nije pomogla. Pozzz.
Probaj neki drugi 'lijek'...Ja sam tako rijesio problem...
crux je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2011, 19:24   #486
mr.no.
Član
 
Član od: 10.8.2007.
Lokacija: KG
Poruke: 215
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 11 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Dead Space 2

Problem rešen. Pronašao sam novi crack na netu koji ovo rešava.
mr.no. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.6.2011, 15:13   #487
dzambo
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.562
Zahvalnice: 186
Zahvaljeno 199 puta na 108 poruka
Question Re: Dead Space 2

Tek sam poceo da igram ovu igram pa me interesuje par stvarcica i saveta.

Vidim da je sada nova opcija da mozes u radnji da dobijes besplatno oruzije. Ali svako to oruzije ima manu i prednost. Ubrzo se dobija u shopu isto to oruzije koje se placa ali nema nikakve karakteristike. Isto tako i za odela.
Sta je ovde bolje sada?

Svako to besplatno oruzije ima ikonicu za koju jos ne kontam za cega su?

Takodje da mi date savet oko koriscenja node-sa. Ako krenem da radim na besplatnom oruziju da li posle ako kupim isto to oruzije cu imati isto tako pojacano kao sto je bilo za besplatni primerak ili cu morati ispocetka za to oruzije?

Da li koristite sva 4 oruzija ili manje? U prvom delu mi je bio omiljen line gun a ostala sam jedva i koristio. Pa sam mislio ako necu koristiti sva 4ri bolje je da imam 2 ili 3 pa da uvek dobijam municiju za njim nego i za 4. oruzije.
dzambo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.6.2011, 16:19   #488
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: Dead Space 2

Mozes da imas sva cetiri slota za oruzje popunjena, nikad ne znas kad ce ti nestati municije i zatrebati da, recimo iskoristis machine gun da dovrsis nekromorfa (mada su ovakve situacije veoma retke.
U sustini ti ne treba nista vise od line gun-a da seckas i stasis gun-a da usporavas neprijatelje, naravno nodove koristi da ih unapredjujes. Jedno od dobrih oruzja koje mozes da kupis (a ne moras da budzis) je detonator, tj grenade launcher koji moze da baca sticky laser mine. Ovo je mnogo korisno za tipove nekromorfa koji se kriju i onda iznenadno se zalecu na tebe, vrlo tesko ih je nanisaniti i ubiti pre nego sto te knockdown-uju. Bolje postaviti mine i navuci ih da se zalete direktno na njih, sto je dosta lako.
U poslednjih par poglavnja (od 10-og recimo) bi valjalo da kupis contact beam i na njemu izucis specijalni secondary attack, area of effect damage + slow down, dosta ce ti pomoci u samom kraju igre.
Sad, power nodovi ti samo vaze za oruzje na koje ih stavljas, kupovina istog takvog novog oruzja ne donosi i unapredjenja koja si potrosio na ono koje imas. Ako hoces da promenis oruzje koje si koristio, recimo ne svidja ti se, prvo poskidaj sve nodove sa njega (mislim da se ovo placa 10-20 hiljada credita) pa ga prodaj, jer ti oruzje sa nodovima ne vredi koliko pojedinacni nodovi.
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Asmodeus na korisnoj poruci:
dzambo (15.6.2011)
Stara 15.6.2011, 18:05   #489
dzambo
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.562
Zahvalnice: 186
Zahvaljeno 199 puta na 108 poruka
Određen forumom Re: Dead Space 2

Nisam znao da moze da se skidaju nodovi. Mada ako je 10k ili 20k to je onda isto ili skuplje nego kupiti nov nod u shopu.
A to sto kazem za oruzija. Primetio sam da u 90% slucajeva dobijam uvek onu municiju od naurozanja koje posedujem. Zato pitam da nije bolje koristiti 2 omiljena oruzija pa da dobijam samo municiju za njih.
dzambo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.6.2011, 18:19   #490
jahi
Član
 
Član od: 21.2.2010.
Poruke: 357
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 95 puta na 87 poruka
Određen forumom Re: Dead Space 2

Citat:
dzambo kaže: Pregled poruke
nisam znao da moze da se skidaju nodovi. Mada ako je 10k ili 20k to je onda isto ili skuplje nego kupiti nov nod u shopu.
A to sto kazem za oruzija. Primetio sam da u 90% slucajeva dobijam uvek onu municiju od naurozanja koje posedujem. Zato pitam da nije bolje koristiti 2 omiljena oruzija pa da dobijam samo municiju za njih.
Ниси га баш најбоље разумео . Када скинеш један нод са пушке скидаш и све нодове иза њега у ланцу (ако је на пушку или одело утрошено рецимо 10 нодово скидањем првог нода у ланцу аутоматски значи и скидање свих осталих који могу бити утрошени било где ) . Ово можеш (зло)употребити на оделу скидањем и додавањем нодова како би напунио енергију . Што се тиче пушака и довољне су ти само две , али можеш да их мењаш чисто ради разбијања монотоније . И небрини пара и муниције има и више него што ти реално треба , Двојка је много лакша од првог дела .
jahi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.6.2011, 18:23   #491
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: Dead Space 2

^Skidanje svih nodova sa jednog oruza te kosta 10k ili 20k, tako da ti je to jedino isplativo resenje kad imas 20+ nodova na jednom oruzju.
Sto se oruzja tice, nekromorfi dropuju municiju najvise od oruzja koje koristis, a ne ravnomerno za sva oruzja koja nosis. Npr. ako imas plasma cutter, line gun, contact beam, machine gun, a najvise u borbi koristis line gun, drop chance za line gun ce ti biti, recimo, preko 70%.
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2011, 20:14   #492
dzambo
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.562
Zahvalnice: 186
Zahvaljeno 199 puta na 108 poruka
Angry Re: Dead Space 2

Malo me nervira igra. Prepostavljam da sam dosao do kraja (sredina 10 poglavlja) i imam oklop sa 15% armora i 20 mesta, jedva sam napucao RIG sve na max sem air-a, a od oruzija sam uspeo samo po par nodova da iskoristim i ovo za usporenje ima 2 nod-a cini mi se.
Ocekivao sam da do kraja igre da cu imati bar 2 oruzija skoro do max napucana. Para imam tolko da odlucim da li da kupim municiju, lecenje,... ili da kupim nod-ove.
dzambo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2011, 22:49   #493
egomatric
Član
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 40
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Dead Space 2

ne znam zasto al napravio sam pauzu od par meseci... stigao sam do nekog 3-4 chaptera i sad kad sam probao opet da igram, desava se nesto vrlo vrlo cudno.... prvo, pocetni meni mi ode skroz u desni donji cosak tako da se vide samo prve 3 opcije. kad nekako ubodem single player -> continue, i kad mi udje u igru pocinje sve da se vrti u krug ko da mi je Isac upao u neki ludacki tornado kao da vrtim misem u krug , a u stvari nista ne radim.... zna li neko u cemu je stvar?
egomatric je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2011, 23:07   #494
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Dead Space 2

Očitaj stariji save, ako ne upali reinstall igre.
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2011, 15:31   #495
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: Dead Space 2

Citat:
dzambo kaže: Pregled poruke
Malo me nervira igra. Prepostavljam da sam dosao do kraja (sredina 10 poglavlja) i imam oklop sa 15% armora i 20 mesta, jedva sam napucao RIG sve na max sem air-a, a od oruzija sam uspeo samo po par nodova da iskoristim i ovo za usporenje ima 2 nod-a cini mi se.
Ocekivao sam da do kraja igre da cu imati bar 2 oruzija skoro do max napucana. Para imam tolko da odlucim da li da kupim municiju, lecenje,... ili da kupim nod-ove.
Igra ima 14 poglavlja. Zasto si uopste budzio rig?? To ti je totalno nepotrebno.
Ako zaviris u svaki cosak mozes da nadjes nodova + para kojima mozes da kupis jos nodova, dovoljno za dva oruzja do kraja, mozda i vise...
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2011, 15:37   #496
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.881
Zahvalnice: 459
Zahvaljeno 495 puta na 344 poruka
Određen forumom Re: Dead Space 2

cek, ako budzis RIG povecavas i maximalni health, ili sam pomesao nesto ? malo sam zaboravio bilo je davno...
Ja mislim da sam RIG i dva oruzija nabudzio maximalno do kraja igre, i jos 2 polovicno (max. kapacitet)
DBrave je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2011, 16:11   #497
Zuti Bar
Starosedelac
 
Član od: 9.12.2010.
Poruke: 1.516
Zahvalnice: 188
Zahvaljeno 333 puta na 206 poruka
Određen forumom Re: Dead Space 2

Samo jedno pitanje.

Da li preporucujete igranje Dead Space keca. Kako vam se cini prvi dio?
Zuti Bar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2011, 16:20   #498
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Dead Space 2

Još pitaš. Instaliraj i igraj obavezno! Prvi dio je podjednako kvalitetan kao i dvojka. Ne mogu da vjerujem da nisi još prešao prvi dio.
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2011, 16:22   #499
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.881
Zahvalnice: 459
Zahvaljeno 495 puta na 344 poruka
Određen forumom Re: Dead Space 2

pa obavezno, ne bih da vredjam ali retardirano je igrati dvojku pre keca iz vise razloga
1.Zbog price naravno, mnogo je bolji dozivljaj (a fino je i odledati Dead Space: Downfall pre prve igre i obavezno Dead Space: Aftermath pre igranja druge)
2.Grafika je skoro ista, dvojka je samo malo poboljsana. Tako da nemas opravdanje "ne igra mi se matori kec koji izgleda zastarelo"

Meni je licni prvi deo bio i za nijansu bolji, jer je sve bilo novo. Drugi deo ipak nije uveo neke vece novine, osim sto je doteran, ispeglan i nasminkan.
Skoro uvek su originalne igre klasici, svi dalji nastavci nemaju takav vau-efekat.

Da skratim:
OBAVEZNO IGRAJ, SJAJNA IGRA
DBrave je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2011, 19:52   #500
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: Dead Space 2

Da, budzis health na RIG-u, ali ja nisam uopste budzio health, jer svaki sledeci RIG koji kupis/dobijes podize armor i generalno, to mi je bilo dovoljno.
Sto se tice kolicine power nodes-a, mislim da sam negde pred kraj igre imao full upgrade-ovan stasis gun, line gun i contact beam skoro do kraja.
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dead Space gorgilije Akcione igre 460 26.11.2023 18:18
Red Dead Redemption(PS3,X360) Hitman Codename 47 Konzole 180 5.7.2020 21:19
Space Slike Dr Zoidberg Brbljaonica 169 8.11.2009 16:47
Space Quest DeCoy Avanturističke igre 0 18.11.2008 1:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:37.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com