Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.4.2015, 18:59   #61
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Deus Ex: Mankind Divided

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Meh! Dok ne vidim gameplay, necu da komentarisem. Samo cu reci da sam blago razocaran sto igramo sa istim protagonistom, iako mi se Adam svideo kao lik. Ipak je tako naruseno neko nepisano pravilo Deus Ex-a, da uvek dobijamo novog glavnog lika, novu licnu pricu, itd. Ono sto je pozitivno je da ce se vratiti razlicita vrsta municije (vidi se na nekom screenu), a to je nesto sto je falilo u HR-u..
Pazi i ja sam to odmah rekao kad sam video prve slike. Međutim, sad kad sam video trailer mislim da postoji realna šansa da ako porade na psihološkom razvoju Džensena i dobro upotrebe materijal iz HR-a njegovo upošljavanje u MD-u bude jako dobar potez. Lično bih voleo kad bi ga pisci napravili ciničnijim i psihološki krhkijim zbog posledica dešavanja u HR-u. Nekako mi je Džensen idealan za ulogu Max Payna u Deus Ex svetu. U prvoj igri je za tako nešto realno bilo prerano. Druga bi već imala odlične temelje i zrelost razvoja situacije da uvede takvog Džensena.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
nameless1 (8.4.2015)
Stara 8.4.2015, 19:33   #62
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Deus Ex: Mankind Divided

deusex.com već dva sata nedostupan.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2015, 19:33   #63
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Deus Ex: Mankind Divided

Ja sam drzao palceve da se novi Deus desava u Tokiju i da vodimo zenskog protagonistu (Full Metal Beatch!); nesto poput Ghost in The Shell. Ovo mi deluje nekako isuvise poznato. Ali, mozda stvarno ispadne dobro. Videcemo, jos se nista ne zna..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
bokela (8.4.2015), zokocx (9.4.2015)
Stara 8.4.2015, 20:52   #64
bokela
Veteran
 
Član od: 15.11.2008.
Lokacija: Čačak
Poruke: 1.175
Zahvalnice: 2.781
Zahvaljeno 833 puta na 389 poruka
Određen forumom Re: Deus Ex: Mankind Divided

Ni mene nakon odgledanog trejlera nisu ništa posebno impresionirali, kao da gledam jedan od trejlera za HR.

Što se priče tiče, ajde kao tu i tamo može da prođe, sad su augmentovani postali prognani, pa se udružili u "terorističku" organizaciju (kako sam ja razumeo trejler). Nije loša premisa ako bude dilema u igri kome se prikloniti, ali ništa posebno.

Slažem se da su mogli da nam uvedu novog lika (ženskog karaktera) i novu lokaciju...
bokela je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku bokela na korisnoj poruci:
Asmodeus (9.4.2015), Rainman (9.4.2015)
Stara 8.4.2015, 20:59   #65
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Deus Ex: Mankind Divided

Cim ovo vec ima i za preorder, mozda izadje do kraja godine. Voleo bih i da postoji import save. Jednostavno ko god bio protagonista, obozavam deus ex univerzum.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2015, 0:25   #66
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Deus Ex: Mankind Divided

Nisam mogao da ogledam trailer do kraja, bio mi je dosadan

A Jensenov glas me mnogo nervira - i ajd, istpreo sam ga u jednoj igri, al nije moralo opet.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2015, 0:59   #67
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Deus Ex: Mankind Divided

Ja se u Human Revolution zeznem i negde u drugoj polovini igre ubijem neprijatelja a da ne primetim, a još i sačuvam igru. Tad sam izgubio volju i nikako da je završim.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2015, 1:02   #68
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Deus Ex: Mankind Divided

Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
Ja se u Human Revolution zeznem i negde u drugoj polovini igre ubijem neprijatelja a da ne primetim, a još i sačuvam igru. Tad sam izgubio volju i nikako da je završim.
Ne razumem što si izgubio volju. Pa igra te ne kažnjava ako tu i tamo pošalješ nekoga u večna lovišta. Jedino ako nisi jurio Pacifist achivement. Taj rad zahteva specijalnu pažnju
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2015, 8:04   #69
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Deus Ex: Mankind Divided

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Taj rad zahteva specijalnu pažnju
I poseban nivo mazohizma.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2015, 8:11   #70
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Deus Ex: Mankind Divided

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
I poseban nivo mazohizma.
Challenge accepted! (naravno kad se odlucim da krenem Deus Ex maraton XD)
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2015, 9:31   #71
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Deus Ex: Mankind Divided

Baš to sam i radio. Nije bilo toliko tesko da radim to i potpuni stelt, samo me je zeznula eksplozija i onoj borbi kad branim Malik. Uspeo sam i da je spasim, ali je neko bio previse blizu onog robota.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2015, 10:44   #72
Баш_Челик
Član
 
Član od: 13.4.2006.
Poruke: 433
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 144 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Deus Ex: Mankind Divided

Ја сам се ту исто зезао. Неколико пута сам поновио. На крају сам их прво онесвешћене одвукао што даље и на крају кокнуо емп на робота. И успешно добио пацифисту.
Баш_Челик je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2015, 12:55   #73
Monarh
Banned
 
Član od: 6.7.2013.
Lokacija: Monarhinja
Poruke: 914
Zahvalnice: 346
Zahvaljeno 241 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: Deus Ex: Mankind Divided

Pa dobro, već je prošlo tri godine, vreme je da vidimo novi "duh u mašini".
A verujem da će biti tu kvalitetnog gameplay-a, settings-a i priče budući da je utrošeno vreme nemerljivo veće u odnosu na AC
Gotivio sam baš HR, sviđa mi se cyberpunk pristup i stealth mogućnosti, Adam je ok, možda deluje zaje*anije nego što bi trebalo ali ok je.
Novi trailer kaska za HR koji je na nivou filmskog klasika, ovde je više pažnje bačeno na tu akcionu komponentu, a i novi info govori da će biti dosta akcije i obračuna sa više neprijatelja istovremeno, ali ne zanemaruju pritom stealth, što je opet kul. Glasovna gluma je katastrofa, Adam i drži taj utanačen pristup, ali onaj kvazi-ruski zlikovac je katastrofa u tom pogledu, znači nije ni na nivou B produkcije, ono su mogli nekog sa ulice da savataju bolje bi odglumeo, akcenat katastrofa
Endings is HR zanemareni?
A tu imamo i directx12 podršku. Kreće nadmetanje čiji je duži
Monarh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2015, 13:18   #74
Renner
Starosedelac
 
Član od: 18.3.2013.
Lokacija: Republika Srpska
Poruke: 1.542
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 357 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: Deus Ex: Mankind Divided

Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
Ja se u Human Revolution zeznem i negde u drugoj polovini igre ubijem neprijatelja a da ne primetim, a još i sačuvam igru. Tad sam izgubio volju i nikako da je završim.
A šta bi da si kao ja, završio igru 100% siguran da nikog smak'o nisi, i opet se ne otključa ačivment za čist prelazak.... Nakon malo njuškanja po netu saznam da postoji glič u igri, i ako sakrivaš tijela po ventilacionim otvorima oni nakon malo krepaju jer ne mogu da izađu sami iz njih... Kad me tad nije ubila volja za prelaskom, i još jednom sam je obrnuo (to mi je, zapravo, bio treći prelazak jer sam nekad davno igrao narodnu verziju) onda ne znam.

Plus, koliko puta sam nanovo očitavao snimljenu poziciju na onoj deonici kad obore letilicu sa tobom i Malik beše ona što pilotira? A ja navalio da je spasim zbog daljeg odmotavanja, a uništavanje robota se ne računa kao ubistvo, pa idi unaokolo uspavljuj one napadače, pa kad onaj mech padne baci EMP granatu od koje ovaj eksploadira, a ona eksplozija ubije ponekog uspavanog u blizini što kvari čist prelazak... Pa očitavaj i očitavaj i očitavaj, dok sva telesa nisu pokazivala da su samo onesviješćena, i 'ajmo dalje.

Uf, majčice, kad se sjetim.
Renner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2015, 13:32   #75
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Deus Ex: Mankind Divided

Pokidali sa trejlerom. Svidja mi se sto je opet Jensen, uzivao sam u HR-u jos ako bude gameplay na istom nivou ja cu biti prezadovoljan.

Poslednja ispravka: Kidja (9.4.2015 u 15:23)
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2015, 13:36   #76
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Deus Ex: Mankind Divided

Citat:
Renner kaže: Pregled poruke
Plus, koliko puta sam nanovo očitavao snimljenu poziciju na onoj deonici kad obore letilicu sa tobom i Malik beše ona što pilotira? A ja navalio da je spasim zbog daljeg odmotavanja, a uništavanje robota se ne računa kao ubistvo, pa idi unaokolo uspavljuj one napadače, pa kad onaj mech padne baci EMP granatu od koje ovaj eksploadira, a ona eksplozija ubije ponekog uspavanog u blizini što kvari čist prelazak... Pa očitavaj i očitavaj i očitavaj, dok sva telesa nisu pokazivala da su samo onesviješćena, i 'ajmo dalje.

Uf, majčice, kad se sjetim.
To mi se i desilo. Stvarno bi trebalo da se u igrama poradi malo na tim stvarima.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2015, 14:22   #77
Баш_Челик
Član
 
Član od: 13.4.2006.
Poruke: 433
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 144 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Deus Ex: Mankind Divided

Ја нисам знао то за отворе, и нико није црко. Додуше на directors cut верзији.
Баш_Челик je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2015, 14:33   #78
Renner
Starosedelac
 
Član od: 18.3.2013.
Lokacija: Republika Srpska
Poruke: 1.542
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 357 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: Deus Ex: Mankind Divided

Citat:
Баш_Челик kaže: Pregled poruke
Ја нисам знао то за отворе, и нико није црко. Додуше на directors cut верзији.
Moguće da je tu popravljeno, pričao sam o normalnoj verziji igre, DC nisam igrao iako sam imao par dobrih prilika da je uzmem jeftino. Jednostavno nisam imao živaca da opet ganjam 100% kompletnosti i opet dajem pare za maltene istu stvar.
Renner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2015, 15:06   #79
Баш_Челик
Član
 
Član od: 13.4.2006.
Poruke: 433
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 144 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Deus Ex: Mankind Divided

Ма да, ја сам још када је изашла играо неку крш народну и нисам одмакао даље од првог боса. Па је скоро око нове године било на снижењу на стиму и морао сам да узмем. Баш сам је лепо и полако изиграо. И баш тај дан када сам прешао Револуцију, најавише нову. :d
Баш_Челик je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2015, 15:16   #80
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Deus Ex: Mankind Divided

Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
Baš to sam i radio. Nije bilo toliko tesko da radim to i potpuni stelt, samo me je zeznula eksplozija i onoj borbi kad branim Malik. Uspeo sam i da je spasim, ali je neko bio previse blizu onog robota.
Ja sam svoj Pacifist achivement pokupio na Deus Ex težini pa ti gledaj Trebalo mi je možda dva-tri pokušaja da prilagodim strategiju.

Kao prvo čim se mapa učita sa startne pozicije odmah u blizini Malikove letelice pobacam gas za uspavljivanje što obezbeđuje da se odmah eliminišu stražari koji su najbliži Maliku (oni nanose najviše štete). Dok se gas ne aktivira iskoristim vreme da snajperom za uspavljivanje poskidam stražare na prvom i drugom spratu platformi sa obe strane koji su najbliži letelici. Onda prebacim na shock pistol i provučem se kroz prolaze koji postoje u zidovima platformi odakle odvlačim jedno po jedno onesvešćeno telo stražara koje sam onesvestio gasom oko letelice. Na taj način EMP shock robota ne može da im nanese štetu kad krene da puca na mene. Bitno je da robot ostane poslednji. Naravno svako telo treba proveriti na status, da li je stražar živ ili mrtav. Ako je mrtav, well, rinse and repeat.

Po menio Pacifist achivement je jedna od retkih achivementa koji dan-danas znači nešto. Steam ima previše achivementa tipa "završi poglavlje X" ili "okreni se tri puta u krug kad se popneš na treću stepenicu petog sprata" Pacifist, Foxiest of the hounds su achivementi u pravom smislu te reči.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
deus ex

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Deus ex human revolution squer otpaTci 2 3.11.2011 19:25
Deus Ex: Human Revolution koji kraj ste izabrali (spoiler)? KengurBGD otpaTci 10 6.9.2011 14:37
Deus Ex 3 Human Revolution miregrobar otpaTci 3 14.4.2011 20:29
Tekken 6 turnir (27. mart 2010, igraonica Deus) Lex. Dešavanja i događaji 14 5.4.2010 9:05
FIFA 10 (PS3) turnir (10. april 2010, igraonica Deus) Lex. Dešavanja i događaji 0 5.4.2010 9:05


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:09.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com