Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.12.2016, 22:24   #4061
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Tako je uvek bilo, čak i kada se HS tek pojavio. Nekome ko je tek počeo da igra to je normalan limit. Niti imaš karte, niti poznaješ igru dovoljno da bi mogao da napreduješ ne znam ni ja koliko u ranked.
To si u pravu, ali posle jedno 3 meseca igranja, moze se napredovati i do ranka 15 sto je sasvim ok za pocetnika. Pa i ja igram od januara, bez kupovine karata pa sam dosta dobro dogurao.
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2016, 0:26   #4062
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

kao što je rečeno već jedno sto puta postoji jeftini dekovi sa kojima rutinski možete ispod lvl 5. Problem koji novi igrači zanemaruju je da vi iako nemate karte i neke egzotične dekova morate da znate šta ti dekovi imaju i kako se igraju da bi znali da im kontrirate i kontrolišete dmg koji vam nanose.

Ne može se samo sastaviti dek i udri do legendary lvl. Da je igra takva davno bi bila ugašena jer na takvim igrama se niko ne zadržava duže vreme.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku director na korisnoj poruci:
caine (31.12.2016)
Stara 31.12.2016, 0:30   #4063
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
director kaže: Pregled poruke
kao što je rečeno već jedno sto puta postoji jeftini dekovi sa kojima rutinski možete ispod lvl 5. Problem koji novi igrači zanemaruju je da vi iako nemate karte i neke egzotične dekova morate da znate šta ti dekovi imaju i kako se igraju da bi znali da im kontrirate i kontrolišete dmg koji vam nanose.

Ne može se samo sastaviti dek i udri do legendary lvl. Da je igra takva davno bi bila ugašena jer na takvim igrama se niko ne zadržava duže vreme.
To je mozda i bitnije od toga kakav ti deck imas, da znas posle prvog ili drugog turna koji deck igra tvoj protivnik i sta mozes da ocekujes.
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.1.2017, 13:14   #4064
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

'Bem ti kartu.... četri arene odigrah ovde godine i sve četri skor 3-3. Neće neki dobar draft da me pogleda... sve nešto ne daj bože. Mislim, i na 3-3 se isplati po.mojoj računici, jedan pack i oko 60 golda. Al bre neki maler.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.1.2017, 15:40   #4065
pmale
Veteran
 
Član od: 7.3.2008.
Poruke: 1.015
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 69 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
NaraYan kaže: Pregled poruke
'Bem ti kartu.... četri arene odigrah ovde godine i sve četri skor 3-3. Neće neki dobar draft da me pogleda... sve nešto ne daj bože. Mislim, i na 3-3 se isplati po.mojoj računici, jedan pack i oko 60 golda. Al bre neki maler.
Pomaze dosta : http://www.heartharena.com/
pmale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.1.2017, 22:04   #4066
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

meni se ne sviđa kako heartharena radi za prvih 5-10 karata. nekako mi se čini da previše robuje vrednosti karte a da ne vodi računa da je brz tempo 90% pobede u areni. Posle prvih 5-10 karata je ok jer dodaje vrednost kartama koje imaju sinergiju sa vašim dekom pa ne morate non stop da gledate šta već imate u deku.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2017, 3:11   #4067
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ma imam i to pomagalo
Ovaj put džaba. Sutra ću da odigram još neku pa ćemo videti.
Ovo sam igrao sa magom, šamketom, warrom i pristom. Pokušavao sam tempo maga da napravim ali izgleda dosta zavisi od početne ruke i držanja tempa, što je teže kad igrađ drugi izgleda.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2017, 17:53   #4068
aammeerr
Član
 
Član od: 21.11.2012.
Poruke: 327
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 28 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
NaraYan kaže: Pregled poruke
Ma imam i to pomagalo
Ovaj put džaba. Sutra ću da odigram još neku pa ćemo videti.
Ovo sam igrao sa magom, šamketom, warrom i pristom. Pokušavao sam tempo maga da napravim ali izgleda dosta zavisi od početne ruke i držanja tempa, što je teže kad igrađ drugi izgleda.
Ma sve je do srece,od karata koje ces dobiti preko protivnika i karata koje ces izvuci,kad ne ide ne ide,ja prosle sedmice odigrao 4 sve cetiri bile ispod 4 pobjede,prekjucer odigrao 3 i sve tri iznad 7.
aammeerr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 0:50   #4069
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

jel ovo nema više nagradnog pack-a za brawl ili sam hipnotisan pa mi je promakao
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 1:00   #4070
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Glupi, je..ni Reno dekovi. Samo je pitanje da li je gluplji Warlock ili Mage.
Warlock kad naidje na Jade karte, znaci Shaman i Druid, treba odma da se preda, kao i protiv Prista u vecini slucajeva. Za aggro dekove jos i moze da prodje, na pozitivnoj je nuli.
Mage, uf. Aggro dekovi su mu smrt, Prist takodje, ostali kontrol dekovi mu leze da takodje bude na pozitivnoj nuli, sem ako Druida nisu ****le Jade karte, ali to nije cesto.
I onda gledas profi igrace sa tim dekom, top 10, top qr.c... Imaju povlascen RNG od strane Blizzarda, jer ko ih je malo vise pratio, uvek im u svakom trenutku dodje bas karta koja im treba sem kad igraju turnire.
Nikada kontrol dekovi nece zaziveti u ovoj igri, nikada!
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 13:14   #4071
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

e nešto sam baš to razmišljao slično ko ti... gledao sam kad igraju arenu, u vleikoj većini slučajeva imaju odličan muligan. Ja da bi dobio dobar tempo treba da oprasim tri vepra, podojim dva metzeldera i lansiram mertesakera.... ne znam svtvarno šta. Kod njih laganica, preko 80% im dolaze ekstra kaarte. Koristim i addonove i svašta. Dobro, nisam neki mnogo iskusan arena igrač, ali Gadzetzan mi dosta slabije ide arena. Nisam uspeo 5 da prebacim.

A i za ranked, nemam ni jedan jedini kompletno normalan dek, fali mi masa legenda. Mislim svi bitni. Kog god da kažeš meni fali, ne može da se promaši - probaj
Ali igram tako, zanimljivo mi. Čekam pala da mi se padne da probam arenu s njim. Nisam igrao ni sa drudom, hunterom ni šamanom arenu još. I da bude nesreća veća, sinoć na 2-0 i gotovo pobedu za 3-0 nestade struje i yebi ga u doope
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 13:23   #4072
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
NaraYan kaže: Pregled poruke
e nešto sam baš to razmišljao slično ko ti... gledao sam kad igraju arenu, u vleikoj većini slučajeva imaju odličan muligan. Ja da bi dobio dobar tempo treba da oprasim tri vepra, podojim dva metzeldera i lansiram mertesakera.... ne znam svtvarno šta. Kod njih laganica, preko 80% im dolaze ekstra kaarte. Koristim i addonove i svašta. Dobro, nisam neki mnogo iskusan arena igrač, ali Gadzetzan mi dosta slabije ide arena. Nisam uspeo 5 da prebacim

A i za ranked, nemam ni jedan jedini kompletno normalan dek, fali mi masa legenda. Mislim svi bitni. Kog god da kažeš meni fali, ne može da se promaši - probaj
Ali igram tako, zanimljivo mi. Čekam pala da mi se padne da probam arenu s njim. Nisam igrao ni sa drudom, hunterom ni šamanom arenu još. I da bude nesreća veća, sinoć na 2-0 i gotovo pobedu za 3-0 nestade struje i yebi ga u doope
Ja arenu ne igram pa ne znam, ali kad im vidim win rate preko 70% a ja 50% sa istim dekom, ke.a mi se. Ali primer, samo Reno moze da ga izvuce u sledecem turnu i on ga u 80% slucajeva izvuce, bas ta karta mu dodje i tako stalno. E pa druze moj, to nema veze sa znanjem ili random RNG vec samo sa povlascenim statusom od strane Blizzarda.
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 15:13   #4073
pmale
Veteran
 
Član od: 7.3.2008.
Poruke: 1.015
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 69 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

McLovin odigraj ti preko 100 partija na dan i imaces dobar RNG, Blizzard confirmed
Salu na stranu, jbg imaju iskustvo. Testiraju oni te dekove pre strimovanja, ima vise njih u timu, gleda se statistika, pogledaj malo strim od Lifecoach-a, videces kako se obraca paznja na male sitinice....
pmale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 15:33   #4074
wolf88
Veteran
 
Član od: 8.5.2009.
Lokacija: Ub/Beograd
Poruke: 1.017
Zahvalnice: 392
Zahvaljeno 528 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Pao meni Paladin pre dva dana, 12-1 u Areni.

Da ste videli moj povlasceni RNG u dve-tri partije, kakav Pavel, kakav Blizzard Izgubim kontrolu nad partijom i resim da idem face do kraja. Protivnik ima lethal sledeci turn i 4hp-a, ja nemam karata u ruci ni miniona na tabli i cekam samo Trusilver-a, i naravno dobijam ga
Spoiler za 12-1:

Spoiler za 12-1:
Nije bio neki specijalno op deck, ali par karata sto buffuju itekako znace u areni. Definitivno mi je Paladin omiljena klasa u Areni trenutno.
wolf88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku wolf88 na korisnoj poruci:
elcobra (9.1.2017)
Stara 6.1.2017, 18:11   #4075
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
McLovin1982 kaže: Pregled poruke
Imaju povlascen RNG od strane Blizzarda, jer ko ih je malo vise pratio, uvek im u svakom trenutku dodje bas karta koja im treba sem kad igraju turnire.
Zamisli, treba imati malo i sreće u kartaškoj igri. A kad nemaš sreće onda je igra nameštena.

Što se tiče reno warlocka grešiš. Šamana i priesta bi trebalo da gaziš, a druid jeste težak protivnik jer mu i jeste poenta sabijanje control špilova (protiv aggro je prespor i zato se i ne igra toliko). Control warlock špilovi su uvek bili najteži za igru, tako da samo polako. Praksa.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2017, 11:11   #4076
simke85
Starosedelac
 
Član od: 19.11.2009.
Poruke: 1.201
Zahvalnice: 1.347
Zahvaljeno 413 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

McLovin, moraš da shvatiš da profi igrači na Youtube stavljaju najzanimljivije klipove, a ne sve, zato ti ti klipovi često izgledaju nerealni. A 70% winrate imaju jer su mnogo bolji igrači od tebe, mene i većine. Koliko god sad ja mrzeo Hearthstone, mali broj igrača ima ogroman skill i pripremu pre igranja nekog decka i zbog toga su mnogo bolji od nas.

Što se tiče Arene, ne znam koji prosek pobeda očekujete, ali po zvaničnoj Blizzard statistici od pre nekoliko meseca prva 3 najbolja igrača u Areni imaju prosek jedva preko 7 pobeda. To što su na Redditu i drugim forumima mnogi likovi pre toga stavljali da imaju preko 9 pobeda je samo debilna ljudska psihologija. Ja imam druga koji u Heartharenu ne stavlja rezultate sa 3 i manje pobeda, sam sam to video, a posle mi ponosno pokazuje prosek na Hearthareni od skoro 5 pobeda.
simke85 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2017, 10:16   #4077
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

i da bi imao 70% winrate moraš da igraš isključivo dekove koji su u vrhu u tom trenutku. Na primer nekada je kolento gazio sve redom i imao WR od preko 70%. Onda mu je to dosadilo, počeo je da igra neke "egzotičnije dekove" i zadnji put kada sam gledao listu bio je ispod 60% winrate. PRO kolento je bio najbolji a ovaj casual kolento je malo bolji od prosečnog igrača. Dakle nikakve povlastice nego kao što su ljudi gore rekli priprema i trening su sve što ti za ovu igru treba.

Sreća je bitan faktor ali ako imate dobar dek mala je verovatnoća da ćete imati loš draw u partiji.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2017, 11:26   #4078
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Moze jedno glupo pitanje? Kako se pripremis kog ces protivnika dobiti?
Ne mozes da znas da li ce biti agro dek protiv ili ipak npr jade druid, a ne verujem da postoji dek koji je jaci od svih posto bi ga svi igrali? Kakvu pripremu mozes da odradis i za rng draw npr reno deka a da ne izvuces njega protiv agro deka u 7 poteza?
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2017, 11:34   #4079
simke85
Starosedelac
 
Član od: 19.11.2009.
Poruke: 1.201
Zahvalnice: 1.347
Zahvaljeno 413 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Priprema u vidu istraživanja mete, koji se trenutno deck ubedljivo najviše igra pa udariti kontru na to ili ovladati tim deckom.

Šansa da izvučeš Reno u prvih 7 poteza je dosta veća od 33% zbog muligana. Više od svake 3 partije ćeš ga imati. So good luck. Mada u decku imaš još 29 karte a i one pomažu dok ne dođe Reno, a neki put ni Reno ne pomaže.
simke85 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2017, 12:30   #4080
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ne znam, imam dosta dekova koji su u meti, a koji sadrze sve karte koje su potrebne, bez improvizacije. Jade Druid, Aggro Shaman, Jade Shaman, Reno Mage, Renolock, Dragon Priest, Dragon Warrior. I od svih, najbolje mi se pokazao Aggro Shaman, ali mi je dosadio.
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
battle.net, blizzard, card game, hearthstone, warcraft

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Besplatni CS 1.6 serveri Milan Milicevic Mrežne igre 574 26.8.2014 5:45
Hearthstone: Heroes of Warcraft Psycho13 otpaTci 1 23.3.2013 16:34
Heroes over Europe DeCoy Simulacije vožnje 7 13.10.2010 20:52
Battlefield Heroes - online pucačina dusski Brbljaonica 2 16.5.2010 14:08
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:16.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com