Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.11.2008, 22:39   #81
Nikola95
Veteran
 
Član od: 7.1.2008.
Lokacija: Herceg Novi
Poruke: 1.090
Zahvalnice: 791
Zahvaljeno 238 puta na 168 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nikola95
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Igra je super,svi koji zele da je odigraju imaju moju preporuku.
9.8 od 10,jedina primjedba je kamera,ali sam se vec navikao.

p.s. Grafika je odlicna(znate na sta mislim...)
Nikola95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2008, 22:44   #82
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Citat:
nikola s kaže: Pregled poruke
Da li je igra stvarno toliko zahtevna da trazi minimum Radeona X1800XT?
X1800XT, lolchina. Moze ta graficka da se zove X1800ULTRASEGAMEGA XT, al ce i dalje biti debelo zastarela graficka kartica . Recimo da je na niovu X1950Pro/7900GS, koji su na niovu 8600GTS-a, koji je sporiji od 9500GT-a, a koja kosta 50-60e . Kad se ovako slozi, ispade da je minimum za ovu igru, potrebna graficka od 60-tak evra. Sto ce reci dobra optimizacija .

Citat:
Dekip kaže: Pregled poruke
Hvala na sugestiji.Ja imam i xp i vistu sto mislim da svaki pravi gamer mora da ima.
Lolchina, ajde molim te objasni mi, koji ce mi q**** Vista Glista, za igranje, a i uopste .

Citat:
Dekip kaže: Pregled poruke
A sto se tice,koji je deo najbolji,to je bez sumnje "THE LAST REVELATION".Koji je to deo,znace oni sa malo vecim igrackim stazom,a nadam se,i sloziti samnom.
Qq mene grdna . Ne postoji na planeti zemlji vec TR fan od mene, a jedini deo koji nisam imao ZELJU da zavrsim je upravo taj TR4 The Last Revelation.
Rang po kvalitetu:
1. TR 1
2. TR 2
3. TR 3
4. TR 5 Chronicles
5. TR 6 Angel Of Darkness
6. TR 8 Anniversary
7. TR 7 Legend
8. TR 4 The Last Revelation .

4-ka je pokusala nesto novo da uvede u TR serijal (posle odlicna prva 3 dela) i, po mom misljenju, debelo zakazala.

Poslednja ispravka: Pjanovic (19.11.2008 u 2:28)
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2008, 23:09   #83
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Citat:
Ne postoji na planeti zemlji vec TR fan od mene
'you sure about that?

Elem,igra je fantasticna!Ne znam sta je smesnije,moja ogroooomna iscekivanja,ili cinjenica da sam dobio SVE(!) sto sam trazio.Da mi ovo neko rekao,ne bih mu poverovao.Nikako!Poslednje sto bih uradio je poverovao mu...
Mada,video se OGROMAN napredak izmedju TRL i TRA.Ali ipak,2008 je godina,TR fransiza ponovo hvata 1_igra_godisnje ritam,pare, pare, pare!I pored svega toga,oni naprave ovako dobru igru...

Mislim,tek sam poceo da igram,ali ne znam stvarno sta bi se moglo kasnije desiti da mi promeni misljenje!Pratim razvoj igre vec godinu dana,i imam predstavu o kasnijim desavanjima,tako da sam poprilicno siguran da nece biti nekih velikih iznenadjenja...

Ima svojih mana ali stvarno su nebitne.Prvo,prica je poprilicno debilna,i hvala bogu sa ovom igrom ce se zavrsiti.Ali,nije ni losa,s obzirom na to kako je mogla ispasti.Tako da,-1 poen.

Drugo,kamera je poprilicno losa,ne znam zasto ne postoje neke opcije za podesavanje.-1

I trece bagovi.To se jos u demou videlo,da ce biti potrebni patchevi.-1

I dolazimo do 97.Moja ocena,zasad.Prava,old school tomb raider igra.Skidam im kapu.Da,ove mane su stvarno TOLIKO nebitne u ovoj celoj prici...

by the way,igram na najvecoj tezini i bez onih idiotskih pomoci,naravno,i tezina je fantasticna ovog puta!Za resavanje prve zagonetke mi je trebalo vremena koliko za prelazak prvog nivoa u legendu!

Grafika zasluzuje ocenu 12!.10 za kvalitet i jos 2 za optimizaciju.


Ova igra dolazi toliko blizu klasicima da to nije normalno!Opet kazem,da mi neko rekao...ne bih mu verovao!

@Pjanovic:
TR4 je pravio drugi razvojni tim,zato je drugacija.Inace,igra je stvarno dobra,i na top 3 listi mnogih TR fanova.I kod mene takodje.TR chronicles je jedna od onih igara koje bolje da nisu ni postojale.Tu je poceo downfall, a AOD je i dokrajcio Core design...

Lista:
TR3(uz ovu igru sam odrastao)
tr1
tr4
tr2
Underworld(zasad,ako se nista grandiozno ne dogodi i natera me da se predomislim)
TRA(nju bih i vise stavio da sam mogao,ali ne vredi.Sve u svemu,takodje sjajna igra,jedna od najboljih remake igara ikada!)
AOD
chronicles
i za kraj,legend.Jeste vratila Laru u zivot,ali stvarno,igra je uzas!Rating B for babies...

Poslednja ispravka: goodlikesweeper (19.11.2008 u 1:58)
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku goodlikesweeper na korisnoj poruci:
alesandro (19.11.2008)
Stara 19.11.2008, 0:25   #84
korisnik
Veteran
 
Član od: 12.11.2005.
Poruke: 1.033
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 76 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku korisnik
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Moze li neko da mi kaze kako se silazi u meksiku sa onog prvog kalendara.
korisnik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2008, 0:34   #85
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

@goodlikesweeper
Eh,samo kad bi svi autori opisali igru kao ti,mislim da bi Laru vishe igrao nego GTA.Ja cu je igrati i obrnuti,ali teshko da cu sem tog prvog puta ikada o5 igrati.
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2008, 0:53   #86
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.590
Zahvalnice: 919
Zahvaljeno 585 puta na 364 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

E kako zavidim par ljudima ovde, btw i ja sam dosta veliki fan Tomb Raider serijala (zna se zbog kojeg karaktera). Davno sam igra 2 i malo 3 (uz 2 se najvise zadrzao) a kad sam video AOD sve mi se smucilo, posle sa Legend dosao je lep povratak i namerno su napravili tu igru laku da siroke mase mogu da je igraju , evo primera tu igru je presla i sestra mog prijatelja od 8godina posle Anniversari joj je zapao vec tezi.
Probacu igru na vec malo staroj grafici (7900GTO) a cim skrpim pare za neku 48x0(nezna dali 5 ili 7) obrnucu jos jednom na full-u sve max na Glisti ili Windows 7.

PS: Da li ima fizike na delivima tela Lare , prevashodno mislim na grudni kos , btw nadam se da nije potreban onaj zgnj PhysicsX softvare jer to je sad Nv chedo a ja se od Nv odvikavam.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2008, 0:58   #87
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Citat:
zokocx kaže: Pregled poruke

PS: Da li ima fizike na delivima tela Lare , prevashodno mislim na grudni kos , btw nadam se da nije potreban onaj zgnj PhysicsX softvare jer to je sad Nv chedo a ja se od Nv odvikavam.
Ako toga nema,Laru Kroft cu smatrati silikonskom nakazom.
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2008, 2:38   #88
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Citat:
goodlikesweeper kaže: Pregled poruke
'you sure about that?
Yes sir .

Citat:
goodlikesweeper kaže: Pregled poruke
@Pjanovic:
TR4 je pravio drugi razvojni tim,zato je drugacija.
http://www.eidosinteractive.com/games/info.html?gmid=45 .
Core Design je radio sve do 6.dela, ukljucujuci i njega, znaci i 4. deo.
Jbt, ja kad sam procitao da Eidos raskida ugovor sa Core Design-om, 3 dana sam plakao (iako se slazem da su 5. i 6. deo predstavljali veliki pad u odnosu na original), dobro nisam , ali sam valjda bio zabrinut za sudbinu serijala.

Ako me pitas, ja bih i sada vise voleo Laru u starom izdanju (starom endzinu/nacinu kretanja), znaci sa onim tzv. ogranicenim kretanjem (kad stisnes unazad a ona skoci uvek isto jedno pola metra, kad skocis unapred, znas uglavnom na sta mislim), nego ovu novu Laru u 7, 8 i sad 9. delu, ali dobro, ja sam bas tvrdokorni fan one Lare .
7 deo je bio limunadica, ej bre, to je mogao svako preci, sto se ne bi moglo reci za 1. i 2. deo . Ni Anniversary me nije odusevio tezinom, sve je poprilicno ocigledno.

Citat:
goodlikesweeper kaže: Pregled poruke
@Pjanovic:
TR chronicles je jedna od onih igara koje bolje da nisu ni postojale.Tu je poceo downfall, a AOD je i dokrajcio Core design...
Meni se Chronicles svideo, valjda zato sto sam se bio uzeleo Lare, slicna prica je i sa Angel Of Darkness (mada je sa njom doslo do promene u nacinu kretanja)
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2008, 9:54   #89
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

@Pjanovic

Nisam se dobro izrazio u vezi TR4.Ne drugi razvojni tim vec potpuno drugi ljudi,samo unutar core designa-a.Kontas?Posle trojke su zamenili ljude da bi uneli malo svezine.

Naravno da su stare igre neprevazidjene,ali ipak,nisu ni ove nove toliko lose.Ja licno nisam ni razmisljao o tome,samo sam uzeo da igram i reko,aj videcemo...i svidelo mi se!Obozavam ja klasike samo to vreme je proslo.Tehnologija napreduje.Jedini razlog zasto joj je kretanje bilo ograniceno je sto se tad nije moglo bolje napraviti.Bilo bi ne realno 2008. ocekivati tako nesto,realno gledano...kad se uzelim tog starog smeka samo uplaim neku od starih igara

E,a znas li da je i core design poceo da pravi tomb raider anniversasry u isto vreme kad i crystal dynamics?PA je na kraju uzeta crystalova verzija...

A sto se tice tezine starih igara,pa sasvim normalna stvar je bila da stojim zaglavljen na nekom mestu nekoliko nedelja!Teska igra,ja klinac...Ova lako ca legenda je stvarno uvreda za svakog pravog TR fana.Anniversary nije bio tezak ali nije bio ni lak.Vise frustrirajuc.Kad treba u mili sekund tempirati skok ili se ljuljaiti sa onom kukom.
Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Yes sir .
Ako se vatis jednu stranu u nazad na ovoj temi videces moju poruku u kojoj pisem da sam probao demo i da ga nisam mogao pokrenuti.A sad evo,nedelju dana kasnije, pisem prve utiske i govorim kako igra dobro izgleda sa max detaljima...kako sad to?l...

A da li treba da ti govorim iz kog razloga sam 2006. presao sa radeona 9200 na radeon 9600?

A iz kog razloga sam bio presrecan kad mi je cale kupio pentijum keca dok sam bio u osnovnoj skoli jos?

Poslednja ispravka: goodlikesweeper (19.11.2008 u 10:23)
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2008, 12:30   #90
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.952
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 768 puta na 461 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Qq mene grdna . Ne postoji na planeti zemlji vec TR fan od mene, a jedini deo koji nisam imao ZELJU da zavrsim je upravo taj TR4 The Last Revelation.
Rang po kvalitetu:
1. TR 1
2. TR 2
3. TR 3
4. TR 5 Chronicles
5. TR 6 Angel Of Darkness
6. TR 8 Anniversary
7. TR 7 Legend
8. TR 4 The Last Revelation .
.
Hm, stavljati Angel of Darkness ispred Legenda i Anniversaryija i reči "najveći TR fan na zemlji"...now, what's the emoticon for that....ah, here it is -
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2008, 13:14   #91
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Citat:
Pipboy kaže: Pregled poruke
Hm, stavljati Angel of Darkness ispred Legenda i Anniversaryija i reči "najveći TR fan na zemlji"...now, what's the emoticon for that....ah, here it is -
I men je razocharao Pjanovic time shto deo iz TR poput Angel of Darkness veliki promashaj stavio ispred Legende i Godishnjice koje su pokazale da je LAra ziva.AoD je zadni deo koji je radio Core Design i zbog toga su oni bili smenjeni,mislim gde je tu realno po pitanju Lare Kroft da se pentra po zgradama.Imitira Spadermena?
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2008, 13:27   #92
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Aod jeste bila nedovrsena igra,ALI,ipak ju je pravio core design tako da je taj smek klasicnih TR igara sveprisutan.Prica je dobra,samo sto nije bas logicna za jednu TR igru.Ima puno bagova jer je izdata u isto vreme kad i tr2 film da se bolje proda.Ali taj smek je nesto sto mogu da razumeju samo oni koji su znali za Laru jos u devedestim godinama.Postoji odredjen broj ljudi kojima je AOd omiljena tomb raider igra,i posto je ona zamisljena kao prvi deo trilogije,svakodnevno pisu peticije da se ta trilogija nastavi.Na to naravno,niko ni ne pomislja,iz ociglednih razloga.Ja licno je nisam nikako voleo,najvise zbog kontrola,ali razumem ljude koji je vole...

Mogao bih slobodno reci da su u stvari problemi tehnicke prirode srozali ocenu za 50%,barem...Nekoliko puta sam pocinjao sa igranjem,ali ne vredi.Bagovi,kontrole,smoran gameplay i tako u krug,iz nivoa u nivo.I onaj glupi Kurtis!Uzas...

Al ljudi,da st vi videli concept art za tu igru,na **** bi pali!Imala je ona ogromna potencijal,ovo sto su na kraju izdali i nazvali igrom je tek nekih 60% od onog sto je prvobitno zamisljeno.A ni tih 60% nisu stigli ko svet da odrade.I sve zbog kojeg evra vise...

Sto se tice poredjenja,od anniversary nije bolja,ali od legenda 160 puta.Tako da,molim vas,bez napadanja kolege pjanovica

Poslednja ispravka: goodlikesweeper (19.11.2008 u 13:47)
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku goodlikesweeper na korisnoj poruci:
Pjanovic (19.11.2008)
Stara 19.11.2008, 14:24   #93
WhenDarknessFalls
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 559
Zahvaljeno 794 puta na 489 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Pa u pravu je covek, i po meni je AoD bolji od Legenda i Anniversary-ja. Zasto je bolja od Legenda - nema potrebe komentarisati. Anniversary je sasvim ok igra, al nema tu dushu koje imaju starije TR igre. Plus sto je AoD imao mnogo noviteta, npr oni RPG elementi kada moras da "budzis" brzinu/snagu itd kako bi mogao da preskocis odredjene delove, ili kada biras kog NPCa ces da poslusas, tj za koga da radis.. Anniversary predjes za 3 dana komotno, ako ne i manje, dok je za Angel trebalo doosta duze. Plus su bossovi mnogo tezi. Jednostavno je igra dosta kompleksnija nego bilo koji drugi Tomb Raider, a sad sto su developeri failovali da odrade to na mnogo bolji nacin, jbg.. Ali opet je igra kickass. A to koja je naj je naravno subjektivno. Za mene je dvojka mama, jer je ipak prvi TR koji sam odigrao..
WhenDarknessFalls je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2008, 15:56   #94
Nikola Milosavljevic
Član
 
Član od: 31.10.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 317
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 40 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Nikola Milosavljevic Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nikola Milosavljevic Slanje poruke preko Yahooa korisniku Nikola Milosavljevic Slanje poruke preko Skypea korisniku Nikola Milosavljevic
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Kao veliki fan tr serijala, da se i ja oglasim. Po meni tr2 ide na 1. mesto, pa onda tr1, tr3 itd.
Sto se tice next gen serijala, slazem se da nemaju bas onaj smek originala, ali ipak ih volim i igram.
Underworld mi se, za sada, jako dopada i nadam se da nisu skratili igru kao legend (i anniversary, doduse), a pre svega se nadam da nema previse akcionih elemenata, jer to, ralno, nema veze sa tr-om
Nikola Milosavljevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2008, 16:18   #95
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Nema previse akcionih elemenata ali sudeci po nekim ljudima koji su presli,poprilicno je kratka.Negde izmedju TRL i TRA.Neki kazu da im je trebalo 7 sati,neki 15...duzina izgleda varira poprilicno od covek a do coveka.

Sto ce reci,najveca tezina,bez bilo kakvih pomoci i polako.Just in case,nemoj nigde zuriti...

Je*i ga,nema vise tih dugackih igara kao nekad...tako je kako je,samo gledaj da iskoristis maksimum od toga sto si dobio.

Ja se ne zurim.Niti imam vremena niti zelim.

Pozdrav...


By the way,za koji dan je 10th anniversary TR III,mog omiljenog dela.
Kad je toliko vremena proslo?
Eh,ogromna,nelinearna,epic,fantasticna,teska u PM...to se zove igra!
Koliko god da se ljudi danas trudili ne mogu napraviti atmosferu ni priblizno dobru onoj koju su recimo,London nivoi imali.

Kad se samo setim:




Poslednja ispravka: goodlikesweeper (19.11.2008 u 16:54)
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2008, 18:25   #96
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Vec sam naveo razlog zbog kojih sam voleo i 5. i 6. deo, a to je bilo dugo iscekivanje novog TR-a, ali i bez toga mogu reci da su odlicne igre. Ma sve sam vec rekao, da se ne ponavljam .
AoD jeste imao bugova, ali ja sam naisao sam na jedan, koji sam, ni ne secam se sad, kako resio . Imala je i ta igra neki svoj smek.

Ipak moram reci da sam sreo sebi ravnog fana TR-a goodlikesweeper-a.

Vidis recimo meni taj 3.deo i nije nesto legao, bas ti London nivoi (4.nivoa bese bila, il 3). Sad sam se setio da nisam odigrao ni one dodatne nivoe za 3.deo - Lost Artfifact.
Skoro sam bio nabavio dodatne nivoe za 2.deo - TR2 Golden Mask, ali nikako da se nakanim i krenem da igram .

Eh kad se setim 1.dela, igrao sam ga na 320x240 (jel se seca neko te rezolucije, probajte sad da je izaberete na desktopu ), jer mi je komp bio preslab cak i za 400x300, da ne pricam o 640x480 . Bejase to bio Cyrix deco na 166MHz (~Intel 133MHz) i neka graficka sa CHAK 2 MB memorije i 16MB ram-a. I jos sam imao neki skrbavi hard disk, na kome Win97 vise nije radio nego sto je radio , i onda ide procedura: upalim racunar, udjem u dos, c:, pa cd tomb pa tomb.exe (enter). E da da, igra radila u dosu .
Jos sam ja tada igrao neku ripovanu verziju, znao nesam da ta igra ima i flimove (FMV), saznah to kad sam pre 2-3 godine ponovo odigrao, i jbtee setim se skoro svakog nivoa, gde, sta i kako treba raditi .
Evo vam slike pa parite oci :



Poslednja ispravka: Pjanovic (19.11.2008 u 18:36)
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pjanovic na korisnoj poruci:
goodlikesweeper (19.11.2008)
Stara 19.11.2008, 18:35   #97
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Citat:
E da da, igra radila u dosu
hehe,ja sam se ubio pokusavajuci da pokrenem keca na XP-u i nisam na kraju ni uspeo.Koristio sam brdo programa i na kraju sam namestio sve sem muzike u pozadini,sto je srozalo iskustvo za 30% barem,pa sam odustao...


Citat:
Eh kad se setim 1.dela, igrao sam ga na 320x240 (jel se seca neko te rezolucije, probajte sad da je izaberete na desktopu ), jer mi je komp bio preslab cak i za 400x300, da ne pricam o 640x480 . Bejase to bio Cyrix deco na 166MHz (~Intel 133MHz) i neka graficka sa CHAK 2 MB memorije i 16MB ram-a. I jos sam imao neki skrbavi hard disk, na kome Win97 vise nije radio nego sto je radio
haha,prakticno isti kao moj.Mada,radila je TR3 na 640 rezoluciji cini mi se...ali malo je ipak bolje radila na toj 320..hahahah.Stvarno je tako bilo,bas se secam.Ni dvix filmovi nisu radili..ali zato tomb raider igre jesu!


Citat:
Ipak moram reci da sam sreo sebi ravnog fana TR-a goodlikesweeper-a.
Ravnog?Previse laskas sebi covece...

a sto se tice TR3,to je bila moja prva TR igra,kao sto sam vec rekao,i zbog toga mi je jako bitna.Na primer,meni dvojka nije bas nesto legla.A trojku sam do iznemoglosti igrao.hahah secam se kako mi je bila teska.Udjem u novu prostoriju io sad gledam,gde bih mogao skociti...hm,ne vidim nista a previse sam glupi klina c da bi skontao sta da radim.I sta onda sledi?PA skakanje na sve sto postoji u toj prostoriji!Sta drugo?Ako negde uspe da se popne odlicno,ako ne,ajmo dalje!hhahahah
E da,a kad sam igrao ekspanziju za TR3 zaglavio sam se u prvom nivou,posle deset minuta igre,i onda sam tako ostao zaglavljen jedno pola godine.I znate kako sam presao?Pa,skakao sam svud gde sam mogao i na kraju posle pola godine nasao jednu malu zabagovanu tackicu terena i tako nastavio igranje!Ala sam bio genije!
I da,kad se doje do onog dela u trojci sa zaledjenom vodom,ja sam umesto da pokusam da nadjem camac skocio u vodu i plivao dok je sestra pritiskala 9 jer su se tu nalazio ozivljaci...
E onda vam je valjda jasno koliki sam klinac bio

Poslednja ispravka: goodlikesweeper (19.11.2008 u 19:04)
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2008, 18:51   #98
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

I da:

1996:



2008:



Ko prvi uoci 3 razlike vodim ga na pice!

Poslednja ispravka: goodlikesweeper (19.11.2008 u 19:04)
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2008, 19:12   #99
HypeR
Član
 
Član od: 14.9.2007.
Lokacija: Becej
Poruke: 478
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 76 puta na 46 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku HypeR
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Uocio sam xD : 2008 ima pozadinu iza, texture su lepse i ima neku crnu kosulju, a ova druga izgleda kao trougao, ima majicu i crna pozadina xP Moze Jelen pivo sto se mene tice xP
HypeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2008, 19:30   #100
nikola s
Veteran
 
Član od: 10.1.2008.
Poruke: 607
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 79 puta na 69 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Ja imam Tomb Raider keca iz 1996. godine i radi mi na XP-u.
Samo ubacim CD, odem na tomb.exe i igram.
Igrao bi ja to, ali je problem sto nema save game-a, pa cim izadjem iz igre, tu je kraj.
Kada sledeci put pokrenem moram sve od pocetka.

Odosmo mi u off. . .
nikola s je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Tomb Raider 1 Jvss Akcione igre 11 29.5.2013 22:36
Tomb Raider Legend Molder2288 Akcione igre 140 16.2.2012 21:12
tomb raider puding Akcione igre 13 9.1.2007 1:18
Novi Tomb Raider sledece godine! F@n@T!c_KV® Akcione igre 14 14.11.2006 0:31


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com