Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.11.2008, 19:33   #141
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

http://www.gamespot.com/xbox360/acti...g=tabs;reviews

http://xbox360.ign.com/objects/142/14224305.html


joj,pogledajte molim vas ove sestice i sedmice.....Sad kao Legend je bolja igra od ove??????

Definitivno vise ne verujem ovim sajtovima....Pa valjda bi TR igru treblo da ocenjuje neki TR fan.Nije valjda razvojni tim pravio ovu igru za nekog Krajsis ili nidforspid fana???Ako hoces da ubijas brdo koreanaca upali vorhed sta se smaras sa ovom avanturom???Zato sto su te platili?PA onda uradi review ko' covek...Nemam reci,stvarno...Ne mogu da docekam SK review,oni me valjda nece izneveriti...

@player
trazi mesta za koje lara moze da se uhvati ili gde moze da skoci,prati put i samo ce ti se kasti...
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2008, 19:49   #142
1.atp player
Novi član
 
Član od: 23.8.2008.
Poruke: 6
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

ma ja pokusao, hodnika 100, a svaki vodi na polugu koju sam povukao............kaze da se popnem, al nigde ne mogu da nedjem mesto gde ima da se penje i ona poluga kod cudovista nece da se povuce. sta da radim???????? help!!!!!!!!!!!!!!
1.atp player je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2008, 20:47   #143
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Za sve koji zapnu u Underworldu evo jedan link http://tomb.raider-underworld.com pa da nastave igrati odlicnu igru.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
draske73 (23.11.2008)
Stara 22.11.2008, 22:08   #144
Nikola Milosavljevic
Član
 
Član od: 31.10.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 317
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 40 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Nikola Milosavljevic Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nikola Milosavljevic Slanje poruke preko Yahooa korisniku Nikola Milosavljevic Slanje poruke preko Skypea korisniku Nikola Milosavljevic
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Moje frustracije:

1. Revolveraski obracuni sa ljudima, koje je trebalo ili izbaciti ili svesti na minimalni nivo, jer realno, nemaju veze s mozgom. Pucate iz pistolja/puske jedni u druge, bez ikakve zastite, pa ko izdrzi???!!! (-5)
2. Kamera koja luduje samo tako (-3)

Inace me ostalo odusevljava pa je moja ocena 92, Odlicno!!
Nikola Milosavljevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2008, 22:15   #145
nikola s
Veteran
 
Član od: 10.1.2008.
Poruke: 607
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 79 puta na 69 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Vidim da se svi zalite na kameru, a ja nisam primetio nista neobicno sto se tice kamere.

Koliko jos imam do kraja igre? (sada sam poceo onaj nivo gde Lara vozi motor kroz dzunglu)
nikola s je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2008, 23:38   #146
korisnik
Veteran
 
Član od: 12.11.2005.
Poruke: 1.033
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 76 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku korisnik
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Mislim da je to oko pola. A kamera i nije losa. Ponekad malo preusko pokaze u stisnutom prostoru. Ali bolje tesko i da moze. Nehi voleo da radi toga diraju ista oko kamere da nesto ne pokvare jer drugde mi je odlicna.
korisnik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2008, 0:37   #147
sloba
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Prokuplje
Poruke: 369
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 122 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Prelazenje onog cudovista ne bi trebao da bude problem nikome jer se jasno vidi gde treba ici i sta povuci, ali me muci druga stvar: kod prvog nailaska na OGROMNOG oktopoda sa desne strane se nalase ispusti za koje bi Lara trebala da se uhvati ali ja nikako ne mogu da ih dohvatim jer vidim gore da ima mesta za dalje napredovanje a ne bih da se vracam kasnije da trazim gde sta i kako, mada slutim da bi tu ona mogla da se spusti kasnije (posle rukavice one,tu sam stao) i eventualno prodje kroz onaj prolaz na vrhu pecine koji sam takodje video. Pa pitam da li je tok mojih razmisljanja ispravan da se ne majem vise (jer cu kasnije,jelte,doci na to mesto) ili da pokusavam i dalje (resenje mi ne treba-samo naznaka). Au al' se is*******vah...

Inace razlog ovome je sto volim da je igram natenane i da ne jurim kroz igru, sto zna i te kako da se isplati, a i duze ce mi trajati.

Poslednja ispravka: sloba (23.11.2008 u 0:39) Razlog: Dodatak
sloba je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2008, 12:59   #148
draske73
Starosedelac
 
Član od: 12.4.2006.
Poruke: 1.354
Zahvalnice: 243
Zahvaljeno 482 puta na 244 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Za sve koji zapnu u Underworldu evo jedan link http://tomb.raider-underworld.com pa da nastave igrati odlicnu igru.
Nisam se nigde zaglavio jer su bas laki i ok problemi,ali sam otisao da vidim kakav je walkthrough,i dosta je ok,sve u screenshots.
Volim ja to da pripremim na vreme pa ako zatreba da se ima pri ruci,nikad se neza.
draske73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2008, 19:17   #149
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.955
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 768 puta na 461 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Citat:
goodlikesweeper kaže: Pregled poruke
http://www.gamespot.com/xbox360/acti...g=tabs;reviews

http://xbox360.ign.com/objects/142/14224305.html


Sad kao Legend je bolja igra od ove??????

...Ne mogu da docekam SK review,oni me valjda nece izneveriti...
Legend nije, ali Annyversary jeste (If you know what I mean )
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2008, 19:40   #150
maska
Starosedelac
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Levo od Albukerkija pa pored ludnice
Poruke: 1.205
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 241 puta na 173 poruka
Talking Re: Tomb Raider: Underworld

Evo mene tek kod ogromnog oktopoda i moram priznati da me je igra odusevila u svakom smislu, kako atmosferom tako i grafikom.
Jedino mi smeta veliki broj skrivenih predmeta cak 28 u ovom prvom nivou (ako se neko zaludjuje sem mene da ih trazi).

Lara ce biti i ostati moja PRVA i PRAVA igrica koju sam igrao!!!!

Prva ljubav zaborava nema
maska je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2008, 20:45   #151
evil_geko
Starosedelac
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Zaječar
Poruke: 1.356
Zahvalnice: 585
Zahvaljeno 638 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Definitivno jedan od najboljih TR-a do sada. Stigao do Mexica, igram je lagano jer sam čuo da je kratka.

Evo jednog finog screenshota iz Mexica.

evil_geko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2008, 22:26   #152
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Evo upravo zavrsih igru i odlicna je. Trebalibi snimiti film po njoj. A muzika iz credit-sa je fantasticna. I da neki Danijel Trbovic ako se nevaram je radio na igri bio je zaduzen za blur efekte.

PS evo jedan zanimljiv screenshot

dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2008, 22:33   #153
alesandro
Veteran
 
Član od: 31.1.2007.
Lokacija: Beograd/Zrenjanin
Poruke: 1.150
Zahvalnice: 438
Zahvaljeno 587 puta na 232 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Celulit i strije... Yuck! Hehe... A moja 'kopija' nikako da stigne.
alesandro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2008, 22:38   #154
ezenkiel
Veteran
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 567
Zahvalnice: 1.573
Zahvaljeno 524 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Da se pridružim svima koji kažu da im se Underworld sviđa

Za ovo malo što sam igrao - stigao sam do Tajlanda, a to je jedini način da ikada stignem do tamo, jel'te - veoma sam zadovoljan. Lara je odlično odrađena, pokreti su fenomenalni, veoma mi se sviđa početak sa bježanjem iz dvorca u plamenu, i bijeg sa broda koji tone ...

Čak nemam, zasad, pretjeranih problema ni sa kamerom. Doduše, tako je bilo i u Anniversary-ju, u početku sve super, a onda sam izludio u Natlinim rudnicima - onaj dio kad se moralo pucati u neke štitove, kako bi "iskočile" šipke za hvatanje i platforme, a do njih se za kratko vrijeme moralo stići pomoću kuke, trčanja, skakanja i to krećući se u krug, pa su me kontrole izluđivale ...

Ni meni se, zasad, ne sviđa kako je odrađena pucnjava. Mada, vidjeću do kraja igre, kad pohvatam cake oko onoga fokusiranja (nabijanja adrenalina ili kako se to već zove). Slična fora mi se veoma dopala u Anniversary-ju, ono sa fokusiranjem, pravovremenim skokom i pucanjem.

Najveća moja zamjerka je - zapravo, više je smiješno - onaj udarac nogom iz okreta kad pritisnem "E" (interakcija sa okolinom) na mjestu na kome Lara ne može ništa odraditi, pokupiti predmet, pritisnuti polugu, i slično Ajde da su uradili slijeganje ramenima ili nešto lično, i, doduše, jeste to tipka za udarac nogom u borbi, ali, Bože moj ...
ezenkiel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2008, 11:31   #155
korisnik
Veteran
 
Član od: 12.11.2005.
Poruke: 1.033
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 76 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku korisnik
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Evo jedan meni malo realniji review:

http://www.gamingheaven.net/gamingre...p?reviewid=669
korisnik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku korisnik na korisnoj poruci:
goodlikesweeper (24.11.2008), Packy (24.11.2008)
Stara 25.11.2008, 17:04   #156
mimik
Novi član
 
Član od: 6.5.2008.
Poruke: 22
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Pozdrav Fanovima!

Obzirom da sam 1997 kupio prvi pentium I bas zbog lare, i od tada odigrao sve nastavke osim darknesa, i jos uvek pored svih mogucih igara smatram TR najizuzetnijom igrom, da ne kazem najboljom, podelicu neke utiske sa vama.

Elem, slazem se da je ovo prijatno iznenadjenje. Skoro sve sto se moglo zamisliti je ispravljeno i ovim Lara definitivno ulazi u legendu. Nema više te igre koja moze da se priblizi TR. Ali...

... slazem se i sa forumasima koji su primetili da:
  1. kretanje novih lara nije dobro kao nekad! Nekad je fora bila bas u tome sto je lara bila jedini kompjuterski lik sa kojim je moguce upravljati kao sa remote control robotom nazavisno od polozaja kamere!!! Jedan korak napred nazad levo desno, brzo polako, skok napred, manji skok u nazad, salto u nazad itd itd. Jedna od velikih cari ove igre je ispustena, pa sad ne moze ni da ide unatraske osim kad je opcija nisana ukljucena!!! nego se prvo okrene unzad pa tek onda trci!!!
  2. lara previse sutira! jeste to lepo ponekad izgleda, ali gde god nema sta da pritisne ona onda sutne!!! slazem se sa prethodnikom koji je primetio da bi u takvim situacijama primereno bilo da slegne ramenima.
ali na srecu sve ostalo je ok. kamera je uvek bila malo hirovita, ali pazite, u pitanju je i pored toga po meni najbolja kamera u istoriji igara. draž TRa je u tome sto je svako od nas u neku ruku i reziser, kamerman, montazer svoje lare!!! Dok npr crysis ma sta radili uvek isto izgleda, TR je drukciji kod svakog igraca, zavisno od licnosti, interesovanja, pola... zbog toga je ovo i retka igra koju je uzivanje gledati sa strane udobno uvaljen. kao film.
mimik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2008, 17:19   #157
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

And now,for some bad news...

Zli mikrosoft a.k.a. M$ a.k.a. "We suck more" je ponovo umesao svoje prljave prste tamo gde bas i nije morao!

Elem,u toku izrade igre,ne znam tacno kad,glavonje iz M$-a su upale kod eidosa i ponudile finu svotu novca da naprave novih 4 sata gameplay-a i postave ga kao downlodable content koji je xbox 360 exclusive i koji ce se pojaviti mesec,dva posle pustanje igre u prodaju,i kostace sicusnih 20 dolara.Sto je jadni,siromasni,skoro bankrotirani Eido$ prihvatio,naravno,ostavivshi na cedilu 2/3 fanova.Yup,dobro ste culi...novih 4 sata samo za one kloji imaju xbox 360 verziju igre.PS3 i PC korisnici mogu samo da se dure.A jos su tu i pretpostavke da je igra malo zbrzana a verovatno i skracena upravo zbog DLC-a.JA sam bio ubedjen da im je mikrosof smo platio da govore kako je DLc xbox exclusive,isto kao sto na trejlerima za igru pise "Out on xbox360" a ne spominje se ps3 i pc,ali ne.Izgleda da mikrosoft finansira izradu ovog sadrzaja,sto ce reci,bas tako "M$ exclusive"

Prvi paket dolazi jos malo,valjda,a drugi tamo negde u januaru,valjda.Videcemo sta ce biti.Nadam se da nisam pravu,ali male su sanse za to

Eto,jos jedan,dosad najveci razlog da se predje na linux!Jos samo da skontam kako da vratim onaj sugavi GRUB na svoje mesto...
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2008, 18:50   #158
Goran_NISH
Član
 
Član od: 13.11.2006.
Poruke: 136
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 22 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

To je ono staro " para vrti gde burgija nece "
Goran_NISH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2008, 22:06   #159
1.atp player
Novi član
 
Član od: 23.8.2008.
Poruke: 6
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Zovem za neku vrstu pomoci...ali nigde nije zapelo....stavise sve ide kao po loju.... ali stigao sam kod broda sa amandom.....i tamo ima hiljadu neprijatelja....sto i nije tako lose, ali u cilju manje koriscenja medicinske pomoci zanima me kada bi mi neko rekao kako da aktiviram ADRENALINE DODGE, tj. ono odskakanje od neprijatelja, tj. lakse ubijanje neprijatelja iz legend-a ili anniversary-a jer sam pokusao da odskocim kao u legend-u, ali nista. E, da bilo bi lepo kada bi neko rekao kako se ciljaju 2 mete u isto vreme, jer sam saznao da i to moze, ali kako???????
1.atp player je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2008, 1:00   #160
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.955
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 768 puta na 461 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider: Underworld

Za dve mete odjedanput ne znam dal može, ja sam prešao igru bez toga. Što se tiče slo-mo one shot killa, prvo se malo napucavaš sa njima da ti poraste adrenalin skala (prikazana Larinom siluetom u gornjem levomuglu ekrana, odmah pored siluete za energiju). Kada popuniš tu skalu, priđeš neprijatelju, stisneš Q (default), odgledaš kratku sekvencu gde se Lara uspentra i odbije od neprijatelja, i onda moraš, što brže, crveni kružić u vidu mete da doteraš mišem do većeg kruga koji se nalazi na protivniku. Kad se krugovi poklope, a pre nego što padneš na zemlju, opališ i ubijaš iz jednog metka. Lepo urađeno i vrlo korisno protiv onih najvećih neprijatelja pred kraj igre, bar dok ne nabaciš Torov čekić (mada se ista stvar može raditi i sa njim, ali nema potrebe).
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Tomb Raider 1 Jvss Akcione igre 11 29.5.2013 22:36
Tomb Raider Legend Molder2288 Akcione igre 140 16.2.2012 21:12
tomb raider puding Akcione igre 13 9.1.2007 1:18
Novi Tomb Raider sledece godine! F@n@T!c_KV® Akcione igre 14 14.11.2006 0:31


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com