Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.4.2006, 17:08   #1
barjaktar
Član
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: BL
Poruke: 123
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom neka pitanja o Guild Wars...

Imam nekoliko pitanja (kao sto rekoh gore ; ) u vezi ovog MMORPG-a:
Zanima me koliko je bolan prelazak sa WoW-a, je li to s konja na magarca ili...?
Kod nas (u RS) igra kosta 95km (oko 4500 - 4700 dinara), da li je to realna cijena ili ovi zavlace? Koliko je u Srbiji?
Da li je ovo sto izlazi 28. aprila, Guild Wars: Factions, potpuno nova igra (drugi, samostalni dio igre) ili je to expansion pack, tj. da li je Factions samostalna igra ili moram kupti osnovnu verziju svakako? I, jos, ako kupim ovu prvu verziju igre da li cu svejedno morati da kupim Factions, i znate li koliko ce da kosta?

Hvala.
barjaktar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2006, 18:14   #2
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: neka pitanja o Guild Wars...

evo pre nego sto ti ugase/premeste temu jer si je zapoceo pod pogresnim delom foruma da ti odgovorim: ne znam kakav je prelazak jer sam i ja do nedavno igrao WoW na privatnom serveru [gromnet] pa se on ugasio, pa i ja sad planiram da predjem na GW... cujem da je igra totalno ok, ovde u Srbiji kosta duplo manje tacnije 2300 dinara ti je GW a Factions ne bi trebalo da bude skuplji... Factions je stand alone igra [ne treba ti GW za njega uopste]... ako ne zelis Factions mislim da ces moci da igras GW i bez njega...
pozz za wow kolegu
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2006, 18:58   #3
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: neka pitanja o Guild Wars...

Izmedju Gw-a i WoW-a postoji samo prividna slicnost, kada pocnes da igras videces da se sustinski one veoma razlikuju. U GW-u mozes na pocetku da izaberes PvP ili PvE lika, svi pocinju sa PvE sto je i logican izbor jer treba da se upoznas sa mehanikom i matematikom igre. Mnogi u pocetku misle da su resavanje questova i misija sustina igre ali nisu, sustina je otklucavanje skillova, runa, nalazenje upgradeova i oruzja. Ja sada po drugi put prelazim igru i to samo iz razloga da bih otklucao skillove za jos dve profesije(od sest mogucih). Sve sto otkljucas u igri postaje dostupno tvom PvP liku, tako da kasnije mozes da pravis razlicite buildove. Onog trenutka kada sagledas ingenioznost koja se krije u pravljenju team i character buildova i dobijes par adrenalinskih sokova u Random Arenama, Team Arenama i GvG-u videces da je glavna car GW-a ustvari PvP. A ako si ipak PvE lik moci ces i posle zavrsenog osnovnog seta misija da resavas jos gomilu drugih.
Inace GW Prophercies i GW FActions ce moci da se igraju odvojeno, igraces samo ono sto kupis, a ako kupis oba dela i spojis accounte moci ces da prelazis iz jednog dela(kontinenta) igre u drugi.

GW guide na srpskom : http://www.phpbbforfree.biz/forums/v...5&mforum=remus
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2006, 19:38   #4
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: neka pitanja o Guild Wars...

znaci da bih potpuno uzivao moram da imam i GW i Factions??!! to jest, ako uzmem factions, dobicu samo ono novo sto se u njemu dobija a ne i prostor, questove, iteme itd. iz GW-a??!! jako glupo, to onda sve ukupno izadje mnogo para, 25 jevrejea kolko treba pljunuti za GW i nije strasno ALI JOS 25 za factions... mnogo je kume
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2006, 19:59   #5
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: neka pitanja o Guild Wars...

Pa prvo uzmes GW Prophercies igras 5-6 meseci ako ti se svidi uzmes i Factions. Moraju i oni od neceg da zive posto nema pretplate. Uostalom jedan drug koji igra WoW mi je rekao da ce kod njih Burning Crusade da bude expansion pack, moraces da kupis prvi deo da bi igrao drugi. U GW-u imas slobodu izbora.
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2006, 15:29   #6
barjaktar
Član
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: BL
Poruke: 123
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: neka pitanja o Guild Wars...

Hvala svima, imam jos samo jednu stvar da pitam, pa onda neka ugase temu ; ), a to je:
Da li je moguce (i na sta lici) igranje preka modema 56K? Znam da je pitanje glupo, ali kod nas od ADSL-a ima samo nekih jadnih trzaja kojima ni **** da obrisem. WoW sam igrao kod kuce na 56k, uzasno je kasnilo (da samo znate koje su to muke...) ali ipak je islo. Je li neko igrao GW preko modema i da li je podnosljivo?
barjaktar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2006, 18:06   #7
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: neka pitanja o Guild Wars...

Ne bi trebao da imas problema sa modemom, mada je i WoW trebao da ide dobro.
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Guild Wars Sale013 MMORPG igre 4095 7.6.2023 18:02
Wow Serbian Guild mare [bre] Mrežne igre 78 1.4.2008 21:55
..opet Guild Wars... bizent Mrežne igre 6 18.4.2006 7:55


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com