Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Simulacije vožnje

Simulacije vožnje Auto-moto + simulacije letenja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.9.2009, 11:28   #1
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Heroes over Europe


Doleteli Heroji iznad Evrope, arkadna simulacija letenja koja predstavlja nastavak igre Heroes of the Pacific.

Citat:
A great WW2 dogfight game with pure next gen action, physics, graphics and AI!

Heroes over Europe is the sequel to the high-selling World War II flight combat game, Heroes of the Pacific.
Focusing on the European aerial battles of World War II from 1940 to 1945, Heroes over Europe follows the Allied campaign from the attacks on London to the destruction of Berlin. Players will once again sit in the cockpits of the iconic aircraft of the conflict and be forced to survive the most intense dogfights seen in any next generation flight game.
All of this action will take place over stunning and meticulous environments, including the faithfully recreated cities of London and Berlin.

- Legendary Planes: More than 40 realistic models of WW2 planes
- use contrails, clouds and the sun: hide and evade enemies on your tail, dive bomb attack, predict the enemy's next move
- Ace kill - the ability to fill your "Ace kill" meter through skilful flying and then focus to blast your enemy from the sky with one or two carefully placed shots.
- Battle Cam - as enemy fire blazes around you, with the correct timing, Battle Cam allows you to zoom out and see where the enemy fighter plane is in order to dive out of the line of fire.
- Localized damage on aircraft: in most games the damage are « damage textures ». In HOE, the damage is directly on the model; you can see all the holes in action!
- Fully customizable aircraft - Players can fully customize their aircraft in multiplayer with colour, decals and insignia giving them the true individuality of the WWII flying Aces.
- Dynamic Camera - the player's plane sweeps across the screen responding to every command. Exquisitely realized scenery stretches away to the horizon, all the action visible, no longer impeded by an awkwardly placed plane model. The player can now execute the most complex aerial manoeuvres without disorientation and keep the enemy firmly in their sights.
- 4 Online modes: Dogfight, Team Dogfight , Conquest Battle (destroy your opponent base), Conquest War (campaign over a series of 5 maps)
- Multiplayer: 2 - 16 players
- Iconic buildings and Environments: English Countryside, the White Cliffs of Dover, the Italian Alps, the Channel and the faithfully recreated cities of London (St Paul Cathedral, Big Ben...) and Berlin (Reichstag, Brandenburg Gate...).
http://www.heroesovereurope.com/
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Stranger2 (28.11.2011)
Stara 16.9.2009, 13:13   #2
FlaSHBacK
Član
 
Član od: 24.9.2007.
Lokacija: to hell and back
Poruke: 70
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku FlaSHBacK
Određen forumom Re: Heroes over Europe

Obožavam ovaj tip arkadnih igara lagano i za opuštanje.. + tematika iz WW2 = dobitna kombinacija za ubijanje vremena..Kod mene je trenutno je u fazi skidanja pa ću da javim nešo više čim je isprobam..
FlaSHBacK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2009, 23:31   #4
VITKO
Starosedelac
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: LOZNICA
Poruke: 1.806
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 301 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: Heroes over Europe

Evo isprobah igru , presao prvu misiju i mogu reci da je igra odlicna.Od tvorca HAWX-a nisam nista manje ni ocekivao.Grafika je dobra, modeli aviona izgledaju veoma lepo.Igra je teza od HAWX-a zbog rucnog nisanjenja, pa da to je ww2.Jedino nervira chekpoint sistem kao i odsustvo mogucnosti snimanja pozicije na mestima na kojim igrac zeli.Ovo ce biti igra koju cu igrati dugo dugo, dugo....
VITKO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2009, 16:31   #5
VITKO
Starosedelac
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: LOZNICA
Poruke: 1.806
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 301 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: Heroes over Europe

Evo posle duzeg igranja mogu reci da je igra stvarno izvanredna.Presao sm tek drugu misiju , koju sam igrao gotovo 2h!!!Igra presnosi cari borbe na najbolji nacin i mogu reci da mi je teza od vazdusnih bitaka u Pacifiku (Bettlestations Pacific).Pre svega sto nema mogucnosti izdavanja naredbi svojim saborcima (ili ja to jos nisam otkrio).Ova druga misija , bitka kod Dovera, mi je zadala ogromne muke i zahteva veliku vestinu upravljanja letilicom narocito kod ciscenja mina.,Prosto ne mogu da verujem da niko ovu igur ne igra (valjda zbog SHIFT-a i Residenta), ali ova igra definitivno nije za celodnevno igranje jer je toliko zahtevna da prosto umori coveka , osecam jake bolove u zglovovima pristiju obe ruke !!!Znaci jedna misija na dan i to je puna kapa !!!Ima da se igra dugo , dugo .....
VITKO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2009, 17:01   #6
FlaSHBacK
Član
 
Član od: 24.9.2007.
Lokacija: to hell and back
Poruke: 70
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku FlaSHBacK
Određen forumom Re: Heroes over Europe

Evo i ja da iznesem mišljenje o ovoj igri..Mislim da je za nijansu bolja od starijeg brata Heroes of Pacific,grafiku nemogu da ocenim sa 100% sigurnošću jer moj gpu iz profila nemože da izgura maximum detalja.Mislim da su grafički endžin mogli bar još malo da dorade jer su poligoni na zemlji baš loši (priroda i okruženje su jako siromašni) Misije su bar iz početka ok što se tiče zanimljivosti,ali već posle par pređenih postaju monotone (uništi grupaciju aviona sa leve str. pa sa desne i tako u krug) tek posle 7-8 misija u Engleskoj i Nemačkoj borba se seli na more gde unosi malo živosti u atmosferu,borba malih torpednih aviona protiv Nemačkih brodova.Još nisam prešao celu igru al bar dosad mogu da iznesem zaključak: 1.Grafika je bolja nego na HOP 2.Čekpoint sistem je potpuno isti kao i na predhodnom delu tako da na jačem nivou težine moraš baš da se pomučiš da bi došao do sledeće tačke snimanja 3.Inovacija sa sistemom pucanja u slow motion-u nije loša 4.Loš prikaz terena i okoline pri niskoj visin letenja 5.Solidan broj i detaljan prikaz raznih modela aviona..Nadam se da ću do kraja popraviti utisak o igri u globalu,u svakom slučaju držim se mišljenja iznetog u predhodnom postu da igra i pored svih nedostataka zaslužuje pažnju..

Poslednja ispravka: FlaSHBacK (19.9.2009 u 18:42)
FlaSHBacK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2009, 21:11   #7
FlaSHBacK
Član
 
Član od: 24.9.2007.
Lokacija: to hell and back
Poruke: 70
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku FlaSHBacK
Određen forumom Re: Heroes over Europe

Evo posle par dana završio sam igru..sigurno bi to bilo i pre da mi u međuvremenu pažnju nije odvlačio novi NFS Na predhodno već izneto mogu samo dodati da su mi misije pred kraj zanimljivije jer samim tim što posle svake pređene dobijaš nove i jače avione kvestovi koje moraš obaviti postaju teži što unosi više živosti u samim borbama..Grafičke detalje sam uspeo podići smanjenjem AA na x 2..tako da su detalji okoline pri niskom letu zadovoljavajući sem i dalje očajnog prikaza neprijatelja na zemlji (u vazduhu protivnički avioni izgledaju sasvim ok ) oklopna vozila, PVO jedinice, tenkovi i pešadija su baš loše prikazani ali uredu, ovo je ipak letačka igra tako da im se to oprašta..Još jednu zamerku imam što na kraju posle svih pređenih misija ne dobijaš nikakvu dodatnu sa mogućnošću da upravljaš švabama i njihovim letelicama, sem naravno u mutiplejeru..Na kraju mogu dodati da ću je sigurno odigrati još par puta

http://img32.imageshack.us/img32/8601/14878134.jpg

http://img199.imageshack.us/img199/5246/71871370.jpg

http://img24.imageshack.us/img24/9848/17527852.jpg

http://img406.imageshack.us/img406/9485/81950876.jpg

http://img149.imageshack.us/img149/7339/72113261.jpg
FlaSHBacK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku FlaSHBacK na korisnoj poruci:
Shlaymara (24.9.2009)
Stara 13.10.2010, 20:52   #8
Sicilijanac
Član
 
Član od: 30.9.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 51
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Heroes over Europe

Имам проблем са инсталацијом...
Кад инсталирам и покренем игру закуца звук и после пар секунди ми обори слику и избаци ме. Нема никакве грашке, никаквог обавештења...само избаци. Јел зна неко како да пробам да решим?
Sicilijanac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
arkada, arkadna simulacija, heroes over europe, simulacija letenja

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Company of Heroes Tales of Valor masteri Strateške igre 107 21.6.2011 18:04
Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes dzonihsv Akcione igre 18 29.10.2009 19:26
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25
Heroes 1 besplatan download Sheki88 Stare igre 5 1.6.2008 22:05
City of Heroes ili Heroes of might and magic 5 MONTENEGRO O igrama uopšte 3 5.12.2006 20:11


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:33.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com