Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.8.2010, 9:49   #221
Great_Sun_Jester
Veteran
 
Član od: 11.8.2010.
Lokacija: Life sucks and then you die.
Poruke: 577
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 458 puta na 183 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Pre koji dan sam gledao Predatore i mogu reci da sam prijatno iznenadjen; film je dosta dobar kada se uzme u obzir sta se od filmova ovakvog tipa ocekuje. Vidi se da su se dosta trudili da zarobe look&feel originala i poslo im je za rukom da to i urade (donekle). Film obiluje akcionim scenama ali nijedna od njih nije "nerealna" (sem onih sa katanom d: ) i nece vas naterati na spontano dremanje/alt+F4 ili facepalm.

Preporuka (:
Great_Sun_Jester je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Great_Sun_Jester na korisnoj poruci:
mp3lopov (24.8.2010)
Stara 24.8.2010, 13:08   #222
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.999 puta na 7.043 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Preporučujem da pogledate The Kite Runner, priču o dvojici avganistanskih dečaka. Dirljiv film, mada su ga pokvarili a la Rambo krajem
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Supreme.50 (24.8.2010), zone2403 (24.8.2010)
Stara 24.8.2010, 13:10   #223
pharaon.92.bc
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 2.398
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Na predlog calana Borislava Vuckovica odgledao sam film The Experiment.Prvo sam odgledao Americku verziju a veceras cu i Nemacku.
Od Americke verzije sam se preznojio.Film je tako dobar i gluma je odlicna.Posle ovog filma sam zapravo shvatio kolika su ljudi *****.

Odgledacu i nemacku verziju pa cu izneti utiske o istoj.

Ovo su filmovi koje obavezno morate odgledati!
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pharaon.92.bc na korisnoj poruci:
Supreme.50 (24.8.2010)
Stara 24.8.2010, 13:10   #224
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citao sam knjigu proslog avgusta . Procitao sam je za 1 dan koliko je bila dobra... nisam znao da postoji film .
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.8.2010, 13:44   #225
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Death at a Funeral (2007)



Zanimljiva Engleska komedija. Film, iako je komedija, sadrži solidnu dozu realne atmosfere i odličnu glumu. Ima jeftinih fora tu i tamo, ali ne mnogo i nisu previše napadne. Sve u svemu, fina komedija.
Pogledao sam kasnije i trailer za Američku verziju, bilo mi je muka koliko je to neukusno.

The Karate Kid (2010)



Moram reći da me je ovaj remake prijatno iznenadio. Prvo što upada u oči je da je glavni glumac suviše mlad za ovu ulogu, ipak nemam posebne zamerke na to kako je uloga odglumljena (u skladu sa filmom i potrebama). Što se ostatka tiče, film mi je bio sasvim ok i dobro "legao" kao večernja zabava. Preporučio bih ga za laku zabavu u društvu.

The Forbidden Kingdom (2008)



Reč je o tipičnoj fantastičnoj bajci. Priča je prosta i prežvakana, a glavni glumac uopšte ne pomaže celokupnom utisku jer izgleda kao mulac, koji ne bi naučio kung fu ni za milion godina (opet, to je samo moj utisak). Sa druge strane, baš volim kinesku mitologiju pa se uz film nisam smorio. Ako gotivite kung fu filmove i bajke iz kraljevstva Žada, može se pogledati, ostali baš i ne moraju

Poslednja ispravka: Aibo (24.8.2010 u 14:49)
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.8.2010, 15:15   #226
Neuro
Član
 
Član od: 2.3.2006.
Lokacija: Neverland
Poruke: 477
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 143 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Great_Sun_Jester kaže: Pregled poruke
Pre koji dan sam gledao Predatore i mogu reci da sam prijatno iznenadjen; film je dosta dobar kada se uzme u obzir sta se od filmova ovakvog tipa ocekuje. Vidi se da su se dosta trudili da zarobe look&feel originala i poslo im je za rukom da to i urade (donekle). Film obiluje akcionim scenama ali nijedna od njih nije "nerealna" (sem onih sa katanom d: ) i nece vas naterati na spontano dremanje/alt+F4 ili facepalm.

Preporuka (:
Mene je, pak, razočarao. Adrien Brody kao nosilac radnje u ulozi prekaljenog ratnika ? Očigledno je da niko drugi nije hteo ulogu . Iz opisa se upravo i vidi glavni nedostatak ovog filma - u pitanju je skoro pa rimejk prvog dela! Ovaj nastavak ne donosi ništa suštinski novo, vrlo malo je izmenjena originalna priča, dodato par sitnica i voilà - eto još jedne klasične muže franšize...

Preporuka - od mene takođe da, ali samo ako ne znate kako pametnije da provedete dva sata života . No, s' obzirom da su ukusi (srećom) različiti, ne sumnjam da će i ovaj nastavak imati svoje fanove...
Neuro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.8.2010, 18:48   #227
Ohanzee
Član
 
Član od: 23.8.2010.
Lokacija: Tamni vilajeti oko NS...
Poruke: 91
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 50 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

[QUOTE]
Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Death at a Funeral (2007)



Zanimljiva Engleska komedija. Film, iako je komedija, sadrži solidnu dozu realne atmosfere i odličnu glumu. Ima jeftinih fora tu i tamo, ali ne mnogo i nisu previše napadne. Sve u svemu, fina komedija.
Pogledao sam kasnije i trailer za Američku verziju, bilo mi je muka koliko je to neukusno.
Niakako, ali nikako nemojte da dozvolite sebi da pogledate americku verziju.
To je nepotrebno skrnavljenje sasvim fine britanske komedije.
Ne mogu da shvatim sta se motalo po glavama holivudskih staresina kada su dozvolili snimanje ovog fijaska.
Valjda u originalnoj verziji nije bilo dovoljno afroamerikanaca pa su se oni skromno ponudli da to isprave.
Kris Rok nikad nije niti ce ikada biti smesan. Martin Lawrence glumi jednu te istu ulogu citavog zivota.Danny Glover i Luk Wilson su me neprijatno iznenadili, sta ime je trebalo da ovako unistavaju karijeru.
Ohanzee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Ohanzee na korisnoj poruci:
Aibo (24.8.2010), Iris (24.8.2010)
Stara 24.8.2010, 22:52   #228
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Odgledao sam Herbie fully loaded i imam dosta misljenja o ovom filmu.Kao prvo,potpuno ne dostojan nastavak filma iz 68 godine.Kako sam samo uzivao u tom filmu,dok sam se ovde poprilicno smorio sa jako predvidljivim zavrsetkom.Previse mi ta buba kompjuterski sada izgleda,cas se kezi pa cmizdri.....pfff.Ranije je mnogo vise paznje bilo posveceno samom automobilu dok je u ovom filmu vise posveceno glavnoj glumici.Neki delovi su toliko preterani da izgubis zelju za filmom u trenutku.Opet ima zanimljivih delova,jedan deo kad se buba smeje liku me nasmejao strasno.Prepravka bube(nabudzenje) takodje izgleda lepo,mada film cist prosek,tako da ovo pljuvanje gore mozda ce shvatiti samo ljudi koji su gledali "Prvi deo" filma iz 68.U suprotnom moze vas zabaviti...
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2010, 23:59   #229
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Evo upravo odgledah "srpski film".......Pa mislio sam da necu doziveti do kraja filma.Opusteno sam gledao nekako,ali oko 66. minuta pocelo srce da me ziga,mislio sam da cu dobiti srcani udar.Nije film ne znam sta gadan ili kako da ga nazovem,ali ovo je... kata-strasno.Reziser i scenarista su rekli da se ovde radi o politici u Srbiji - strasno,da nam je ovaka politika ne bi kukali za ovu stvarnu.Inace film nije toliko nepodnosljiv kao sto sam mislio,jeste dosta bolestan,ali moze se preziveti do kraja(ukoliko nemas slabo srce).Odgledao sam jednom i sumnjam da cu ikad vise,ali opet, nije los film. nekih 6/10.

Takodje sam odgledao Ali.Tesko da je u nekom drugom filmu Will Smith bolje odglumio.Uloga boksera mu je bas legla Iskreno ja nemam pojma o Muhamed Ali-u(znam da je bio najql bokser ikada bla-bla).Ali sumnjam da se ovoliko ku...o.Poslednja borba jeste impresivna,ne kao borba,nego kao nacin na koji ga je pobedio(necu da kazem ko koga ).Samo me muzika na pocetku filma jako nervirala bukvalno sam hteo da rasturim komp koliko sam izludeo od nje.Inace savetujem da pogledate film. 7/10
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2010, 0:10   #230
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Kasijus Klej (samoproklamovani Mohamed Ali) je bas takav

1

2


Na Youtube se moze naci gomila klipova o njemu.
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Beagle na korisnoj poruci:
player1 (26.8.2010)
Stara 26.8.2010, 0:21   #231
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Onda jos bolje,jos jedan + za glumu Will-a
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2010, 2:29   #232
Neuro
Član
 
Član od: 2.3.2006.
Lokacija: Neverland
Poruke: 477
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 143 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Beagle kaže: Pregled poruke
Kasijus Klej (samoproklamovani Mohamed Ali)...
Ovaj, a čemu ovo samoproklamovani?
Neuro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2010, 8:57   #233
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Pa chovek se zove Cassius Clay, a promenio je ime u Muhammad Ali, valjda pa onom pashi, a i to ime ima odredjeno znachenje u Islamu, neshto kao "najbolji"

Poslednja ispravka: Nash Knight (26.8.2010 u 13:58) Razlog: Iz poshtovanja prema velikom poznavaocu boksa Iris
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2010, 9:25   #234
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Nije "nazvao", nego promenio ime. Bitna razlika.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2010, 11:54   #235
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Malo je iznenađujuće da se frljate sa osnovnim činjenicama o jednom od najboljih boksera na svetu ikada, uz to i vrlo intrigante osobe...

Čovek rođen kao Kasijus Klej je sa 22. godine postao preobraćenik, primio Islam i promenio svoje ime, koje je od tada Muhamed Ali. Promena imena je zakonom omogućena svakoj punoletnoj osobi, u Americi kao i ovde... Ako neko ko se zove Jelena Petrović reši da sudskim putem promeni ime u Kasandra Štatijaznamkako, ono nije "samoproklamovano" pošto to nije titula, niti je "nazvana" pošto u pitanju nije nadimak ili stvar - ta osoba zakonski postaje Kasandra.

A sad, ako bi bili ljubazni, da se vratimo na temu...
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Iris na korisnoj poruci:
filpan (28.3.2014), jozvan_Kg (26.8.2010)
Stara 28.8.2010, 0:11   #236
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Step Up (2006)



Da skratim priču, ovaj film se toliko drži svih utabanih staza i klišea da ne može da bude ni loš ali ni nešto posebno dobar. Nemam ništa protiv filma, lepo mi je prekratio veče uz kafu ali ako vam neorginalnost smeta (meni lično ne) onda ga zaobiđite, u suprotnom je sasvim OK.

Fantastic Mr. Fox (2009)



Vrlo zanimljiv film sa, po mom mišljenju, odličnim vizuelnim stilom i atmosferom. Priča je dovoljno šaljiva i zanimljiva za gledanje. Kompletan flm je vrlo različit od danas dominantnih animiranih filmova i zbog toga ga definitivno vredi pogledati. Preporuka

Greenberg (2010)



Ovo mi je jedna krajnje simpatična drama, iz par razloga. Prvo, po prvi put sam gledao Ben Stiller-a u ozbiljnoj ulozi, što mi je bilo krajnje osvežavajuće. Drugo, film je nekako neobično brutalan i prikazuje obične životne situacije ogoljeno, bez ublažavanja i ulepšavanja, tako da me je tokom filma par puta prosto bilo sramota na tuđ račun . Sve u svemu, uživao sam gledajući ovaj netipičan film, od mene preporuka.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
jozvan_Kg (28.8.2010)
Stara 28.8.2010, 0:15   #237
Boondock Saint
Veteran
 
Član od: 27.8.2010.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 890
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 315 puta na 171 poruka
Thumbs up Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Expendables
http://www.imdb.com/title/tt1320253/

Okej, upravo odgledah The Expendablese po treći put za ovih par dana, i najkrace što bih rekao je, definitivno NAJBOLJA AKCIJA OVE GODINE!!!!Mislim film je raj za fanove prave akcije (a ne CGI-infused bullshita koji nam Holivud servira ovih godina(kašljterminatorsalvationkašlj).Sa nestrpljenjem sam čekao film odkako je najavljen.Film trenutno vlada box offisima po svetu, a kako i ne bi.Sakupi nevidjenu ekipu akcionih zvezdi(fale samo Van Dam,Sigal i Dudukof) i pusti ih jedne na druge.Ovaj film je pravi Clash of the (real life)Titans.Ako je neko mogao da vrati A natrag u AKCIJU onda je to Stalone.A po gledanosti se vidi ono što ja pričam već godinama, a to je da je ljudima dosta kojekavih šonji koji uz tonu CGI-ja danas prolaze kao akcioni junaci(Gledamo u vas Met Dejmone i Kijanu Rivs).....Budimo realni, koliko je dobrih akcionih filmova izašlo u predhodnih desetak godina?Možete ih izbrojati na prste obe ruke...Bilo je tu pokušaja,Švarci se oprostio sa rimejkom drugog dela Terminatora ,Vilis je pokušao sa Die Hard četvorkom ali ga je studio zeznuo sa PG-13 rejtingom(ako ne vidiš povrede i krv na Meklejnu ti dobijaš utisak da je on terminator a ne običan čovek),Rambo 4 je bio sjajan samo Stalone je nekako bio više katalizator dogadjaja a ne glavni lik.Ali ovde je sve savršeno, Slaj je pisao ulogu za svakog lika uzimajuci u obzir njegovu off-screan personu, tako da Randy Couture i Steve Austin dobijaju sjanu rvačku borbu, Terry Crews(bivši ragbista) ima sjajan momenat u filmu vezan za njegovu bivšu profesiju, Dolphov lik je sličan liku iz Universal Soldiera(po čemu ga mainstream publika najviše zna), Jet Li dobija prilku da pokaže svoju komičnu stranu(što nije bio slučaj u njegovim zapadnjačkim filmovima), tu je i sjajna martial arts borba izmedju Jason Stathama i Jet Lija protiv Gary Danielsa.A tu je i famozna scena Stalone-Vilis-Švarci.Necu da je spojlujem samo ću citirati Švarcija kad kaže za Staloneta, Vilisu:"Daj posao mom prijatelju ovde, on voli da se igra u džungli".Ako niste shvatili ovu referencu onda ovaj film i nije za vas.Najkraće rečeno u pitanju je film iz 80'ih radjen modernom tehnikom.Rekao sam ortacima mog mladjeg brata koji su disovali film:"Ako imate makar malo cojonesa za vas će ovo biti samo film godine, a ako ste odrasli na kultnim akcijama onda možda i film decenije......."
Boondock Saint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku Boondock Saint na korisnoj poruci:
Aibo (28.8.2010), filpan (28.3.2014), nexexcalibur (28.8.2010), Peruzzi (28.8.2010), player1 (28.8.2010), Supreme.50 (28.8.2010)
Stara 28.8.2010, 0:30   #238
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ja sam rastao na filmovima svih ovih glumaca, pa ovaj film stvarno očekujem kao najveći hit , jedva čekam da ga pogledam. Die Hard rules!

Inače, hvala na opisu i dobrodošao na forum.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2010, 1:03   #239
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Odgledao sam Salt i zaista je dobar.Nije obicna akcija sa Angelinom gde je ona u ulozi supermana i bla bla.Film pravi dosta zaokreta koji su poprilicno ne ocekivani.Vec negde sredinom filma sam se poprilicno iznenadio onim sto je Angelina(Salt) uradila.Mozda ima manje akcije nego drugi filmovi sa njom(Iako akcije ima dovoljno),ali opet film je poprilicno dobar,da nije glupog zavrsetka film bi bio odlican u skoro svakom pogledu.Nije bas predvidljiv i kao sto rekoh ima dosta zaokreta koji ce film uciniti ne izvesnijim,zaista je tesko izvaliti ko je ustvari Salt(iako ce se to provaliti pre kraja filma).Kraj ne objasnjuje bukvalno nista pa je mozda moguce da ce postojati i drugi deo,koji bi jednostavno malo vise razjasnio stvari,odnosno sve je jasno i u ovom filmu,ali sta se desava dalje sa njom i kako je prezivela(kako ce preziveti) ostaje zagonetka.Neka licna ocena je 7/10,ipak po malo glup kraj i ne Bog zna sta akcije u akcionom filmu smanjuje ocenu....
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2010, 11:26   #240
Neuro
Član
 
Član od: 2.3.2006.
Lokacija: Neverland
Poruke: 477
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 143 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Odgledao sam Salt i zaista je dobar.Nije obicna akcija sa Angelinom gde je ona u ulozi supermana i bla bla.Film pravi dosta zaokreta koji su poprilicno ne ocekivani.Vec negde sredinom filma sam se poprilicno iznenadio onim sto je Angelina(Salt) uradila.Mozda ima manje akcije nego drugi filmovi sa njom(Iako akcije ima dovoljno),ali opet film je poprilicno dobar,da nije glupog zavrsetka film bi bio odlican u skoro svakom pogledu.Nije bas predvidljiv i kao sto rekoh ima dosta zaokreta koji ce film uciniti ne izvesnijim,zaista je tesko izvaliti ko je ustvari Salt(iako ce se to provaliti pre kraja filma).Kraj ne objasnjuje bukvalno nista pa je mozda moguce da ce postojati i drugi deo,koji bi jednostavno malo vise razjasnio stvari,odnosno sve je jasno i u ovom filmu,ali sta se desava dalje sa njom i kako je prezivela(kako ce preziveti) ostaje zagonetka.Neka licna ocena je 7/10,ipak po malo glup kraj i ne Bog zna sta akcije u akcionom filmu smanjuje ocenu....
Film sa velikim budžetom, odličnim efektima, vratolomnim egzibicijama - punokrvna akcijetina u svakom pogledu, sa samo jednim nedostatkom. Scenario. Osnova cele priče i dijalozi likova su iznenađujuće naivni, da ne upotrebim težu reč. Recimo da Toy Story 3 ima daleko kvalitetniju radnju...

Poslednja ispravka: Neuro (28.8.2010 u 11:36)
Neuro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Neuro na korisnoj poruci:
filpan (28.3.2014), mp3lopov (28.8.2010)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:55.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com