Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.8.2010, 1:08   #261
mp3lopov
Starosedelac
 
Član od: 29.6.2009.
Lokacija: RS
Poruke: 1.307
Zahvalnice: 429
Zahvaljeno 378 puta na 288 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ja sam samo gledao Ip Man i film je stvarno dobar, ali ne moze se porediti sa The Expendables jer to su skroz dve razlicite vrste filma.

"Ljubav i drugi zlocini"

Iskreno film me smorio. Ocekivao sam mnogo vise. Kada je film izasao toliko se pricalo o njemu da sam ja mislio da je film jedan od boljih srpskih filmova. Anica dobra je fenomenalna, Vuk Kostic jako smara. Najveci plus filma je pesma koja se provlaci kroz ceo film. 5/10
mp3lopov je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.8.2010, 13:30   #262
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Je l' gledao neko Prince of Persia? Zanima me koliko ima krvi i eksplicitnih scena, uzimajuci u obzir da je Diznijev? Ili dajte neke scene borbe, imam ga ali ne bih da pretrazujem mnogo zato sto treba da ga gledam tek za koji dan...
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.8.2010, 14:48   #263
Neuro
Član
 
Član od: 2.3.2006.
Lokacija: Neverland
Poruke: 477
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 143 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
Je l' gledao neko Prince of Persia? Zanima me koliko ima krvi i eksplicitnih scena, uzimajuci u obzir da je Diznijev? Ili dajte neke scene borbe, imam ga ali ne bih da pretrazujem mnogo zato sto treba da ga gledam tek za koji dan...
Zabavan je. Diznijev pečat je obećavao gomilu keša i specijalnih efekata, ali nažalost i drastično ublažavanje eksplicitnih scena. Sve u svemu, može da se gleda - vratolomne akcije zdušno potpomognute CGI-jem, kao i Alfred Molina koji je briljirao u ulozi prevaranta/trgovca/muljatora (pandan sitnog kriminalca u današnje vreme), su highlighti filma zaslužni za prelaznu ocenu. IMHO, naravno.
Neuro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neuro na korisnoj poruci:
Supreme.50 (30.8.2010)
Stara 30.8.2010, 15:05   #264
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Od akcionih scena ima nešto borbe i skakanja po zidovima. Nema krvi, ubijanja i sličnih stvari. Dobro, ima jedno ubistvo ako se dobro sećam, ali ništa krvavo i spektakularno.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
Supreme.50 (30.8.2010)
Stara 30.8.2010, 15:15   #265
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ninja Assassin (2009)



Ninja Assassin


Spoiler za Story:
Trained since childhood to be a lethal killer, Raizo has since turned his back on the Ozunu clan that raised him and now seeks revenge for their heartless murders. Teaming up with Europol investigator Mika, Raizo steadily butchers his enemies while inching ever closer to the long-awaited bloody reunion with his former master. Written by The Massie Twins
When several people are killed in a peculiar manner, a Europol agent suspects that it could be the work of Ninja assassins. Her superiors warn her that she's entering dangerous territory. But she investigates nonetheless and it leads her to another dead agent who was also investigating the same thing. When she is marked for death, she is saved by another Ninja, whom she learns has gone renegade.


Ovo mi promaklo da ga do sad nisam odgledao, jedan od najkrvavijih filmova snimljen u poslednje vreme naravno sa dosta preterivanja
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2010, 0:13   #266
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Upravo odgledah waterboy i mogu reci da komedije kao ova se vise ne prave.Tako jednostavno a tako smesno,cak i za nekoga ko ne zna sta je ragbi(mada film bas i nema veze sa tim) ovo ce biti smesno.Nikakve nove "fore" jednostavno je smesno bez glupiranja kakva su u danasnjim komedijama.Obozavam Adam Sandlera i svaki njegov film je dobar na neki svoj nacin,ali nisam ocekivao da se toliko smejem jednoj prosecnoj komediji. 8/10
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2010, 0:15   #267
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Predrag Stankovic kaže: Pregled poruke
Ovo mi promaklo da ga do sad nisam odgledao, jedan od najkrvavijih filmova snimljen u poslednje vreme naravno sa dosta preterivanja
I jedan od najlosijih. Suvise amerikanizovano.
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2010, 3:33   #268
Stanisa
Član
 
Član od: 6.6.2007.
Lokacija: NS
Poruke: 50
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 10 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Stanisa
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Prvo me je odusevio Wall-e, pa me je razocarao Up. Onda sam oprezno krenuo sa gledanjem najnovijeg Pixarovog filma. Toy Story 3 http://www.imdb.com/title/tt0435761/.
Razocarao te UP? Pa taj film je sjajan i sigurno kvalitetan isto koliko i Wall-e, cak za tu vrstu filma i kompletniji, grafika sjajna puna boja za opustanje,likovi smesni, dosta humora, simpaticna prica, dok wall-e ima jednu dozu ozbiljnosti, emocije i pricu koja te drzi !!!
Oprezno kreces sa gledanjem filmova koji su za opustanje i smeh!
U svakom slucaju kod takvih filmova je jedino bitno da skines Bluray, pustis film i cekas da te vizuelno zadivi i nasmeje, veoooma opusteno
Stanisa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2010, 10:20   #269
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Beagle kaže: Pregled poruke
I jedan od najlosijih. Suvise amerikanizovano.
Ma i previše
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2010, 12:47   #270
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Stanisa kaže: Pregled poruke
Razocarao te UP? Pa taj film je sjajan i sigurno kvalitetan isto koliko i Wall-e, cak za tu vrstu filma i kompletniji, grafika sjajna puna boja za opustanje,likovi smesni, dosta humora, simpaticna prica, dok wall-e ima jednu dozu ozbiljnosti, emocije i pricu koja te drzi !!!
Oprezno kreces sa gledanjem filmova koji su za opustanje i smeh!
U svakom slucaju kod takvih filmova je jedino bitno da skines Bluray, pustis film i cekas da te vizuelno zadivi i nasmeje, veoooma opusteno

Da, tako sam krenuo i sa gledanjem UP-a. Ocekivao sam humor, nisam dobio (sto ne mora da znaci da je lose). Prva scena-maestralno odradjena. Ali kako su stvari odmicale, nekako je sve to pretumbano i zbrzano. Fina pricica, ali nekako smuckana. Mada ja sam se nekako navukao na 10000 recenzija koje su film dizale u nebesa, pa sam ocekivao Boga. Nije los film, dobar je, ali ne onoliko koliko su ga hvalili. Wall-e je i dalje, po meni, najbolji Pixarov.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2010, 18:35   #271
bela lampa
Veteran
 
Član od: 12.1.2010.
Lokacija: Hotel California
Poruke: 1.067
Zahvalnice: 925
Zahvaljeno 890 puta na 357 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Blow



Film je biografski rec je o George Jung (Johnny Depp) Americkom dileru kokaina. Radnja filma pokazuje njegove pocetke iz sredine `60-ih, prosirivanje posla, poslovanje sa Pablo Eskobarom, ,hapsenja i upoznavalje sa njegovom zenom(koju glumu Penelope Cruz ). Pored price o njegovim poslovma u filmu se prikazije i njegov stanje sa roditeljima (oca glumi Ray Liotta), njihov odnos i odrastaje u ranom periodu detinjstva i kasnije. Inace film je i vremensi obiman, jer prati njegov period od sredine `60-ih pa sve do pocetks `90-ih.
Svaka preporuka, jer je lepo odradjen a i njegov zivot je dosta detaljno prikazan, plus odlicna gluma Johnny Deppa.

Poslednja ispravka: bela lampa (31.8.2010 u 20:01)
bela lampa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2010, 22:26   #272
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Centurion



Jako dobar film,podseca malo na film King Arthur sa Clive Oven-om i bavi se slicnom tematikom,moji utisak 8/10, svaka preporuka Radnja filma za znatizeljne u spojleru

Spoiler za Radnja filma:
Inace film govori o ocajnickom pohodu 9-e cete rimske vojske na sever Britanije gde ih zaustavlja tamosnji narod Pikti.Posto je skoro cela 9-a ceta ubijena u zasedi,a njen general zarobljen,preostali preziveli centurioni resavaju da spasu generala,medjutim stvari krecu po zlu i jedan centurion nenadano ubija sina kralja Pikta,kao osvetu kralj salje svoje najbolje vojnike koje predvodi Etain ( Olga Kirilenko ) da ulovi odgovorne i donese mu njihove glave Inace film je pun krvavih scena borbe i realisticnih prikaza ishoda susreta naostrenog seciva sa ljudskim tkivom
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2010, 0:19   #273
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Dreamfall kaže: Pregled poruke
Spoiler za Radnja filma:
Inace film govori o ocajnickom pohodu 9-e cete rimske vojske na sever Britanije gde ih zaustavlja tamosnji narod Pikti.Posto je skoro cela 9-a ceta ubijena u zasedi,a njen general zarobljen,preostali preziveli centurioni resavaju da spasu generala,medjutim stvari krecu po zlu i jedan centurion nenadano ubija sina kralja Pikta,kao osvetu kralj salje svoje najbolje vojnike koje predvodi Etain ( Olga Kirilenko ) da ulovi odgovorne i donese mu njihove glave Inace film je pun krvavih scena borbe i realisticnih prikaza ishoda susreta naostrenog seciva sa ljudskim tkivom
Spoiler za dodatak:
"Tamosnji narod Pikti" su zapravo Kelti, odnosno keltska plemena koje su Rimljani, zbog cinjenice da su farbali telo i kosu zvali Piktima. Naseljavali su sever i severoistok Britanije, gde se danas nalaze Highlands, i Rimljani ih nikada nisu osvojili. Takodje, obicaj Kelta da vrednuje glave je poznat, Kelti su smatrali da se u glavi nalazi dusa coveka, kao i sama zivotna energija, i dicili su se brojem skinutih glava vise nego bilo cime drugim.
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2010, 12:53   #274
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Dreamfall kaže: Pregled poruke
Centurion



Jako dobar film,podseca malo na film King Arthur sa Clive Oven-om i bavi se slicnom tematikom,moji utisak 8/10, svaka preporuka Radnja filma za znatizeljne u spojleru

Spoiler za Radnja filma:
Inace film govori o ocajnickom pohodu 9-e cete rimske vojske na sever Britanije gde ih zaustavlja tamosnji narod Pikti.Posto je skoro cela 9-a ceta ubijena u zasedi,a njen general zarobljen,preostali preziveli centurioni resavaju da spasu generala,medjutim stvari krecu po zlu i jedan centurion nenadano ubija sina kralja Pikta,kao osvetu kralj salje svoje najbolje vojnike koje predvodi Etain ( Olga Kirilenko ) da ulovi odgovorne i donese mu njihove glave Inace film je pun krvavih scena borbe i realisticnih prikaza ishoda susreta naostrenog seciva sa ljudskim tkivom

MIslim da Centurion moze jedino po atmosferi (koliko-toliko) da se poredi Sa Arturom, jer je Artur vise SF nego sto je istorijski film.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2010, 12:56   #275
mp3lopov
Starosedelac
 
Član od: 29.6.2009.
Lokacija: RS
Poruke: 1.307
Zahvalnice: 429
Zahvaljeno 378 puta na 288 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Jel gledao neko Robin Hood? Valja li?
mp3lopov je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2010, 13:10   #276
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
Spoiler za dodatak:
"Tamosnji narod Pikti" su zapravo Kelti, odnosno keltska plemena koje su Rimljani, zbog cinjenice da su farbali telo i kosu zvali Piktima. Naseljavali su sever i severoistok Britanije, gde se danas nalaze Highlands, i Rimljani ih nikada nisu osvojili. Takodje, obicaj Kelta da vrednuje glave je poznat, Kelti su smatrali da se u glavi nalazi dusa coveka, kao i sama zivotna energija, i dicili su se brojem skinutih glava vise nego bilo cime drugim.
Treba reći i da su ih se Rimljani bojali k'o crnog mraka, upravo zbog njihove tajnovitosti i varvarstva (što je Rimu, kao civilizovanoj i daleko naprednijoj sredini, ulivalo strah u kosti), a najviše zbog činjenice da su predstavljali neprelaznu branu osvajanju čitave Britanije. Trebalo je nekoliko desetina godina i više vojnih pohoda da bi ostrvo konačno palo u cjelosti pod rimsku imperiju. Ako se uzme u obzir inferiornost Kelta u pogledu tehnike i brojnosti, to je činjenica za poštovanje.

Uprkos asimilaciji na kraju, po mom skromnom mišljenju, Rimljani su ostavili najmanje traga u Britaniji u poređenju sa svim ostalim djelovima imperije. Da li zbog daljine, specifične klime na koju kontinentalci nisu navikli ili kasnog osvajanja ostrva, a ranog gubljenja stvarne kontrole, uglavnom, Britanija danas ima daleko manje relikata rimske vladavine od npr. Francuske ili Njemačke.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2010, 16:05   #277
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Znam da je , ali dodaću nekoliko činjenica, kako bi još bolje mogli da uživate u ovom i sličnim kvazi-istorijskim filmovima, gde se mnoge odlike, različitosti i kvaliteti tzv. "varvarskih" naroda pojednostavljuju i upropaštavaju radi jeftinih i praznih scenarija...

Citat:
Dimo kaže: Pregled poruke
Treba reći i da su ih se Rimljani bojali k'o crnog mraka, upravo zbog njihove tajnovitosti i varvarstva (što je Rimu, kao civilizovanoj i daleko naprednijoj sredini, ulivalo strah u kosti)
Rim nije bio niti civilizovanija i naprednija celina, niti su Kelti bili varvari (koliko god Rimljani tako želeli da ih vide), samo im se načini života i socijalni ciljevi nisu poklapali. Rimljani su se bojali njihove sirove snage i energije, kao i različitosti, jer se svi bojimo nepoznatog.
Citat:
Dimo kaže: Pregled poruke
Trebalo je nekoliko desetina godina i više vojnih pohoda da bi ostrvo konačno palo u cjelosti pod rimsku imperiju
Britanija nikada nije u celosti potpala pod rimsku vlast, Rim je slabo napredovao preko Hadrijanovog zida, a preko zida Antonija Pija nije uopšte. Keltska plemena u Velsu su takođe uspela da se odupru osvajačima.

Citat:
Dimo kaže: Pregled poruke
Ako se uzme u obzir inferiornost Kelta u pogledu tehnike i brojnosti, to je činjenica za poštovanje.
Kelti nisu bili niti manje brojni, ni tehnički inferiorni (naprotiv, mačevi i štitovi su im bili daleko kvalitetniji), ali ih je plemenska surevnjivost, razjedinjenost i robovanje religioznim i društvenim običajima ostavila ranjivim, što je daleko organizovaniji i vojno disciplinovaniji Rim jednostavno iskoristio.
Citat:
Dimo kaže: Pregled poruke
Uglavnom, Britanija danas ima daleko manje relikata rimske vladavine od npr. Francuske ili Njemačke.
Zapravo ih ima dosta, nego nisu opšte poznati niti grandiozni. Britanija je Rimljanima služila za ono za šta Amerikancima danas služi Majami - za vile, letnjikovce, odmor; zemlja je mahom data penzionisanim vojnicima i centurionima, manje značajnim ličnostima u hijerarhiji Rima koji su tamo živeli i prilično se asimilirali u okruženje, budući da su živeli daleko od Rima i njegovog uticaja. U najznačajnije ostavštine Rimskog carstva u Britaniji spadaju gradovi - London, Jork i Mančester.

Poslednja ispravka: Iris (1.9.2010 u 16:14)
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Iris na korisnoj poruci:
Dreamfall (1.9.2010), jozvan_Kg (2.9.2010), pentraksil (1.9.2010), Supreme.50 (1.9.2010)
Stara 1.9.2010, 16:18   #278
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Odgledah upravo "The Expendables"



Posto je film relativno svez, stavicu komentar u spolier da ne stvorim neke predrasude.

Spoiler za utisci:

Klasicno americko napucavanje sa top class bad boy glumcima. Akcije i testosterona do plafona kao i opaski na racun starosti glavnih glumaca.

Meni se svideo! Preporuka.
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2010, 19:33   #279
Tornado
Član
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 366
Zahvalnice: 126
Zahvaljeno 65 puta na 50 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Tornado
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
uros@3D kaže: Pregled poruke
Odgledah upravo "The Expendables"
ja ga sinoc odgledao i nije mi se nesto svideo.. po meni nema dovoljno akcije, a prica je mnooogo suplja.. to akcije sto ima nije lose, 2 scene su mi se vrlo svidele, i nekoliko smesnih scena, i to je to. nit smrdi nit mirise.

Spoiler za spoiler:
i malo sam popizdeo kad je miki rurk krenuo o srbima.. i onda se nasmejao kad je spomenuo sljivovicu

Poslednja ispravka: Iris (1.9.2010 u 19:43)
Tornado je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2010, 22:22   #280
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
mp3lopov kaže: Pregled poruke
Jel gledao neko Robin Hood? Valja li?
Dobar je film,preporuka pogle' spojler za radnju

Spoiler za Radnja filma:
Robin Hud je predstavljen kao archer( strelac ) u Ricardovoj vojsci prilikom njegovog povratka iz krstaskog rata,medjutim u jednog bitci kralj Richi gine i svom elitnom odredu vojnika daje za zadatak da vrate krunu u London,ta grupica elite upada u zasedu medjutim Robin i kompanjoni koji su zapucali kuci nalete na ljude koji su postavili zasedu i srede ih glavni zloca se jelte izvuce i pobegne. Robin se vraca u London vraca krunu kraljici a kako bi ispunio obecanje dato jednom od elitnih vitezova na samrti,nosi njegov mac ocu u neko selo. Tamo je Robin upoznao Marion i usput spasio Engleze od invazije Francuza i umalo je uspeo da izdestvuje edikt od kralja da ce narodu dati veca prava,umesto toga kralj ga je proglasio prognanim
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:30.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com