Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.11.2015, 22:11   #9981
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ооој Некскалибуре...
Spoiler za :):
Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Ant-Man - Kao standalone film iz MCU definitivno slabiji od Guardiana, ali nije los, pogotovo sa post credits scenama Ant Man dobija svoje mesto u univerzumu Odlican film za mladji uzrast i fanove MCU, ostali mogu da preskoce lagano.
Слабији, заиста? Искрено, нисам видео прецењенији филм од Guardians of the Galaxy, не само у оквиру superhero универзума, него иначе. Те деветке и десетке за тако шупаљ и глуп филм, па тооо, значи...Боже помози, али већини се веома свиђа па ћу га зато погледати опет након изласка другог дела, да бих се уверио у квалитет (можда сам нешто пропустио...) па ћу ако ми се ипак свиди повући своју изјаву, мада се то сигурно не може десити...А то за млађи узраст...та реченица вређа здрав разум, јер ваљда је свима јасно шта је данашња индустрија забаве и да те границе и нема, да се не лажемо.
The Lake House
1 од најлепших романтичних филмова које сам икада гледао. Предивна прича, глума и све остало. Искрено, нисам мислио да је радња везана за време и то је пријатно изненађење. Ово је зрела варијанта романтике, а са друге стране је позитивна и чињеница да нема патетисања. Све иде природно, својим током и то ми се доста свиђа. Киану и Сандра (иначе моја омиљена глумица) су симпатичан пар, још од Брзине. У сваком случају, ово не одгледати је грех.
Оцена 9/10.

L.A.Confidential
Крими прича са сплеткама на све стране. Класик који оставља без даха својом причом, избором глумаца и глумом. Детективско полицијска дешавања у полиц. станици Лос Анђелеса 80их су савршено приказана. Расел Кроу поштен и бруталан, обележио филм, онда Гај Пирс развалио, а ту је и најпознатији имитатор Холивуда, Кевин Спејси од ког планирам да одгледам серију Кућа карата. Она плавуша је пленила лепотом, али и глумом. У сваком случају, ко воли овакве приче зачињенње сплеткама и врхунску глуму, нека погледа овај класик и нека ужива.
Оцена 9/10.

American Psycho
Болестан филм, има сцена тешких за “варење”, има и оних сцена, али и врхунску, фасцинантну глуму Бејла која филму даје драж и то је најважније. Његово целокупно понашање од почетка до краја је изузетно. Ето, коначно сам одгледао и ову филмчину коју бих препоручио свима, јер независно од саме приче о болесном уму, ово је ипак филм који као филм и треба да посматрате, а везивање за стварност...треба то избегнути, иако оваквих ликова сигурно да има...Велика препорука.
Оцена 9/10.

Ant-Man
Екстра филм и доста ми се свиђа што има пријатну дозу хумора. Не тежи ка нечему нереалном и вештачком попут 2. дела Осветника, а опет, причица је фино реализована и надам се да ће наставак бити сличан, јер заиста акција је одлична, а сцене када се Ентмен смањује и када је у акцији са мравима су фасцинантне и посебно занимљиве.
Оцена 8/10.

Z for Zachariah
Филм приказује постапокалиптични свет, без објашњења шта се конкретно десило, али померајући фокус на сналажљивост једне девојке са села и приказ њеног сналажења и то је добро реализовано. Онда следи приказ људских односа, који не тече пријатно. Нема потребе више описивати овај филм који се мени доста свидео, јер волим овакав жанр и приче као ову, без обзира на то што је филм преплављен критикама. Можда је то због спорог дешавања, недовољног описа свега и по мало предвидљиве радње, али ја немам замерки јер је елемент драме победио, посебно глума.
Оцена 7,5/10.

4 филма ћу ставити у прозорчић, јер су ми се мање свидели, а нису вредни да пишем нову поруку са њиховим описом.
Spoiler za Филмови:
Max Payne - Добар филм, добар избор Макса, јер Валберг има сличну фацу, али је прича упропашћена натприродним елементом који сматрам вишком за овај филм, не само зато што ми је тај спој глуп, већ и зато што није добро објашњен, а могло је и морало је бар мало детаљније. Свиђа ми се како је атмосфера слична оној из видео игре, као и сцене, које су добре и штета је што нису више базиране на онима из игре, јер је игра имала много добрих, незаборавних сцена. Филм је узео само неке делове, али није искористио пун потенцијал. У сваком случају је довољно добар, ништа посебно, а ја сам задовољан.
Оцена 6/10.

Endless Love - Романтична прича која претерава у почетку са својим клише сценама и генералном предвидљивошћу. Дакле, прежвакан сценарио који је далеко боље реализован у другим филмовим попут The Notebook, A Walk to Remember и слично. Овде видимо и неквалитетну глуму, али и чудан избор младе мршаве глумице и све остало. Нисам задовољан.
Оцена 5,5/10.

The Big Lebowski - Кул глумци и понашање Лебовског (или како га зову “The Dude”) кога представља одговарајући глумац и то је једино што је пристојно у филму што иоле појачава оцену, независно од свега осталог. 1 од најгорих комедија, више има акције него смеха. Ово такође улази у моју листу, не само најгорих комедија, већ и напрецењенијих како комедија тако и филмова уопште. Не препоручујем.
Оцена 4,5/10.

Gamer - Лош филм. Додуше, лош снимак сам гледао, није висока резолуција, пиштав је звук и то је утицало на утисак. Иако је идеја добра, а постава још боља, то не помаже слабој реализацији, сиромашном сценарију, развученој радњи. Пред крај се филм поправља мало, али све је то млако. Не препоручујем.
Оцена 4,5/10.

Poslednja ispravka: Romantic (12.11.2015 u 22:18)
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Romantic na korisnoj poruci:
shrafko (15.9.2017), ZoNi (13.11.2015)
Stara 13.11.2015, 0:15   #9982
Picard
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Picard
 
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.787
Zahvalnice: 682
Zahvaljeno 4.326 puta na 3.571 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Potpuno se slažem za Lebovskog, danas sam pokušao da ga odgledam i smorio se maksimalno.
Picard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Picard na korisnoj poruci:
ZoNi (13.11.2015)
Stara 13.11.2015, 2:15   #9983
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Grand Budapest Hotel (2014)



Simpatičan film sa vrlo autentičnom režijom i šašavim likovima koje tumači gomila poznatih glumaca. Film je svakako dobar, zabavan i ima moju preporuku. Recimo 7,5/10

Za nijansu stariji Moonrise Kingdom (2012) je stilski na istu foru, ali po mom mišljenju još bolji, a već sam ga komentarisao ranije.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
mentolbrebombona (13.11.2015), N3n0 (15.1.2016)
Stara 13.11.2015, 10:11   #9984
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

^ Baš dobar film, totalno otkačen.

Skoro sam ponovo gledao Lebovskog i opet mi je bio super, svaki put mi je nešto drugo smešno. Ne mislim da je najbolja komedija ikada, ali daleko od toga da ga ne treba pogledati. Ljudi koje znam ga ili obožavaju ili misle da je sraanje.

A Maxa bolje ne gledati jer vam se neće svideti, naročito ako volite igru. Valberg je dobar glumac, ali nije dovoljno dobar koliko je sve drugo loše.

Kad si pomenuo Maxa Romantic, setio sam se filma koji baš dugo nisam gledao, a koji je po mom mišljenju klasika. Ko voli odlične dijaloge, akciju i "malo" smeha od mene topla preporuka. Nije pravljen kao danas što ih prave da budu spektakularni i galaktički, ali je odličan film. Nije Bog zna kakva radnja, ali je odličan film. Znam, podseća na Die hard, ali je odličan film. Da ne smaram dalje, odličan film, tako su ih pravili valjda.

The Last Boy Scout 1991

Spoiler za scenu kad mu crnja prilazi u baru:
Jimmy Dix: Hi, you're nobody.
Joe Hallenbeck: Shhh, don't tell anyone.
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku mentolbrebombona na korisnoj poruci:
Aibo (13.11.2015), caine (13.11.2015), N3n0 (15.1.2016), simke85 (13.11.2015), Skenderevo (14.11.2015)
Stara 13.11.2015, 17:57   #9985
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Amistad (1997)
www.imdb.com/title/tt0118607/



Deluje mi nestvarno da u pretrazi teme nisam našao ovaj Spilbergov film, koji verujem ima posebno mesto kod ljudi crne, ali i bele kože.
Događaji koji se opisuju su, čini mi se, uvertira za Građanski rat Severa i Juga u Americi.
Film jednostavno treba videti; šta reći osim možda zanimljivosti da su Denzel Vašington i Kuba Goding Jr odbili ulogu Sinkea, a za koju je Djimon Hounsou naučio mende.
Još samo... maestralni Entoni Hopkins. Imam utisak da su mu se i kolege glumci divili nakon onog što je rekao kao advokat odbrane.

Poslednja ispravka: Suad Novic (13.11.2015 u 18:40)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2015, 18:15   #9986
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
mentolbrebombona kaže: Pregled poruke
The Last Boy Scout 1991
Nije pravljen kao danas što ih prave da budu spektakularni i galaktički, ali je odličan film. Nije Bog zna kakva radnja, ali je odličan film. Znam, podseća na Die hard, ali je odličan film.
Potpisujem sve rečeno. Kod mene ima jaku 9-ku.

The Babadook (2014)



OK horor. Uvodni deo, tj. isčekivanje je napeto, razrada je takođe dobra sve do recimo poslednje četvrtine filma kada počinje prosto čekanje da se vidi rasplet, koji moram da priznam nisam očekivao da se odigra na onaj način. Zanimljivo je što i dalje ne znam da li išta od ovoga realno. Finalno - pristojan horor. 7/10
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2015, 1:13   #9987
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
mentolbrebombona kaže: Pregled poruke
skoro sam ponovo gledao lebovskog i opet mi je bio super, svaki put mi je nešto drugo smešno. Ljudi koje znam ga ili obožavaju ili misle da je sraanje.
Да, очигледно је то од оних филмова које или волиш или не, без средине.
Citat:
mentolbrebombona kaže: Pregled poruke
Nije pravljen kao danas što ih prave da budu spektakularni i galaktički, ali je odličan film. Nije bog zna kakva radnja, ali je odličan film. Znam, podseća na die hard, ali je odličan film. Da ne smaram dalje, odličan film, tako su ih pravili valjda.
Хахаха Управо сам ставио да се скида. Одгледао сам пре 15-ак минута део трејлера и сећам се да сам га гледао дааавно, само што сам тада био баш млађи, али сада ћу да га одгледам као изразит филмофил.

Hachi: A Dog's Tale
Најтужнији филм и 1 од најлепших које сам икада гледао. Значи Боже...Никада нисам плакао онолико колико у овом случају и никада нисам осетио толико туге и бола и док сам писао опис овог филма, стомак ме болио од туге...Ово сам гледао као нешто изнад филма, сама та прича, тај ток, радња, атмосфера, музика, предивни Хачи...Много лекција би требало научити из ове приче, од паса и...шта рећи осим да је смртни грех негледање овог савршенства које ми је истопило срце...и зато по први пут уводим звездицу, која ће ићи само уз десетку (саставићу списак филмове уз које бих ставио звездицу другом приликом).
Оцена 10*

The Social Network
Биографски филм о Закербергу. Не знам ништа о њему сем да је основао ФБ, па ми је приказано новост. Мада мислим да је филм од њега направио спој Ајнштајна и Тесле, дакле, претеравање као и код Џобса...Баш се питам када ће урадити филм о Ајнштајну, Тесли, да Винчију и другим истинским генијима, а не ове...Али, на страну написано, филм као филм је фантастичан. Одуван сам колико је добар био и поред, за мој укус превише, тинејџ поставе. Чини ми се и да је баш брзо протекло. Посебно ће се свидети заљубљеницима друштвених мрежа. Управо сам због поставе и избегавао филм, али ето, издоминиран сам. Одгледати обавезно.
Оцена 8,5/10.

Idiocracy
Уживао сам у овој комедији. Заправо, мислим да је више микс сатире, ироније и упозорења него класична комедија, јер поред свих наведених елемената, а у складу са њима, овај филм налазим и донекле узнемирујућим. Људи кроз 500 год. ће бити ко зна где, вероватно на сметлишту историје односно постојања, а уз то, некоришћење мозга се никако не може срозати на на начин приказан у филму...сем ако нисте Амер. У сваком случају, одлична комедија, симпатичан хумор, Лук Вилсон у свом озбиљнијем приступу и наравно, велика препорука, јер филм баш одмара мозак.
Оцена 7,5/10.

A.I. Artificial Intelligence
Одлучио сам да га одгледам и ја, пре свега када сам видео да је ово реализација Спилберга по визији Кјубрика, који није доживео да га режира, али, наравно, жива легенда попут Спилберга зна како се ствара врхунски филм, па и овај пут филм максимално остварује оно што се и очекује, а посебно је крај занимљив. Радња клизи ка све тужнијем ишчекивању догађаја, али ми се јако свиђају дијалози, понашање и глума глумаца, ефекти, све је у складу, све је баш добро. Тематика је, посебно данас, поприлично актуелна и ставља нека морална питања, па филм уме да убоде ту емотивну црту у многим деловима и то ради без икаквог претеравања које је иначе често за холивудске квазиемоције, посебно у пропагандним филмовима.
Оцена 7,5/10.

No Strings Attached
Укратко – одличан, а прецењен. Хумор одличан, приказ емоција, глума је сасвим ок, чак и више него добра. Портманова ме нервира одувек, а што се тиче Ештона, добро је глумио. Увек он глуми у филмовима који се баве сексуалном тематиком, мачо стварима, па га можда зато и мрзе, али човек заиста ок глуми. Велика препорука за оне који знају да уживају и да скапирају поенту филма.
Оцена 7,5/10.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2015, 11:08   #9988
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
Детективско полицијска дешавања у полиц. станици Лос Анђелеса 80их су савршено приказана.
Ako se ja dobro secam, film se desava 50-tih...
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2015, 14:24   #9989
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Her (2013)



Priča o vezivanju čoveka za OS, tj. veštačku inteligenciju koja ima svoj karakter i stalno se razvija. Fim je po prirodi intrigantan i izaziva razmišljane, od dubokih tema poput - šta mi zapravo volimo u partnerima, do smešnih poput - kako bih saopštio mami i tati da se zabavljam sa OS-om. Do kraja mi je usadio neki no, no, no, this is all wrong osećaj u stomak i naterao da poželim da izađem na pivo sa društvom umesto da provedem popodne igrajući Witchera kako sam planirao. Upečatljivo iskustvo kome dodeljujem 8,5/10 i preporuku.

P.S. Sama atmosfera i osećaj su me podsetili na meni vrlo drag i pamtljiv Gattaca (1997).
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
N3n0 (15.1.2016)
Stara 14.11.2015, 18:07   #9990
Markonije
Starosedelac
 
Član od: 14.3.2009.
Poruke: 1.200
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 276 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

@Big Lebowski

To je poprilicno "karakteran" film ,tako da il ga dizete u nebesa il ga ne volite ...

Ne verujem da postoji stoner (ako me kapirate) koji ne voli taj film

A 'pedigre' filma NE MOZE biti jaci (braca Koen rezija) i glumacka postava je odigrala 10/10 bukvalno sve bitnije uloge.

Ukusi su razliciti ,a ovaj film se obraca specificnoj populaciji (za ljude koji su malo "zagrebali vise ispod povrsine" ,ne kazem da onom kome se nije svideo da je tool ili nesto slicno,jednostavno njemu se film i ne obraca)

Znaci film nije za komadnire u vojsci

Apsolutno nekonvencionalan film (ujedno njegova najveca vrednost) ,i predstavlja tupastu ameriku koja je "too high/dumb to care "

9.5/10

Sad mi bi Dude odgovorio "Yeah, well, that's just, like, your opinion, man."
Markonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Markonije na korisnoj poruci:
goranmax (15.11.2015), Ocelot (14.11.2015)
Stara 14.11.2015, 18:47   #9991
pedjosav
Starosedelac
 
Član od: 17.5.2008.
Poruke: 1.469
Zahvalnice: 1.095
Zahvaljeno 607 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Markonije kaže: Pregled poruke
@Big Lebowski



Znaci film nije za komadnire u vojsci



Sad mi bi Dude odgovorio "Yeah, well, that's just, like, your opinion, man."
Ja sam oficir i meni se film izuzetno dopao.
pedjosav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pedjosav na korisnoj poruci:
Ekiman (14.11.2015)
Stara 14.11.2015, 20:43   #9992
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

I ja bih svakome preporucio Big Lebowskog,ali da film nije za svakoga definitno je istina.Cak nikoga ne bi i terao da ga gleda i ubedjivo kako je dobar posto film ili te dotakne ili ne a posebno ovaj.
Znam kada sam bio mali i kada sam ga pogledao rekao sam wtf is this?Danas kada ga gledam svaki put mi je sve legendarniji i smesniji.Klasik.

A tek ova scena,toliko gluposti,besmislica,idiotluka,genijalnosti,episkih recenica i legendarne glume na jednom mestu...Ehhh

that creep can roll man ....
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2015, 1:19   #9993
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

[QUOTE=Romantic;2036737]Ооој Некскалибуре...
Spoiler za :):
Слабији, заиста? Искрено, нисам видео прецењенији филм од Guardians of the Galaxy, не само у оквиру superhero универзума, него иначе. Те деветке и десетке за тако шупаљ и глуп филм, па тооо, значи...Боже помози, али већини се веома свиђа па ћу га зато погледати опет након изласка другог дела, да бих се уверио у квалитет (можда сам нешто пропустио...) па ћу ако ми се ипак свиди повући своју изјаву, мада се то сигурно не може десити...А то за млађи узраст...та реченица вређа здрав разум, јер ваљда је свима јасно шта је данашња индустрија забаве и да те границе и нема, да се не лажемо.
[URL="http://www.imdb.com/title/tt0410297/"]

Znas kako, Guardiane sam gledao u bioskopu sa drustvom i film mi je ostao u jako lepoj uspomeni, plus s@m film prikazuje sirinu Marvel univerzuma, glavnog negativca u univerzumu i glavne artifakte (infinity stones). Opet ponavljam po ko zna koji put, morate pratiti ceo MCU da bi cenili film. Odgledati samo Guardiane je isto kao gledati peti deo Hari Potera, nista specijalno...
Ant Mena sam gledao sam kuci, los snimak i to je sve definitivno uticalo da mi bude slabije iskustvo od Gardijana, znaci slabije od Gardijana jer su to prvenci u serijalu, a inace je Ant Man sasvim solidan film.
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2015, 17:38   #9994
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Man Who Wasn`t There



Познавајући моје литерарне покушаје, могао бих да се кладим да је овај филм написан од краја ка почетку. Невероватно ефективна последња реченица. Били Боб је одрадио своје поштено, ту нема шта. Један од најбољих филмова које сам гледао ове године, а чак нисам ни љубитељ браће Коен (зато га гледам тек сада).

Fracture



Ово се догоди када са једне стране имате једног Ентони Хопкинса и једног Рајана Гослинга. На страну што не схватам одушевљене жена по питању овог млађег (у односу на, не знам, Бред Пита, Кристијан Бејла, Џони Депа итд), није ми јасно како је неко и помислио да ова два глумца могу да буду у истим сценама, па још у дуелима. Хопкинс поједе сцену, а тада релативно млади Гослинг делује катастрофално неубедљиво и у сценама када посматра свој одраз у огледалу. Покушаји драматизације, прихватање неуспеха су буквално патетични. Хопкинс није никаква новост, наравно, у улогама Чистог Зла, али ћете овог пута навијати за њега сасвим сигурно. Што вам сценариста неће дозволити и ово је баш укус незаслуженог пораза, али од овако комерцијалног филма друго се није ни очекивало. Треба напоменути лепу фотографију, што се и не виђа баш често у новије доба.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2015, 18:48   #9995
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Heist (2015)
http://www.imdb.com/title/tt3276924/



Film iz B produkcije, rekao bih, sve je tu, i ništa nije, glavno da je De Niro stavio lovu u džep. Mlak scenario, neubedljive (kao) akcione scene, TRUBA.

E jesam se opet usrećio izborom za titl.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Heist (2015).zip (37,5 KB, 0 puta viđeno)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2015, 21:03   #9996
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Ово се догоди када са једне стране имате једног Ентони Хопкинса и једног Рајана Гослинга
Kada bi Gosling znao kakvog fana ima u nekoj tamo Srbiji, sasvim sigurno ne bi ostao ravnodusan.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2015, 22:52   #9997
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ja sam stekao postovanje za Goslinga kad sam gledao Refnove filmove gde on glumi, Only God Forgives i (posebno) Drive, tako da mi se svidja sto ce on da glumi i u Blade Runneru 2.
Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Opet ponavljam po ko zna koji put, morate pratiti ceo MCU da bi cenili film. Odgledati samo Guardiane je isto kao gledati peti deo Hari Potera, nista specijalno...
Ne slazem se, ja ne volim MCU i nisam ispratio sve, a volim Guardians zato sto je drugaciji od ostalih MCU filmova.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2015, 11:30   #9998
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Guardian-i su bili poprilicno samostalan film uz hintove i easter egg-ove koji sigurno doprinose dozivljaju onome ko poznaje Marvel i MCU ali ne smatram da je nuzno odgledati svih 250 filmova pre njega da bi se uzivalo.

To je ono sto je karakteristicno za MCU, svi filmovi su povezani na neki nacin ali opet vecina njih je dovoljno samostalna i ima neku svoju tematiku. Cap2 je kao neki politicki/spy film, Gardijani su space opera, Ant-Man je heist film itd.
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku uros@3D na korisnoj poruci:
caine (16.11.2015)
Stara 16.11.2015, 11:39   #9999
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Dve odlične, ali pod-žanrovski različite komedije - jedna romantična (ali ne ljigava!) komedija, druga akciono-krvava komedija U oba slučaja odlična priča (umereno originalna ) uz odličnu glumu glavnih glumačkih parova

Man Up (2015), http://www.imdb.com/title/tt3064298/



A single woman takes the place of a stranger's blind date, which leads to her finding the perfect boyfriend.

***

American Ultra (2015), http://www.imdb.com/title/tt3316948/



A stoner - who is in fact a government agent - is marked as a liability and targeted for extermination. But he's too well-trained and too high for them to handle.
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2015, 14:48   #10000
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Landmine Goes Click (2015), http://www.imdb.com/title/tt2186848/



Trapped standing on an armed landmine, an American tourist is forced to watch helplessly while his girlfriend is terrorized and brutally assaulted.

Uh, dobar, ali suviše mračan i težak film. Jedan od onih filmova koji mnoge ljude nateraju da se zamisle i da pomisle šta bi oni radili da se nađu u takvoj situaciji. Uzgred, odličan početak filma (onaj "umanjeni" prikaz), prelepa priroda (pretpostavljam da je u pitanju Gruzija) i prilično upečatljiv kraj filma.
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ZoNi na korisnoj poruci:
pentraksil (21.11.2015)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com