Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.10.2016, 9:47   #10841
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.021
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
mentolbrebombona kaže: Pregled poruke
^Meni se ovo manje-više uopšte ne gleda, onako na prvu loptu.
Kakav je Kjuzak u ovom filmu? Gotivim ga kao lika, nisam znao za ovaj njegov film, pa ne znam vredi li pogledati? Kako su ispričali tu priču, je l' podnošljivo za gledanje? Kako su ovi pored njega odradili posao?
Kjuzak odličan, i vredi pogledati. Ne znam zašto, no meni je ovo izuzetno tužan film.

Poslednja ispravka: Suad Novic (3.10.2016 u 10:37)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2016, 9:55   #10842
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.021
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Free State of Jones (2016)
http://www.imdb.com/title/tt1124037/



Po nekim proročanstvima, SAD će se raspasti do 2019 na manje unije. Ako se to desi, ovaj film bi bio manifest. Verujem da će se to desiti (Zašto da ne, i priželjkujem, čisto da probaju čorbu koju su nama zakuvali. No sve i da se desi, ne verujem da će svet biti bolje mesto posle toga, tako da nema mesta zluradosti.).
Jeste Ustav Amerike najvredniji zakonski akt donešen na zemlji, no stvar je u tome što se ne poštuje. Žao mi je samo običnih Amerikanaca kojima dugogodišnji izbor između Republikanaca i Demokrata u stvari predstavlja nasilno čuvanje Unije, i suštinsko gušenje prave slobode. Ovo je mišljenje, nije izrečeno kao politički stav. I na kraju krajeva, bila bi njihova lična stvar da nije vekovnog izazivnja neprilika vlada Amerike svuda u svetu zbog odlaganja rešavanja nakupljenih unutrašnjih neprilika, što jeste mišljenje, ali nažalost i politički stav u današnjem svetu.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Free State Of Jones (2016) 1080p BluRay x264 DTS-JYK.zip (31,1 KB, 7 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (3.10.2016 u 10:28)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2016, 13:39   #10843
mciggzy
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 11160 Myryewo Reputacija: ■■■■■■■■□
Poruke: 1.515
Zahvalnice: 605
Zahvaljeno 2.479 puta na 595 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Suad Novic kaže: Pregled poruke
Alice Through the Looking Glass (2016)
http://www.imdb.com/title/tt2567026/



Lepa bajka, odgledana zajedno sa decom i iskomentarisana kako treba može biti vrlo korisna u vaspitanju.

Ovo me je devojka "terala" da idemo u bioskop, ali sam nekako izbegao zbog guzve. Na kraju skinemo...

Ja pocnem od smora da lupam glavom u zid... figurativno... I zaspim posle pola sata. Ona obozava takve filmice, ali rece da je sreca sto nismo platili za to. Doduse rece da ima poruku, tako da moze da bude ok za decu.
Za mene ne, ali pokusao sam eto:P
mciggzy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2016, 21:48   #10844
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Free State of Jones (2016)



Solidan istorijski film bez prave kulminacije čija bi tema više odgovarala dokumentarcu. Priča o dezerterstvu polako prerasta u priču o rasizmu, sa dramskim elementima koji nekad funkcionišu a nekad imaju previše "praznog hoda" za moj ukus. Akcione scene su dobre ali retke, nažalost. Metju Mekonahi odličan (baš mu odgovaraju ove "južnjačke" uloge) ali osim njega niko više koga bih izdvojio. Dobar ali ne i odličan film po meni, koji vredi pogledati. Ocena: 7/10.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2016, 22:53   #10845
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Swiss Army Man
Најбољи филм у 2016. који сам гледао, али исто тако је и 1 од најчуднијих које сам гледао задњих година. Данијел Редклиф се већ доста удаљио од лика Хари Потера и веома је препознатљив као заиста одличан глумац који има одличне филмове. У овом филму, прича је заиста веома чудновата и интригантна, а оба главна глумца одлично глуме. Има доста хумора, додуше мало уврнутог, донекле морбидног, али како год, тешко је не смејати се. Страшно.
Оцена 9/10.

The Legend of Tarzan
Знао сам да ће ми филм савршено лећи. Глумачка постава оставља без даха, а Александар Скарзгард је заиста прави погодак за Тарзана, прави Спајдермен џунгле. Сви глумци су дакле супер, међутим чим у филму имате краља Семјуела Л. Џексона , онда је јасно ко је најзанимљивији лик у филму. Иначе, не знам чему онако ниске оцене, када је и више него добар и занимљив.
Оцена 8/10.

Independence Day: Resurgence
Волим филмове Роланда Емериха, а од овог филма очекујем наставке, јер материјала има, а колико год критике са свих страна биле напасне, ја сам 1 од ретких који овај филм оцењујем најпозитивније могуће. Просто, све је на свом месту, а глумачка постава је јако занимљива такође. Добро је видети и Џефа Голдблума, јер га иначе ретко виђамо у новим фимовима. Овај филм скоро и да нема слабих тачака, тако да бих га сваком љубитељу овог жанра обавезно препоручио, јер просто – одлична је забава и одлично пражњење мозга. И да, оно најзанимљивије - филм је много у Star Wars фазону, што је велики плус.
Оцена 8/10.

Truth
Ако волите филмове базиране на новинарству које ископава скоро недодирљиве политичке теме, објављује их јавно, након чега следи...оно што иначе уследи када износите истину, онда је ово прави филм за вас. Овај филм показује 1 од низа заблуда “демократског и слободног новинарства” које карактирише свет у целини (дакле, не само Запад). На жалост, писање истине води у уништење каријере-деградацију или, у одређеним случајевима, у смрт. Трећег нема. Ево 1 прост (а свеж пример) пример из 2016. године: неки амерички новинар је изгубио посао, јер је писао о здрављу Хилари Клинтон. Него, филмови који су слични овом по структури су Kill the Messenger и Spotlight.
Оцена 7,5/10.

Free State of Jones
Када би људи попут лика, ког у овом филму тумачи Метју Меконахи, водили овај свет, то би био праведан свет, без разлика међу људима и без обзира на боју коже, расу, религију и остале глупости које умоболни банкари и власници корпорација преко политичара користе за ратове и прављење профита, док своју децу чувају од рата. Други део реченице је заправо (нажалост) и водиља ратова 19. и 20. века, а филм ставља антирасистички акценат, иако сцене у којима црнци трпе све и свашта ми нимало није било пријатно гледати, јер просто, болно је. А она црнкиња, са предивном бојом коже је предивна, мислим да бих се заљубио у такву да је сретнем, ко не би. Филм је квалитетна ратна драма.
Оцена 7,5/10.

Ghostbusters
Нисам гледао оригиналне филмове, али ћу ускоро и њих одгледати. Овај филм ме веома пријатно изненадио, јер и поред просте, а занимљиве приче, има и јако шашав хумор. Најјача је она ликуша што глуми Холцманову. Ту је и Крис Хемсворт који је одиграо веома добру улогу и занимљива је она спрдња на рачун терориста. Волим када не очекујем ништа и добијем сасвим занимљив филм. Критике су са свих страна биле ригорозне, али ето, изгледа да ми је баш легло.
Оцена 7/10.

Central Intelligence
Гледљив филм, али ништа посебно. Кевин Харт је много нападан са викањем, а Двејн Џонсон је, као и у већини филмова, најзанимљивији лик, а у овом филму је и најсмешнији. Филм покушава да буде шпијунска комедија, али се задржва на нивоу просека.
Оцена 6/10.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.10.2016, 1:42   #10846
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke

Solidan istorijski film bez prave kulminacije čija bi tema više odgovarala dokumentarcu. Priča o dezerterstvu polako prerasta u priču o rasizmu, sa dramskim elementima koji nekad funkcionišu a nekad imaju previše "praznog hoda" za moj ukus. Akcione scene su dobre ali retke, nažalost. Metju Mekonahi odličan (baš mu odgovaraju ove "južnjačke" uloge) ali osim njega niko više koga bih izdvojio. Dobar ali ne i odličan film po meni, koji vredi pogledati. Ocena: 7/10.
Nema kulminacije jer oni ni do danas nisu prevazišli rasizam. Zbog tog kamička valjda i prilično loše kritike(zeleni bljak marker na Tomatu od profija). Mekonahi jeste ispao briljantan a ostali ko senke jer je najveći fokus na ličnost a manji na okolnostima koje bi pomogle i drugima da se više istaknu ali to je holivudski manir kao i povremeni nepotreban "prazan hod". I svakako, težište nije na borbi radi nje same jer malo šta rešava, nego na mindset-u tih ljudi koji je još živ. Za ovo prvo je bolje sačekati Džek Ričera 2...
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.10.2016, 13:19   #10847
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

@ Romantic
Čoveče, pogledaj gde ti živiš.

Dosta političarenja, nazad na filmove.

Poslednja ispravka: Ocelot (4.10.2016 u 13:38)
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.10.2016, 13:32   #10848
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Alice in Wonderland
Први део сам гледао пре неку годину и није ми се превише свидео те је утисак сличан. Квалитетни су ефекти, гласовна глума и пар ликова, нарочито шеширџија и мачак, али већина ствари у филму је недовољно занимљива.
5,5/10.

Alice Through The Looking Glass
Рекао бих да ми се можда и више свидео од 1. дела, а посебно занимљив лик је Време као и преплитање прошлости, садашњости и будућности. Тим Бартон у својим филмовима има обичај да шаље поруке гледаоцима на необично креативне начине, а у овом филму скривено шаље поруку како су људи који су другачији од других, који су јединственији (у погледу питања које “обични” људи сматрају лудим, ненормалним или томе слично), заправо бољи од њих, јер како прост ум иначе може схватити неке умове, осим нападом на исте.
Оцена 6,5/10.

ПЛУС да се надовежем на тематику филма Free State of Jones:
Није само Меконахи био одличан, већ је било још добрих глумаца ту.
Spoiler za Не знам чему бука око Амера и њихове политике када је то позната ствар:
Не знам чему толика бука око тог филма када је позната америчка унутрашња политика (цензура медија-јер само пар корпорација контролише све медијске куће, контрола-од стране свих служби, ослобађање и неосуђивање расиста и фашиста, а кажњавање бораца за слободу-ни један није осуђен ни за једно убиство или рањавање црнаца на улицама, нити је слобода дата онима који иницирају референдуме за независност одређених држава итд) и посебно спољна политика (ширење "демократије" по свету, изигравањем светског полицајца, петљање у политику сваке државе, посебно држава које не подржавају Амере, упирање простом у појединце као ратне злочинце само зато јер не одговарају интересима спољне политике САД-а итд). Не видим ту ништа ново и нису Амери криви што су зомбирани или зомбификовани, како год, те не могу да протестују у милионима на улицама или да се организују на прави начин, јер је јасно да њихови конгресмени, сенатори а пре свих, председници раде како им се каже. То је класика. Систем је такав и он се не мења. Они су "најбољи", као и њихови Енглези и још пар западних држава, а остали су "варвари". Такав је њихов поглед на свет. Али нема везе што је тако...ја, за разлику од већине, НЕ ЖЕЛИМ распад ни њима ни било коме, јер је то мучан процес, зао процес и никоме неће донети добро, исто као што смрт не бих пожелио никоме, па чак ни Хилари, Бушу, Блеру и осталим злотворима, јер права вредност није у одузимању, већ у поштеди живота. Не филозофирам, него износим свој став, не само политички, већ уопште, људски.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Romantic na korisnoj poruci:
Mac4LiF (5.10.2016), ZoNi (4.10.2016)
Stara 4.10.2016, 23:03   #10849
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.021
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ashby (2015)
http://www.imdb.com/title/tt3774466/



Kakva kompenzacija za oca... Zar je moguće da se i ovakvo nešto snimi? Žalosno šta su droga i piće uradili Rurku.

Poslednja ispravka: Suad Novic (5.10.2016 u 9:16)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.10.2016, 23:46   #10850
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Суаде, где је титл? Шалим се. Ево и мог малог доприноса.

Numb (2007)

До пола баш обећава, онда покуша да буде забаван и прилично фејлује у томе тако да је ипак утисак на крају доста слаб. Штета. Одлична глума Чендлера.

Cherry (2010)

Ако га нисам препоручио први пут (негде прошле године) онда ћу то учинити сада. Због специфичне симболике, сва та наивност и баналност је ту са разлогом. Диван филм, Брит Робертсон и више него на нивоу. Убеђен сам да ће једном освојити Оскара.

Tell Me How I Die

9/10 оваквих филмова су заиста губљење времена, овај међутим је вредан пажње јер успешно комбинује неколико проверених шаблона а и види се мало већи буџет него обично. Сасвим ОК.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.10.2016, 20:36   #10851
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 481 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Animatrix (2003)
http://www.imdb.com/title/tt0328832/?ref_=nv_sr_1



Ukratko kolekcija kratkih animiranih filmova koji prikazuju pozadinsku priču Matriksa, za fanove Matriks trilogije i animacije ovo je obavezno štivo. Što se tiče samih kratkih animiranih filmova svi su podjednako dobri, teško da bi mogao da izdvojim neki posebno, takodje ću napomenuti da žalim što ga nisam gledao u to vreme kada sam baš bio napržen na Matriks i hajp očekivanih nastavka verovatno što sam bio skeptičan na filmove koji direktno izlaze na DVD.
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku code master na korisnoj poruci:
Dimo (6.10.2016)
Stara 6.10.2016, 0:33   #10852
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Kolekcija kratkih filmova od kojih je svaki (sem nekih psihodeličnih epizoda naduvanih brace i seke Vahovski) bolji od oba naredna dijela filma. Za mene se tu i završava kanon, pošto je sve posle bezumna tuča koja kulminira u bici za Zion, čije patetike se sjećam i dok pišem ovo.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dimo na korisnoj poruci:
code master (6.10.2016)
Stara 6.10.2016, 2:53   #10853
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Неки дан сам опет одгледао целу трилогију. Јесте, та "Битка за Зајон" се никоме није свидела, али остатак је сасвим, сасвим на месту, посебно ми је добар трећи део. То је био комерцијални моменат по угледу на "Господаре", контам да је то теби као када ја случајно угледам неки од lotr филмова на телевизији
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Rockstar na korisnoj poruci:
code master (6.10.2016), pentraksil (6.10.2016)
Stara 6.10.2016, 8:09   #10854
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ja znam za Matrix, 99-ta beše godina, strašan film bio i ostao. Kakvi nastavci, kakve bitke za neki Zajon, o čemu vi pričate?
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mentolbrebombona na korisnoj poruci:
code master (6.10.2016)
Stara 6.10.2016, 8:27   #10855
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 481 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ono što je realna činjenica da je jedino prvi deo najbolji i to je film koji mogu da gledam zilion puta, nastavci su suvišni ali u to vreme hajp je činio svoje i jedina satisfakcija mi je bila da vidim Nea da konačno dokrajči agenta Smita iako je samo finale apsurdno, A po klubovima sam video da se reklamira Animatrix koji se mogao dobiti i uz kupljenu celu trilogiju ali nekako me nije privuklo da obratim pažnju na njega sve do pre nekoliko dana u fazonu sam bio pogledaću Animatrix jednom prilikom i nisam se pokajao uživao sam u animaciji ali bi voleo da sam ga gledao u to vreme.
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2016, 14:31   #10856
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.021
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Storm Center (1956)
http://www.imdb.com/title/tt0049800/



Sjajan film sa odličnom glumačkom ekipom! Pogledajte samo godinu. Ne mogu da skontam je li ovo pre ili posle Huvera? Ako im je nekada paranoja od komunizma bila opravdanje, čemu sadašnje konfrontiranje sa Rusijom, kad ga više nema?
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Storm Center (1956).zip (32,1 KB, 2 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (7.10.2016 u 20:13)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2016, 11:50   #10857
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.021
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Magnificent Seven (2016)
http://www.imdb.com/title/tt2404435/



Rimejk klasika iz 1960, koji je daleko su(i)roviji od njega, uz rep muziku!!!??
Ne znam čemu ovo, čak i pored nešto izmenjenog scenarija. Hoće li biti hit? Teško.

Poslednja ispravka: Suad Novic (9.10.2016 u 13:48)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2016, 17:19   #10858
Mac4LiF
Veteran
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 706
Zahvalnice: 262
Zahvaljeno 130 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Alice Through the Looking Glass (2016)

http://www.imdb.com/title/tt2567026/?ref_=nv_sr_1

Sasvim kvalitetno dobar nastavak.
Sasha Baron je dio poveceg dijela filma.U par scena njegovi alter ega su prisutni no srecom na miligrame.Tako da ne narusavaju film.

Treci nastavak nemorate ocekivati.
Spoiler za Razlog je jer:
su se sestre izmirile.

7/10
Mac4LiF je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2016, 18:59   #10859
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Gledala mi se neka komedija, a bas na redditu bila aktuelna tema za omiljenu komediju, na prvom mestu bio Super Troopers pa resih da ga odgledam. Nije lose, prica nikakva, ali to nije ni bitno u komediji, ima dobrih fora i zabavnih likova (farva ). Preporuka
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.10.2016, 0:00   #10860
JzmA
Starosedelac
 
Član od: 17.12.2012.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 1.761
Zahvalnice: 824
Zahvaljeno 519 puta na 338 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Train to Busan


Ovde pročitao preporuku, odlično za svakoga koga potrefi raspoloženje za kakvu zombi apokalipsu.
U brzom vozu.
U Južnoj Koreji.

9/10 uzevši u obzir šta nudi u zadatom zapletu, nije 10 zbog mnogih klišea, ali i to je zbog tematike teško izbjeći.
JzmA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:11.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com