Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.1.2017, 20:02   #11101
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Lady Vanishes (2013)
http://www.imdb.com/title/tt2183152/

Nije rimejk istoimenog Hičkokovog filma iz 1938, jer se više oslanja na novelu po kojoj je rađen.

https://en.wikipedia.org/wiki/The_La...hes_(2013_film)

Uradih do pola titl, ali ga po svoj prilici neću skoro završiti (pitanje je i hoću li uopšte), jer me je Tuppence Middleton baš iznervirala. Nemam blagu predstavu zašto je i kako dobila ovde naslovnu ulogu, ali je upropastila film (baš u skladu sa svojim imenom, tupi a ne glumi). Osim neobjašnjive nervoze apsolutno ništa nije pokazala. Jeste da je BBC-jeva produkcija, ali cela glumačka ekipa je trula, u stvari. Šta su ovime hteli valjda ni njima nije jasno.

Poslednja ispravka: Suad Novic (16.1.2017 u 20:19)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2017, 2:18   #11102
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Arrival



Veliko razočarenje od filma, s obzirom da sam dosta očekivao od njega.
Premisa filma je da vanzemaljci dolaze na zemlju a mi (zemljani) pokušavamo da ostvarimo komunikaciju sa njima pre nego što nas paranoja natera na nešto mnogo gore.

Radnja se odvija jako sporo što nekome može biti dosadno jer film nije poput "Dana Nezavisnosti" - ovde gotovo nema akcije. Dopada mi se što je do samog kraja priča uglavnom uverljiva, ali zadnjih 15 minuta je gde film meni pada u vodu. Rasplet me je potpuno razočarao, vidim da ima mnogo pozitivnih ocena povodom raspleta ali meni jednostavno nije ubedljivo i nema "vau" efekat koji sam očekivao. Ejmi Adams je odlična ali niko više osim nje nije interesantan. Ocena: 5/10.


Fantastic beast and where to find them



Odličan film. Uživao sam od početka do kraja. Smešten u svet Harija Potera, samo ovog puta u Americi 20tih (30tih?) godina. Film ima sve - zabavan je, priča je interesantna a glumačka postava je odlična. Ocena: 8.5/10.

Poslednja ispravka: Vladimirus86 (17.1.2017 u 8:51)
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2017, 4:33   #11103
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Devil and the Deep Blue Sea (a.k.a. The Book of Love) (2016)
http://www.imdb.com/title/tt1330018/



Sjajan film o ljudima koji su izgubili svoje najvoljenije a prisiljeni su da nastave život. Topla ljudska priča koju svakako treba pogledati, meni se čini kao da se mešaju san i java. Njihovu bol gotovo da fizički osećate, a ono što rade kao da je bekstvo od stvarnosti. No, nije baš tako, svim silama se trude da uspomena na njih ostane trajno u njima kao element budućeg bitisanja, jer su oni koje su izgubili bili pesnici (sanjari) koji su im olakšavali svakodnevni život, nadograđivali ih u neku ruku.

Poslednja ispravka: Suad Novic (17.1.2017 u 16:03)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2017, 23:01   #11104
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

A Street Cat Named Bob (2016)
http://www.imdb.com/title/tt3606888/



Nisam znao da mačka ovoliko može da bude privržena čoveku. Stvarno mu je promenila život.
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2017, 2:19   #11105
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Suad Novic kaže: Pregled poruke

Nisam znao da mačka ovoliko može da bude privržena čoveku. Stvarno mu je promenila život.
Nazalost, dosta ljudi nema pojma o tome. Pas je pas, macka je macka ali i jedni drugi pokazuju privrzenost na svoj nacin. Imam jednog kod kuce, ne odvaja se od mene
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2017, 18:23   #11106
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Congressman (2016)
http://www.imdb.com/title/tt3485800/



Američke petljavine po Kongresu.

Spoiler za Engleski titl:
Častim vas ne baš korektnim engleskim titlom, koji sam izvukao iz idx/sub fajla u SE, čiji je OCR debelo zakazao, trebalo mi je 3+ sati za to. Treba ga popraviti, ali drugi nisam našao na Web-u.

P.S. Popravio sam još što sam mogao, sada je korektan.
http://www.opensubtitles.org/en/subt...-en#discussion
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip The congressman (2016) dvdrip.x264-sprinter.zip (42,5 KB, 5 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (19.1.2017 u 21:07)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Suad Novic na korisnoj poruci:
pedjosav (18.1.2017)
Stara 18.1.2017, 18:38   #11107
pedjosav
Starosedelac
 
Član od: 17.5.2008.
Poruke: 1.469
Zahvalnice: 1.095
Zahvaljeno 607 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Suade, svaka čast na zalaganju. Jednom prilikom sam gledakući film, naišao baš na tvoj titl i bio je odličan.
pedjosav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2017, 20:26   #11108
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Hvala i tebi, no film i nije nešto posebno. Ako ga odgleda neko od "naših" strožih kritičara, oceniće ga kao propagandu. A i ja. Gde su u praksi ta prava Amerikanaca na slobodu kojima se toliko diče? Ili se slažu sa kursom sejanja bombi svuda po svetu?
To što Vinšip priča u filmu su njegove želje (izraženo nezadovoljstvo), simbol zastave koju on vidi je utopija. I duboko je uvredljiva i prepotentna za čovečanstvo rečenica: " Svaki Amerikanac je poseban...". Za ostale bombe.

Poslednja ispravka: Suad Novic (18.1.2017 u 20:35)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2017, 15:26   #11109
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Hacksaw ridge



Sjajan ratni film. Mislim da od "Spašavanja redova Rajana" nisam gledao nešto slično. I gotovo mi je neverovatno da je ovo rađeno po stvarnim dešavanjima, da jedan čovek može ovako nešto da uradi. Preporuka, 8.5/10. Svaka čast Gibsonu na režiji.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Vladimirus86 na korisnoj poruci:
muki85 (19.1.2017), Skenderevo (19.1.2017)
Stara 20.1.2017, 18:33   #11110
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Girl with All the Gifts (2016), http://www.imdb.com/title/tt4547056/



A scientist and a teacher living in a dystopian future embark on a journey of survival with a special young girl named Melanie.

Jedan od najboljih zombi i post-apokaliptičkih filmova koje sam ja gledao. Priča ima neke sitne mane, ali ništa što bi predstavljalo problem. Devojčica (i ostala deca) glumila k'o matora (bolje od pola naših "pro" glumaca!). Džema slatka k'o džem čak je i kraj filma odličan. Atmosfera i kamera izvanredni.

Preporuka.
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ZoNi na korisnoj poruci:
Vladimirus86 (20.1.2017)
Stara 20.1.2017, 19:18   #11111
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.881
Zahvalnice: 459
Zahvaljeno 495 puta na 344 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

EDIT : nasao titl, sve ok
hvala clanu svarogog !

Poslednja ispravka: DBrave (20.1.2017 u 19:38)
DBrave je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2017, 19:21   #11112
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Dobar film, kao da sam gledao Last of us.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2017, 16:22   #11113
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.322
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Dugo nisam preporucio neki film em slabo gledam em sto pogledam ne ostavi neki utisak. Ova dva jesu tako da ih preporucujem.

10 Cloverfield Lane (2016) - Ovo je primer kako se radi nastavak dobrog filma, kad vec ne vredi da uradis isto sto i original jer ne ide onda napravis ovo i mogu da kazem kao fan prvog ov mi se bas dopalo i ako skoro da nema veze sa originalom.

Don't Breathe (2016) - Sad da je horor meni bas i nije ali da sam 905 filma proveo gledajuci ga napet to je tacno. Traje taman koliko treba i sve se odvija tacno kko treba, bas mi se dopao odlican utisak ostavio na mene.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	10-cloverfield-lane-jj-abrams.jpg
Viđeno:	20 puta
Veličina:	55,3 KB
ID:	55332   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	don-t-breathe-poster02.jpg
Viđeno:	21 puta
Veličina:	98,3 KB
ID:	55333  
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2017, 17:37   #11114
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Great Wall (2016)
http://www.imdb.com/title/tt2034800/



Kinezi postaju pravi majstori za ovakve spektakle. Treba ipak sačekati kvalitetnije izdanje, grehota je gledati ovakav film sa lošom kopijom.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip The Great Wall (2016) HD-TC.XviD.AC3.zip (18,3 KB, 18 puta viđeno)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2017, 20:28   #11115
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ima li još čeg sem spektakla? Čet'ri evra za jeftini 3D kako Met Dejmon pokrštava Azijate... ne hvala.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2017, 20:40   #11116
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

To je bajka, a ti pravo u politiku.
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Suad Novic na korisnoj poruci:
pentraksil (21.1.2017)
Stara 22.1.2017, 0:11   #11117
zvezdan84
Veteran
 
Član od: 12.1.2010.
Poruke: 1.063
Zahvalnice: 90
Zahvaljeno 59 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
Hacksaw ridge



Sjajan ratni film. Mislim da od "Spašavanja redova Rajana" nisam gledao nešto slično. I gotovo mi je neverovatno da je ovo rađeno po stvarnim dešavanjima, da jedan čovek može ovako nešto da uradi. Preporuka, 8.5/10. Svaka čast Gibsonu na režiji.
uf za ovaj film bi ja stavio ocenu 10/10. mozda je malo preteran, ali je sjajan film
zvezdan84 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zvezdan84 na korisnoj poruci:
player1 (22.1.2017)
Stara 22.1.2017, 0:36   #11118
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.394
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 479 puta na 280 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Pored Mene (2015)
http://www.imdb.com/title/tt3492838/



Mislim da ne mogu da setim kad sam gledao neki domaći film, skoro ih ni ne gledam, više gledam strane filmove, doduše ovo je nešto malo drugačije skoro me je podsetilo u moje vreme kada sam bio u srednjoj školi. Taj neki čudan osećaj koji se javlja to neko podsećane na jedan period mog života pa i svakog koje ovde prisutan na forumu. Svako je drugačiji, vremena se menjaju, pamtimo loša i lepa iskustva i to je nešto što ostaje u vama do kraja. Inače večeras je bio prikazan na TV i reko da bacim pogled i nisam pogrešio u suštini OK ništa posebno.

Ocena 6/10
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2017, 1:24   #11119
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
Dobar film, kao da sam gledao Last of us.
Гледаћеш.
Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
Jer nije moguće nenormalnog čoveka prikazati u pozitivnom smislu, osim kao neka parodija
Највећа пародија су они који нападају Трампа. Између, са 1 стране, шаљивџије, бизнисмена и човека који некад лупи неку глупост за коју се сви, а посебно неки глумци и сви медији хватају као муве на бале*у и са 2. стране, криминалца, ратног профитера и заљубљеника Сотоне, увек бирам ону 1. страну.
Spoiler za Око "добрице" Хилари:
Изјаве новог председника САД ми не сметају, али ми смета када се нико не сети да спомене њену улогу у ширењу ратова по свету, крви на рукама, уништавању људских живота (плус Бенгази инцидент, а имаш и филм рађен по том догађају), смејању туђој смрти и несрећама (плус њено смејање на вест о Гадафијеом убиству, а сви видимо шта је остало од Либије), мржње према Русима (плус је споменула да би Русима одговорила слањем војске), Јеврејима, Србима и црнцима, вештачком браку са Билом Клинтоном, донацијама од најзлобнијих људи данашњице (попут Сороша) итд. Додао бих и то да је, док је била адвокат, педофилу-силоватењу 12-годишње девојчице омогућила само 2 месеца притвора. Наравно, Хилари је погодна да се изда књига о њеним злочинима, деловањима и чему све не, али Срби изгледа увек некако стају уз своје највеће непријатеље и прихватају лажи. Трамп може бити шта год хоће, али макар нема крв на својим рукама. Стога бих препоручио 3 документарца о њој: Hillary’s America, The Clinton Chronicles и Clinton Cash.
Queen of Katwe
Истинита прича која је импресивна, веома дирљива, али и поучна. Ако особа у приказаним условима може успети у животу, може свако. Овде се све врти око шаха који је игром случаја изнедрио једну истиниту причу – успех особе за коју би изгледало немогуће. Не видим ману, а нагласио бих и су глумци одлично глумили, а и доста црних глумица су слатке, посебно Лупита. Има и по мало хумора, али и добрих, поучних реченица, тако да се све надограђује. Дакле, обавезно одгледати, а што се тиче шаха, ако неко воли психички дубљу и тежу причу, нека обавезно одгледа филм Pawn Sacrifice, који сам раније доста нахвалио, а који ми се мало више свидео од Queen of Katwe.
Оцена 8,5/10.

The Light Between Oceans
Породична драма која истaпа срце, посебно од преломне тачке у филму од када постаје далеко емотивније, а тек задњих 20, 30 минута...Чак и задња сцена. Онај ко је родитељ ће знати како је бити у ситуацији главних ликова. Овај филм је квалитетна драма, са врхунском глумом (погледајте само поставу) са доста трагедије и тај рецепт емоција је и овде послужио тако да се треба борити против суза како крај филма навире, а у мом случају је то било немогуће. Заиста дивна драма, али доста емотивна, па препоручујем да се овом филму приступи озбиљно.
Оцена 8,5/10.

Pet
Кратак, квалитетан...и немерљиво болестан филм, јер оно што уследи вас шокира, али све те критике упућене овом филму су глупост, јер је ово филм, а не реалност. Јесте да у реалности има психопата, али ако можете да гледате неке хороре и не гадите се, онда ће овај филм веома лећи, јер не само што је болесније од неких хорора, него је и доста боље са врхунском глумом пре свега главне глумице која је уз то и прелепа. Задња сцена отавља горак укус (и иронију), посебно ако је упоредите са почетком филма. Нећу откривати ни 1 сегмент, јер ако тражите нешто другачије, уврнуто и психо, онда је овај филм права мера. Иако сам се згражавао неких сцена, квалитет је неоспорив.
Оцена 8/10.

The Girl with All the Gifts
Филм о зомбијима урађен веома квалитетно, са веома квалитетном поставом. Оно што је посебно занимљиво је да је буџет само 5 милиона долара што овај филм чини још квалитетнијим. Невероватно, али још 1 доказ да за одличан и квалитетан филм не требају стотине милиона, већ је некада довољно и пар милиона, а некад ни то. Заиста сам изненађен, јер без трунке очекивања сам добио хит из прикрајка и написао бих да ми се овај филм свидео више него нпр. Warcraft и њему сличне у које је уложено брдо новца и маркетинга. Заправо, свидео ми се више од већине филмова из 2016. године.
Оцена 8/10.

Masterminds
Довољно је видети глумце предвођене Галифианакисем па да одгледате, а филм је доста занимљив. Сцене на аеродрому су најсмешније...а има доста смешних сцена. Добра комедија, блесава скроз.
Оцена 7/10.

The Girl On the Train
Неиновативна формула напаћене жене која истражује прошлост, пролазећи кроз ужасне ствари отежавајући себи напредак...а прича иде до одређене границе када се све открива и види шта је шта и ко је ко односно шта се десило и која је поента свега. Филм је имао више разбацаних сцена са почетка, али се касније све надограђује и бива много боље. Филм има вредност, врсну глуму одличне поставе, али пре свега Емили Блант која још 1 показује да уме врсно да глуми и трансформише па се надам некој њеној улози са сличном глумом, али у много бољем филму.
Оцена 6,5/10.

The Good Neighbor
Наслов има везе са причом тек након што прође 1 сат. У питању је болестан експеримент који спроводе 2 идиота и последица тога се може видети у повременим приказима суђења које траје (1. део суђења већ у прих 10 минута). Главни лик, чувени глумац, тумачи лика кога ми је баш било жао када се утврдило што је онаквог понашања, а посебно од тренутка немилог догађаја који је и довео до суђења. Веома тужна прича о мучењу старца који је ионако био у психичким боловима, па оно што се сазнаје о њему како се ближи крај ме погађа у срце. Оно што ме међутим изнервирало (не само као правника, већ пре свега као моралну особу) је пресуда. Препорука овом трилеру, јер је свеж и карактеристичан.
Оцена 6,5/10.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2017, 11:18   #11120
bachi
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 2.710
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 907 puta na 670 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
code master kaže: Pregled poruke
Pored Mene (2015)
http://www.imdb.com/title/tt3492838/



Mislim da ne mogu da setim kad sam gledao neki domaći film, skoro ih ni ne gledam, više gledam strane filmove, doduše ovo je nešto malo drugačije skoro me je podsetilo u moje vreme kada sam bio u srednjoj školi. Taj neki čudan osećaj koji se javlja to neko podsećane na jedan period mog života pa i svakog koje ovde prisutan na forumu. Svako je drugačiji, vremena se menjaju, pamtimo loša i lepa iskustva i to je nešto što ostaje u vama do kraja. Inače večeras je bio prikazan na TV i reko da bacim pogled i nisam pogrešio u suštini OK ništa posebno.

Ocena 6/10
Još jedno proturanje gej je ok filma.
bachi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku bachi na korisnoj poruci:
pedjosav (22.1.2017)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com