Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.9.2016, 10:39   #3841
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

mislim da je rockbiter nerf samo početni nerf jer se on pre svega odnosi na taj kombo sa doomhamerom ali i na upotrebu kao removal na početku. ovako slabe šamana i na početku i na kraju. po mom mišljenju to neće biti veći problem za šamana jer šaman ima još dosta aduta zbog kojih je trenutno top tier. Biće tu još nerfa.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2016, 12:08   #3842
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Nije to samo kombo sa Dumhemerom, naravno to je sada 9 mane u jednom krugu, nego je i kao tempo uskraćena mogućnost za akciju novčić-golem u prvom krugu i onda kad si overload u drugom i možeš da igraš samo nešto za jedan mane ti imaš mogućnost da braniš golema sa rokbiterom i da ne odeš ponovo u overload, što će od sada biti nemoguće i to je ono što bi se reklo najveća promena u svemu. Jedino možeš da se braniš sa boltom, ali ćeš onda biti uskraćen u trećem krugu, gde možeš da igraš samo za dve mane itd. Drugim rečima sporiji si u startu, što znači dosta, jer Šaman ima bruka karte. Pogledajte samo Taskara, dobro je što su ga nerfali, krivo mi je što ga nisam dovoljno igrao, tek ovaj mesec sam probao Claw Shaman i video koliko je to zaista slomljeno sve. Jbte ti igrajući njega baciš kocku i ako "izvučeš" najgore (čitaj 1/1 totem) opet si dobar, a ako "izvučeš" najbolje protivnik je već dobrano načet i skoro si ga dobio. Eeeej, igrajući 3 mana glupu običnu kartu. Pa koliko sam puta samo morao da potrošim removal sa Gerošem zbog glupe 3 mana karte, smešno.

Kad smo već kod toga, rastužilo me nerfovanje execute karte, dosta igram control, Warrior mi je prirastao za srce, ali kontam kad skršiš najbolji brzi i midrange špil u jednom cugu, onda moraš da oslabiš i najbolje control špilove, a svaki Warrior nosi execute, što mislim da će se i ubuduće praktikovati. Moraćemo da se naviknemo na dve mane cenu.

Ne znam samo zašto su izudarali našeg Lorda, jer mi je i on prirastao za srce. To je karta, koja mi se nikako nije sviđala, ali sam je posle nekog vremena napravio, kad je za Warrior klasu izbačena ona portal karta, pa se dalo napraviti neko čudo od špila sa Elizom, koje je radilo lepo i zabavno. Igram ga i dalje sa istim žarom.
Da se razumemo, ne bih imao problem sa tim nerfom da je on odrađen kako treba. Ne smeta meni što će on prestati da baca čuda kad se samoubije ili ućutka ili preobrazi u nešto drugo ili mi se vrati u ruku. Naprotiv, mislim da je to pošteno. Ono što mi smeta je da sad ako te Yogg overloduje na primer, ti onda imaš tu muku u sledećem krugu i na taj način je ispravljen svojevrstan bag da tako kažemo. Zašto onda ne ispoštujemo stvari do kraja, zašto eviscerate ne odradi svoj combo, zašto interakcije nisu ispoštovane onda, zašto ne mogu da imam svoj privatni Lock and Load Warrior, ako mi se već namesti? Yogg, kao jedna od najluđih karata ikad osmišljenih nije to zaslužio, jer ako me kažnjavate overload srranjem, pa nagradite me onda u suprotnom. Zašto mi i to uzimate.

Imam oba call of the wild slabo sam igrao hantera, zbog control špilova, koje sam cepao, pa ne znam da li da unovčim ili da ih čuvam? Deliju mi sad zanimljivo za igru posle Mediva ili Raga u nekom midrange blesavom špilu.

Izvinjavam se za dugačak post, nemam krompir, nisam ovo očekivao, hteo sam da odgovorim za Šamana, a onda se ovo ostalo prosto ispisalo iz mene. Nakupilo se dosta spelova, što bi se reklo u Yogg fazonu.
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mentolbrebombona na korisnoj poruci:
NaraYan (3.10.2016)
Stara 29.9.2016, 12:56   #3843
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Mislim da će warrior preživeti svoj nerf. na kraju krajeva, osim kada baš nemamo sreće, taj removal se ne koristi u prvih par turnova tako da mislim da u globalu to neće nauditi warrior-u.

Yogg je nerfovan zbog turnira gde je on postao obavezan u mage i druid dekovima i igar važnu ulogu. Devovi ne žele da rng igra tako važnu ulogu na takmičenjima ali s druge strane žele da ga zadrže za igranje u zabavnim dekovima. Ja mislim da će on i dalje biti itekako važan šraf, nerf nije toliko ozbiljan koliko je karta i dalje dobra.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2016, 14:06   #3844
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Jeste, najviše zbog turnira. Kao da ranije nijedan igrač nije uspeo na turnirima zbog nasumičnog efekta, sreće...Često se provlači video gde onog duda gazi monsantov Yogg i kako ovaj u očaju prekriva lice svojim malim šakama. Jao, jao, jadan on, izgubio je nepošteno, izgubio je zbog RNG faktora. Bože ccc, RNG u igri sa kartama na nekom turniru. Plači bre i treba da plačeš, igrao si Zoo i lik je bacio "kocku", kao svoju poslednju šansu i dobio te. Poenta je u tome da se isto tako moglo desiti i obrnuto i dešavalo se gomilu puta da te Lord syebe i ne uradi ništa, čak te i dokrajči. Sam Blizzard je rekao kako Yogg ima slightly above average učinak, prema njihovoj statistici. Šta hoće onaj plačljivko da kaže, kao i gomila cmizdravaca po netu? Da nikad nisu dobili meč na sreću u igri sa kartama, pa 50 posto je sreća. Prosto se trudiš da sebi obezbediš najveću verovatnoću za uspeh. Onaj Yogg mu je za svakog Abjusiva koga je ikad bacio, za svaki lajf tep, koji je u životu stisnuo i izvukao P.O. i gomilu drugih srranja. Uopšte mi ga nije žao. Kao što već rekoh gomilu puta se ne desi ništa, za razliku od glupog Taskara, koji ti prosto daje mnogo ili ništa specijalno, samo bez ikakve mogućnosti negativnog efekta.

Elem, moja poenta ionako nije bila to, već činjenica da će sada da se računa overload efekat kad ga Yogg baci, a neće ono drugo. Meni to najviše smeta, negativan efekat se računa, a pozitivan ne.

Poslednja ispravka: mentolbrebombona (29.9.2016 u 14:18)
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2016, 14:57   #3845
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Yogg je specifična karta, statsi mu ne znače mnogo, mana cost ne može gore tako da je ovo najmanje što su mogli da urade. Karta koju najviše mrzim u celoj igri, jer protivnici često dobijaju meč samo zahvaljujući njoj. Nadam se i permabanu na svim turnirima. Bilo je smešno/interesantno u početku, sad je već žalosno, pogotovo što nas Blizz poziva da glasamo za HS kao competitive game of the year. Suvišno je reći bilo šta više.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2016, 19:20   #3846
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

ja sam ispratio ovaj turnir u bukureštu i američki letnji šampionat i manje-više svi igraju druid i mage dekove koji se baziraju na Yogg-u . I manje više svi su ostvarilvali pobede sa ta dva deka bez nekog većeg problema. E to oni ne žele da se dešava da pobednike velikih turnira određuje RNG i to primarno.

meni se čini da je najozbiljniji nerf u stvari na karti charge. Taj nerf praktično tera OTK warrior dek u istoriju. Dakle charge ne može više da se koristi za face dmg i taj kombo gubi smisao. To je dobra stvar jer je bilo smešno da već na 20 HP razmišljam da predam
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2016, 20:15   #3847
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Sve što ima charge na karti nerfuju, svaki kombo deck su dokačili, na kraju ćemo svi da igramo midrange, samo trade miniona kao u areni. Reynad je uradio dobar review nerfova.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2016, 8:18   #3848
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Taj jurišni špil sa Vorgenom gotovo da nije mogao da se dobije sa sporim špilom. Anduin je bio nemoćan protiv njega, ako ne krene na sve ili ništa, mada i tada ovaj može da te uspori i očisti taman dovoljno da vreme prođe kako bi izvukao šta mu treba. Ja sam uspevao sa Gromašem da nabudžim oklop sasvim dovoljno da preživim, ali nije lako, pogotovo ako protivnik zna dobro da koristi svoje karte. Najveći udar koji sam preživeo je bio za 52 štete ostao sam sa 8 helta, očistio mu dva Vorgena i tenkovao se do 12, u sledećem krugu je ovaj predao.

Inače M.C., to što neko voli i ne voli Yogg-a je samo po sebi subjektivna stvar. Mene nerf nije iznenadio, čak mi ne bi ni zasmetao da nema te stavke za overload, a o pozitivnom efektu spelova koje baci ni reči. Mislim da nije pošteno, nije objektivno, ipak je on Old God i srranja će se desiti kad ga baciš, plus je i legendarna karta, što takođe nešto treba da znači. Efekat mu nije predvidiv kao kod N'Zoth-a, ali Bože moj. Znam, mogu da ga uništim i vratim prašinu, ali neću, igraću se i dalje s njim, jer sam tako u mogućnosti.

Hvala mu za sve kancere što je pobio, zato mi nije krivo što me toliko puta dokrajčio on sam. Ja sam ga iz zezanja zvao treći brol i igrao sam ga često, iako sam bio u prednosti, iz zayebavanja, a pogotovo kad gubim, jer imam šansu da se vratim ili sam ionako već gotov. Zato i piše tamo Hope's end, zato su ga i osmislili tako.

edit: Pogledao sam Rejnadov video. Odličan je pregled. Najviše mi se svideo deo na kraju, kad priča o tome kako je Šamana trebalo još nerfati, ali su dizajneri izgleda odlučili da Golema i ostala čuda pojede vreme, kad se sve zarotira. Baš u jednom delu kaže kako on ne bi bio u redu sa tim.

Poslednja ispravka: mentolbrebombona (30.9.2016 u 8:36)
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2016, 9:35   #3849
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Još samo da uvedu 10 mana spell - random opponent wins the game; slično kao Yogg ali makar ne čekaš ishod spellova, ne gubi se vreme...

Upravo sam došao do đavolskog broja pobeda, potrebno vreme - 33 meseca.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2016, 9:56   #3850
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ne, naravno da to ne valja, slažem se.
Najbolje bi bilo da svi igramo Claw Shaman ili neki već Midrange Shaman ili Paladina onog što je bio. To je baš zanimljivo. Tako treba da se igraju turniri samo, dva Šamana jedan na jedan.

Totalno je bilo bolesno kad ti Yogg očisti tablu, izvuče karte i baci još Call of the Wild, to i slične stvari nikako nisu kompetitivno dobre, da se tako izrazim i to više neće ni moći da se dogodi, jer to nikako nije u redu. Nigde nisam ni rekao da je to u redu. Nerf je sasvim ok, osim onog dela na kraju, gde mi uskraćuju da za prašinu i legendarnu kartu, nemam potpuni efekat, ako me već userre, a negativan efekat imam kad me ne ussere.

Nebitno. Na stranu to. Pitam ja tebe, a i Blizzard, šta ćemo sa svim onim drugim kartama koje se igraju? Šta ćemo sa Flejmvejkerom, sa Haksterom? Šta ćemo sa gomilom random srranja, koje se nakupilo vremenom? Šta ćemo sa hebenim Fandralom i Munglejd portalom za Druida?

Skoro sam gledao klip gde lik ima baš dobrog Lorda, ali ne dobija zbog toga, nego zbog nekih drugih nasumičnih stvari.
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2016, 10:26   #3851
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Upoređujes Yogga sa Fandralom? Kakav to RNG ima Fandral? Moonglade Portal summonuje 6-drop i to je to, nek je i najbolji mogući opet je predvidiv za protivnika. Huckster kao i Swashburglar imaju normalan RNG, karta koju dobiješ ne igraš za džabe već košta punu cenu, a može biti dobra ili loša. Flamewaker je problematičan, ali Yoggu ni sveću ne može da drži.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2016, 10:49   #3852
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Zato što je Druid broken klasa sa Fandralom i bez Yogg-a. Plus je dobio jednu od najboljih heal karata. Mislim da i sam Anduin nema bolju kartu.

Kad pričamo o Valiri, to što karte koštaju pošto ih dobiješ nikako ne menja činjenicu da ne možeš da igraš oko njih, jer nemaš pojma šta je čovek mogao da dobije. Može da dobije Dumgarda i PO i da te završi. Fandral recimo može da izvuče drugog Fandrala i onaj spel što puni tablu i da te dobije posle, samo zbog toga i tako dalje.

Moja poenta je da već postoji toliko nasumičnih karata, koje odlučuju mnogo i oko kojih ne može da se igra.
Opet s druge strane, šta treba, da odlučuje samo card draw? Je l' si ti za to? Je l' ti misliš da si pobedio u preko 6000 partija samo zahvaljujući svom znanju ili da je više od 50 posto čak tvoje znanje zaslužno? Ej, u igri sa kartama. Seti se samo koliko si puta izgubio na sreću pre Yogg-a, koji je po mom mišljenju neki vrhunac RNG srranja koje je Blizzard krenuo da stvara mnogo pre.

Ono što meni nije jasno je da ti meni za svo ovo vreme našeg polemisanja nisi odgovorio na ono što meni zapravo smeta. Zabole me što je karta nerfovana, nego je glupo što mu se ne računaju neke stvari.
Da li ti misliš da je u redu da posle Lock and Load svaki sledeći spell koji Yogg baci tebi ne da Hanterovu kartu?
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2016, 11:10   #3853
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Jeste u redu jer je već lepo rečeno na tu temu - spelove ne kastuješ ti, nego Yogg, a na karti lepo stoji each time you cast a spell.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2016, 11:39   #3854
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Znao sam da ćeš to kažeš. Znam i ja to. Samo kad su tako dosledni, šta ćemo onda sa eviscerate i ostalim combo kartama? Npr. headcrack mi se ne vraća u ruku. Tu ne piše čuveno you. Zato kažem da nije pošteno, čisto da završimo s ovim.
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2016, 12:06   #3855
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

HS ima mnogo nedoslednosti, tako da mi uopšte ne smeta što najjača RNG karta u igri nije još bolja. Šta ćemo sa Poison Seeds-Starfall komboom? 2-3 nedelje je radilo ok, ljudi pomislili da Blizz konačno ispravio bug u tom patchu kad se ispostavilo da je to bila greška i odmah vratiše na staro stanje. Kod njih se nikad ne zna šta je bug a šta radi kako treba. Nešto i isprave, ali naravno u changelogu ne stoji ništa i onda se nove interakcije otkrivaju slučajno ili intenzivnim testiranjem. To se najbolje vidi u par Disguised Toast klipova.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2016, 13:30   #3856
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
M.C. kaže: Pregled poruke
2-3 nedelje je radilo ok, ljudi pomislili da Blizz konačno ispravio bug u tom patchu kad se ispostavilo da je to bila greška i odmah vratiše na staro stanje. Kod njih se nikad ne zna šta je bug a šta radi kako treba.
Potpisujem. Oko tog komboa sam se i ja iscimao. Mill Druid beše...

Nego, je l' se sećaš ti kad su ljudi kukali da poguraju Šamana malo? Eto ispade sad da se jedva čeka dan kad će ga malo skršiti.

Čini mi se da će tako i sa Anduinom da bude, samo ga kolje njegova moć. Nije ni Šamanova ništa bolja, možda je čak i gora, RNG moć u stvari, ali je lakše napraviti karte koje imaju neku sinergiju sa totemima i čudima.
Kod Prista će morati ponovo da roknu neku dobru trojku, kao što je bio Dark Cultist i neku solidnu dvojku, a možda čak i keca, koji će biti usko vezan sa Anduinovom moći. Recimo, da možeš da mu povećaš helt, tako nešto. Light addict, Light servant, možda?

Da je meta kontrol orijentisana Anduin nikako ne bi loše stajao i ne bi mu ni trebale ove rane karte, ovako mrka kapa, po mom skromnom mišljenju.
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2016, 14:14   #3857
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Kukaćemo mi na njega u ovo vreme iduće godine. Volovi ne mogu da balansiraju kako treba pa izbacuju jake karte za klasu koja je slaba trenutno. Sećam se da se Shaman igrao dosta na početku jer je imao odličan matchup protiv Handlocka ali ubrzo pade u zaborav zbog Buzzard-Unleash komboa, nije smeo da koristi hero power uopšte.

Priest spada u jače klase u Wild formatu, ima preslabe karte u classic setu da bi uradio nešto, najviše je izgubio prelaskom u standard. Pored early game ne bi bilo loše da dobije i neki koristan legendary za promenu, nešto ovako na primer. Mislim da ćemo uvek imati ovakvu situaciju dok ne odluče da buffuju slabe karte. Davati slaboj klasi u tom trenutku OP karte i tako u krug nije rešenje.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2016, 1:38   #3858
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Genijalna promocija za novog priest heroja Tyrande - region lock. Ovde teška goveda donose odluke nažalost, iskreno se nadam da će ostati bez posla i moliti na ulici za parče 'leba, jer su toliko i zaslužili svojom inteligencijom.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2016, 10:09   #3859
pmale
Veteran
 
Član od: 7.3.2008.
Poruke: 1.015
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 69 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
M.C. kaže: Pregled poruke
Genijalna promocija za novog priest heroja Tyrande - region lock. Ovde teška goveda donose odluke nažalost, iskreno se nadam da će ostati bez posla i moliti na ulici za parče 'leba, jer su toliko i zaslužili svojom inteligencijom.
Relax, uvek postoji resenje : https://www.reddit.com/r/hearthstone...rv&sh=fbf5b953
pmale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2016, 10:54   #3860
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

^^Svejedno, primedba i dalje stoji. Zašto neki moraju da prođu kroz dodatno majmunisanje dok neki ne moraju? Vrlo glup potez.

Nije da me nešto posebno boli uvo za Tirandu i priesta kao klasu, ali princip je u pitanju.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
battle.net, blizzard, card game, hearthstone, warcraft

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Besplatni CS 1.6 serveri Milan Milicevic Mrežne igre 574 26.8.2014 5:45
Hearthstone: Heroes of Warcraft Psycho13 otpaTci 1 23.3.2013 16:34
Heroes over Europe DeCoy Simulacije vožnje 7 13.10.2010 20:52
Battlefield Heroes - online pucačina dusski Brbljaonica 2 16.5.2010 14:08
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:17.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com