Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.4.2017, 0:58   #4221
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ne znam za vas, ali ako se zažmuri na činjenicu da su packovi smešno siromašni, mislim da je Tidesoftime u pravu kad je rekao da je ovo možda najbolja ekspanzija do sada.

Otkako se pojavio LoE nije bilo ovoliko različitih kombinacija deckova - aggro hunter, midrange hunter, quest rogue, miracle rogue, tempo plant rogue, aggro paladin, control paladin, taunt warrior, pirate warrior, aggro mage, freeze mage, silence priest, dragon priest, aggro druid... sve je ovo igrivo na legend nivou i još nekoliko deckova koji su igrivi ali nisu baš top level. Jedino shaman i warlock nisu baš u zavidnoj poziciji, mada sam prilično siguran da bi mogao da se sastavi podnošljiv evolve shaman, a i da zoo polako ponovo raste.

Ono što mi je zanimljivo je kako meta reaguje na deckove. Prvog dana quest rogue i pirate warrior dominiraju, 2 dana kasnije skoro svi imaju crawlera u decku protiv pirata. Par dana kasnije igraš taunt warriora, dočekuje te neko sa black knightom i stampeding kodom.

Juče sam za 1h 40m sa ovim deckom uz Curatora umesto Tarima sa rank 15 doleteo do rank 5, razmišljao sam čak i da pushujem do legenda, ali taj grind od rank 5 pa nadalje mi se već 2 godine ne prolazi opet. Već danas streameri igraju hungry crab da counteruju paladina. Nema situacije da imaš deck koji dominira gde možeš samo da se nadaš da će blizzard nešto da izmisli i da ga uništi kao ranije. Čak i aggro deckovi nisu toliko strašni da znaš da si na turn 2 izgubio.

Konačno mi se ponovo igra ladder.
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Doomche na korisnoj poruci:
NaraYan (22.4.2017)
Stara 21.4.2017, 23:08   #4222
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Doomche kaže: Pregled poruke
Ne znam za vas, ali ako se zažmuri na činjenicu da su packovi smešno siromašni, mislim da je Tidesoftime u pravu kad je rekao da je ovo možda najbolja ekspanzija do sada.

Otkako se pojavio LoE nije bilo ovoliko različitih kombinacija deckova - aggro hunter, midrange hunter, quest rogue, miracle rogue, tempo plant rogue, aggro paladin, control paladin, taunt warrior, pirate warrior, aggro mage, freeze mage, silence priest, dragon priest, aggro druid... sve je ovo igrivo na legend nivou i još nekoliko deckova koji su igrivi ali nisu baš top level. Jedino shaman i warlock nisu baš u zavidnoj poziciji, mada sam prilično siguran da bi mogao da se sastavi podnošljiv evolve shaman, a i da zoo polako ponovo raste.

Ono što mi je zanimljivo je kako meta reaguje na deckove. Prvog dana quest rogue i pirate warrior dominiraju, 2 dana kasnije skoro svi imaju crawlera u decku protiv pirata. Par dana kasnije igraš taunt warriora, dočekuje te neko sa black knightom i stampeding kodom.

Juče sam za 1h 40m sa ovim deckom uz Curatora umesto Tarima sa rank 15 doleteo do rank 5, razmišljao sam čak i da pushujem do legenda, ali taj grind od rank 5 pa nadalje mi se već 2 godine ne prolazi opet. Već danas streameri igraju hungry crab da counteruju paladina. Nema situacije da imaš deck koji dominira gde možeš samo da se nadaš da će blizzard nešto da izmisli i da ga uništi kao ranije. Čak i aggro deckovi nisu toliko strašni da znaš da si na turn 2 izgubio.

Konačno mi se ponovo igra ladder.
Sve je to super, ali skupo brate. No nema veze, bitno je zabaviti se. 😁
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku McLovin1982 na korisnoj poruci:
NaraYan (22.4.2017)
Stara 22.4.2017, 10:59   #4223
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

ybg, obojica ste u pravu
Imam dusta za dva lege, najviše mi se sviđa druid quest, verovatno ću ga napraviti (i Tyrantusa najverovatnije) al tek kad dobijem prvi legedary, za svaki slučaj.
Ladder sam retko oduvek igrao. Možda je vreme da probam.

A danas, strimuješ, McLovin?

Citat:
Nebojsa111 kaže: Pregled poruke
Ja sam imao solidno srece sa otvaranjem, obzirom da sam otovrio samo ftp pakove
kad je krenula ekspanzija otvorio sam 7packova
Izvukao sam druid quest i warlock discard gold, i jos combo epic za roga, ona koja unistava minjona
Cuvam ostatak golda ne znam ni ja zasto, verovatno cu uskoro krenuti arenu da igram malo vise.
Kolko dobro. Nek ti je alal
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2017, 12:40   #4224
Nebojsa111
Veteran
 
Član od: 22.11.2006.
Poruke: 523
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 22 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

To kazes jer ti se svidja druidov quest
Najradio bih igrao mage, warr i prist quest, sacekacu malo sa kraftovanjem, al ne verujem da cu bas tek tako imati srece da izvucem neke od tih.
Ostali mi se ne svidjaju nesto, deluje mi da je dobar quest za roga
Nebojsa111 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2017, 14:22   #4225
Lazar95
Veteran
 
Član od: 26.8.2008.
Poruke: 1.136
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 47 puta na 40 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Lazar95
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
NaraYan kaže: Pregled poruke
ybg, obojica ste u pravu
Imam dusta za dva lege, najviše mi se sviđa druid quest, verovatno ću ga napraviti (i Tyrantusa najverovatnije) al tek kad dobijem prvi legedary, za svaki slučaj.
Ladder sam retko oduvek igrao. Možda je vreme da probam.

A danas, strimuješ, McLovin?



Kolko dobro. Nek ti je alal
Druid quest je ok, ali ti svakako ne bih savetovao Tyrantusa da craftujes. Bolje ti je da pogledas Warriorov i Priestov quest i deckove pa da razmislis jos jednom Ja sam se zeznuo i craftovao Hunterov quest koji je isto ok,ali me je smorio :/
Lazar95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Lazar95 na korisnoj poruci:
NaraYan (23.4.2017)
Stara 22.4.2017, 14:57   #4226
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Warrior quest je vrlo dobar a ono što je meni posebno dobro kod njega je što rastura agro dekove . Mogu samo da se mole da imate neki ekstremno loš draw pa da vas dobiju.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2017, 16:54   #4227
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

^Nažalost, murloc paladin, a i priest su težak matchup, previše malo dmg ima na tauntima i uvek dobije dobre trejdove, a brawl ti uništi tempo i ako igraju oko njega možeš da se slikaš. Osim ako igraš verziju sa acolyte-om (koja dosta popravlja draw situaciju), whirlwindom i sleep with the fishes, koja je mnogo slabija protiv svega ostalog. Ostali matchupovi su ok, svakako jedan od top 3-4 decka trenutno. Ali kad ti je protivnik pirate warrior, ozariš se.

@Narayan - moje mišljenje je da je druid quest jednostavno previše spor, jedva da sam naišao na nekog ko ga je igrao, mislim niko već od rank 10 pa na gore. Ljudi toliko isforsiraju 5+ att minione u takvim deckovima da zaborave na to da su neki od njih jako loši sami po sebi i mnogo toga žrtvuju. Mulligan u druidu za ramp karte je jako bitan i to što jednu kartu žrtvuješ radi questa ima najviše uticaja od svih deckova. Nije neigriv, ali mislim da nema potrebe bazirati igru druida oko njega, sigurno ne u trenutnoj meti. Pre bih izabrao warrior ili rogue quest, pogotovo što su igrivi bez ostalih legendary karata. Ili novu Elise, ako ti se igra nešto baš zabavno.

A da se razumemo, jeste sve ovo apsolutno preskupo, nego sam ja u igri još od bete, pa srećom većinu karata imam od nekad.
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2017, 21:25   #4228
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
NaraYan kaže: Pregled poruke
ybg, obojica ste u pravu
Imam dusta za dva lege, najviše mi se sviđa druid quest, verovatno ću ga napraviti (i Tyrantusa najverovatnije) al tek kad dobijem prvi legedary, za svaki slučaj.
Ladder sam retko oduvek igrao. Možda je vreme da probam.

A danas, strimuješ, McLovin?



Kolko dobro. Nek ti je alal
Necu danas strimovati, a ni sutra, nemam bas puno vremena, ali u ponedeljak hocu sigurno, negde vec oko 16h. Taman da napadnem legend.
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku McLovin1982 na korisnoj poruci:
NaraYan (23.4.2017)
Stara 23.4.2017, 1:06   #4229
Dantheus
Veteran
 
Član od: 3.3.2016.
Lokacija: Ankh-Morpork
Poruke: 883
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 159 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja najviše igram Secret Magea, ali takođe vidim da ga igra jako puno ljudi i veoma često mi dolazi protivnik sa istim deckom.

Igrao bih Warrior i Rogue quest, ali nemam puno dusta a i svi deckovi koje sam do sada otvorio su bili prilično siromašni.
Dantheus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2017, 11:28   #4230
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Lazar95 kaže: Pregled poruke
Druid quest je ok, ali ti svakako ne bih savetovao Tyrantusa da craftujes. Bolje ti je da pogledas Warriorov i Priestov quest i deckove pa da razmislis jos jednom Ja sam se zeznuo i craftovao Hunterov quest koji je isto ok,ali me je smorio :/
I hunterov mi se dopada a ipak ću da sčekam Tiranaina :P

Citat:
Doomche kaže: Pregled poruke
@Narayan - moje mišljenje je da je druid quest jednostavno previše spor, jedva da sam naišao na nekog ko ga je igrao, mislim niko već od rank 10 pa na gore. Ljudi toliko isforsiraju 5+ att minione u takvim deckovima da zaborave na to da su neki od njih jako loši sami po sebi i mnogo toga žrtvuju. Mulligan u druidu za ramp karte je jako bitan i to što jednu kartu žrtvuješ radi questa ima najviše uticaja od svih deckova. Nije neigriv, ali mislim da nema potrebe bazirati igru druida oko njega, sigurno ne u trenutnoj meti. Pre bih izabrao warrior ili rogue quest, pogotovo što su igrivi bez ostalih legendary karata. Ili novu Elise, ako ti se igra nešto baš zabavno.

A da se razumemo, jeste sve ovo apsolutno preskupo, nego sam ja u igri još od bete, pa srećom većinu karata imam od nekad.
Pazi, meni je zanimljiv druid kvest i način na koji se igra. Ladder nikad nisam ni igrao nešto mnogo, tu sam između 20 i 13 ranka uvek, nikad više od toga. Zato mi nije nešto posebno bitno, jeste sve skupo i ima mnogo meta dekova trenutno. Moj izbor je trenutno druid koga nikad nisam ozbiljnije igrao do sada, pa čak ni jade što mi samo Aya fali.

Rouge jeste malo op sad, warr nije loš, mage i hunter mi se dopadaju takođe, pala mi deluje totalno neupotrebljivo i besmisleno, lock tu i tamo, prist onako, šamke mi je zanimljiv dosta isto.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2017, 18:13   #4231
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Druid quest je dobar jedino treba imati dosta draw posle odrađenog kvesta da iskoristite taj tempo koji vam quest daje. Ovaj dek što može da se igra u brawl je prespor i nema dovoljno draw-a da bi se igrao taj quest.

Ja sam već rekao da mi je warlock quest loš, a pored njega sve mi je više loš paladinov quest jer taj 5X adapt minion je isuviše slab obzirom na dekove koji se danas igraju. Svi danas imaju hard removal i kada vidim da mi protivnik igra taj quest samo sačuvam jedan removal za tog miniona. Samo izvođenje questa mi je s druge strane ekstra zanimljivo pogotovo onaj novi murlock što ima deathrattle da vraća bufove u vašu ruku. Ogromnu vrednost dobijamo sa tom kartom. Mislim da ni jednu pobedu nisam odneo zahvaljujući questu nego baš zbog tog malo murlocka. Doduše i ljudi ga još ne respektuju dovoljno pa se desi da ga ostave u životu što je greška.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2017, 20:39   #4232
Lazar95
Veteran
 
Član od: 26.8.2008.
Poruke: 1.136
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 47 puta na 40 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Lazar95
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Srecan dan danas Odigrao dve arene 10-3 i 9-3
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Hearthstone Screenshot 04-23-17 10.30.54.jpg
Viđeno:	30 puta
Veličina:	65,4 KB
ID:	55771   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Hearthstone Screenshot 04-23-17 20.18.51.jpg
Viđeno:	36 puta
Veličina:	96,4 KB
ID:	55772  
Lazar95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2017, 23:24   #4233
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Sutra u 17h novi pokusaj da se predju jos 2 prepreke posle danas vrlo ne uspesnog dana.

https://www.twitch.tv/mclovin1982/p/...d-0df0b16e9904
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2017, 19:53   #4234
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Posle danasnjeg skora od 4 pobede i 11 izgubljenih imam samo jedno da kazem:
Boze, ima li te?

Poslednja ispravka: McLovin1982 (26.4.2017 u 7:03)
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.4.2017, 21:32   #4235
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ovako se deru glupi Paladini

https://hsreplay.net/replay/yxqEVTjV8Y7p4mFyYk74DD
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2017, 23:03   #4236
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Kraftovah pre neki dan solidan broj karata, da probam neke nove dekove i razbijem monotoniju. Purify Priest mi je interesantan, baš sam malopre imao lethal na četvrtom turnu.

http://i.imgur.com/VPRvTMR.jpg
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.5.2017, 0:16   #4237
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

sit se ismejah današnjem brawlu. Odnosno Druid-u. Naime Druid je dobio u brawl dek sa 30 Ravne Idola (dicover spell or minion). Ono što sam igrao većinu sam pogubio jer je dek dosta spor i protiv većine drugih dekova nema mnogo šansi. No u globalu sam imao pozitivan skor i to je ono što je i smešno.

Naime Druid kreće sa 2 mana što znači da u prva dva turna radi discover 5 karata a to potraje i 5 minuta. dosta ljudi to jednostavno ne želi da čeka a pošto je sam početak meča jednostavno predaju

Kasnije kad sam ja igrao protiv Druida vrlo brzo sam i ja to počeo da radim jer partije traju minimum 15 minuta
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.5.2017, 11:21   #4238
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Meni ne smeta što traju toliko dugo, naprotiv. To mi je često i veća zabava, te glavolomke da tako kažem. Naravno, nekad sam u frci da što pre odradim zadatak ili brol, kako bih obavio neke druge bitnije stvari, pa onda brzam i odgovara mi da se što pre završi. Mada, kad sednem da se opustim i zezam, onda volim duže mečeve. Nažalost, što si stariji vremena je sve manje, a to recimo u srednjoj, sećam se, nije mi bilo jasno uopšte, kako neko može da nema vremena.

Inače, na temu brzih i sporih partija, danas me lik pozvao da odigramo prijateljsku za 80 zlata. Igrao sam kao Priest, špil sa Lirom i Elizom, a ovo ostalo su karte koje ja gotivim i plus one koje sam pokupio od pro igrača, listajući po netu. Sve u svemu, zabavan špil, meni bar.

Moj, sad već bivši prijatelj, je igrao Pirate Warrior klasični, bez Murloka ili nekih drugih novina hoću reći. Baš sam se zaradovao kad sam video da je Warrior, pomislio sam da će to biti jedan ludački control duel, kad ono prc. Namesti mi se par karata na početku, ja to maksimalno iskoristim i prosto ga oduvam, mislim da sam imao max health na kraju, čak.

Zahvalim se čoveku na zlatu i pozivu i kažem mu da ću ga izbrisati iz prijatelja, jer je igrao ovo sraanje protiv mene u prijateljskom meču. Ako mu se žurilo, mogao je lepo da mi kaže, pustio bih ga da me izudara, kako bi što pre završili stvar i ćao. Ovako, doviđenja. Nisam uopšte bio ljut, samo jako razočaran, jer sam se nadao boljem i kvalitetnije protraćenom vremenu.
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.5.2017, 0:36   #4239
Nebojsa111
Veteran
 
Član od: 22.11.2006.
Poruke: 523
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 22 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Mene je jedno vreme smaralo kad igram protiv jade deckova.
Najvise jade druid DOk je Brenn bio u rotoaciji, i jos kad odigra onog legend gde koristi oba efekta karte
Sad sam i ja poceo da igram jade, igram combo burgler rog - jade druid
NIje da mi nesto posebno dobro ide, al eto, bar mi je zanimljvio
Nebojsa111 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.5.2017, 9:36   #4240
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Problem sa jade dekovima je bio utoliko gori što je to stvarno zanimljiv dek za igranje. Agro dekovi uglavnom dosade posle određenog vremena a jade dek je spojio osobine zanimljiv+jak. Doduše čini mi se da se i on penzionisao, vrlo retko igram protiv jade druida od Ungoroa pa naovamo. Kakva je situacija ispod rank 10 sa jade druidom ?
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
battle.net, blizzard, card game, hearthstone, warcraft

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Besplatni CS 1.6 serveri Milan Milicevic Mrežne igre 574 26.8.2014 5:45
Hearthstone: Heroes of Warcraft Psycho13 otpaTci 1 23.3.2013 16:34
Heroes over Europe DeCoy Simulacije vožnje 7 13.10.2010 20:52
Battlefield Heroes - online pucačina dusski Brbljaonica 2 16.5.2010 14:08
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:55.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com