Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.5.2017, 11:15   #4241
Nebojsa111
Veteran
 
Član od: 22.11.2006.
Poruke: 523
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 22 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja slaob igram rank, uvek sam od lvl 21-19
Uglavnom resavam questove.
Skupio sam zlato, ali nikako da krenem da trosim
Nemam neke specijalne karte, obicno glat gubim od quest roga i quest mage-a
Sa ostalim uspem i neakko da se izborim.
Nebojsa111 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.5.2017, 17:09   #4242
acaf
Veteran
 
Član od: 2.9.2007.
Poruke: 739
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 241 puta na 134 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Jade je ispao jer quest rogue radi to brze i bolje
acaf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2017, 12:43   #4243
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
mentolbrebombona kaže: Pregled poruke
Meni ne smeta što traju toliko dugo, naprotiv. To mi je često i veća zabava, te glavolomke da tako kažem. Naravno, nekad sam u frci da što pre odradim zadatak ili brol, kako bih obavio neke druge bitnije stvari, pa onda brzam i odgovara mi da se što pre završi. Mada, kad sednem da se opustim i zezam, onda volim duže mečeve. Nažalost, što si stariji vremena je sve manje, a to recimo u srednjoj, sećam se, nije mi bilo jasno uopšte, kako neko može da nema vremena.

Inače, na temu brzih i sporih partija, danas me lik pozvao da odigramo prijateljsku za 80 zlata. Igrao sam kao Priest, špil sa Lirom i Elizom, a ovo ostalo su karte koje ja gotivim i plus one koje sam pokupio od pro igrača, listajući po netu. Sve u svemu, zabavan špil, meni bar.

Moj, sad već bivši prijatelj, je igrao Pirate Warrior klasični, bez Murloka ili nekih drugih novina hoću reći. Baš sam se zaradovao kad sam video da je Warrior, pomislio sam da će to biti jedan ludački control duel, kad ono prc. Namesti mi se par karata na početku, ja to maksimalno iskoristim i prosto ga oduvam, mislim da sam imao max health na kraju, čak.

Zahvalim se čoveku na zlatu i pozivu i kažem mu da ću ga izbrisati iz prijatelja, jer je igrao ovo sraanje protiv mene u prijateljskom meču. Ako mu se žurilo, mogao je lepo da mi kaže, pustio bih ga da me izudara, kako bi što pre završili stvar i ćao. Ovako, doviđenja. Nisam uopšte bio ljut, samo jako razočaran, jer sam se nadao boljem i kvalitetnije protraćenom vremenu.
+1
J u posledenje vreme samo igram wild sa nekim uvrnutim dekovuma koje sam pravim, čisto sprdnje radi. Stigo do 19ranka čak :P mada pretežno casual igram. Sada ponekad tu partije budu mnogo zanimljive kad se sretnemo tako dva uvrnuta deka.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2017, 20:41   #4244
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Danas se spustih do lvl 15 da vidim šta se tamo dešava i na moje veliko iznaneđenje 9 od 10 protivnika igraju nešto od mindless agro dekova i nema šanse da se igra bilo koji dek koji nije meta.

Jedino što radi sem brzog tempa su par verzija mage i priest + jade druid. Ako ne igrate nešto od ovoga nema razloga da se spuštate ispod lvl 15.

Neprijatno sam iznenađen iz prostog razloga što na rank 15 (gde nema gubljenja zvezda) svi igraju ove dekove, očekivao sam tu opušteniju atmosferu a tek tamo negde na rank 12-13 sam mislio da se zaoštrava situacija sa kvalitetom i brzinom dekova.

Kao neko ko ne uživa u fast tempo dekovima bojim se da ja nemam šta da tražim ovde. Treba sad izdržati 10 dana, trebao sam kasnije ovo da isprobam.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2017, 17:17   #4245
Feferedon
Veteran
 
Član od: 19.12.2012.
Poruke: 623
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 531 puta na 223 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ne znam da li smem da pitam ovde, ako ne, brisite modovi.
Hteo bih da prodam acc pa me zanima na kom sajtu je najbolje da to uradim? Ima li neko iskustva sa ovim? Nikad nista nisam prodavao na netu pa ako moze neko da me uputi u tu pricu, tipa, na sta da obratim paznju, koji su rizici i kako da procenim vredost profila?
Igram redovno jos pre nego sto je prva exspanzija izasla, tako da imam dosta karata za wild, sve avanture otkljucane, nesto vise od 30 legendarnih ne racunajuci ove iz avantura, medju njima par duplikata i par zlatnih, imam 16300 prasine, 2000 gold, dao sam preko 10k golda za novu ekspanziju.
Koliko mogu da trazim za ovo cudo?

Uglavnom igram arenu, pa sam tu najvise zaradio gold. U proseku imam 10 pobeda, svaka 3-4 arena 12 pobeda.
Feferedon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2017, 18:48   #4246
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

za cenu je teško reći, ovde imaš cene pa uporedi :

https://www.playerauctions.com/heart...ccount/?page=2

što se tiče prodaje i nelegalnosti dok ti ne legnu pare na račun nikom ne govori svoju username jer ćeš momentalno biti banovan.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku director na korisnoj poruci:
Feferedon (24.5.2017)
Stara 24.5.2017, 18:51   #4247
wolf88
Veteran
 
Član od: 8.5.2009.
Lokacija: Ub/Beograd
Poruke: 1.017
Zahvalnice: 392
Zahvaljeno 528 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Feferedon kaže: Pregled poruke
Uglavnom igram arenu, pa sam tu najvise zaradio gold. U proseku imam 10 pobeda, svaka 3-4 arena 12 pobeda.
Ti si onda bolji od najboljih Arena igraca na svetu!

http://eu.battle.net/hearthstone/en/...017-12-05-2017
wolf88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2017, 19:52   #4248
Feferedon
Veteran
 
Član od: 19.12.2012.
Poruke: 623
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 531 puta na 223 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

@director
Gledao sam tu i tesko je uporediti jer su cene "all over the place".
Na prvoj strani lik trazi 250e za acc koji je dosta losiji od mog, 35 leg sa sve avanturama, dok ovaj gore bogdan isto sa 35 leg trazi 65e.

@wolf88
Izgleda da sam lupio nepromisljeno. Razmiljao sam posto najcesce zavrsim sa 8-9 dobijenih idem i preko pa je sredina negde oko 10, ono sto nisam uzeo u obzir su one partije gde te bas nece kad zavrsis sa 3-4 pobede, a to najvise kvari prosek. Od kad je izasla nova ekspanizja odigrao sam 4-5 puta i svaki put zavrsio sa isto toliko pobeda. Jos nisam usao u fazon sa novim kartama, a nisam imao ni vremena toliko da igram zbog posla, zavrsavam samo questove uglavnom.
Feferedon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2017, 22:06   #4249
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

pa cena je relativna stvar. neko ko je grindao ko lud nekoliko godina za nalog kao što je tvoj misli da on vredi 200$ a takav isti nalog od nekog ko je keširao 200$-300$ za packove izigrao se pola godine i sad ga prodaje za 50$ čisto da vrati nešto keša.

Uglavnom igra je u silaznoj putanji što se tiče popularnosti i sve je više i više naloga na prodaji tako da cene idu dole. Realno mislim da uopšte nećeš uspeti da prodaš nalog jer postoji dosta naloga koji su skoro u full-u a i oni stoje na prodaji mesecima. Prošli put kad sam gledao cene išle su i do 600$ a sada za 200 možeš da biraš.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2017, 20:58   #4250
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Odavno sam batalio HS na kompu,zanima me el vredi cimati se na telefonu sa istim cisto kao razbibriga na poslu i slicno?
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2017, 22:58   #4251
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

pa igra kao igra je ista i na fonu i na kompu. jedino je prikaz malo skučeniji na fonu ali ništa drastično sve je pregledno i radi ok, osim ako imaš debele prste . pogledaj na YT uostalom
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku director na korisnoj poruci:
cages (26.5.2017)
Stara 15.6.2017, 23:30   #4252
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
director kaže: Pregled poruke
pa cena je relativna stvar. neko ko je grindao ko lud nekoliko godina za nalog kao što je tvoj misli da on vredi 200$ a takav isti nalog od nekog ko je keširao 200$-300$ za packove izigrao se pola godine i sad ga prodaje za 50$ čisto da vrati nešto keša.

Uglavnom igra je u silaznoj putanji što se tiče popularnosti i sve je više i više naloga na prodaji tako da cene idu dole. Realno mislim da uopšte nećeš uspeti da prodaš nalog jer postoji dosta naloga koji su skoro u full-u a i oni stoje na prodaji mesecima. Prošli put kad sam gledao cene išle su i do 600$ a sada za 200 možeš da biraš.
Mislim da igra nije u silaznoj putanji, bar po pregledima na twitchu, ali bojim se da ce biti posle sledece ili one tamo expanzije jer preko 70% igraca nece moci pratiti taj tempo.
Evo ja prvi, kupio sam oko 100 pakova za proslu expanziju, sad imam oko 3000 golda i do nove expanzije necu imati vise od 6000 golda. Automatski me teraju da ulozim pare, ako hocu i dalje da budem konkurentan.

Poslednja ispravka: McLovin1982 (15.6.2017 u 23:43)
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2017, 8:47   #4253
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja ću za sledeću ekspanziju imati zlata, ali za onu tamo već slabo i teško da ću skupiti da uzmem dosta pakovanja kao sada, samo para videti neće, bacićemo se na grind, samo onda čemu sve to.

Sviđa mi se ova taverna, pa i prethodna, volim te RNG zanimacije. Jutros dobijem nekog Pavela u taverni, bilo bi lepo kad bi bio onaj Pavel.
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2017, 11:29   #4254
Lazar95
Veteran
 
Član od: 26.8.2008.
Poruke: 1.136
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 47 puta na 40 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Lazar95
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja kao casual igrac mogu da sakupim minimum 2000 golda za ekspanziju.
Uvek pocne da sakupljam od prvog najavljivanaj ekspanzije i imam u steku dusta.

I za svaku ekspanziju bude kao woow moram da imam ovu kartu i ovog legendary i posle splasne i bude sve ok. Igram kombinacije novih i starih deckova, poneki novi i tako.

Sve u svemu, mislim da moze pristojno da se igra, a pod pristojno mislim bez "hocu svaku kartu" luksuza.

Plus je dobro sto su izbacili avanture jer su mi tako muzli 20e svakako, a sada ne mogu - samokontrola!
Lazar95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2017, 12:01   #4255
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Problem je što su u ovoj ekspanziji dosta competitive karata višeg rariteta, to se nije dešavalo ranije, što automatski dovodi do večtačkog podizanja cene. Kraft legendary bi po meni morao biti daleko jeftiniji, 1000 dusta npr. a epic 300 ako nastave ovim tempom. Ja sam otvorio baš malo Un'goro packova, oko 50, i zbog toga sam po prvi put kraftovao dosta karata koje mi fale jer sad zlato čuvam za sledeću ekspanziju. Da su ostale avanture onda bih za njih svakako davao keš, a ostalo bi više vremena/zlata za packove.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2017, 13:25   #4256
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

definitivno su FP (o novim igračima da i ne pričam) osakaćeni posle zadnje ekspanzije. Što kaže M.C. previše važnih karata je ušlo u igru sa zadnjom ekspanzijom i free players ne mogu to više da prate jer je preskupo kraftovati ih sve. Sreća pa su jade druid i warrior pirates kao i par drugih malo slabijih startih dekova kompetitivni još uvek ali kad i oni odu u penziju free players više ni teorijski ni sa enormnom srećom u otvaranju packova neće više moći da prate meta dekove. Do tada ostaje nam da uživamo koliko još možemo.

Ja lično nemam ambicija na ladder, eventualno idem do rank 15 ali kada vam je 90% protivnika razne verzije huntera, warroiora i ostalih agro face dekova to definitivno ne ostavlja mogućnost da igrate išta zanimljivije.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2017, 16:50   #4257
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

To je zato što neki ljudi očekuju da imaju sve karte odmah, čak i ako su casual igrači. Za udobno i kompetitivno igranje ranked moda nije neophodno imati sve karte.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2017, 19:38   #4258
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja licno sam imao srece kao pocetnik jer je bilo odvajanje wild i standard moda. Tada sam odlucio da necu igrati wild i te karte su otisle u dust i tako sam prihvatio prikljucak sa ostalim igracima, ali i opet osetim blago kaskanje za njima. I to blago kaskanje ce me kostati u onoj ekspanziji krajem godine kada cu najverovatnije i napustiti igricu jer pare necu ulagati.
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2017, 18:08   #4259
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Spominjao sam pre da je Blizzard namestio da profi igraci imaju povlascen status sto se RNG i izbora protivnika tice. To je neko moje misljenje. I sve vise smatram da sam u pravu, a evo jednog dokaza.
Poznati strimer Savjz je pre neki dan igrao Quest Mage nekih 8 sati i na tome mu svaka cast. Medjutim, ono sto znamo je da taj dek tesko izlazi na kraj sa aggro dekovima i u vecini slucajeva je to izgubljena partija. E sad, ono sto mi je zapalo za oko je da je on cesto kao spell van deka dobijao seecret da je imun do sledeceg turna, ali aj da kazemo da je i to ok, veci problem je bio sto je oko 70% partija igrao protiv sporijih dekova sto je neverovatan procenat.
Kako to opisati sem povlascenost profi igraca?
Ja najcesce dobijam protivnike sa dekom koji ne leze deku koji tog trenutka igram, bar 50% plus prokleti RNG, a tako je kod mnogih igraca.
Kod profi igraca, RNG i izbor protivnika koji im ide na ruku je neverovatan i plus znanje u igri koji poseduju. Samo toliko.
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2017, 19:28   #4260
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Nema nikakve povlašćenosti, jednostavno rng. Gledaj malo Reynada koji se žali da čim promeni deck dobija nepovoljne matchupove. Bila je ranije priča da se izvlači više epic/legendary karata u packovima koji se uzimaju novcem nego zlatom, ali se ispostavila kao glupost naravno. Npr. gledam klip gde lik u 5 uzastopnih packova izvlači legendary, mislim da je verovatnoća za to daleko manja nego da igraš većinu partija protiv control deckova jednog dana.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
battle.net, blizzard, card game, hearthstone, warcraft

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Besplatni CS 1.6 serveri Milan Milicevic Mrežne igre 574 26.8.2014 5:45
Hearthstone: Heroes of Warcraft Psycho13 otpaTci 1 23.3.2013 16:34
Heroes over Europe DeCoy Simulacije vožnje 7 13.10.2010 20:52
Battlefield Heroes - online pucačina dusski Brbljaonica 2 16.5.2010 14:08
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:49.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com