Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.12.2008, 15:38   #941
Nergal
V.I.P.
 
Član od: 25.9.2006.
Lokacija: Obrenovac (u stvari: Odai Plateau, Vvardenfell)
Poruke: 4.537
Zahvalnice: 1.185
Zahvaljeno 1.475 puta na 940 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed

A verovatno je i realniji od Chessmastera, a? Porediš babe i žabe. F.E.A.R., Call of Duty, Rainbow Six su igre drugog žanra, drugačije mehanike i osećaja, od okruženju i priči da ne govorimo. Čak je i poređenje sa Splinter Cellom malo nategnuto.
Nergal je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2008, 17:48   #942
VITKO
Starosedelac
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: LOZNICA
Poruke: 1.806
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 301 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed

Pre neki dan uzeh igru i prosto me opcini na zalost na vrlo kratko vreme.Odlicnu grafiku i solidnu pricu unisti scenario. Aman zaman ljudi pa koliko puta cu raditi sve isto ko poslanici u skupstini. Oslobodim civila, udjem sa uciteljima u grad, idem do burua, prisluskujem, elimirnsem neprijatelja ili eventualno ukradem pismo iz dzepa, oladim Metu , vratim se kod gazde, dobijem novu opremu i tako sve u krug.A pentranje po kulama i osmatracnicama da ne pominjem i zamislite skocis sa kule visoke bar 70 metara , poletis ko ptica, i padnes u plast sena i ostanes neogreban.E to je apsurd apsurda.I jos da sve bude crnje igra je bila proglasena za igru meseca u sk. sa ocenom preko 90. Od mene jedva 68 i to zbog grafike, price i lepe ideje ali traljave realizacije.
Stigao sam do 4. mete, sultan sto priredjuje zabavu i dizem ruke.Pa nisam ja cirkuski majmun pa sve u krug.
VITKO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2008, 18:08   #943
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Assassin's Creed

Ja sam ubio i njega i stvarno ne mogu vishe...
josh da nije onih deonica u laboratoriji kad mozesh malo da kradesh olovke
doktoru [ne znam shto] i caskash sa curom onom...
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2008, 19:04   #944
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 917
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed

Citat:
NaraYan kaže: Pregled poruke
Ja sam ubio i njega i stvarno ne mogu vishe...
josh da nije onih deonica u laboratoriji kad mozesh malo da kradesh olovke
doktoru [ne znam shto] i caskash sa curom onom...
Pa s njom mozes da pricas i ona ti otkriva deo price.

Mada meni se ne svidja uopste igra tj. vrlo brzo postaje dosadna.Kad je bila najava i kad sam video prvi trailer balavio sam na igru cim neko spomene. A posle jedva sam je prosao... sto je dosadna.
A najvece mane su:
- nivoi (gradovi) su uglavnom slicni
- iste radnje radis u svakom delu grada
- prica je vrlo konfuzna
- iz svake borbe cak i one (20:1) laganica izades kao pobednik samo su potrebni dobri refleksi
- i kraj igre se desva od jednom i naravno nista ne objasnjava tj. moras na netu da potrazis objasnjenje sta sve znaci a sve su samo nagadjanja za nastavke.
EDIT:
- skakutanje po objektima (kucama, stalama i itd.) je suvise lako bukvalno samo usmeris Altaira no koju stranu oces da ides i drzis space i ponekad pritisnes shift...

Najvise mi smeta sto je igra tipicno konzolaski repetitivna. Da su bar uradili nesto nalik Dark Messiah of Might & Magic ili nesto na Theif III fazom ,ali naravno nelinearno igra bi bila pun pogodak.
zokocx je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2008, 19:15   #945
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed

I takodje smeta sto side questovi nista ne znace u smislu igre.Niti ti donosi neke velike poene za budzenje healtha,niti je odradjivanje glavne misije lakse.Ma uzas.Dalje,jahanje konja kroz kingdom mapu je idiotski glupavo takodje,moras drzati space ako neces da te po CELOJ mapi jure iako su te spazili tamo neka dva vojnika na pocetku.Kako su javili onima na drugom kraju?Pentranje je zabavno,samo sto je pravljeno za retarde,izgleda,drzis desni taster i svremena na vreme space i vozi misko!Ne mozes da umres,nikakav penalty ne dobijas ako te straza uhvati i ubije,samo se resetujes u birou.Ma,mogao bih do sutra.Nije toliko ni lose zasad,na trecoj misliji sam posto sam uvek u drugi grad odlazio,ali overall,veoma lose.Slazem se sa kuzmanovicevim opisom PUNO vise nego sa onim drugim,za PC.Sem sto se njemu svidela prica,a meni je to bas jedna od najlosijih stvari u igri.Ubija atmoasferu inace dobro napravljenu sjajnim dizajnom i proporcijama grada.Muzika je mogla biti puno bolja,tek s veremena na vreme cujes poneku frazu u harmonickom molu,ili vec nekom slicnom skalom.Ostalo vreme moram sam sebi da pevusim melodije iz drugih igara koje imaju slicnu tematiku ako mislim da se uzivim.I da,linije koje izgovaraju NPc-jevi su BEZOBRAZNO repetitivne.Ali,BEZOBRAZNO!

E i da,Altar.Joj...igram igru,i trudim se da ignorisem lika sa kojim upravljam!A on mi je u sredini ekrana konstantno,lol.

Random dude:"Altare,da li mozes,molim te, da mi dodas onu knjigu"
Altar,in a cool and bad ass way:"Pusio Ku...majmune,ja sam previse kul da nekom dodajem knjigu!!!Alo bre,hoces po pi... da dobijes?!!!Bre,znas ti ko sam ja?!!!Mici mi se sa puta bre,you can not comprihend my awsomness!!!!"

hahaha,gledam dijaloge i umirem od smejanja!!!Lik napravljen da se svidi bobuljicavim tindejdz buntovnicima.Inace,ova igra me je naterala da instaliram Witchera i sad ga prelazim ponovo,cisto da povratim veru u gaming industriju...

Geralt bi od Ultra mega cool altara napravio raznjice na 100 nacina

Poslednja ispravka: goodlikesweeper (23.12.2008 u 19:31)
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2008, 19:26   #946
filip fffffff
Član
 
Član od: 1.10.2008.
Poruke: 99
Zahvalnice: 134
Zahvaljeno 72 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed

Citat:
zokocx kaže: Pregled poruke
Pa s njom mozes da pricas i ona ti otkriva deo price.

Mada meni se ne svidja uopste igra tj. vrlo brzo postaje dosadna.Kad je bila najava i kad sam video prvi trailer balavio sam na igru cim neko spomene. A posle jedva sam je prosao... sto je dosadna.
A najvece mane su:
- nivoi (gradovi) su uglavnom slicni
- iste radnje radis u svakom delu grada
- prica je vrlo konfuzna
- iz svake borbe cak i one (20:1) laganica izades kao pobednik samo su potrebni dobri refleksi
- i kraj igre se desva od jednom i naravno nista ne objasnjava tj. moras na netu da potrazis objasnjenje sta sve znaci a sve su samo nagadjanja za nastavke.
EDIT:
- skakutanje po objektima (kucama, stalama i itd.) je suvise lako bukvalno samo usmeris Altaira no koju stranu oces da ides i drzis space i ponekad pritisnes shift...

Najvise mi smeta sto je igra tipicno konzolaski repetitivna. Da su bar uradili nesto nalik Dark Messiah of Might & Magic ili nesto na Theif III fazom ,ali naravno nelinearno igra bi bila pun pogodak.
Slazem se sve a i prosta je.Ali je dobra grafika.
filip fffffff je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2008, 20:55   #947
Aleksandar-93
Član
 
Član od: 14.12.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 208
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 30 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed

Citat:
Nergal kaže: Pregled poruke
A verovatno je i realniji od Chessmastera, a? Porediš babe i žabe. F.E.A.R., Call of Duty, Rainbow Six su igre drugog žanra, drugačije mehanike i osećaja, od okruženju i priči da ne govorimo. Čak je i poređenje sa Splinter Cellom malo nategnuto.
LOL, pročitaj opet šta sam rek'o. Kakve ima veze u kojem je žanru FEAR? Još gore, pa to je FPS.

Uglavnom ne mogu vjerovati da mi se jedna ovakva igra svidjela. Svaka čast UBISOFTU, keep up the good work.
Aleksandar-93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2008, 21:53   #948
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: Assassin's Creed

Citat:
zokocx kaže: Pregled poruke
Pa s njom mozes da pricas i ona ti otkriva deo price.

Mada meni se ne svidja uopste igra tj. vrlo brzo postaje dosadna.Kad je bila najava i kad sam video prvi trailer balavio sam na igru cim neko spomene. A posle jedva sam je prosao... sto je dosadna.
A najvece mane su:
- nivoi (gradovi) su uglavnom slicni
- iste radnje radis u svakom delu grada
- prica je vrlo konfuzna
- iz svake borbe cak i one (20:1) laganica izades kao pobednik samo su potrebni dobri refleksi
- i kraj igre se desva od jednom i naravno nista ne objasnjava tj. moras na netu da potrazis objasnjenje sta sve znaci a sve su samo nagadjanja za nastavke.
EDIT:
- skakutanje po objektima (kucama, stalama i itd.) je suvise lako bukvalno samo usmeris Altaira no koju stranu oces da ides i drzis space i ponekad pritisnes shift...

Najvise mi smeta sto je igra tipicno konzolaski repetitivna. Da su bar uradili nesto nalik Dark Messiah of Might & Magic ili nesto na Theif III fazom ,ali naravno nelinearno igra bi bila pun pogodak.
sta bi ti da bude potrebno 7 tastera za navodjenje i da damask izgleda kao bg,a jerusalim kao new york,mislim stvarno
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.1.2009, 15:11   #949
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed

Ja sam tek sad poceo da igram igru (kao deo mog igrackog maratona za raspust, cilj je odigrati sve igre koje su izasle u poslednje 2 godine, a da su vredne paznje. Ranije ih nisam igrao jer sam imao krs od kompa).
Presao sam 3 misije i zapoceo cetvrtu. Ne znam kako nekome ono moze da dosadi, ja sam odusevljen. Gradovi jesu pomalo slicni, ali je dozivljaj neverovatan. Svaka cast Ubisoftu.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.1.2009, 17:22   #950
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed

Citat:
zdravkelja kaže: Pregled poruke
Ja sam tek sad poceo da igram igru (kao deo mog igrackog maratona za raspust, cilj je odigrati sve igre koje su izasle u poslednje 2 godine, a da su vredne paznje. Ranije ih nisam igrao jer sam imao krs od kompa).
Presao sam 3 misije i zapoceo cetvrtu. Ne znam kako nekome ono moze da dosadi, ja sam odusevljen. Gradovi jesu pomalo slicni, ali je dozivljaj neverovatan. Svaka cast Ubisoftu.
Svaka cast ubisoftu i ja kazem.Pitacu te dosadi li kad dodjes 5-6 memory block
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.1.2009, 19:16   #951
Ocean_Soul
Član
 
Član od: 29.12.2008.
Lokacija: TES:\Tamriel\Cyrodiil\Cheydinhal
Poruke: 40
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 7 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ocean_Soul
Određen forumom Re: Assassin's Creed

Citat:
White Ripper kaže: Pregled poruke
Svaka cast ubisoftu i ja kazem.Pitacu te dosadi li kad dodjes 5-6 memory block
meni nije dosadila, naprotiv super je. cim malo postane monotono on se vrati u sadasnjost,pa tamo citam mail-ove od one doktorke, i tako u krug...
Ocean_Soul je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.1.2009, 20:27   #952
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed

Stigao sam do poslednje misije, u Jerusalimu. Jos mi nije dosadila
Stvarno mi lezi ovaj tip igara.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.1.2009, 20:38   #953
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Assassin's Creed

Meni jedino shto nije lezilo u ovoj igri je bezanje od strazara.
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.1.2009, 20:47   #954
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed

Citat:
zdravkelja kaže: Pregled poruke
Stigao sam do poslednje misije, u Jerusalimu. Jos mi nije dosadila
Stvarno mi lezi ovaj tip igara.
Igra je trilogija pa cepaj.2010 izlazi dvojka.Meni se igra svidjela.Jerusalim nije poslednja misija.Necu otkrivati iznenadjenje koja je zadnja
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.1.2009, 20:55   #955
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Assassin's Creed

Mada ipak su neki prichali o kraju(ranije) i meni je to pokvarilo igranje.
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2009, 4:03   #956
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Assassin's Creed

Meni nije.
Deinstalirao sam ga, uzasno me smorio.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2009, 4:29   #957
Tornado
Član
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 366
Zahvalnice: 126
Zahvaljeno 65 puta na 50 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Tornado
Određen forumom Re: Assassin's Creed

Citat:
zokocx kaže: Pregled poruke

Mada meni se ne svidja uopste igra tj. vrlo brzo postaje dosadna.Kad je bila najava i kad sam video prvi trailer balavio sam na igru cim neko spomene. A posle jedva sam je prosao... sto je dosadna.
A najvece mane su:
- nivoi (gradovi) su uglavnom slicni
- iste radnje radis u svakom delu grada
- prica je vrlo konfuzna
- iz svake borbe cak i one (20:1) laganica izades kao pobednik samo su potrebni dobri refleksi
- i kraj igre se desva od jednom i naravno nista ne objasnjava tj. moras na netu da potrazis objasnjenje sta sve znaci a sve su samo nagadjanja za nastavke.
EDIT:
- skakutanje po objektima (kucama, stalama i itd.) je suvise lako bukvalno samo usmeris Altaira no koju stranu oces da ides i drzis space i ponekad pritisnes shift...
mene negde na 70 posto smorio malo al kao ajd da prebrodim i onda poslednjih 10 posto igre mi je bilo bas ekstra... one zadnje tabacine su mi bile nekako najdraze i najlepse...


- gradovi su slicni ali svaki bukvalno ima svoj ton i neki svoj smek...
- za linearnost si u pravu nekako mi je dosadilo vremenom mada ovaj kraj sto kazem resava sve...
- prica je napravljena da bude konfuzna... cak je igra trilogija... jel tebi sve bilo jasno kad si gledao/citao prvi deo star warsa?(s obzirom da prvi put u zivotu cujes za star wars...)
- kraj ustvari nije kraj^^ a ovaj prvi deo je samo deo cele price...
- ai nije uopste toliko los koliko pricas... 20:1 tabacine su ti samo pred kraj kada imas veci rank. aj probaj pri pocetku 20:1... ja znam da jesam i izginuo sam svaki put.

obavezno svako ko nije probao da proba... ja sam se krajnje razocarao u poslednje ubisoftove igre.. ova igra mi je nekako povratila respect prema njima
Tornado je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2009, 12:47   #958
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed

Citat:
White Ripper kaže: Pregled poruke
Igra je trilogija pa cepaj.2010 izlazi dvojka.Meni se igra svidjela.Jerusalim nije poslednja misija.Necu otkrivati iznenadjenje koja je zadnja
Evo sad cu da igram. Pretpostavio sam da nije poslednja jer sam video da ima jos blokova. A mislim da sam i pricu provalio, tj. sta onaj doktor hoce, ali necu jos da pricam, da ne bih lupio.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2009, 16:22   #959
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed

Presao i veoma sam zadovoljan Svidela mi se vise i od novog Princa, sto nisam ocekivao. Uopste mi nije bila dosadna, a radio sam sve one sporedne misije. Samo nisam skupio sve zastavice i pobio sve templare, a i ne nameravam, nista se ne dobija time.
Prica je prilicno dobra i sve sam razumeo. Doduse, stvarno na netu treba malo pogledati sta znace svi oni simboli itd., ali to je sve. Bas se pitam sta ce za drugi deo da spreme.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2009, 2:11   #960
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Assassin's Creed

Citat:
zdravkelja kaže: Pregled poruke
Presao i veoma sam zadovoljan Svidela mi se vise i od novog Princa, sto nisam ocekivao. Uopste mi nije bila dosadna, a radio sam sve one sporedne misije. Samo nisam skupio sve zastavice i pobio sve templare, a i ne nameravam, nista se ne dobija time.
Prica je prilicno dobra i sve sam razumeo. Doduse, stvarno na netu treba malo pogledati sta znace svi oni simboli itd., ali to je sve. Bas se pitam sta ce za drugi deo da spreme.
I ja sam se super zabavio nije bila preterano dosadna kolko svi pricaju. Cak i u GTA4 non-stop vozakash nekog ovamo onamo pa niko ne reche da je dosadna. A drugi deo je smeshten u centar Francuske za vreme revolucije...
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com