Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.6.2025, 17:51   #41
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 17.007
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.808 puta na 4.164 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch 2

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Inače bateriju prosto ždere, samo sat vremena skidanja igara je svuklo više od 50% baterije.
Baterija je svega 20Wh.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2025, 9:18   #42
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.417
Zahvalnice: 732
Zahvaljeno 1.302 puta na 994 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch 2

Sto znaci da je autonomija pri igranju max. sat vremena, a verovatno i manje. Handheld my ass. Msm, mozes da je drzis u ruci i vrtis kao parce plastike. Za te pare za konzolu i za tu cenu igara - preskupo.

Poslednja ispravka: Laskaris (6.6.2025 u 9:44)
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Laskaris na korisnoj poruci:
Telepatic (6.6.2025)
Stara 6.6.2025, 9:51   #43
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.798
Zahvalnice: 1.643
Zahvaljeno 3.809 puta na 1.865 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch 2

jerryrig
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nexexcalibur na korisnoj poruci:
ogisha (6.6.2025)
Stara 6.6.2025, 10:47   #44
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.910
Zahvalnice: 1.688
Zahvaljeno 11.413 puta na 7.272 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch 2

Citat:
Laskaris kaže: Pregled poruke
Sto znaci da je autonomija pri igranju max. sat vremena, a verovatno i manje. Handheld my ass. Msm, mozes da je drzis u ruci i vrtis kao parce plastike. Za te pare za konzolu i za tu cenu igara - preskupo.
20ak minuta Mario Karta = 10% baterije, znači oko 3 sata max.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2025, 11:31   #45
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 7.599
Zahvalnice: 1.022
Zahvaljeno 4.168 puta na 2.500 poruka
Određen forumom Nintendo Switch 2

Meni je to savršeno prihvatljivo jer već dugo ne igram u sesijama dužim od 2 do 2.5h max. Nakon toga odmah na punjač i spreman je za sledeću.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2025, 12:01   #46
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.417
Zahvalnice: 732
Zahvaljeno 1.302 puta na 994 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch 2

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
20ak minuta Mario Karta = 10% baterije, znači oko 3 sata max.
Pod uslovom da pre toga nisi downloadovao igru
I pod uslovom da nije neki zahtevniji naslov. Mario Kart msm da bas ne napregne konzolu dramaticno. Tesko ce to da gura 3h neku igru koja jede bas puno resursa konzole. Za neki duzi put, vikend bez mogucnosti duzeg tj pouzdanog punjenja to je slabo. Za po kuci je ok. Moze li da se puni sa powerbanka Switch 2? Trebalo bi da moze kad vec moze kec.
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2025, 12:35   #47
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.910
Zahvalnice: 1.688
Zahvaljeno 11.413 puta na 7.272 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch 2

Uzeo sam Mario Kart World kao primer zato što je to jedina nativno Switch 2 igra koju imam. Radi sa eksternim baterijama. Punjač koji se dobija uz konzolu je deklarisan na maksimalno 66W, koliko stvarno vuče, nemam pojma.

Izgleda da wi-fi ako konstatno skida baš cedi bateriju. Download samo iz docka
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2025, 13:43   #48
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.910
Zahvalnice: 1.688
Zahvaljeno 11.413 puta na 7.272 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch 2

Switch 2 Teardown


Joycons Teardown
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2025, 16:45   #49
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.910
Zahvalnice: 1.688
Zahvaljeno 11.413 puta na 7.272 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch 2

I pored poziva na bojkot zbog cene same konzole i igara, Switch 2 debelo nadmašio početnu prodaju svog prethodnika, a i mnogih drugih konzola. PS4/5 su prodati u 4.5 miliona primeraka u prva dva meseca, Switch 2 je prodao toliko za manje od sedam dana (3 miliona samo u prvih 24h).
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2025, 20:56   #50
ogisha
Starosedelac
 
Član od: 25.4.2008.
Poruke: 1.283
Zahvalnice: 392
Zahvaljeno 394 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch 2

Koliko vidim, osnovna verzija se rasprodala i kod nas u radnjama.
ogisha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2025, 21:17   #51
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.825
Zahvalnice: 313
Zahvaljeno 1.552 puta na 1.072 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch 2

Ma kakav poziv na bojkot, to je je beznačajan promil ljudi na redditu/twitteru koji nema veze sa realnim stanjem stvari. Ko je odlučio da uzme on će uzeti, neće ga nikakvo kukumavčenje po internetu odvratiti od toga. Ko je odlučio da neće on čeka emulatore
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.6.2025, 23:58   #52
Telepatic
Starosedelac
 
Član od: 26.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.955
Zahvalnice: 799
Zahvaljeno 240 puta na 139 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Telepatic
Određen forumom Re: Nintendo Switch 2

Kakav je Mario kart world u poredjenju sa prethodnim?
Telepatic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2026, 0:09   #53
ogisha
Starosedelac
 
Član od: 25.4.2008.
Poruke: 1.283
Zahvalnice: 392
Zahvaljeno 394 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch 2

Preporuka za Kirby and the Forgotten Land. Prva Kirby igra koju sam igrao, do sada sam je izbegavao jer baš detinje izgleda (više nego bilo koja Mario igra), ali moram da priznam da je zarazna i da sam se poprilično namučio da dođem do 100%, možda podjednako kao i u nekim Mario igrama.
ogisha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku ogisha na korisnoj poruci:
CTOJAH (20.5.2026), DeCoy (27.1.2026)
Stara 8.5.2026, 21:18   #54
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.910
Zahvalnice: 1.688
Zahvaljeno 11.413 puta na 7.272 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch 2

Poskupela konzola za 50$.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2026, 22:04   #55
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.825
Zahvalnice: 313
Zahvaljeno 1.552 puta na 1.072 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch 2

Tek od septembra.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2026, 9:58   #56
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 17.007
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.808 puta na 4.164 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch 2

Ice to jos gore
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2026, 10:38   #57
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.825
Zahvalnice: 313
Zahvaljeno 1.552 puta na 1.072 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch 2

Samo Yuzu 2 ili Ryujinx Remake
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku M.C. na korisnoj poruci:
CTOJAH (20.5.2026), sp01 (10.5.2026)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Nintendo Switch Emix Konzole 1424 27.3.2025 19:01
Ryujinx i Yuzu - Nintendo Switch Emulatori Geralt Konzole 2 2.11.2018 21:27
Nintendo Wii U Stranger2 Konzole 2705 13.1.2017 10:20
Konzolaške igre: da ili ne Beagle Tekstovi u SK 374 3.5.2010 0:49
Nove igre za Wii sa Nintendo konferencije renegade_of_funk Konzole 7 9.10.2008 21:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:17.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com