![]() |
![]() |
|
|
#41 |
|
V.I.P. Test Play
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 17.007
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.808 puta na 4.164 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#42 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.417
Zahvalnice: 732
Zahvaljeno 1.302 puta na 994 poruka
|
Sto znaci da je autonomija pri igranju max. sat vremena, a verovatno i manje. Handheld my ass. Msm, mozes da je drzis u ruci i vrtis kao parce plastike. Za te pare za konzolu i za tu cenu igara - preskupo.
Poslednja ispravka: Laskaris (6.6.2025 u 9:44) |
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Laskaris na korisnoj poruci: | ||
Telepatic (6.6.2025) | ||
|
|
#44 |
|
Intel Inside
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.910
Zahvalnice: 1.688
Zahvaljeno 11.413 puta na 7.272 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#45 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 7.599
Zahvalnice: 1.022
Zahvaljeno 4.168 puta na 2.500 poruka
|
Meni je to savršeno prihvatljivo jer već dugo ne igram u sesijama dužim od 2 do 2.5h max. Nakon toga odmah na punjač i spreman je za sledeću.
|
|
|
|
|
|
#46 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.417
Zahvalnice: 732
Zahvaljeno 1.302 puta na 994 poruka
|
Pod uslovom da pre toga nisi downloadovao igru
![]() I pod uslovom da nije neki zahtevniji naslov. Mario Kart msm da bas ne napregne konzolu dramaticno. Tesko ce to da gura 3h neku igru koja jede bas puno resursa konzole. Za neki duzi put, vikend bez mogucnosti duzeg tj pouzdanog punjenja to je slabo. Za po kuci je ok. Moze li da se puni sa powerbanka Switch 2? Trebalo bi da moze kad vec moze kec. |
|
|
|
|
|
#47 |
|
Intel Inside
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.910
Zahvalnice: 1.688
Zahvaljeno 11.413 puta na 7.272 poruka
|
Uzeo sam Mario Kart World kao primer zato što je to jedina nativno Switch 2 igra koju imam. Radi sa eksternim baterijama. Punjač koji se dobija uz konzolu je deklarisan na maksimalno 66W, koliko stvarno vuče, nemam pojma.
Izgleda da wi-fi ako konstatno skida baš cedi bateriju. Download samo iz docka
|
|
|
|
|
|
#48 |
|
Intel Inside
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.910
Zahvalnice: 1.688
Zahvaljeno 11.413 puta na 7.272 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#49 |
|
Intel Inside
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.910
Zahvalnice: 1.688
Zahvaljeno 11.413 puta na 7.272 poruka
|
I pored poziva na bojkot zbog cene same konzole i igara, Switch 2 debelo nadmašio početnu prodaju svog prethodnika, a i mnogih drugih konzola. PS4/5 su prodati u 4.5 miliona primeraka u prva dva meseca, Switch 2 je prodao toliko za manje od sedam dana (3 miliona samo u prvih 24h).
|
|
|
|
|
|
#50 |
|
Starosedelac
Član od: 25.4.2008.
Poruke: 1.283
Zahvalnice: 392
Zahvaljeno 394 puta na 264 poruka
|
Koliko vidim, osnovna verzija se rasprodala i kod nas u radnjama.
|
|
|
|
|
|
#51 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.825
Zahvalnice: 313
Zahvaljeno 1.552 puta na 1.072 poruka
|
Ma kakav poziv na bojkot, to je je beznačajan promil ljudi na redditu/twitteru koji nema veze sa realnim stanjem stvari. Ko je odlučio da uzme on će uzeti, neće ga nikakvo kukumavčenje po internetu odvratiti od toga. Ko je odlučio da neće on čeka emulatore
|
|
|
|
|
|
#52 |
|
Starosedelac
|
Kakav je Mario kart world u poredjenju sa prethodnim?
|
|
|
|
|
|
#53 |
|
Starosedelac
Član od: 25.4.2008.
Poruke: 1.283
Zahvalnice: 392
Zahvaljeno 394 puta na 264 poruka
|
Preporuka za Kirby and the Forgotten Land. Prva Kirby igra koju sam igrao, do sada sam je izbegavao jer baš detinje izgleda (više nego bilo koja Mario igra), ali moram da priznam da je zarazna i da sam se poprilično namučio da dođem do 100%, možda podjednako kao i u nekim Mario igrama.
|
|
|
|
|
|
#54 |
|
Intel Inside
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.910
Zahvalnice: 1.688
Zahvaljeno 11.413 puta na 7.272 poruka
|
Poskupela konzola za 50$.
|
|
|
|
|
|
#55 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.825
Zahvalnice: 313
Zahvaljeno 1.552 puta na 1.072 poruka
|
Tek od septembra.
|
|
|
|
|
|
#56 |
|
V.I.P. Test Play
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 17.007
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.808 puta na 4.164 poruka
|
Ice to jos gore
|
|
|
|
|
|
#57 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.825
Zahvalnice: 313
Zahvaljeno 1.552 puta na 1.072 poruka
|
Samo Yuzu 2 ili Ryujinx Remake
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Nintendo Switch | Emix | Konzole | 1424 | 27.3.2025 19:01 |
| Ryujinx i Yuzu - Nintendo Switch Emulatori | Geralt | Konzole | 2 | 2.11.2018 21:27 |
| Nintendo Wii U | Stranger2 | Konzole | 2705 | 13.1.2017 10:20 |
| Konzolaške igre: da ili ne | Beagle | Tekstovi u SK | 374 | 3.5.2010 0:49 |
| Nove igre za Wii sa Nintendo konferencije | renegade_of_funk | Konzole | 7 | 9.10.2008 21:09 |