![]() |
![]() |
|
|||||||
| Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#16861 |
|
Deo inventara foruma
|
Evo i ja se upravo vratio sa projekcije ^^
Zaista odlican. Malo sporije pocinje ali sve to ima smisla i na kraju fantasticna zavrsnica. Pravi horor kako valja i trebuje, bez oslanjanja samo na cimanja (iako toga ima naravno) ali osecaj teskobe i anksioznosti u jako tmurnoj i jezivoj atmosferi.....odlicno Weapons mi je bio malo bezveze ali ovo mi je bas dobro leglo |
|
|
|
|
|
#16862 |
|
Starosedelac
Član od: 25.4.2008.
Poruke: 1.283
Zahvalnice: 392
Zahvaljeno 394 puta na 264 poruka
|
Najstrašnija stvar koju sam odgledao u bioskopu. Ono što su uradili sa zvukom... čista jeza.
|
|
|
|
|
|
#16863 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.798
Zahvalnice: 1.643
Zahvaljeno 3.809 puta na 1.865 poruka
|
Odgledah i ja Obsession.
Necu mnogo da pricam, ali jedini film gde sam u bioskopu poskocio u sedistu kao oparen. Takodje ne znam da li je od hladnoce u sali ili od filma, jezio sam se konstantno (pre ce biti od filma). |
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nexexcalibur na korisnoj poruci: | ||
PinociO (30.5.2026) | ||
|
|
#16864 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.288
Zahvalnice: 242
Zahvaljeno 452 puta na 371 poruka
|
****te, sve Englezi.
Poslednja ispravka: Suad Novic (1.6.2026 u 9:48) |
|
|
|
|
|
#16865 |
|
Starosedelac
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 2.202
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 853 puta na 511 poruka
|
NORMAL
https://www.imdb.com/title/tt31195136/ ![]() Not great, not terrible. Podgrejana varijanta Nobody-ija, sa često brzim i besmislenim scenama nasilja i tananom radnjom koja je jedva razvučena na sat i po, uz Odenkirka kome vidljivo nedostaje entuzijazma, verovatno se pitajući dal' se na ovo sveo ostatak njegove karijere nakon Saula Gudmena. "Angažman" Lene Hedi (Sersi iz Igre Prestola) u ukupno dve scene je tek za svaku osudu. |
|
|
|
|
|
#16866 |
|
Starosedelac
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.883
Zahvalnice: 217
Zahvaljeno 492 puta na 323 poruka
|
Nobody, Normal... jedva čekam naziv sledećeg filma...
Svako je danas akcioni heroj... |
|
|
|
|
|
#16867 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ÷÷÷÷÷
Poruke: 8.937
Zahvalnice: 2.498
Zahvaljeno 1.993 puta na 1.455 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#16868 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.288
Zahvalnice: 242
Zahvaljeno 452 puta na 371 poruka
|
Flatliners (199o)
https://www.imdb.com/title/tt0099582/ ![]() Studenti medicine u potrazi za saznanjima vraćenih iz kliničke smrti. Kažu da Kifer Snaderlend i Džulija Roberts nisu glumili ljubavnu scenu. Titl je za ok.ru video. |
|
|
|
|
|
#16869 |
|
Starosedelac
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 2.202
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 853 puta na 511 poruka
|
FUZE
https://www.imdb.com/title/tt31189814/ ![]() Solidan film o pljački lokalne banke upriličenoj tokom miniranja zaostale bombe iz Drugog svetskog rata, koji po svojoj postavci i atmosferi deluje kao rimejk nečega iz 60-ih godina prošlog veka (gde bi defilovali Majkl Kejni i Donald Saterlend, na primer). To jest, bar do spetljano-zbrzanog finala u kojem su, iz nekog razloga, bukvalno pet minuta pre odjavne špice odlučili da ovo treba da bude neki sasvim pedeseti film. Zbog toga ni prepoznatljivi trio Vortington-Teo Džejms-Eron Tejlor ne uspeva da iscedi ništa previše zanimljivo iz scenarija, uz nekoliko zjapećih rupa u priči i pratećih nelogičnosti ili zgodnih podudarnosti koje nemaju veze sa vezom. |
|
|
|
|
|
#16870 |
|
Starosedelac
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.883
Zahvalnice: 217
Zahvaljeno 492 puta na 323 poruka
|
![]() Star Wars: The Mandalorian and Grogu This is not the way Mando! Sve što je u seriji tako dobro funkcionisalo ovde ne funkcioniše.Kapiram da je ideja bila da, s obzirom na popularnost serije, uspešnu formulu prebace na veliki ekran da bi kvalitet imao i finansijsku dobit, s tim što izgleda niko nije hteo ni blizu da se potrudi kao sa serijom. Ne znam da li grešim, ali mislim da ja nikad ni u jednom filmu ili seriji iz franšize nisam čuo da neki Hut priča engleski!? Ovde imamo dva lika koja sporadično pričaju engleski i jednog koji sve vreme priča engleski.Pritom je to prvi Hut kog sam ja video da je tako nabildovan. Muzika je totalno off meni bila.Drugar sa kojim sam gledao kaže da mu film ima baš dobar vajb 80ih i muzika je pretežno sint, ali ja prosto nisam došao da gledam nekog Blade Runner-a ili tako neki Cyberpunk. Dosta lokacija i likova ali je ipak sve tako užasno dosadno.Nestala je sva ta neka slatkoća iz odnosa sa Groguom.On je toliko nerazrađen a ipak potenciran.Patetični momenti predugo traju i film je mogao da bude sigurno pola sata kraći, što mu je preko potrebno jer sam jedva uspeo da ostanem budan.Na žalost klinac koji je sedeo pored mene sa sve Mandalorian majicom nije. |
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku m1aden na korisnoj poruci: | ||
pedjosav (4.6.2026) | ||
|
|
#16871 |
|
Starosedelac
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 2.202
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 853 puta na 511 poruka
|
IN THE GREY
https://www.imdb.com/title/tt27681354/ ![]() Lepo, kratko, fokusirano, sa dobrim balansom između forenzičko-heist polovine priče i suve, raspucane akcije u nastavku. Glavni trio skladno funkcioniše, sa dobrom dinamikom i scenarijom obzirom da je sama priča jednostavna i tanka, uz potenijal da ovo preraste u serijal filmova ili sezona. Jedino što više škripi je izrazita neiskorišćenost prepoznatljivog norvežanina Kristofera Hivjua koji je trebao da bude zlikovac koji je mnogo više prisutan u priči. |
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Tagovi |
| filmovi, preporuka, review |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Da li neko zna koji je ovo film? | DJ_MY_SOUL | Kompjuteri i film | 2598 | 2.5.2026 0:08 |
| Najbolji horror film ikad napravljen? | FRIghTMaN | Kompjuteri i film | 734 | 6.11.2013 1:57 |
| Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno | Dijenek | Kvarovi | 27 | 15.5.2010 13:19 |
| Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... | polarnimeda | Operativni sistemi | 2 | 14.10.2008 13:12 |
| Taj film... | aerochivija | Brbljaonica | 15 | 20.7.2008 21:46 |