Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Operativni sistemi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Operativni sistemi Windows, Mac OS, DOS...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.8.2016, 1:23   #2501
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Ali ljudi nazovi spijuniranje je pocelo od kada je izmishljen prvi fixni telefon, sta vas konkretno brine?
Jedino sto mogu da razumem je briga oko finansija mada je to dobro obezbedjeno + sto smo mi obicni ljudi njima nebitni u toj prici oko para.

Sta konkretno treba da me brine?

- jel to sto neko iz googla,apple il microsofta moze da mi vidi sliku na kojoj sam sagrljen sa devojkom koju drzim na cloud? lol
-jel treba da se brinem jer ce neko znati koju muziku imam na tom istom cloud_u?
-Il sto mi tamo stoje stari video sto je josh cale snimao mene i burazera kako trcimo po plazi jurimo se (mazno mi igracku dzukela lol) a sve u sesnaest landara pisora haha?
-il to sto mi google vodi evidenciju sta trazim po net_u? Hvala im na tome, zbog toga bash koristim google a ne onaj us*ani bing lol
-Il sbog stavova koje isnosim na koje kakvim forumima,druztvenim mrezama (nisam ni na jednoj al ajde recimo da jesam) to bre isto radim i u sto kazu real life
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2016, 2:48   #2502
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Windows 10

Gospodo, mnogo ste otišli u off, a ima i nervoznih koji dele epitete koje u skladu sa pravilima foruma ne bi smeli.

Šta je kome prihvatljivo po pitanju privatnosti je sasvim druga tema. Istina, dotiče je i Win 10, ali je ovde rasprava otišla u neku sasvim drugu oblast. O tome možemo u nekoj drugoj temi, a ovde bi mogli o tehničkim aspektima ako ćemo već o privatnosti, a i drugim Microsoftovim majmunarijama koje iz dana u dan nameće.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rocker na korisnoj poruci:
C64freak (7.8.2016)
Stara 7.8.2016, 7:17   #2503
Prief Lirator
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 4.690
Zahvalnice: 445
Zahvaljeno 1.135 puta na 897 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Bezveze se raspravljate, ovdje se sve svodi na to koliko nekome smeta ili ne smeta Majkrosoftovo pretjerivanje.
Danas velike kompanije potpuno upravljaju informacijama, htjeli vi to ili ne i ne možete previše uticati na to.
Prief Lirator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Prief Lirator na korisnoj poruci:
C64freak (7.8.2016)
Stara 7.8.2016, 11:07   #2504
bachi
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 2.715
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 908 puta na 671 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
Ali ljudi nazovi spijuniranje je pocelo od kada je izmishljen prvi fixni telefon, sta vas konkretno brine?
Jedno je kada to rade državne bezbednosne službe, a sasvim drugo kada to radi privatna kompanija. Pritom, FUP i EULA nisu niti mogu biti jači od zakona neke države. I treće i najbitnije, a već sam pisao pre par poruka, ako je nešto besplatno, ti si proizvod i meni alternativa za besplatno hostovanje domenskog emaila jeste da plaćam godišnje 50 - 100€ za hostovanje mailova, a čak i taj plaćeni ne može da se meri kvalitetom sa GMailom i svesno pristajem na to da mi Google bleji u poštu. U stvari, svako ko ima anti spam i anti virus zaštitu dopušta da mu neko/nešto bleji u poštu.

E sad, ako ja zaista hoću da pošaljem nekom nešto ultra tajno, koristiću pgp ili slati true crypt attachmente, ali ja lično za tim do sada nisam imao potrebe.

Sa druge strane, Windows se em plaća em još špijuniraju i prikupljaju podatke koje po defaultu dele sa svojim partnerima. Dakle, ne sa bezbednosnim agencijama (dele I sa njima, ali po zahtevu), već i sa svim drugima koji su voljni da plate $$$ Microsoftu i dobiće podatke na dlanu. Ovo se na primer krši sa našim zakonima, ali ajde.

Neko spominje da je mobilni intimniji? Intimniji za šta? Ako slikaš svoj penis/vaginu i to deliš sa drugima, da, jeste intimniji, ali ja svakako ne koristim mobilni za plaćanje računa, robe i usluga, niti bih koristio OpenVPN za pristup računarskim mrežama koje održavam da moram da imam Google services i aplikacije koje rade isto što i MS. Takođe, ne držim svoja privatna i poslovna dokumenta u telefonu.

I na kraju, Windows 10 (osim u ent ltsb) varijanti je nepouzdan i tačka. Nikad ne znaš da li je i kada da se instalira neki update, aplikacija koju nisi ni tražio niti ti treba, kada će ti restartovati komp i da li će taj update ili upgrade da ti onesposobi računar.

I da, odgovor je na to kao - pa stavi Enterprise verziju, server 2012r2/2016, WSUS i onda sam kontroliši update. Nek vam je sa srećom da to prenesete poslodavcu kome je do juče sve normalno radilo, a koji sada mora da pukne par hiljada € da bi imao istu stvar što je imao pre Windowsa 10. Pod uslovom da je dovoljno veliki za ent verziju.
bachi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2016, 12:22   #2505
analayzer
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2008.
Lokacija: Vršac
Poruke: 1.752
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 311 puta na 294 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Ne razumem vašu "borbu za privatnost" koja se svodi na gašenje Kortane i telemetrije ili veličanje Windowsa 7 a nemate pojma šta se na OS izvršava u kernel modu i nemate pojma šta se nalazi ispod haube jer je OS skroz zatvoren.
A Linux je otvoren sistem? U čemu? U otvorenom kodu? I šta ispod haube Linux ne može da prikuplja telemetriju? Ja se kladim sa tobom da kada Linux dođe na 50% korisnika u svetu i on će da prikuplja podatke. Da je Windows "zatvoren" OS ne bi ljudi pisali toliko zloćudnog softwera i malwera za njega. Upravo to govori da je Win mnogo otvoreniji OS nego što to ti i misliš. Ja imam drugačiju definiciju o tome šta jeste zatvoren a šta nije otvoren operativni sistem.
Drugo ja nemam ništa na disku što bih kriptovao; par pesama, filmova, po koja igrica, par tutorijala i po koji pdf i to je sve. Ni onaj ransomware i kako se već zove nema ama baš ništa da mi ukrade na diskovima.
Gašenje telemetrije,Cortane je čisto sigranje za mene i nemam nikakav problem sa njima jedino želim da imam slobodnu volju (kontrolu) - software (fajerwol) da mu dopustim da li da ide na net ili ne. Ja u Ljinoxu nemam baš nikakvu kontrolu nad OS zato ga i ne koristim pa skoro nikada. Po nekad u VM i to je sve.Amin bre.
analayzer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2016, 13:16   #2506
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.085
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Citat:
analayzer kaže: Pregled poruke
A Linux je otvoren sistem? U čemu? U otvorenom kodu? I šta ispod haube Linux ne može da prikuplja telemetriju?
Može, ali s obzirom da je izvorni kod dostupan, to se lako proveri. Na Windowsu možeš samo da gledaš u pasulj šta radi (tj. možeš da instaliraš Wireshark, ali kako je komunikacija sa Microsoftovim serverima šifrovana, to je samo malo tehnološki naprednije gledanje u pasulj).

Hoću reći, jasno je definisano šta je otvoren a šta zatvoren sistem i to nema nikakve veze sa tvojom percepcijom otvorenog i zatvorenog sistema. Plava boja je plava bez obzira što ti možda misliš da je crvena a zoveš je zelena.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2016, 15:29   #2507
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

@analyzer

A misliš da te ahampuu i fajrwol štite? Napravio si ih sam valjda, drugo, znaš i kako winblows funkcioniše ispod haube te, imajući tu svu "kontrolu", siguran si šta i koliko dobro radi?
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2016, 15:53   #2508
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Po meni linux što ima otvoren kod samo olakšava da se nalaze rupe u sigurnosti svim zainteresovanima, dok M$ to krije pa je teže i rupu naći, sad druga je stvar što je popularniji pa privlači više hakera i špijuna, ono u suštini većina malwera dolazi preko rupa u browserima a browseri uglavnom ni nisu vezani za pojedinačan sistem. I android je neki derivat linuxa pa vidimo šta se dešava
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2016, 16:24   #2509
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
Po meni linux što ima otvoren kod samo olakšava da se nalaze rupe u sigurnosti svim zainteresovanima, dok M$ to krije pa je teže i rupu naći,
Pa su opet iskopali rupčagu do rupčage. I od tebe me čudi šta kucaš.

Uglavnom, da se ponovi za neobaveštene, nema zaštite od telemetrije osim za Enterprise. Ne zavaravajte se da to možete nadhebati i iskotrolisati čačkanjem po registriju, ahampuom i fajerwool-om.
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2016, 16:29   #2510
Dark Magician
Veteran
 
Član od: 14.1.2011.
Poruke: 812
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 140 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
Po meni linux što ima otvoren kod samo olakšava da se nalaze rupe u sigurnosti svim zainteresovanima, dok M$ to krije pa je teže i rupu naći, sad druga je stvar što je popularniji pa privlači više hakera i špijuna, ono u suštini većina malwera dolazi preko rupa u browserima a browseri uglavnom ni nisu vezani za pojedinačan sistem. I android je neki derivat linuxa pa vidimo šta se dešava
To da je zatvoreni kod sigurniji jer je zatvoren apsolutno nije tačno ni teoretski. A sam Android koji je na telefonima je zatvoren. Mada je Google ubedio ljude da nije.
Dark Magician je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2016, 17:03   #2511
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.085
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
Po meni linux što ima otvoren kod samo olakšava da se nalaze rupe u sigurnosti svim zainteresovanima,
Ali u tome i jeste poenta - gomila stručnjaka za sigurnost skoro svakodnevno češlja taj kod u nedogled i traži rupe. Kad ih nađe, onda ih ispravi i kod postaje bolji/bezbedniji. Bezbednost se ne zasniva na sakrivanju algoritma nego na drugim njegovim osobinama (jačini ključa itd).
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku voodoo_ na korisnoj poruci:
C64freak (8.8.2016), doctor (7.8.2016)
Stara 7.8.2016, 17:27   #2512
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Citat:
analayzer kaže: Pregled poruke
A Linux je otvoren sistem? U čemu? U otvorenom kodu? I šta ispod haube Linux ne može da prikuplja telemetriju? Ja se kladim sa tobom da kada Linux dođe na 50% korisnika u svetu i on će da prikuplja podatke. Da je Windows "zatvoren" OS ne bi ljudi pisali toliko zloćudnog softwera i malwera za njega. Upravo to govori da je Win mnogo otvoreniji OS nego što to ti i misliš. Ja imam drugačiju definiciju o tome šta jeste zatvoren a šta nije otvoren operativni sistem.
Drugo ja nemam ništa na disku što bih kriptovao; par pesama, filmova, po koja igrica, par tutorijala i po koji pdf i to je sve. Ni onaj ransomware i kako se već zove nema ama baš ništa da mi ukrade na diskovima.
Gašenje telemetrije,Cortane je čisto sigranje za mene i nemam nikakav problem sa njima jedino želim da imam slobodnu volju (kontrolu) - software (fajerwol) da mu dopustim da li da ide na net ili ne. Ja u Ljinoxu nemam baš nikakvu kontrolu nad OS zato ga i ne koristim pa skoro nikada. Po nekad u VM i to je sve.Amin bre.
Upravo si objasnio koliko si relevantan za bilo kakvu raspravu ovde, šta tebi čovek da priča...

Čuj, u Linuxu nema nikakvu kontrolu nad OS.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
Game fever (1.9.2016)
Stara 7.8.2016, 18:00   #2513
bachi
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 2.715
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 908 puta na 671 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Za sve vas koji tvrdite da je otvoreni kod = veća bezbednost, samo imam da kažem sledeće: The Heartbleed Bug.
bachi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2016, 18:04   #2514
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Lolčina, bravo, time si samo ukazao na primer gde je bug pronađen zahvaljujući tome što je softver otvorenog koda u pitanju. Ko bi pronašao taj problem da je softver bio zatvoren?

Niko.

Morali bismo da se nadamo da je firma koja je napravila softver dovoljno pouzdana i redovno prati, testira i uklanja probleme u softveru i morali bismo da se nadamo da im nešto ovakvo nije promaklo.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
C64freak (8.8.2016)
Stara 7.8.2016, 18:09   #2515
bachi
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 2.715
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 908 puta na 671 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Ne znam ti ja za te lolčine, ali znam za ovo:

Citat:
Bug was introduced to OpenSSL in December 2011 and has been out in the wild since OpenSSL release 1.0.1 on 14th of March 2012. OpenSSL 1.0.1g released on 7th of April 2014 fixes the bug.
3 godine je propust bio, svi kao nešto gledaju kod i niko ništa nije primetio i zakrpio.

Pa zatim...
Citat:
A vulnerability in Grub2 has been found. Versions from 1.98 (December, 2009) to 2.02 (December, 2015) are affected. The vulnerability can be exploited under certain circumstances, allowing local attackers to bypass any kind of authentication (plain or hashed passwords). And so, the attacker may take control of the computer.

Grub2 is the bootloader used by most Linux systems including some embedded systems. This results in an incalculable number of affected devices.
Potrebno je bilo ŠEST godina da neko ovo izvali i ispravi.

Opensource i security... Mojne da me zasmejavate.

Dakle, otvorenost koda nije nikakva garancija da će se neki bezbednosni propust otkriti i ispraviti na vreme. A bezbednosni propusti kada je kod zatvoren se rešavaju isto kao kada je kod otvoren. Neko ga otkrije i napiše se ispravka.
bachi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku bachi na korisnoj poruci:
LoneWolf (7.8.2016)
Stara 7.8.2016, 18:31   #2516
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Citat:
bachi kaže: Pregled poruke

Pa zatim...


Potrebno je bilo ŠEST godina da neko ovo izvali i ispravi.

Opensource i security... Mojne da me zasmejavate.

Dakle, otvorenost koda nije nikakva garancija da će se neki bezbednosni propust otkriti i ispraviti na vreme. A bezbednosni propusti kada je kod zatvoren se rešavaju isto kao kada je kod otvoren. Neko ga otkrije i napiše se ispravka.
Ovo drugo je već bilo istaknuto kao "sigurnosni problem". I šta, sve se vrti oko 2 slučaja? Nemoj ti da zasmejavaš. A da ti sednem fizički za komp, skrljao bih ga za minut, tako da duplo zasmejavaš...

Od ranije je poznata stvar da se windblows mnogo sporije krpio na sigurnosne rupe nego open-source. Brzo su jedino davali pare da se uhvati perpetrator kao recimo onaj jadnik što je napravio "I love you" vir za outlook i ništa više.
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2016, 18:32   #2517
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Windows 10

Ne treba biti nikakav mozak da bi zakljucio dve stvari.

1. Potpuna otvorenost dovodi do vise slobode, vise slobode u nesavesnim il nestrucnim rukama dovodi do nenamernih promena ili gresaka nagore(kad neko uzme prevelik zalogaj misleci da zna vise) ili nabolje. Mada je najgore kada su nenamerne greske maskirane a zapravo su samo bait za pravu namenu.

2. Kada je nesto zatvoreno za one koji spadaju u one grupe dve iznad, a i za ostale u manjoj meri to sto je u finalnom obliku **zapecaceno** je prvobitno moralo biti odpecaceno i modifikovano onako kako je **autor** zamislio.

E sada da li ce o tebi znati neko nesto poverljivo o tebi sa ili bez tvog znanja nije toliko bitno , koliko je bitno koliko je taj neko skot il nije skot.

To a i ovo sto je doktor rekao o samim korisnicima i nacinu na koji koriste sve u vezi neta i podataka.

Poslednja ispravka: sale94 (7.8.2016 u 18:40)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2016, 18:40   #2518
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Citat:
voodoo_ kaže: Pregled poruke
Ali u tome i jeste poenta - gomila stručnjaka za sigurnost skoro svakodnevno češlja taj kod u nedogled i traži rupe. Kad ih nađe, onda ih ispravi i kod postaje bolji/bezbedniji. Bezbednost se ne zasniva na sakrivanju algoritma nego na drugim njegovim osobinama (jačini ključa itd).
Ma nije ni to baš tako jednostavno. Koliko je samo open source projekata u poslednjih godinu-dve dana pokazalo neverovatne sigurnosne propuste koji sežu više od deceniju unazad. Samo zato što je kod javno dostupan ne znači da je sigurniji niti da više ljudi zapravo proverava šta u njemu piše. Da je drugačije svako od nas bi kompajlirao svoje programe iz source koda nakon što lično proveri šta u njemu piše. Realnost je potpuno drugačija jer 99,99% korisnika ne želi ili nije sposobno da samo uradi proveru.

Što se desetke tiče meni lično prikupljanje informacija nije toliki problem. Koristim razne "radoznale" ekosisteme već godinama pa sam koliko-toliko navikao iako dosta vodim računa o privatnosti. Ono što meni smeta kod Windowsa 10 je nedostatak kontrole nad sopstvenim sistemom i što svaka sledeća iteracija svodi na sledeći meme...

Spoiler za You'll take it and you'll like it:
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
Aibo (8.8.2016)
Stara 7.8.2016, 18:42   #2519
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Citat:
sale94 kaže: Pregled poruke
Ne treba biti nikakav mozak da bi zakljucio dve stvari.

1. Potpuna otvorenost dovodi do vise slobode, vise slobode u nesavesnim il nestrucnim rukama dovodi do nenamernih promena ili gresaka nagore(kad neko uzme prevelik zalogaj misleci da zna vise) ili nabolje. Mada je najgore kada su nenamerne greske maskirane a zapravo su samo bait za pravu namenu.

2. Kada je nesto zatvoreno za one koji spadaju u one grupe dve iznad, a i za ostale u manjoj meri to sto je u finalnom obliku **zapecaceno** je prvobitno moralo biti odpecaceno i modifikovano onako kako je **autor** zamislio.

E sada da li ce o tebi znati neko nesto poverljivo o tebi sa ili bez tvog znanja nije toliko bitno , koliko je bitno koliko je taj neko skot il nije skot.
A možeš da postaviš stvari malo drugačije i na ispravniji način, tako da od otvorenosti dođeš do nekoga ko uoči pogrešan byte, ispravi ga i obavesti i druge. Toga sa zatvorenim kodom nema. Ako je greška sistemska samo određeni mogu da je isprave a ti se nisu pokazali brzi.
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ColdBoot na korisnoj poruci:
C64freak (8.8.2016)
Stara 7.8.2016, 19:16   #2520
Lich_king2
Veteran
 
Član od: 29.6.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.188
Zahvalnice: 722
Zahvaljeno 213 puta na 149 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Lich_king2
Određen forumom Re: Windows 10

Problem sa Windows 10 je sto je nivo polish-a uzasan u poredjenju sa prethodnim sistemima. U jednu ruku poprilicno sam razocaran ovim trendom jer su neke stvari koje su danas tu, pre bile nedopustive zbog stabilnosti.
Prepiska MS zaposlenih o Windows 10
Usput:

Poslednja ispravka: Lich_king2 (7.8.2016 u 19:25)
Lich_king2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Lich_king2 na korisnoj poruci:
Sass Drake (9.8.2016)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
spyware, update windows 10, win10


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Windows Live Messenger? mick Aplikativni softver 532 19.11.2012 20:36
Windows 7 (64) problem!!! Hitno!!! Nastaaki98 Operativni sistemi 4 9.7.2012 14:05
Windows 7 BETA Mr.Eco Operativni sistemi 2277 20.2.2010 8:58
Windows installer nikolapfc89 Operativni sistemi 6 16.11.2009 0:13
Windows 8 saleSK Operativni sistemi 37 19.8.2009 11:40


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com