Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.6.2017, 4:57   #501
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Nije ni cudo kad u igri imas heroje kao sto su Symmetra, Mercy...

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.8.2017, 2:07   #502
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Ode mi 60e na loot boxes zbog summer games, wtffffff Na kraju ne dobih bas sve skinove i jos sam morao da kupim widow skin koji sam i trazio xd

Kolko sad namlatise para iz OW-a mogu da zamislim kad ja nisam mogao da izdrzim.
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.8.2017, 3:57   #503
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Zašto bre, mogao si da sačekaš bar pred kraj pa da pokupuješ, ako već ne dobiješ sve što ti se sviđa !?
Meni lično od novih skinova Reaper, Mercy, možda još koji, plus od prošlih igara planiram da uzmem Genjia ako ne bude upao u neki loot. Ja dobio Sombru za sada, imam oko 3500 kredita, taman za jedan novi skin.
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.8.2017, 7:16   #504
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Ja uzeo odmah Reapera i proslogodisnju D.Vu. Ionako imam 30K kredita.

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.8.2017, 7:58   #505
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Ja toliko kredita teško da sam ukupno imao do sada. Stigao sam do 99 lvla i to bas bas ide onako sporo. Kao nov igrač nemam nista Mada dobro dobio sam svasta i sad sam malo napunio kolekciju. Od summer sam dobio tu proslu D.Vu, nove za reapera, mercy, 76ticu, tracera i brdo onih emotes i intros, tipa pharah kako zakucava xd, mozda sam zaboravio koji skin, i naravno od kutija sto se nakupilo para uzeo widow, ali nije bilo duplikata u svih 60+ kutija, nijedan. Mada nisam trebao xd... Uzeo sam prvo 24 i kao ae, nema widow ali dobio 2-3 legendary pa ae jos jedanput i tako... Jos kad uzmes da se tesis pa kao ipak neću kupiti hellblade senua pa da dam ovde ha ha ha. Danas na posao, jedva sam se oko 2 ujutru odvukao od kompa Realno sam mogao pred kraj pa onda , to je pametno. Xdd

Sent from my P70-A using Tapatalk
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2017, 12:18   #506
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.122
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Overwatch

Ok krenuo sam u veliku ekspediciju da najdem neki dobar suter sa solidnom populacijom i probao ponovo Overwatch koji sam kupio cim je izasao I batalio totalno posle par nedelja.

Nemojte pogresno da me shvatite, ovo nije troll post niti neki pokusaj da vas konvertujem, vredjam vase misljenje ili omalovazavam igru, ali stvarno mi bre nije jasno kako je ovo popularno.

Sve sposobnosti heroja sem ultija su cist gimmick. Kad direktno uporedis sa TF2 koji je bio uzor za igru realno vise stvari je izbaceno nego dodato. Sa "tehnicke" strane igra je izuzetno laka za nauciti i nema puno prostora za napredovanje, hitscan oruzja, auto target/huge aoe/tracking sposobnosti/ultiji, nikakav skill based movement sistem. Hard counter heroji, spor gameplay, previse se vrti oko ultija, mape koje nagradjuju turtling itd.

U sustini igra je spor timski takticki suter sa ultijima, laka sto se mehanike tice I velikim fokusom na ultije. Razumeo bi donekle da se igra iskljucivo u organizovanim timovima sa drustvom ali u pub varijantama stvarno ne vidim nista privlacno.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2017, 13:10   #507
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Ok krenuo sam u veliku ekspediciju da najdem neki dobar suter sa solidnom populacijom i probao ponovo Overwatch koji sam kupio cim je izasao I batalio totalno posle par nedelja.

Nemojte pogresno da me shvatite, ovo nije troll post niti neki pokusaj da vas konvertujem, vredjam vase misljenje ili omalovazavam igru, ali stvarno mi bre nije jasno kako je ovo popularno.

Sve sposobnosti heroja sem ultija su cist gimmick. Kad direktno uporedis sa TF2 koji je bio uzor za igru realno vise stvari je izbaceno nego dodato. Sa "tehnicke" strane igra je izuzetno laka za nauciti i nema puno prostora za napredovanje, hitscan oruzja, auto target/huge aoe/tracking sposobnosti/ultiji, nikakav skill based movement sistem. Hard counter heroji, spor gameplay, previse se vrti oko ultija, mape koje nagradjuju turtling itd.

U sustini igra je spor timski takticki suter sa ultijima, laka sto se mehanike tice I velikim fokusom na ultije. Razumeo bi donekle da se igra iskljucivo u organizovanim timovima sa drustvom ali u pub varijantama stvarno ne vidim nista privlacno.
Igra je i bazirana oko upotrebe ultija i ult ekonomije. Sama cinjenica da tenkovi mogu da maltretiraju DPS-e i da postoje healeri koji neutralisu damage u realnom vremenu ce ti reci da u ovoj igri postoji jako mala kolicina outplay potencijala i da se vecina team fightova svodi na ultije i numbers advantage. Skoro da je nemoguce dobiti teamfight 4v6, osim ako imate ogromnu prednost u ultijima.

Sve u svemu, igra nije CoD/CS i ne mozes ocekivati da je igras tako. I naravno, da bi bio "carry" u Overwatchu moras da budes bar 2 klase iznad protivnika. U suprotnom od carry-a nema nista.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2017, 15:08   #508
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Ok krenuo sam u veliku ekspediciju da najdem neki dobar suter sa solidnom populacijom i probao ponovo Overwatch koji sam kupio cim je izasao I batalio totalno posle par nedelja.

Nemojte pogresno da me shvatite, ovo nije troll post niti neki pokusaj da vas konvertujem, vredjam vase misljenje ili omalovazavam igru, ali stvarno mi bre nije jasno kako je ovo popularno.

Sve sposobnosti heroja sem ultija su cist gimmick. Kad direktno uporedis sa TF2 koji je bio uzor za igru realno vise stvari je izbaceno nego dodato. Sa "tehnicke" strane igra je izuzetno laka za nauciti i nema puno prostora za napredovanje, hitscan oruzja, auto target/huge aoe/tracking sposobnosti/ultiji, nikakav skill based movement sistem. Hard counter heroji, spor gameplay, previse se vrti oko ultija, mape koje nagradjuju turtling itd.

U sustini igra je spor timski takticki suter sa ultijima, laka sto se mehanike tice I velikim fokusom na ultije. Razumeo bi donekle da se igra iskljucivo u organizovanim timovima sa drustvom ali u pub varijantama stvarno ne vidim nista privlacno.
Probaj Paladins, sada su dodali par high mobility heroja(Lex,Zhin,Lian, Jenos) i novi onslaught mod,sto je ucinilo igru bas brzom, mape su male, a ima i par vecih, sve se zasniva na skill-u, a prema tvom nacinu igre skoro svi heroji imaju karte za poboljsavanje sposobnosti tako da mozes da igras napadacki i defanzivno. Malo su izbalansirali heroje i sada je teze upokojiti tenkove ako niste DMG heroj ili neki pro flanker.

BTW razlicita je dosta igra od OW, zahteva mnogo vise timskog rada i nema promene heroja on the fly u toku partije. Najteze je biti flanker,ali Lex,Zhin,Evie i Maeve u dobrim rukama znace dominaciju u partiji.

Sto se tice OW on je postao cista mamipara, samo skinove dodaju, pa ljudima brzo dosadi, a sada dolazi kvalitetna kopija iz Digital Extremes-a zvana Amazing Eternals, i sve mi se cini da ce,kao WoW, na kraju OW ostati da igraju samo verni Blizz fanovi i ljudi koji dodju da probaju (retke) update-ove.
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2017, 19:35   #509
Echo
Član
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 419
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 72 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Echo
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
Dreamfall kaže: Pregled poruke
sve se zasniva na skill-u
Da pitam ovde, sta je to sto Paladins cini vise skill based od Overwatcha? I paladini imaju ultije i abilitije, na koji nacin ultiji u paladinima podizu skill ili kako vec?

Citat:
Dreamfall kaže: Pregled poruke
i sve mi se cini da ce,kao WoW, na kraju OW ostati da igraju samo verni Blizz fanovi i ljudi koji dodju da probaju (retke) update-ove.
Ne bih ja poredio wow i overwatch, wow postoji skoto deceniju i po, on je u svoje vreme bio fenomen, takva igra je morala da ostavi neke fanove do dan danas.

Overwatch ne igraju 'pravi' blizzardovi fanovi (fanovi koji su nastali dok je blizzard bio onaj blizzard), mozda samo mali procenat njih, jedino ako si mislio da ce samo oni ostati Mislim da ce Overwatch tek za 2-3 godine poceti da lici na nesto, posto ne verujem da ce vecito moci da hajpuju igru. Overwatch je tek na pocetku, za razliku od WoW-a, a vec je potrosio sve sto ima da ponudi.

Poslednja ispravka: Echo (6.9.2017 u 19:59)
Echo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2017, 21:19   #510
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
Dreamfall kaže: Pregled poruke
Sto se tice OW on je postao cista mamipara, samo skinove dodaju, pa ljudima brzo dosadi, a sada dolazi kvalitetna kopija iz Digital Extremes-a zvana Amazing Eternals, i sve mi se cini da ce,kao WoW, na kraju OW ostati da igraju samo verni Blizz fanovi i ljudi koji dodju da probaju (retke) update-ove.
Samo skinove dodaju, to pricas nesto napamet, hejtujem igru stav ako mi se ne svidja?

Skoro sam krenuo ow i malo malo nova mapa, evo sad vec druga, ispravka, treca, i uz to novi mod-ovi, deathmatch i team deathmatch. Meni ima svezine i uvek se nesto desava u odredjenom periodu a ja jedva da ima par meseci kako je igram tako da stvarno nisam video samo skinove.
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2017, 23:16   #511
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

WoW se igra zato sto je najbolji MMORPG ( i dalje) klasa za sebe. Ja mislim da ce da nestane WoW jedino ako ovi rese da ne izbacuju exp a rekli su da imaju materijala za jos 20.

Elem, glupo je uporedjivati ove dve igre. Kao sto je Echo rekao ne vole ljudi Blizzard toliko koliko ljudi misle nego WoW i nece kupiti/igru samo zato sto je to Blizzard.
Jer ljudi bas ne vole Activision toliko.WoW je malo drugaciji od kad su oni tu.

Sto se OW tice ja sam tek pre par dana uzeo. Mislio sam da cu da igram 24h jer sam u open beti igrao po ceo dan i noc tih par dana i mnogo sam bio nalozen.

Ali eto sad odigram po nekih 5 partija dnevno ili mozda koju vise ako ortaci igraju.
Ne svidja se ne meni to sa ultijem bas. Desi se da ih bas skillom otrsis i onda dodje neko i one shot te sa ultijem a ti ili nemas zaklon blizu ili hiler nema svoj ulti.
Mada i pored toga ima skilla naravno jer vidim kako igraju moji ortaci koji igraju od pocetka i 600 i kusur su level, ogromna razlika, vidi se skill ipak.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2017, 7:42   #512
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.122
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Ja mislim da ce da nestane WoW jedino ako ovi rese da ne izbacuju exp a rekli su da imaju materijala za jos 20.
ako mene pitas realno imali su materijala za dve skrivene panda kontinenate i vracanja kroz vreme ne racunam
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2017, 11:01   #513
tomas
Starosedelac
 
Član od: 28.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.965
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 273 puta na 224 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

ow community je postao previse toksican.
tomas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2017, 13:47   #514
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
Echo kaže: Pregled poruke
Da pitam ovde, sta je to sto Paladins cini vise skill based od Overwatcha? I paladini imaju ultije i abilitije, na koji nacin ultiji u paladinima podizu skill ili kako vec?

Overwatch ne igraju 'pravi' blizzardovi fanovi (fanovi koji su nastali dok je blizzard bio onaj blizzard), mozda samo mali procenat njih, jedino ako si mislio da ce samo oni ostati Mislim da ce Overwatch tek za 2-3 godine poceti da lici na nesto, posto ne verujem da ce vecito moci da hajpuju igru. Overwatch je tek na pocetku, za razliku od WoW-a, a vec je potrosio sve sto ima da ponudi.
Mislio sam na vestinu igraca, ne na skill-ove heroja, u Paladinsu je potrebno puno vise vestine nego u OW da bi neko bio koristan igrac, posebno zato sto skoro svi skill-ovi i ultiji heroja zahtevaju precizno ciljanje i pozicioniranje, a u OW uleti Reaper u gomilu teleportom, lupi ulti i GG WP, to je meni bas bzv. Isto bez timskog rada u Paladinsu nema nista jer nema promena heroja u toku partije, pa ako neko ne ume dovoljno dobro da igra healer-a ceo tim trpi i to ne moze da se popravi promenom heroja on the fly kao u OW.

Naravno tu je i zajednica, koja je,nakon sto su banovali kamion ipo Rusa sa pocetka bete, neuporedivo bolja u Paladins-u, posebno na EU serverima.

Drugo, vidi se da je OW pravljen kao free igra, ali da je Activision zalepio cenu na njega jer su halapljivi.To je najbolji dokaz da je Blizz prestao da postoji kada ga je Acti preuzeo, poslednja njihova fantasticna igra je bila Starcraft2:Wings of Liberty, posle toga samo stancuju prosecne igre okrenute ka cupanju kesa iz novcanika. OW je morao da bude b2p naslov gde se svi skinovi lako otkljucavaju igranjem,ili f2p, ali da postoji korektan cash shop,a ne ovo cudo danas sa tragicnim drop rate-om.
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2017, 14:25   #515
joksa
Član
 
Član od: 15.3.2010.
Lokacija: Spavam po kućama
Poruke: 184
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 17 puta na 10 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joksa
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
Dreamfall kaže: Pregled poruke
Mislio sam na vestinu igraca, ne na skill-ove heroja, u Paladinsu je potrebno puno vise vestine nego u OW da bi neko bio koristan igrac, posebno zato sto skoro svi skill-ovi i ultiji heroja zahtevaju precizno ciljanje i pozicioniranje, a u OW uleti Reaper u gomilu teleportom, lupi ulti i GG WP, to je meni bas bzv. Isto bez timskog rada u Paladinsu nema nista jer nema promena heroja u toku partije, pa ako neko ne ume dovoljno dobro da igra healer-a ceo tim trpi i to ne moze da se popravi promenom heroja on the fly kao u OW.
I onda dodje Dva i matrixuje ga ili Ana koja ga uspava...
Taj koji uradi to sa reperom sto si rekao, oma znas da nema skilla.
Recimo zarya je jedan od heroj sa kojim moras da budes poprilicno naskilovana da bi izvukao najbolje od njenih sposobnosti.
joksa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2017, 17:10   #516
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.122
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Overwatch

@Joksa
Sem ako ti abilitiji nisu na CD.

Sem toga to je cela poenta, click and forget ability 1 je hard counter za click and forget ability 2. U moba igrama imas mnogo veci izbor heroja, magija, I bildova sa itemima pa nije toliko lako ukapirati sta je kaunter cemu I u kojoj siutaciji, a cak i tada zahteva koliko toliko "mehanickog" angazovanja od strane igraca.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2017, 17:53   #517
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
joksa kaže: Pregled poruke
I onda dodje Dva i matrixuje ga ili Ana koja ga uspava...
Ovo sam i ja hteo da kazem u kontekstu da na taj njegov ult postoji odgovor i nije samo gg wp,a da ne bi bio gg wp zahteva skill, dobro pozicioniranje i reflekse od strane protivnika. Milion puta sam video reaper-a stun-ovanog u toku ili mrtvog.
Mnogi kad krenu da rade neki op ult su tada ranjivi. Kao npr mcree, dok ulta je maltene ne pomican i ja kao widow ga fino headshot na vreme i spasim tim. xD
Pozicioniranje je upravo jako vazno za dosta heroja. Pa eto npr zarya koja ima bas deadly ult ako se iskombinuje sa jos jednim takodje ima counter. Ako se lucio ili zenyatta dobro pozicioniraju u timskoj borbi mogu da iskoriste svoje ults i sacuvaju tim. To sto ne nisanis ne znaci da ne treba vestina...vec vestina drugog tipa.

Promena heroja je meni odlicna stvar, prosto se konstantno adaptiras i to se ocekuje i od protivnika, mozete da gurate payload lagano i da tim nekom promenom odgovori, adaptira se i da to za vas postane problem i tera vas na razmisljanje kako dalje.

Ne znam ljudi stvarno kakite da izvinite, naizgled no skill, ali ustvari prilicno moze ici in depth

I nije mi jasno uporedjivanje sa paladins...ono znaci maltene ista igra tu se hvali do nebesa kao da je potpuno drugacija, ajde da se poredi sa law breakers mozda ali paladins...

A i na kraju krajeva ne razumem. Ko od vas nije primetio skoro svakog heroja kako "izgleda" drugacije u zavisnosti od toga ko ga igra. Ne razlikujete loseg genji-ija od dobrog, tracer-a, cak i mercy i winston. Skoro kod svakog heroja sam izvalio kad ga igra neko bolji da se oseti itekako razlika sto je i normalno...
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Iceman_37 na korisnoj poruci:
joksa (7.9.2017)
Stara 7.9.2017, 18:35   #518
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Overwatch

Ili niste igrali competitive ili jednostavno nagadjate. OW ima mana ali je daleko od igre koja se vrti samo oko "ult ftw" gameplay-a. Ja ne znam odakle vam takva ideja. Pa taj ult ne vredi nista ako cekas samo na njega i ako ga iskoristis cim se pojavi. Cuj, "click and forget" Kliknes i zaboravis dok se drugi tim sakrije iza stita i lepo te izbambusa ni ne stignes da ga aktiviras. Pricate svasta. Ne sluzi nicemu bez podrske tima, tajminga i taktike. Nije to nuklearna fizika, ali svaki heroj ima svoju primenu i odlican je izbor u odredjenim situacijama. To sto neka druga igra ima vise "magijica" itd ne znaci da je komplikovanija ili da ima vise taktiziranja. OW nije nista preterano komplikovan, ali reci da nema taktiziranja, da ne treba umeca u kontrolisanju heroja i mogucnosti (jos da nema razlike izmedju heroja ).....pa to je nevidjena glupost.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2017, 0:25   #519
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Pentraksil odavno poznat ovde na forumu kao veliki ljubitelj Blizzarda. Brani ih na svakom koraku
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2017, 11:52   #520
tomas
Starosedelac
 
Član od: 28.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.965
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 273 puta na 224 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

dreamfall ima totalno drugu perspektivu o igri iz bronze
tomas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, multiplayer, overwatch, shooter

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:26.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com