Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.6.2022, 0:14   #1
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.154
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom Marvel’s Spider-Man Remastered

trailer



Citat:
Developed by Insomniac Games and fully optimized for PC in collaboration with Nixxes Software, Marvel’s Spider-Man Remastered will be released on Steam and the Epic Games Store on August 12, 2022
https://t.co/EKRr81SppD

Morales izlazi na zimu tj Fall 2022

Poslednja ispravka: Exia (3.6.2022 u 12:13)
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2022, 0:22   #2
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Marvel’s Spider-Man Remastered

Iskreno, ovo je bila jedina igra pored Bloodbornea za koju sam bio ubeđen da neće portovati, i sad mi sve više deluje kao da BB zaista nikad neće doći, ko zna šta se krije iza toga, znajući nekompetentnost FromSofta što se softverskog dela tiče (realno još nisu ispeglali stuttering Elden Ringa posle toliko meseci), deluje mi da su oni zasrali nešto
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2022, 0:27   #3
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Marvel’s Spider-Man Remastered

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Iskreno, ovo je bila jedina igra pored Bloodbornea za koju sam bio ubeđen da neće portovati, i sad mi sve više deluje kao da BB zaista nikad neće doći, ko zna šta se krije iza toga, znajući nekompetentnost FromSofta što se softverskog dela tiče (realno još nisu ispeglali stuttering Elden Ringa posle toliko meseci), deluje mi da su oni zasrali nešto
Isto. Konacno da je najave

A za BB su verovatno tacne one glasine, da je igra tehnicki u jako losem stanju za portovanje, jedva radi na PS4, PS5 isto ima nekih problema. Vrlo moguce da se ceka neki remake ili nesto slicno a to ko zna kada ce. Definitivno nije nedostatak zelje, izgleda da su tehnicki problemi i portovanje zaista veliki problem.

U svakom slucaju bitno da je Spajdi tu, samo mi je cudno da nisu ubacili Moralesa u neku Bundle ali OK, doci ce i on verovatno.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2022, 0:41   #4
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.546
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.486 puta na 3.997 poruka
Određen forumom Re: Marvel’s Spider-Man Remastered

Miles Morales stize takodje na PC

Citat:
We will have more details to share about both Marvel’s Spider-Man PC games as we approach their respective launches. For now, we can reveal that Marvel’s Spider-Man Remastered will launch on PC on August 12, 2022 while Marvel’s Spider-Man: Miles Morales will launch on PC in Fall 2022.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
pentraksil (3.6.2022)
Stara 3.6.2022, 0:43   #5
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Marvel’s Spider-Man Remastered

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Miles Morales stize takodje na PC
Zanimljivo, oni su pre skoro tačno godinu dana prisvojili Nixxes, dakle zlatno doba PC gejminga je pred nama, čim su se ovi nameračili toliko da prave ozbiljne portove
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2022, 0:50   #6
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: Marvel’s Spider-Man Remastered

Ono sto meni licno predstavlja problem kod ove igre je taj Ubisoft-like OW. Mapa pretrpana svim i svacim i repetitivne i dosadne misije koje pocnu da smaraju vec nakon sat vremena. Gameplay zaista deluje zanimljivo i to sto je u pitanju Spider Man je ogroman plus ali igra i te kako ima bloat-a cak i previse.
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2022, 0:42   #7
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Marvel’s Spider-Man Remastered

Ja inače nisam imao baš najbolju zabavu s ovom igrom, ali rado ću testirati PC port. Moj zet, s druge strane, odradio je 100% igre i uživao uglavnom u većini
Pored zaista dobrih animacija, kretanja kroz grad, i kombata (iako mi nije on uvek baš odgovarao), igra i dalje pati od tipičnih problema open world igara. Previše svega, previše repeticije. I neke od sporednih aktivnosti su bile baaš loše xD
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2022, 0:42   #8
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: Marvel’s Spider-Man Remastered

Miles Morales takodje potvrdjen za jesen ove godine.
Cudi me da jos cute o Uncharted 4.
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2022, 18:48   #9
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Marvel’s Spider-Man Remastered

Ovo je najbolji day one Sony port do sada. Na 1440p, 2070super i svim odvrnutim na max sem RT distance na 6 (ukljucujuci i RT), naravno uz DLSS (quality) frejmovi su 65-80, jedino ima blagi stutter i frejmdrop kada se prilazi objektivu (ovo verujem da je neki bug).

Obrnucu ovo po treci put na PCu iako se pomalo osecam kao sheep jer sam Sonyu drugi put dao pare, ali kao fan Spajdija ovo sam morao imati u kolekciji. To je bukvalno jedina igra zbog koje sam ljubomorisao na konzolase od pocetka (kasnije i zbog Horizona a Ghost of Tsushima mi je rame uz rame sa TW3).

Gow i dalje ne zavrsih ni na PS5 ni na PCu… mislim da imam 3h sve zajedno odigrano.


Sent from my iPhone using Tapatalk
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2022, 21:13   #10
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.546
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.486 puta na 3.997 poruka
Određen forumom Re: Marvel’s Spider-Man Remastered









dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2022, 21:52   #11
Zli Zoe
Član
 
Član od: 29.7.2015.
Poruke: 343
Zahvalnice: 108
Zahvaljeno 133 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Marvel’s Spider-Man Remastered

Odlicno radi, lepo izgleda. Sve ste maltene vec napisali. Ovo je day one buy bez razmisljanja.

Posle prologa sam sat vremena ubio samo vesajuci se po gradu i zaista jeste dobar osecaj. Kontrole me malo nerviraju, nekako te odjednom zatrpaju svime pa nisam ni stigao sve da pohvatam. Mozda nisam ni trebao tezinu na spectacular, Fisk me jedno par puta izmlatio ne mogu da se naviknem na tucu i iako arkham serijal nisam igrao godinama i dalje sam u toj mehanici i sve ocekujem da se borim na isti nacin.

Fan sam spajdija, ovo ce biti pravi gušt. Svaki kamen cu podici. Mada pricu vec znam, odgledao sam jos kad je izaslo na PS4, nisam tada ni slutio da ce izaci na PC.
Zli Zoe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2022, 22:47   #12
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Marvel’s Spider-Man Remastered

Citat:
Zli Zoe kaže: Pregled poruke
Odlicno radi, lepo izgleda. Sve ste maltene vec napisali. Ovo je day one buy bez razmisljanja.

Posle prologa sam sat vremena ubio samo vesajuci se po gradu i zaista jeste dobar osecaj. Kontrole me malo nerviraju, nekako te odjednom zatrpaju svime pa nisam ni stigao sve da pohvatam. Mozda nisam ni trebao tezinu na spectacular, Fisk me jedno par puta izmlatio ne mogu da se naviknem na tucu i iako arkham serijal nisam igrao godinama i dalje sam u toj mehanici i sve ocekujem da se borim na isti nacin.

Fan sam spajdija, ovo ce biti pravi gušt. Svaki kamen cu podici. Mada pricu vec znam, odgledao sam jos kad je izaslo na PS4, nisam tada ni slutio da ce izaci na PC.
Meni licno je ovo bolje od Arkham freeflow combata (iako se vidi da je dosta baziran na tome) iz prostog razloga sto Spidey ima distance closing kombinaciju u vidu web-strikea. Mada, moram da priznam finisheri su jako blagi (lepe akrobacije za oko, ali nimalo brutalni), prakticno nepostojeci u poredjenju sa Batmanovim finisherima, ali to je normalno s obzirom na to kakav je heroj Spidey, a kakav Batman. Mozda Black Suit Spiderman u drugom delu bude brutalniji? Ali onda bi i ESRB rating morao gore... Videcemo.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
Zli Zoe (14.8.2022)
Stara 13.8.2022, 23:02   #13
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 957
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 234 puta na 150 poruka
Određen forumom Re: Marvel’s Spider-Man Remastered

Poprilično dobra implementacija RT, tehnički pravi praznik za oči, odvrnuto sve na max poprilično lepo radi. Teško je ovde naći neku zamerku, ali mi za sada svet Arkamskog Viteza nekako deluje više kul. Port je neuporedivo bolji, sve čestitke timu na posvećenosti. Šarpening bi trebalo malo da se popravi, jede detalje. Gemplej je baš zarazan, ljuljanje i trčanje po soliterima nikad nije bilo ovako glatko. Mnogo je pluseva, i ne treba previše pametovati.
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2022, 23:30   #14
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 714
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 163 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Marvel’s Spider-Man Remastered

Zakljucao FPS na 60 sa Riva Tuner da ne trosi snagu grafa na frejmove bez potrebe i moze sta oces u opcijama . Bar u 1080p sa mojim kompom. Jako fino.
Ne mogu da nadjem sejv gde je da pocnem ispocetka. Kako da pocnem New Game , moram da brisem sejvove jel ?
Sto ne stave jednostavno New Game opciju ?
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2022, 15:35   #15
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Marvel’s Spider-Man Remastered

Miles je nista drugo do reskin Spideya sa nesto boljim mocima, i mnogo lepsim gradom jer je Christmas time pa je NY pokriven snegom. I da, sporednjaci su bolji. Prica je losija (bar meni) ali su cak i tu uspeli da ubace smaracke MJ-like delove kroz flashbackove.

Sto se mene tice, daj Black Cat/Spidey romansu u drugom delu. Povraca mi se od strong independent (but powerless) women klisea, iliti MJ u ovom Spajdiju. Zanimljivije mi je jurenje golubova nego njene sneak deonice.


Sent from my iPhone using Tapatalk
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2022, 22:38   #16
tommy gun
Veteran
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 1.020
Zahvalnice: 235
Zahvaljeno 238 puta na 134 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tommy gun
Određen forumom Re: Marvel’s Spider-Man Remastered

Odigrao sam je upravo i mogu reći da je stvarno jedna od najboljih Spajdermen igara koje sam ikada odigrao, ali je i takođe prepuna stvari koje bespotrebno tupe intezitet, ali i samu oštricu gejmpleja, ali i same priče. I nekako se veoma čudno osećam prema njoj. Evo i zašto.

Bez ikakvih spojlera: igra počinje odlično, ma šta odlično, božanstveno - uvodi vas doslovno u svet čovekolikog pauka, ali i intimni svet Pitera Parkera. Odmah vam nudi raznorazne zezalice koje možete da činite po gradu, ali problem nastaje kada to postaje izuzetno repetetivno.

Takođe, sam tempo igre iz Pitera u Spajdermena, pa iz Spajdermena u Pitera počinje malčice da zamara. Naravno, ovo sve podrazumeva jedno sporovozno uvlačenje i građenje sveta u kojem ćemo, verujem, provesti u naredna dva dela, ali, nakon par sati igranja, dosta toga počinje da se zasniva na jednim te istim akcijama: juri tamo, juri vamo, trči onde, trči ovde, ali se nekako ništa spektakularno ne zbiva.

Sporedne misije su ubačene reda radi, jurenje golubova stvarno nisam mogao, nekako sam sakupio rančeve, bilo mi intrigantno šta ću u njima naći, ovo ostalo sam stvarno batalio. Veoma su mi, barem meni, počele da budu zamarajuće i dosadne one laboratorijske zezalice koje rešavaš.

Međutim, igra na nekoj svojoj polivini kreće da se trese, skoro pa da vrši metamorfozu u onog pravog pravcatog Spajdermena kojeg sam oduvek želeo. Okruženi ste superzlikovcima koji pokušavaju da vam slome kosti, a vi u skoro pa filmskim tučama uzvraćate udarac. I tu igra počinje da se konačno diže iz te ubisoftovske žabokrečine i dobija pravi arkhamoliki sjaj.

Ne smem da lažem, hteo sam da odustanem, i da završim priču na Jutjubu, ali ovako sam je junački do kraja ispratio, te željno i radosno očekujem sledeći deo.
tommy gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku tommy gun na korisnoj poruci:
ogisha (1.9.2022)
Stara 3.9.2022, 21:15   #17
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Marvel’s Spider-Man Remastered

Ala spajdi kida cpu,skoro da mi zakuca svih 12t...
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2022, 20:20   #18
Johnny-24
Starosedelac
 
Član od: 30.6.2012.
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 1.676
Zahvalnice: 324
Zahvaljeno 197 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Marvel’s Spider-Man Remastered

Danas sam instalirao Spajdija i bas sam prijatno iznenadjen kako RX580 8gb se nosi sa ovom igricom, na high detaljima gura bez problema 60 pa i vise frejma.
Za sada mi se igrica svidja, ali ima dosta dosadnih stvarcica, kao npr skupljanje ranceva, da li je zaista neophodno? Kontrole na tastaturu i misa su mi jos uvek dosta nezgodne, ali valjda cu da se naviknem. Za sada, bas sam prijatno iznenadjen.
Johnny-24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2022, 21:39   #19
ogisha
Veteran
 
Član od: 25.4.2008.
Poruke: 998
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 299 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Marvel’s Spider-Man Remastered

^^ Sporedne stvarčice ti nisu neophodne za glavnu priču. Neke od njih su ti potrebne za otključavanje veština, gedžeta i sl, videćeš već.
ogisha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ogisha na korisnoj poruci:
Johnny-24 (20.9.2022)
Stara 19.9.2022, 2:53   #20
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Marvel’s Spider-Man Remastered

Citat:
Johnny-24 kaže: Pregled poruke
Danas sam instalirao Spajdija i bas sam prijatno iznenadjen kako RX580 8gb se nosi sa ovom igricom, na high detaljima gura bez problema 60 pa i vise frejma.
Za sada mi se igrica svidja, ali ima dosta dosadnih stvarcica, kao npr skupljanje ranceva, da li je zaista neophodno? Kontrole na tastaturu i misa su mi jos uvek dosta nezgodne, ali valjda cu da se naviknem. Za sada, bas sam prijatno iznenadjen.
Sve ce ti se samo kazati.Neophodno je onoliko,koliko sam osetis potrebu da iste skupljas...Ja sam bio fokusiran na glavnu pricu,a sve te sporedne stvari resavao sam onako kako mi kad dune..Uglavnom igra je skroz pristojna...Nakupilo se u zadnje vreme solidnih naslova,a spajdi je itekako jedan od njih...Uzivaj...Sto se tvog gpu tice..Daleko od toga da je jos za baciti....Pogotovo sto ova igra mahom se oslanja mnogo vise na cpu...
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku SAJEVAC na korisnoj poruci:
Johnny-24 (20.9.2022)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Playstation 5 dex3108 Konzole 898 2.2.2024 0:50
NFS Hot Pursuit: Remastered Exia Simulacije vožnje 14 12.10.2020 14:33
Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered mare037 Akcione igre 3 29.5.2020 1:07
Sony PS5 i remastered backwards compatibility voodoo_ Konzole 8 11.10.2018 16:38
Novi IPs ili remastered classics ? perablenta O igrama uopšte 21 24.4.2017 1:50


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:45.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com