Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Pregled rezultata glasanja: HoM&M III
Restoration of Erathia 22 13,75%
Wake of Gods 27 16,88%
Armagedon's Blade 32 20,00%
Shadow of Death 79 49,38%
Glasova: 160. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.4.2006, 11:33   #1
Baka Bandit
Novi član
 
Član od: 23.12.2005.
Lokacija: Srbija !!!
Poruke: 25
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Heroes of Might & Magic III

Da li igrate Heroje 3?
Koji deo vam se najvise svidja?

Stavite neki screenshot da vidimo neke interesantne stvari

Ako nekom trebaju mape neka se javi


Poslednja ispravka: Baka Bandit (11.4.2006 u 14:31)
Baka Bandit je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2006, 21:45   #2
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Might & Magic III

Ovo je tesko pitanje. Sve su to moja deca, moram ih voleti podjednako . Inace pitanje je malo glupo s obzirom na to da se to sve moze igrati zajedno, odnosno jedno ne iskljucuje drugo. Nije kao da moras da deinstaliras AB da bi instalirao SOD. Ja sam kupio oridjinale verziju Heroes 3 Complete gde je sve spakovano djuture na 2 diska. Ali ako vec moram da odaberem, neka bude SOD
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2006, 21:49   #3
Usamljeni Revolveras
Član
 
Član od: 12.1.2006.
Lokacija: Wild West
Poruke: 167
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Smile Re: Heroes of Might & Magic III

Naravno da igram!
Usamljeni Revolveras je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2006, 22:02   #4
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Might & Magic III

Glasao sam za restoration of Erathia, kojeg sam najduze igrao. Trebao si da stavis da moze da se glasa za vise varijanti odjednom.

Heroes III, sta sad ja mogu da kazem sto nije vec receno. Daleko bolja od IV (jos nisam igrao V) i nesto (cak mozda dosta) slabija od recimo Disciples II: The Dark Prophercy.

Ali, malo je koja igra kod mene imala tu privilegiju, da je s'vremena na vreme startujem i odigram sa uzivanjem, kao ova.

A petica, kakva je?
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2006, 22:12   #5
REDisLAW
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Somewhere in the red land...
Poruke: 947
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 37 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku REDisLAW
Arrow Re: Heroes of Might & Magic III

Najduže sam igrao "The Restoration of Erathia", a trenutno igram SOD, tako da sam njemu dao glas... Sa bratom, znate, zanimljivo je... Aaaaaaaa... 5-ica? Ja koliko znam, još nije izašla...
REDisLAW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2006, 22:23   #6
Usamljeni Revolveras
Član
 
Član od: 12.1.2006.
Lokacija: Wild West
Poruke: 167
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Post Re: Heroes of Might & Magic III

Citat:
bobi kaže:
Glasao sam za restoration of Erathia, kojeg sam najduze igrao. Trebao si da stavis da moze da se glasa za vise varijanti odjednom.

Heroes III, sta sad ja mogu da kazem sto nije vec receno. Daleko bolja od IV (jos nisam igrao V) i nesto (cak mozda dosta) slabija od recimo Disciples II: The Dark Prophercy.

Ali, malo je koja igra kod mene imala tu privilegiju, da je s'vremena na vreme startujem i odigram sa uzivanjem, kao ova.

A petica, kakva je?
Nije jos izasla.
Usamljeni Revolveras je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2006, 14:20   #7
Baka Bandit
Novi član
 
Član od: 23.12.2005.
Lokacija: Srbija !!!
Poruke: 25
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Might & Magic III

Citat:
bobi kaže:
Glasao sam za restoration of Erathia, kojeg sam najduze igrao. Trebao si da stavis da moze da se glasa za vise varijanti odjednom.

Heroes III, sta sad ja mogu da kazem sto nije vec receno. Daleko bolja od IV (jos nisam igrao V) i nesto (cak mozda dosta) slabija od recimo Disciples II: The Dark Prophercy.

Ali, malo je koja igra kod mene imala tu privilegiju, da je s'vremena na vreme startujem i odigram sa uzivanjem, kao ova.

A petica, kakva je?
Pa za sada je izasla samo beta verzija tako da mozes da igras samo sa ljudima neku kampanju. Mozda malo izgleda drecavo ali ono sto sam ja video jeste da dosta podseca na trojku. I najveca perverzija koju sam video jeste novi izgled Andjela ... Bitke izgledaju dosta godivno, podsecaju malo na Disciples

Baka Bandit je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2006, 18:44   #8
Shadowfax
Veteran
 
Član od: 12.3.2006.
Lokacija: Mountain
Poruke: 783
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 130 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Might & Magic III

Igrao sam obican,ne znam koji je taj.Nisam toliko igrao Heroes 3,vise sam igrao drugi deo,
Uostalom,vise mi se svidja Disciples.
Shadowfax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2006, 14:15   #9
Baka Bandit
Novi član
 
Član od: 23.12.2005.
Lokacija: Srbija !!!
Poruke: 25
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Might & Magic III

Citat:
Sarmatian kaže:
Ovo je tesko pitanje. Sve su to moja deca, moram ih voleti podjednako . Inace pitanje je malo glupo s obzirom na to da se to sve moze igrati zajedno, odnosno jedno ne iskljucuje drugo. Nije kao da moras da deinstaliras AB da bi instalirao SOD. Ja sam kupio oridjinale verziju Heroes 3 Complete gde je sve spakovano djuture na 2 diska. Ali ako vec moram da odaberem, neka bude SOD
To stoji ali! Svaki deo ima nesto razlicito npr u AB nemozes da sastavljas artifakte ili u SoD nemas Conflox itd... Sto se ostalih stvari tice u potpunosti se slazem sa tobom i meni je SOD NAJGOTIVNNIJI...

Baka Bandit je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2006, 23:56   #10
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Might & Magic III

Citat:
Baka Bandit kaže:
To stoji ali! Svaki deo ima nesto razlicito npr u AB nemozes da sastavljas artifakte ili u SoD nemas Conflox itd... Sto se ostalih stvari tice u potpunosti se slazem sa tobom i meni je SOD NAJGOTIVNNIJI...

Mozes ako imas instalirano jedno preko drugog. Uzmes SOD mapu koja ima na random zamkove i izaberes conflux bez problema... Jedino se kampanje razlikuju ali njih malo ko igra posto ih predje jednom.
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2006, 18:18   #11
Alias
Novi član
 
Član od: 21.4.2006.
Poruke: 10
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Might & Magic III

Nisam mogla da odolim, a da se ne registrujem na ovaj forum i ne napisem par reci kad sam videla da se radi o HOMM. Kao prvo htela bih da pozdravim sve ljubitelje igre Heroes of Might and Magic. S obzirom da je to igra ljudi koji se u svetu popularno nazivaju "honnorable players", jako mi je drago da vidim da i medju nasim ljudima ima takvih igraca.
Ne vidim nigde da se spominju mesta, gde se okupljaju igraci i igraju jedni protiv drugih. Takvih mesta ima, ljudi se sastaju, igraju medju sobom, organizuju se turniri... Neka od najpopularnijih mesta su : www.wizardsandwarriors.net i www.toheroes.com. Prvi sajt je nazalost napusten u poslednjih par meseci, iz licnih razloga administratora koji su organizovali tribes, tj. turnir ekipa kroz vise meseci. Drugi sajt je jos uvek aktivan, cak veoma aktivan, gde se mogu naci najbolji igraci koji su se registrovali za takvu vrstu kompeticije, njihovi rezultati, mnogi saveti i hints, imaju svoj forum naravno, kao i veliki izbor mapa koje mogu da se downloadiraju.
Na msn gaming zone, postojao je lobby gde su se okupljali igraci, medjutim i lobby je zatvoren, verovatno radi onih koji nisu shvatili to kao chat room ljubitelja HOMM, kao priliku da nadju sebi protivnika i igraju Heroes sa uzivanjem, vec kao chat room gde hormon nadvladava svaki osecaj casti. Elem, msn je kaznio time i one koji bi da se zabave uz HOMM.
Cujem u poslednje vreme da postoji mesto na GameSpy gde se okupljaju ljubitelji HOMM, ugovaraju igre izmedju sebe... ja licno sam usla na sajt od GameSpy i osecam se blago receno izgubljena. Ako neko odlazi tamo i snalazi se na sajtu, bila bih zahvalana za poneki savet.
Da li ima neko medju vama da poznaje takav neki lobby gde moze da se poprica sa ljudima i ugovori igra preko tcp/ip ?
Da zavrsim ovaj post jos i time da se iskreno nadam da ce od maja HOMM da dozivi preporod, izlaskom na javnost tako dugo ocekivanog HOMM5. Za one koji bi zeleli da vide malo kako izgleda HOMM5 (ako vec nisu) evo link gde ce naci preko 100 screenshots, kao i trial verziju koja obuhvata tri misije, dve rase i omogucava multiplayer game :
http://videogames.yahoo.com/gamemain...&page=0&eid=-1

PS. Obratite paznju na minimum koji vas kompjuter treba da ima, da bi game isao glatko...
Alias je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2006, 21:55   #12
Vlaad
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 114
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Heroes of Might & Magic III

Citat:
Alias kaže:
Nisam mogla da odolim, a da se ne registrujem na ovaj forum i ne napisem par reci kad sam videla da se radi o HOMM. Kao prvo htela bih da pozdravim sve ljubitelje igre Heroes of Might and Magic. S obzirom da je to igra ljudi koji se u svetu popularno nazivaju "honnorable players", jako mi je drago da vidim da i medju nasim ljudima ima takvih igraca.
Ne vidim nigde da se spominju mesta, gde se okupljaju igraci i igraju jedni protiv drugih. Takvih mesta ima, ljudi se sastaju, igraju medju sobom, organizuju se turniri... Neka od najpopularnijih mesta su : www.wizardsandwarriors.net i www.toheroes.com. Prvi sajt je nazalost napusten u poslednjih par meseci, iz licnih razloga administratora koji su organizovali tribes, tj. turnir ekipa kroz vise meseci. Drugi sajt je jos uvek aktivan, cak veoma aktivan, gde se mogu naci najbolji igraci koji su se registrovali za takvu vrstu kompeticije, njihovi rezultati, mnogi saveti i hints, imaju svoj forum naravno, kao i veliki izbor mapa koje mogu da se downloadiraju.
Na msn gaming zone, postojao je lobby gde su se okupljali igraci, medjutim i lobby je zatvoren, verovatno radi onih koji nisu shvatili to kao chat room ljubitelja HOMM, kao priliku da nadju sebi protivnika i igraju Heroes sa uzivanjem, vec kao chat room gde hormon nadvladava svaki osecaj casti. Elem, msn je kaznio time i one koji bi da se zabave uz HOMM.
Cujem u poslednje vreme da postoji mesto na GameSpy gde se okupljaju ljubitelji HOMM, ugovaraju igre izmedju sebe... ja licno sam usla na sajt od GameSpy i osecam se blago receno izgubljena. Ako neko odlazi tamo i snalazi se na sajtu, bila bih zahvalana za poneki savet.
Da li ima neko medju vama da poznaje takav neki lobby gde moze da se poprica sa ljudima i ugovori igra preko tcp/ip ?
Da zavrsim ovaj post jos i time da se iskreno nadam da ce od maja HOMM da dozivi preporod, izlaskom na javnost tako dugo ocekivanog HOMM5. Za one koji bi zeleli da vide malo kako izgleda HOMM5 (ako vec nisu) evo link gde ce naci preko 100 screenshots, kao i trial verziju koja obuhvata tri misije, dve rase i omogucava multiplayer game :
http://videogames.yahoo.com/gamemain...&page=0&eid=-1

PS. Obratite paznju na minimum koji vas kompjuter treba da ima, da bi game isao glatko...
ToH krece sa H5 u maju, a Ves je obecao novi izgled + stari sistem. Duels ce verovatno biti posebna kategorija, posto najvise zavisi od srece a ne taktike.

Mislim da je Zone zatvorena zbog malog broja igraca, ne zbog neceg drugog...?

Mogu li da znam tvoj nick, baj d vej?

Ja sam inace na Heroes Community svakog dana, plus jos 2-3 Heroes foruma svakog drugog dana.
Vlaad je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2006, 1:51   #13
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Might & Magic III

Citat:
Vlaad kaže:
ToH krece sa H5 u maju, a Ves je obecao novi izgled + stari sistem. Duels ce verovatno biti posebna kategorija, posto najvise zavisi od srece a ne taktike.

Mislim da je Zone zatvorena zbog malog broja igraca, ne zbog neceg drugog...?

Mogu li da znam tvoj nick, baj d vej?

Ja sam inace na Heroes Community svakog dana, plus jos 2-3 Heroes foruma svakog drugog dana.
E sram te bilo Vlaad, da muvas ribe po forumima za heroje!

Mada bi to zaista bilo lepo, npr,umesto da gledas neki dosadan film, igras sa devojkom heroje...

Sto se mene tice, ja nisam clan tih community-a. Ja sam kao vuk karadzic, strogo samouk
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2006, 9:26   #14
Vlaad
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 114
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Heroes of Might & Magic III

Citat:
Sarmatian kaže:
E sram te bilo Vlaad, da muvas ribe po forumima za heroje!
Ja sam srecno ozenjen.
Citat:
Mada bi to zaista bilo lepo, npr,umesto da gledas neki dosadan film, igras sa devojkom heroje...
Pa probao sam, ali nismo stigli daleko...
Citat:
Sto se mene tice, ja nisam clan tih community-a. Ja sam kao vuk karadzic, strogo samouk
Ja sam bio lurker godinu dana, a onda se uclanio "samo nesto da pitam"... i ostao dve godine.
Vlaad je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2006, 9:26   #15
Baka Bandit
Novi član
 
Član od: 23.12.2005.
Lokacija: Srbija !!!
Poruke: 25
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Might & Magic III

Jeli jel neko od vas bio na turniru u Herojima koji se skoro odigrao u Novom Sadu??????
Baka Bandit je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2008, 20:22   #16
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Heroes of Might & Magic III

Zar poslednji deo nije 5.Zasto bi onda nekoga zanimao 3. deo.Verovatno ima takvih,ali retko ko od takvih je na ovom forumu.Jer da neko ga zanima ova tema nebi "umrla" pre skoro godinu dana!!!
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2008, 21:09   #17
Geronimo
Veteran
 
Član od: 23.12.2005.
Lokacija: Banjica
Poruke: 636
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 79 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Might & Magic III

Ne diraj heroje 3. Mnogo su bolji od 4. i 5. dela, jer zive otkad su izasli. Pitam se da li neko danas igra 5ticu, a kamoli cetvorku.
Geronimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2008, 21:49   #18
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Heroes of Might & Magic III

Citat:
Geronimo kaže: Pregled poruke
Ne diraj heroje 3. Mnogo su bolji od 4. i 5. dela, jer zive otkad su izasli. Pitam se da li neko danas igra 5ticu, a kamoli cetvorku.
Pa recimo da neko danas igra 5.Ja znam takve likove i oni kada vide trojku pocnu da se smeju.Ja trojku nisam igrao.Jesam 5. zato necu da sudim,jednostavno 5. je novija i verovatno u svetu je vise igraju.U Srbiji postoje svoja "bolestna" pravila da su starije igre bolje.To znam zahvaljujuci RA2
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2008, 21:51   #19
Alek
Veteran
 
Član od: 23.10.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 795
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 54 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Alek
Određen forumom Re: Heroes of Might & Magic III

Ja igram peticu, a vala znam jos dosta koji je igraju i veruj mi ako je malo dublje upoznas vidis da su u nju stavili samo ono najbolje iz cetvorke i dobar deo iz trojke. Igra je super, za multiplejer je cak i bolja od trojke. Trojka je trojka, to stoji ali veruj mi petica itekako moze da se nosi sa njom.
Alek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2008, 19:46   #20
igne
Član
 
Član od: 28.10.2006.
Lokacija: Subotica
Poruke: 199
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 11 puta na 10 poruka
Thumbs up Heroes III Forever!

Znam da vec postoji tema za ovu LEGENDARNU igru ali mislim da bi posle duze vremena bilo vredno ponovo je oziveti jer oni koji prate serijal Heroes III mozda znaju a mozda i neznaju za poslednji pach Wake Of Gods 3.5 u kojem sada vise nije dovoljno samo napucati heroja sa artifaktima nego je prevagu u ratovanju dobilo iskustvo vojske koji takodje stecenim iskustvom dobijaju posebne skilove kao i defence, attack i speed skill, i jos dodatni niz wog opcija, kao sto su npr, spajanje Centaura i Grand Wood Elvesa u Silvian Centaura, daodatnih artifakata koje moze da koristi i heroj i komandir a za kraj u najavi je da Bacuske prave jos dva dodatna dvorca koji bi trebalo po najavama uskoro da se pojave S`obzirom da igra vec postoji 8-9 godina zasluzuje svaki respekt za stecenu salvu
igne je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
heroes, homm, magic

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Heroes of Might & Magic III: Horn of the Abyss igne Strateške igre 40 30.11.2010 19:31
Heroes of might and magic 3 (multiplay) Dusan Zivkovic Online susreti 89 27.5.2010 0:06
[Symbian] HEROES of might and magic BigBoi Igre za mobilne telefone 0 11.1.2009 17:14
Heroes Of Might And Magic V online? MONTENEGRO Online susreti 1 18.12.2007 23:48
City of Heroes ili Heroes of might and magic 5 MONTENEGRO O igrama uopšte 3 5.12.2006 20:11


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com