Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.10.2022, 0:52   #61
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 694
Zahvalnice: 512
Zahvaljeno 161 puta na 107 poruka
Određen forumom Re: Uncharted Legacy of Thieves Collection

Citat:
RedMantella kaže: Pregled poruke
Nista ja tebe druze nisam razumeo

Pa kad sam odlepio zato sam i napisao poruku.
Na Stim diskusijama o igri pojavilo se dosta trolovanja sa spojler naslovima. I ti udjes da vidis neku informaciju ili da li neko ima isti problem sa igrim u tehnickom smislu itd i pljusne te naslov teme koji je spojler , velikim slovima .Ne mozes da promasis. I to krene kao trend dok moderatori ne rese problem. Video sam to 100 puta.
A kazem kad igra ima sta zameriti kao recimo DENUVO onda tu dodju razni likovi i pod plastom borbe protiv DENUVA ili mikrotransakcija pretvore diskusije u otrov .
Sada nema dobrog razloga za negodovanje pa je otvoreno trolovanje levo i desno (ne znam za danas) pa reko ako necete spojlere ne iditi na STEAM da trazite resenje problema .

Srecom spojler zbog kog sam ja odlepio je bio netacan , samo da ti neki pacenik rasklima zivce .
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2022, 4:21   #62
RedMantella
Član
 
Član od: 30.10.2018.
Lokacija: nbgd
Poruke: 331
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 79 puta na 60 poruka
Određen forumom Re: Uncharted Legacy of Thieves Collection

Ma nemoj da se nerviras, nema ova igra toliko duboku pricu pa da ti neki spoiler pokvari igranje. Slicna je kao tomb raider.
Meni bi mogli da prepricaju radnju cele fransize i nista manje necu uzivati u igri.
RedMantella je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku RedMantella na korisnoj poruci:
Koreli A. (21.10.2022)
Stara 21.10.2022, 12:21   #63
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Uncharted Legacy of Thieves Collection

Meni igra odlična! Nekako mi sad više legla nego Requiem.Imam na PS4 remaster trilogije i to sam krenuo od trojke da igram koja iole lici na nesto, ali ne mogu.Previše mi je to zastarelo nekako, a nije neki TLOU da bi me prica dovoljno zaintrigirala da zanemarim vizuelni aspekt igre.Četvorka ima odličnu atmosferu iako je to iz poglavlja u poglavlje red pucanja, red skakutanja po ivicama, red zagonetki.I ovaj deo, kao i treci, ima dosta igrivih flashback-ova tako da se sa bitnim likovima u igri upoznajete kroz te delove.Dosta ima referenci na prethodne delove i u tom smislu, kada vidim gde ga je sve put naneo, poželim da odigram i prethodne delove, ali nemam ni apsolutno nikakav problem da za mene Uncharted počne od 4. dela.Što reče neko, biće lepa jesen!
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2022, 13:07   #64
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.945
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Uncharted Legacy of Thieves Collection

Ma meni nije ni toliko grafika problem koliko debilne kontrole tipa u prvom delu prodje cutscene pa te okrenulo suprotno od onoga kako si stajao pa onda napred nije napred levo nije levo itd...

Послато са SM-A315G помоћу Тапатока
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2022, 5:54   #65
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 694
Zahvalnice: 512
Zahvaljeno 161 puta na 107 poruka
Određen forumom Re: Uncharted Legacy of Thieves Collection

Sta podrazumeva game hints opcija tacno ? Da li ti igra daje suptilne pozeljne hintove koji su deo gempleja ili je nalepljeno preko kao npr zasvetli nesto ?
Da znam kako da pocnem . Sad sam ih ugasio na pocetku jer ne znam ni nasta misle.
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2022, 21:14   #66
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 956
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 234 puta na 150 poruka
Određen forumom Re: Uncharted Legacy of Thieves Collection

Fenomenalna grafika, bez preterivanja nešto najlepše što sam video u skorije vreme, nije open world ali opet nivoi su poprilično široki i daju dosta izbora za istraživanje. Sve što se dublje zalazi lokacije izuvaju kvalitetom. Napucavanje je pomalo bzv, previše protivnika koji su tu više smetala nego neki taktički izazov, isti priblem kao i sa Tomb Riderom, bespotrebno forsiranje akcije. Pentranja ima više nego u AC za ne poverovati, ali ovde to izgleda kvalitetnije urađeno, gluma i facijalna animacije su za oskara, fizika pogotovu vegitacije deluje vrhunski. Mnogo je ovo tehnički maestralno urađeno ne znam kako izgleda na PS4 ali neverovatno da je ovo staro pola decenije. Za ondašnje standarde pravo remek delo.
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2022, 23:40   #67
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 694
Zahvalnice: 512
Zahvaljeno 161 puta na 107 poruka
Određen forumom Re: Uncharted Legacy of Thieves Collection

Odigrao sam sam pocetak do nivoa pod vodom i tu stao jer previse umoran je zalosno igrati ovu igru . Odmah se vidi zasto ima status koji ima.
Steta sto nema prve tri na PC-iju sad mi je zao da spojlujem igre jer mozda ce doci kad tad a i krivo mi jer verovatno moze da samo bude bolje biti upoznat sa orginalnom triologijom.
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2022, 17:55   #68
Fabriek
Veteran
 
Član od: 30.9.2011.
Lokacija: Srbija
Poruke: 841
Zahvalnice: 418
Zahvaljeno 257 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Uncharted Legacy of Thieves Collection

Sto vise igram ove bljuzge od tzv. PS ekskluziva, sve vise sam uveren koliko su izvikane i pate od sindroma zabranjenog voca. Ni jedan Tomb Raider novije generacije nije gori od Uncharteda, a kad se samo setim koliko sam patio sto isti ne mogu da igram na PC-u? Sada kad mogu vidim koji je to srot od igre i bukvalno mi se povraca da ga igraam iz epizode u epizodu, a platio sam ga papreno i jos proklinjem gde mi je bila glava.

Znate li sta je Lara Croft, za Drejka, mama na kub.

Ovde tacno ide matrica, red pucacine, pa red platformisanja, pa red pucacine, pa red platformisanja, uzas jedan od igre. Prosto me je sramota sto je imam u kolekciji.

Ko god se jos dvoumi da kupi basnoslovno skupu PS povracotinu, moj je topli savet da kupi bilo koji noviji Tomb Raider i uziva.

Isto vazi i za Spajdija za koga su Ubisoft igre izmislile svemir.
Fabriek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2022, 23:56   #69
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 694
Zahvalnice: 512
Zahvaljeno 161 puta na 107 poruka
Određen forumom Re: Uncharted Legacy of Thieves Collection

Spoiler za Kraj:
Jedan od najbajkovitijih i pozitivnih krajeva koje sam skoro iskusio u igrama . Voleo bih vise da su dva decaka ili zapravo najbolje decak i devojcica iz nekoliko razloga a jedan narativni ostali vise licni . Dva decaka bi bila aluzija na dva burazera ili decak i devojcica jos bolje jer Elena je ipak daleko jaci lik od Sema za ceo serijal pa jedna mala Elena i mali Nejt al dobro vazno da je zivo i zdravo
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2022, 0:35   #70
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Uncharted Legacy of Thieves Collection

Predjoh i ja malopre deo sa Nate-om i iskreno nisam osetio nikakvu emociju, verovatno jer nisam igrao prve delove i nemam tu povezanost sa likovima.

Zadnjih par chaptera sam se na silu naterao, sto rece neko posle par puta pocinje formula da se ponavlja, pa cak i prica.

Pohvalio bih grafiku, ne znam da li je ovo izvorna ili remasterovana, ali sve na max u 2k ozbiljno eye candy izgleda grafika.
Ostalo poprilican mediokritet.

Trenutno moja lista sony igara koje sam presao:

5. Spiderman (nisam ni zavrsio)
4. Horizon Zero Dawn
3. Uncharted (Thiefs end)
2. God of War
1. Days Gone
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2022, 1:08   #71
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.490
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 241 puta na 181 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: Uncharted Legacy of Thieves Collection

moram da se složim da su ove nove TR igre bolje od Uncharted. najgore od svega što u većini igre imaš kompanjona koji ama baš ništa ne radi, ali tako ga ni neprijatelji ne registruju, ono ne mora da odvlači sad sve enemigose, ali bar 20%
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Roronoa Zoro na korisnoj poruci:
Fabriek (9.11.2022)
Stara 9.11.2022, 2:12   #72
sp01
Veteran
 
Član od: 5.9.2017.
Poruke: 900
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 283 puta na 205 poruka
Određen forumom Re: Uncharted Legacy of Thieves Collection

У сваком случају, није исто играти Unchartede први пут данас (2020-2022) и у њихово време (2007-2011). Слично као и за мноштво других игара-серијала. Филмова, серија.
sp01 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku sp01 na korisnoj poruci:
Gadoguz (9.11.2022), Skenderevo (9.11.2022)
Stara 9.11.2022, 8:33   #73
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 694
Zahvalnice: 512
Zahvaljeno 161 puta na 107 poruka
Određen forumom Re: Uncharted Legacy of Thieves Collection

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Predjoh i ja malopre deo sa Nate-om i iskreno nisam osetio nikakvu emociju, verovatno jer nisam igrao prve delove i nemam tu povezanost sa likovima.

Zadnjih par chaptera sam se na silu naterao, sto rece neko posle par puta pocinje formula da se ponavlja, pa cak i prica.

Pohvalio bih grafiku, ne znam da li je ovo izvorna ili remasterovana, ali sve na max u 2k ozbiljno eye candy izgleda grafika.
Ostalo poprilican mediokritet.

Trenutno moja lista sony igara koje sam presao:

5. Spiderman (nisam ni zavrsio)
4. Horizon Zero Dawn
3. Uncharted (Thiefs end)
2. God of War
1. Days Gone
Days Gone mi je najbolja ekskluziva koja je dosla na PC . Ne mogu da izdvojim najbolju igru ikada ali u listi od 10 ne bih je izostavio. Nesto mi se javlja da je Duh iz Sushime potencijal za to prvo mesto od igara koje dodju na PC.
PS Umalo da zaboravim Death Stranding koji ipak deli to prvo mesto sa Days Gone .
Obe imaju motor ali nije zbog toga
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2022, 12:17   #74
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Uncharted Legacy of Thieves Collection

Days Gone je meni bila igra godine. MNOGO sam razocaran sto necemo dobiti nastavak.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku filpan na korisnoj poruci:
Koreli A. (13.11.2022)
Stara 13.11.2022, 3:56   #75
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 694
Zahvalnice: 512
Zahvaljeno 161 puta na 107 poruka
Određen forumom Re: Uncharted Legacy of Thieves Collection

Uh nepravda . Zaboravih RDR2 ali njega ni ne racunam u ekskluzive jer nikad nije ni bio samo PS igra ali de facto je za PC isti djavo. Ako racunamo sve sto je sa konzola odlozeno stiglo na PC onda je RDR2 na mestu broj 1 i prska sampanjcem uz pobedicko slavlje na Days Gone i Death Stranding. Mada Days Gone jeste bolji u nekim aspektima koji su vazni i igre mogu da se porede .
RDR2 ipak odnosi pobedu na 100% prebrojanih glasova 56% prema 44% onih 10% zavisi od raspolozenja ali i tada matematicki RDR2 je bolji

@Filpan Mnogo potencijala za nastavak i onaj klif henger a i ovako. Njihova deca recimo , obucavanje da se snalaze u onakvom svetu kao pocetak HZD ali razradjenije i tacno je tako moglo da se ispreskace vreme jedno 15ak godina da nstupe promene dovoljno da mapa bude maltene nova sa novim grupama,putevima raznim lokacijama itd .
Nije nista gotovo jednog dana ce biti ,u narednim godinama . Sta se sve ne nastavlja i obradjuje a DG ipak ima solidnu prodaju i pored malog otpora velikih medija .

Poslednja ispravka: Koreli A. (13.11.2022 u 4:04)
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2022, 10:59   #76
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 956
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 234 puta na 150 poruka
Određen forumom Re: Uncharted Legacy of Thieves Collection

Ne znam odakle ovoliki hejt prema Sonijevim naslovima, kakva bi bila ovogodišnja ponuda da nisu stigle na PC, svaka od njih zaslužuje da bude igra godine, naravno imaju svojih mana i nije da nam donose nešto neviđeno na PC, ali su produkcijski neverovatne, i sa tog aspekta nemaju konkurenciju. Uncharted i GOW su mi njaviše legle, vremenom ćemo shvatiti koliki je značaj što je Sony rešio da se odrekne ekskluzivnosti i da skoro imamo sve najbolje na PC platformi. Uncharted jeste previše skriptovan i predvidiv ali ispeglan i u svakom aspektu vrhunski.
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2022, 11:46   #77
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.881
Zahvalnice: 459
Zahvaljeno 495 puta na 344 poruka
Određen forumom Re: Uncharted Legacy of Thieves Collection

Ma kakav hejt, to su 1 ili 2 lika koji bi da budu u centru paznje.
Ne treba pridavati nikakvu paznju, samo proci pored kao kad vidis da neko pisa pored trotoara.
DBrave je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2022, 12:06   #78
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Uncharted Legacy of Thieves Collection

Uncharted, makar ova poslednja dva dela, imaju mnogo veći fokus na priču i likove. Tomb Raider reboot ima zanimljiviji gameplay, definitivno, ali majku mu, Lara je toliko uboga, i priča do zla boga dosadna, da nisam mogao da izguram kroz poslednji deo nikako.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2022, 12:37   #79
Zli Zoe
Član
 
Član od: 29.7.2015.
Poruke: 340
Zahvalnice: 107
Zahvaljeno 133 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Uncharted Legacy of Thieves Collection

Uncharted je maltene akcioni film. Vecina tih PS ekskluziva u velikoj meri sadrzi taj filmski element u sebi i tako razvijam odredjenu blokadu prema njima jer ono sto ja zelim je sustina na kojoj sam odrastao, da igram a ne da gledam. Ako je najbolje sto jedna igra moze da ponudi interakcija tj. napisan razgovor izmedju likova ili dva lika ako hocete, onda ta igra ima problem u nekom mom sistemu vrednosti. Potrebu za dobro napisanom pricom, emotivnim sadrzajem i povezanoscu sa likovima mi vec pruzaju drugi mediji poput filma ili tv serije, da ne pricam o stripu ili knjigama, pa ne zudim za time i u igrama. Iako naravno razumem ljude koji vole takve igre i nemam nista protiv da se stancuju koliko god je potrebno, sa visokom produkcijom, holivudskom atmosferom itd. samo nije my cup of tea.
Zli Zoe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Zli Zoe na korisnoj poruci:
Andross (14.11.2022), doctor (13.11.2022), filpan (13.11.2022)
Stara 13.11.2022, 15:13   #80
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Uncharted Legacy of Thieves Collection

^
Upravo. Press X to win, dijalozi, interaktivni film/serija prosto ne mogu nikako da budu interesantni, barem meni.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Disney Afternoon Collection dex3108 Platformske igre 10 5.5.2020 12:35
Mega Man Zero/ZX Legacy Collection Acanen Platformske igre 2 25.2.2020 23:40
Devil May Cry HD Collection dex3108 Akcione igre 2 14.2.2018 2:50
Uncharted: The Lost Legacy MitraljezaC Konzole 5 12.9.2017 18:54
Uncharted 2 Carnex Konzole 75 15.12.2014 16:33


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:50.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com