Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.1.2014, 14:14   #18141
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

igrao sam batchat na testu... mozda i uzmem lorr.. neznam... lorr volim da vidim kad sam u 13 90 al samo ako nisam sam.. ali bat chat kad vidim ****** se pa makar nas bilo trojica...
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2014, 14:36   #18142
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Pa i nije baš tako, ume i KV-1S da dinga i to kad najmanje očekuješ. Značajna je razlika kad sa KV-1S upadneš u t7 ili t8 borbu i kad se to isto desi sa T-150. KV-1S može da preokrene i t8 partiju, dok T-150 može samo da smrdi u ćošku
Naravno da može da preokrene i t8 kada ima top bolji ili u istom tangu kao i t8 medium tenkovi a ni sa agilnosti ne zaostaje puno M značku sam na KV1S baš i zaradio u t8 partiji KV1S po meni više liči na neki prelazi između t7-8 medium nego t6 teški tenk. Po meni je kv1s bolji od t-150 ali ako hoće kv1 gameplay onda je to t-150. Ni kv1 ne može bog zna šta da uradi kada upadne u t7 partiju.

Mrzim sve autoloadere, pun mi ih je... Po meni su uništili balans igre, a taj reload od 30-40s može mački o rep da se obesi. 1v1 nema jačih tenkova od njih.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2014, 15:32   #18143
RAJIC
Veteran
 
Član od: 26.7.2007.
Poruke: 989
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 81 puta na 35 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku RAJIC
Određen forumom Re: World of Tanks

sa m103 sam i ja tako uradio i dobro se pokazao
RAJIC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2014, 16:13   #18144
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

da vidite scenu... ostali ja (13 90) i arty... francuski.. 10 tier.. protiv 1 mausa sa 500hp...ja reloadujem... arty pun loader ima..maus stane uza zid... nemogu od nazad .. sa strane nmg da probijem.. a arty pise u chatu kao move... ja se pomerim... maus ne mrda... a ja u fazonu youtube.com/watch?v=-K1vGcH3gSY
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku darkowozzd na korisnoj poruci:
Cavic_Bronx (10.1.2014)
Stara 10.1.2014, 16:39   #18145
atlantis
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.304
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 122 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ima li najave da li će biti ponovo misija koje daju Premium na dan? Mislim na ono 50k štete ili XP.
atlantis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2014, 17:12   #18146
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
0gold kaže: Pregled poruke
Po meni je kv1s bolji od t-150 ali ako hoće kv1 gameplay onda je to t-150. Ni kv1 ne može bog zna šta da uradi kada upadne u t7 partiju.
Po mojoj licnoj proceni komotno mogu da kazem da je T-150 mnogo bolji tenk od KV1-S jer dok KV1-S opali dva puta T-150 opali tri puta i samim time je KV1-S gotov dok ce T-150 da ostane jos hp-a za dalju borbu.

Citat:
Mrzim sve autoloadere, pun mi ih je... Po meni su uništili balans igre, a taj reload od 30-40s može mački o rep da se obesi. 1v1 nema jačih tenkova od njih.
Sta im fali, nisu oni svemoguci tenkovi, jeste da kada dovate tenk koji je sam da ga izuju iz cipela ali tako ti je to. I koliko si sa loderom puta naleteo na pojedinca koji se izdvojio iz grupe ili je preostao zadnji pa nema sanse.

Kao sto sam vise puta reko sa loderima treba se znati igrati jer oni nisu jurisni tenkovi nego tenkovi koji su faktor iznenadjenja. I samo ako ih tako igras imas sanse za velikim ucinkom u partiji.

Evo par slika mojih patija sa AMX 50 100 i sta se dogodi kada te podceni T-62A i misli da je svemocna desetka:



A ovo je kada igras sa retardima koji ne znaju da iskoriste mogucnosti svoga tenka:



A evo kada odigras savrsenu partiju:



Ali kao sto rekoh samo ako pazis i znas sta radis mozes doci do dobrih rezultata ali ako ti mislis da posto vozis lodera i da si svemoguc vrlo brzo ces da kazes da su krs tenkovi.
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2014, 17:17   #18147
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.368
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Dragan.P kaže: Pregled poruke
Po mojoj licnoj proceni komotno mogu da kazem da je T-150 mnogo bolji tenk od KV1-S jer dok KV1-S opali dva puta T-150 opali tri puta i samim time je KV1-S gotov dok ce T-150 da ostane jos hp-a za dalju borbu.
Mislim da smo već apsolvirali da je upoređivanje dva tenka u izolovanoj nepomičnoj borbi jedan na jedan čista glupost
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2014, 17:30   #18148
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Mislim da smo već apsolvirali da je upoređivanje dva tenka u izolovanoj nepomičnoj borbi jedan na jedan čista glupost
Mozda tebi je glupost ali to su dva tenka iz istog ranga i svi koji vicu da je KV1-S bolji to vicu samo zbog onog topa koji ima ali kazem da T-150 iako skida dosta manje nego KV1-S moze da bude jako zeznut protivnik ako se podceni.

Ajde onda genije objasni ti nama kako se procenjuje koji je tenk bolji ako neces stati jedan na jedan i boriti se, ili je po tebi realno gledati sa jedne strane jedan tenk a sa druge isto jedan tenk i jos dva td-a koji snajpaju iz pozadine... jer tako treba da se porede tenkovi koji je bolji???
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2014, 17:35   #18149
atlantis
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.304
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 122 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Dragan.P ti samo uporedjuješ topove, a treba pomenuti da je KV-1S mnogo agilniji tenk od T-150, a da T-150 ima veće šanse da dinguje kada ga pogode, možda i bolji armor generalno. Teško je reći koji je bolji...
atlantis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2014, 17:50   #18150
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
atlantis kaže: Pregled poruke
Dragan.P ti samo uporedjuješ topove, a treba pomenuti da je KV-1S mnogo agilniji od T-150, a da T-150 više dinguje kada ga pogode. Teško je reći koji je bolji...
Imao sam oba tenka u garazi i tacno znam mogucnosti jednog i drugog tenka tako da ne uporedjujem samo topove nego ceo tenk. I opet ponavljam onaj ko ne zna da iskoristi mogucnosti nekog tenka bilo koji da je to tenk upitanju ce da je onaj drugi OP a da je njegovo losiji.

KV1-S jeste kao tenk agilniji i brzi i vise je medium nego sto bi se reklo da je teskas ali isto tako T-150 ako se postavi dobro mogu do sutra da pucaju u njega.





Sa KV1-S imam mnogo vise borbi jer sam dosta igrao sa njime dok sam T-150 bukvalno samo pretrcao ali planiram da ga kupim ponovo.
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2014, 18:19   #18151
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.368
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Dragan.P kaže: Pregled poruke

Ajde onda genije objasni ti nama kako se procenjuje koji je tenk bolji ako neces stati jedan na jedan i boriti se, ili je po tebi realno gledati sa jedne strane jedan tenk a sa druge isto jedan tenk i jos dva td-a koji snajpaju iz pozadine... jer tako treba da se porede tenkovi koji je bolji???
Evo da ti genije objasni... Sa top konfiguracijom tenka uđeš u borbu koju ti maksimalno dopušta tvoj tier tenka (u ovom slučaju to bi bio tier8). Bilo bi idealno ako bi tierovi bili lepo raspoređeni, tj. podjednak broj t6/t7/t8 vozila, ali ovo je u randomu malo teže zahtevati. I onda vidiš šta tvoj tenk može da uradi u realnim uslovima kada nije favorit, a ne u borbi u epruveti. Ako u takvoj situaciji može da doprinese timu onda je dobar/bolji od nekog drugog koji to ne može/slabije radi.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2014, 18:45   #18152
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Evo da ti genije objasni... Sa top konfiguracijom tenka uđeš u borbu koju ti maksimalno dopušta tvoj tier tenka (u ovom slučaju to bi bio tier8). Bilo bi idealno ako bi tierovi bili lepo raspoređeni, tj. podjednak broj t6/t7/t8 vozila, ali ovo je u randomu malo teže zahtevati. I onda vidiš šta tvoj tenk može da uradi u realnim uslovima kada nije favorit, a ne u borbi u epruveti. Ako u takvoj situaciji može da doprinese timu onda je dobar/bolji od nekog drugog koji to ne može/slabije radi.
Cek hoces da kazes da KV1-S moze da doprinese borbi u tier 8 a da T-150 ne moze?

Opet kazem to sto neko ne zna da iskoristi tenk koji vozi pa onda vice na sve strane kako je njegov tenk los a svi drugi su OP to je njihov problem. Meni nikada nije bio problem da igram sa nekim tenkom pa iako upadam u veci tier pa gledam da uradim maximalno koliko to ja mogu i koliko mi tenk daje za to mogucnosti ali nekada generalno uradis da sam sebe iznenadis a nekada jednostavno ne mozes da uradis nista jer jednostavno tvoj tim je skart i kao takav onda ni ti sam ne mozes da izvuces partiju na misice ma koliko ko da je dobar.
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2014, 18:47   #18153
Elin
Član
 
Član od: 29.1.2012.
Poruke: 244
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 49 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Dragan.P kaže: Pregled poruke
Po mojoj licnoj proceni komotno mogu da kazem da je T-150 mnogo bolji tenk od KV1-S jer dok KV1-S opali dva puta T-150 opali tri puta i samim time je KV1-S gotov dok ce T-150 da ostane jos hp-a za dalju borbu.
Je l' to ti vozis tenkove na treningu pa tako poredis?
U pravim rukama ni jedan tenk nije los, pa verujem da ima dosta igraca koji ce reci i kako mu je t-150 sjajan, mozda mu je vise legao, ali mislim da kada bi radio anketu na milion prosecnih igraca da bi vecina rekla da kv1s je mnogo mocniji od t-150. Pa sa kv1s i kada igras t8 se osecas mocno, ne znam bas da li sa t-150 imas i dalje takav osecaj.

I gledam bas kod tebe poredjenje ta dva tenka i ne vidim neke velike razlike da ti je neki vise legao, ovaj procenat pobeda sa t-150 nemoj da te zavara narocito sto imas mali broj partija sa njim. Kada ga uzmes i odigras onoliko koliko i sa kv1s uzmi pa ih uporedi, ali verujem ti ako kazes da tebi lezi vise t-150, mada eto ja licno stavljam kv1s na drugo mesto od svih sestica (Hellcat je bez premca za randome).
Kada bi gledao statse i ja mogu da kazem onda da je at8 sjajan jer imam 68% pobeda i av.dam 1300+ ali tenk je ubiti se odmah za igranje.

Za autoloadere se slazem sa tobom da nisu svemoguci, ali niti jedan tenk nije svemoguc u igri, ali imao sam primer da vidim kako takav tenk daje mogucnost i botinama da budu dobri. Juce upao sa t34 u t10 bitku na Abbeu i majstor u onom nemackom tdu pokidao partiju, mislim da je imao oko 7 hiljada damagea i bas odem da mu pogledam statse posle bitke, ima lik 48% pobeda, i prosek damage sa njim 2800, dok sa is7 nema ni blizu 2000, mislim da ti sve govori o mogucnoscu autoloadera, on jednim ispucanim sarzerom sa nemcem pravi damage koliko ima prosek sa is7.

Poslednja ispravka: Elin (10.1.2014 u 18:59)
Elin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2014, 19:00   #18154
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Elin kaže: Pregled poruke
Je l' to ti vozis tenkove na treningu pa tako poredis?
U pravim rukama ni jedan tenk nije los, pa verujem da ima dosta igraca koji ce reci i kako mu je t-150 sjajan, mozda mu je vise legao, ali mislim da kada bi radio anketu na milion prosecnih igraca da bi vecina rekla da kv1s je mnogo mocniji od t-150. Pa sa kv1s i kada igras t8 se osecas mocno, ne znam bas da li sa t-150 imas i dalje takav osecaj.

Za autoloadere se slazem sa tobom da nisu svemoguci, ali niti jedan tenk nije svemoguc u igri, ali imao sam primer da vidim kako takav tenk daje mogucnost i botinama da budu dobri. Juce upao sa t34 u t10 bitku na Abbeu i majstor u onom nemackom tdu pokidao partiju, mislim da je imao oko 7 hiljada damagea i bas odem da mu pogledam statse posle bitke, ima lik 48% pobeda, i prosek damage sa njim 2800, dok sa is7 nema ni blizu 2000, mislim da ti sve govori o mogucnoscu autoloadera, on jednim ispucanim sarzerom sa nemcem pravi damage koliko ima prosek sa is7.
Pa znas kako se kaze i ker s*re na veliku gomilu tako ce da ti svi isto kazu za kv1-s da je dominantan u svom tiru ali isto tako moze da doprinese u tier 8 borbama ali isto tako i t-150 isto moze sve sto kv1-s pa mozda cak i vise.

To sto kazes da botine mogu da budu dobre je samo puka slucajnost da mu je to eto bila najbolja partija u zivotu sa tim tenkom i da verovatno nikada vise nece ni priblizno napraviti stete u sledecih 1000 partija. Svakome se dogodi takva partija a onda kada pokusa da je reprizira nema sanse jer jednostavno nije se potrefio trenutak ili jednostavno u drugom timu nisu bile jos vece botine od njega nego igraci koji mozda nesto znaju.
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2014, 19:23   #18155
Elin
Član
 
Član od: 29.1.2012.
Poruke: 244
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 49 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Dragan.P kaže: Pregled poruke
Pa znas kako se kaze i ker s*re na veliku gomilu tako ce da ti svi isto kazu za kv1-s da je dominantan u svom tiru ali isto tako moze da doprinese u tier 8 borbama ali isto tako i t-150 isto moze sve sto kv1-s pa mozda cak i vise.

To sto kazes da botine mogu da budu dobre je samo puka slucajnost da mu je to eto bila najbolja partija u zivotu sa tim tenkom i da verovatno nikada vise nece ni priblizno napraviti stete u sledecih 1000 partija. Svakome se dogodi takva partija a onda kada pokusa da je reprizira nema sanse jer jednostavno nije se potrefio trenutak ili jednostavno u drugom timu nisu bile jos vece botine od njega nego igraci koji mozda nesto znaju.
E j.bem mu misa, ti ko Bole nekada t32 najbolja osmica.
Napisao sam ti nemoj da nastavljamo diskusiju i tvoju ocenu o njemu, igrao si ga i pre 8.8 pacha, jako mali broj partija imas sa njim da bi mogao da dajes takvu ocenu da je bolji. Kupi ga, odigraj bar 200 partija i onda dodji pa nam napisi ''Meni je bolji od kv1s, igrao sam 200 partija, osetio se mocnije u njemu, moze da uradi isto i vise od kv1s,...'' i onda ce neko ko je u nedoumici mozda i krenuti tom linijom bas zbog tvoje preporuke. Ne mozes sa 50 partija govoriti bolji je, i ko zna kada si ga grindao.

A i za autolodare ne citas, lika je potrefila ova partija od toliko stete ali nisam ja njemu gledao samo za tu partiju, je l' ti napisah prosecan damage od 2800 koji ima sa njim, a imao je oko 300 odigranih, dok je eto uporedjivao sam mu is7, ne secam se imao je 1600 ili 1700 prosecan damage. Znas kada ce on da ima prosecan damage sa tenkom bez sarzera toliki - NIKADA pa ni onda. Ne znam koje mu je ime, zaboravih ali da mu autoloader daje bolje rezultate to je istina.
Elin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2014, 20:38   #18156
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Elin kaže: Pregled poruke
E j.bem mu misa, ti ko Bole nekada t32 najbolja osmica.
Napisao sam ti nemoj da nastavljamo diskusiju i tvoju ocenu o njemu, igrao si ga i pre 8.8 pacha, jako mali broj partija imas sa njim da bi mogao da dajes takvu ocenu da je bolji. Kupi ga, odigraj bar 200 partija i onda dodji pa nam napisi ''Meni je bolji od kv1s, igrao sam 200 partija, osetio se mocnije u njemu, moze da uradi isto i vise od kv1s,...'' i onda ce neko ko je u nedoumici mozda i krenuti tom linijom bas zbog tvoje preporuke. Ne mozes sa 50 partija govoriti bolji je, i ko zna kada si ga grindao.

A i za autolodare ne citas, lika je potrefila ova partija od toliko stete ali nisam ja njemu gledao samo za tu partiju, je l' ti napisah prosecan damage od 2800 koji ima sa njim, a imao je oko 300 odigranih, dok je eto uporedjivao sam mu is7, ne secam se imao je 1600 ili 1700 prosecan damage. Znas kada ce on da ima prosecan damage sa tenkom bez sarzera toliki - NIKADA pa ni onda. Ne znam koje mu je ime, zaboravih ali da mu autoloader daje bolje rezultate to je istina.
Ne ja ne tvrdim da je on najbolja sestica a i ti ne citas sta sam ja napisao pa bi mogo da opet procitas sta sam napisao!!! Kada moram sebe da citiram:

Citat:
Dragan.P kaže: Pregled poruke
Po mojoj licnoj proceni komotno mogu da kazem da je T-150 mnogo bolji tenk od KV1-S
Pod to bi se podrazumevalo da je to moje misljenje a ti i ostali ne mora da se slozite sa time, i gde sam ja to ubedjivao ostale da je on najbolji tenk... nigde!!!

Drugo ne moram da odigram jos 200 partija sa njime da bih znao da li je bolji ili ne, jednostavno znam da ako mi neki tenk legne na prvu loptu on je za mene bolji i to stoji i opet kazem to je moje misljenje sa kojim ni ti ni ostali ne mora da se slozite.

Trece kao sto ti opet kazem svako me se desi da odigra partiju zivota i to ne mora da znaci da je to bas zbog tog tenka sto je loder ili nije nego jednostavno eto potrefilo se tako. Onda za IS7 kazes da mu je prosecna steta ispod 2000, verovatno da jednostavno lik nema pojma da igra sa teskasem i da jednostavno jurisa misleci da vozi ko zna koji tenk i da je u njemu svemoguc ali kada naleti na gomili koja ga razvali u roku od odmah on se jednostavno s***** a verovatno da je taj tenk grindao samo zato sto je video dok je igra sa nekim drugim tenkom da je tenk OP i odlucio da ga ima u garazi ali kada je seo da igra sa njime video je da to nije tako.

I ono najbitnije ne lezi igranje svima sa svakim tenkom koji postoji u igri.

Primera radi, mom kolegi je T71 lego ko budali 100 samara dok je mene smarao da sam ga jedva presao a vecina koja kuka na T69 je meni toliko legao da sam odusevljen tenkom. O tome ti govorim da ne lezi igranje svima isto sa istim tenkovima.
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2014, 22:10   #18157
OgnjeniZ
Novi član
 
Član od: 27.12.2013.
Poruke: 23
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Jeli narode jel neko zna koji je tenk najbolji money maker a da nije premium, upravo kupio Jagdtigera za basnoslovnu sumu pa se zapitah?
OgnjeniZ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2014, 22:20   #18158
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
OgnjeniZ kaže: Pregled poruke
Jeli narode jel neko zna koji je tenk najbolji money maker a da nije premium, upravo kupio Jagdtigera za basnoslovnu sumu pa se zapitah?
Prosecna zarada bez prem naloga:

http://forum.worldoftanks.com/index....tanks-in-game/
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2014, 22:32   #18159
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
OgnjeniZ kaže: Pregled poruke
Jeli narode jel neko zna koji je tenk najbolji money maker a da nije premium, upravo kupio Jagdtigera za basnoslovnu sumu pa se zapitah?
stug,kv1,churchil... matilda... i jos neki..
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2014, 23:17   #18160
Cavic_Bronx
Član
 
Član od: 23.3.2008.
Poruke: 127
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 14 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
OgnjeniZ kaže: Pregled poruke
Jeli narode jel neko zna koji je tenk najbolji money maker a da nije premium, upravo kupio Jagdtigera za basnoslovnu sumu pa se zapitah?
kv1, eventualno kv2 (sa njim moras dobru partiju da odigras)..

kv1 ti u svakom slucaju daje kes, samo je bitno kako odigras... Znam da je bilo partije gde sam dobijao i po 20-40k srebrnjaka, ako ne i vise...
Cavic_Bronx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com