Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Foto i audio/video

Foto i audio/video Fotoaparati, Televizori, MP3 i DVD/DivX plejeri...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.9.2010, 13:37   #1
coolkingeye
Novi član
 
Član od: 17.9.2010.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Pioneer DEH-2100UB problem sa zvukom

Kupio sam CD plejer za auto sa USB priključkom i kada sam ga ugradio sve je funkcionisalo perfektno oko godinu dana... Međutim oko mesec dana u nazat počeli su da se javljaju problemi sa zvukom... Moram napomenuti da ništa nisam radio na autu što bi uticalo da se to desi i čini mi se da je to počelo samo od sebe... Problem je sledeći: Kada uključim uređaj zvuk radi neko vreme (neodređeno vreme - nekad 10 min. a neka i satima) i onda prestane na svim zvučnicima istovremeno... Onda ga takođe nema neko vreme i pojavi se sam od sebe... Pri tome tjuner, CD plejer i USB funkcionišu normalno, tako što na displeju prikazuju kao da je sve normalno... Ako radi tjuner pronalazi stanice, RDS radi; ako radi CD/USB takođe prikazuje pesmu i vreme, samozvuka nema... Konsultovao sam se sa ortakom koji se bavi time i rekao mi je da proverim da nije žica "MUTE" možda negde dodirnola masu, proverio sam i to nije (dobro je izolovana)... Zatim sam primetio da ponekad kada zalupim
vrata ili gepek zvuk proradi, pa sam prelemio sve nožice od audio kola i još mnoge druge kontakte za koje sa sumnjao da možda imaju hladan lem i ništa, uređaj se i dalje ponaša isto... Više zaista ne znam šta da pokušam, ako bi neko imao neku ideju ili možda sličan problem koji je uspeo rešiti bio bih vrlo zahvalan da to podeli samnom...
coolkingeye je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Vito Magnum mp4, problem sa zvukom Sreckosd Foto i audio/video 4 4.2.2010 22:53
Problem sa zvukom i videom (ASUS P5PL2-E ploča) Morgoth Kvarovi 4 7.11.2009 22:28
Problem sa zvukom oktagon Operativni sistemi 9 29.8.2008 11:24
problem sa zvukom!!!! donmarko Zvuk na računaru 3 14.11.2006 21:09
Problem sa zvukom GameFREAK Kvarovi 0 12.8.2006 1:00


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:11.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com