Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > O igrama uopšte

O igrama uopšte Uopšteno, dakle sve ono što se ne tiče samo konkretnog igranja i konkretne igre (poređenje raznih igara, o žanrovima, o sociološkom i drugim uticajima igara itd.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.7.2011, 16:18   #221
panta80
Član
 
Član od: 22.10.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 332
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 24 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Mene je smorio singleplayer sve se fura na isti fazon a i godine su u pitanju, inace u multi igrama nikad nema smora.
panta80 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.7.2011, 16:53   #222
Bathoryy
Član
 
Član od: 13.10.2010.
Poruke: 492
Zahvalnice: 306
Zahvaljeno 218 puta na 126 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Pa, nisu smorile, samo nema više toliko interesantnih igara... Evo, ukapirala sam šta najviše volim... RP igre za jesen i zimu, a pucačine za leto... Valjda mi je takvo raspoloženje šta znam... Neka, neće mene igre još smoriti skoro, izlaze odlične igre sledeće godine, pa eto...
Bathoryy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.7.2011, 17:00   #223
Nighty
Banned
 
Član od: 5.7.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 374
Zahvalnice: 211
Zahvaljeno 135 puta na 91 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Daleko od toga da su Japanci konstantno inovativni. Oni kad provale nesto sto je uspesno, iskopiraju ga u sledecih stotinu naslova sve dok potpuno ne uniste koncept. Onda zaista naprave nesto revolucionarno, ali se proces opet ponavlja. Kod njih je tako u igrama, knjigama, anime, filmovima...


Al' opet. Ako tebe do sad Square Enix nije razocarao, dzabe ti pricam.
Јесу иновативни. Концепт остаје успешан. Square Enix ме јесу разочарали, ја сам велики љубитељ Square Soft компаније, али и даље остају иновативни што се тиче својих игара. У питању су приче, ликови итд. До сада нисам наишао ни на један jRPG ком је прича иста или прекопирана (наравно, има клишеа у свакој данашњој игри) али понајмање у jRPG делу, односно ономе шта јапонези избацују

Компјутерске игре, односно игре које ме не смарају (а и немају велики циљ) су Multiplayer. Синглплејер на PC-у је постао страховито досадан и сваки пут се осећам равнодушно.
Nighty je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.7.2011, 23:30   #224
Zuti Bar
Starosedelac
 
Član od: 9.12.2010.
Poruke: 1.516
Zahvalnice: 188
Zahvaljeno 333 puta na 206 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Meni naprotiv multi nije nista zabavniji od singleplayer-a. Samo vrtis jedno te isto na bezbroj nacina. Bez ikakve price i smisla.
Zuti Bar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 10 korisnika se zahvaljuje korisniku Zuti Bar na korisnoj poruci:
bokela (13.11.2011), Luka Filipovic (9.7.2011), M1L0SH (12.7.2011), Miki1987 (11.7.2011), nameless1 (9.7.2011), NOTTINGHAM (9.4.2012), Partybreaker (10.7.2011), Pjanovic (8.7.2011), simke85 (12.11.2011), Vulee (8.7.2011)
Stara 9.7.2011, 16:30   #225
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Citat:
Conan! What is best in life?

To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Evo, Konanu je jasan smisao MP-a.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2011, 17:04   #226
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Genijalan tekst

EDIT:

Citat:
До сада нисам наишао ни на један jRPG ком је прича иста или прекопирана
Jel to znaci da si igrao samo jedan jRPG u zivotu? Izvnini, morao sam, jace je od mene
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Nash Knight na korisnoj poruci:
Aibo (12.11.2011), Asmodeus (10.11.2011)
Stara 12.11.2011, 16:48   #227
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Posebno mi se svideo, i nasmejao me, ovaj deo:
Citat:
I swear I watch them play these modern games and it's almost like... and this can't possibly be true, but it's almost like they're having just as much fun as I had when I was their age.


lično sam se totalno pronašao u prve dve stavke, tj. 5. i 4.. Eto, nikako da odigram neke odlične RPG naslove jer prosto retko imam vremena da uopšte pošteno razmislim o počinjanju dužih igara a kamoli o realnom utanjanju u njih. Uradi jednu, drugu...n-tu obavezu, posveti malo vremena devojci, na zapostavi prijatelje... Onda se tu i tamo stvori neki sat u kom pokušavam da privedem kraju RPG koji igram već mesecima, samo što ne znam da li više uživam u igranju ili se nerviram što me igra bezobrazno zatrpava dosadnim repetitivnim protivnicima kao da nimalo ne ceni moje vreme.

Dakle, nisu me smorile igre već neke od njih koje su prosto osmišljene sa idejom da na raspolaganju redovno imate celo popodne, a nemate ideju ili želju da ga trošite na bilo šta drugo. Niti više imam to vreme, niti želim da ga trošim na takvo virtualno gluvarenje.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.3.2012, 23:55   #228
Nebojsa111
Veteran
 
Član od: 22.11.2006.
Poruke: 523
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 22 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Moram da priznam da su me malo smorile. Mada to je mozda zbog popularizacije igrica koje se igraju na netu.[+MMO].
Zadnje 3-4godine sam furao neku integrisanu grafiku i nisam bio u mogucnostii za pustanje bolji igara.
Pikao sam wow,travian i jos po neku dobru staru igru.[RTW,AbeExodus,Commandos,Cossacks,PES6...ima ih jos dosta dobrih al da ne nabrajam]
Sad kad sam malo naudziio komp. Gledam sta bih mogao da igram, citam opise sa SK sajta. Skinuo sam Bioshock, Crysis, Wither, novi Drajver,novi NBA2k,novi PES,WoT. Snimio sam i CivIII,CivIV
Al nekako nije to to.
Mogu da odigram ponesto, ali nije vise isti "osecaj za filing".
A mozda je problem sto sam snimio odma 4-5 igara pa im se ne posvetim kako treba. Mozda treba da igram igru po igru
Mozda sam prerastao igre.
Nebojsa111 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2012, 3:38   #229
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Искрено, ја понекад добијем напад играња али старијих игара. Ево, баш сам скоро у еуфорији прелазио оба No One Lives Forever-a, е и то су по мени игре, са сваког аспекта једноставно, евергрин наслови. Оно што ја не разумем су модерне, популарне игре. Call Of Duty је имао свог шмека у почетку, али ово сад постаје нервирајуће јер сад сви желе такву игру и сви их и праве.. Не желим више никада да играм игру која има савремено оружије, песак и Ирак. Знам да би суштина требала да буде мултуплејер, али мени се ни "Кантер" није свиђао, а камоли ово.. Ја сам ипак "Квејкер" и нема шансе да ми се свиди то пушкетање.. И иначе, мултиплејер је океј са друштвом у лан-партијима сваке три године, за ово остало немам времена али ни воље.. Апсолутни приоритет ми је single-player, све остало је бонус.. Што данас није тако, већ управо супротно. Но, ако оставимо то по страни, шта остаје? Неко ће се увредити, али GTA серијал је симулација живота и рада обичног батинаша са асфалта.. Нема шансе да разумем како неко ко игра игре жели да се игра нечег тако обичног.. Где је ту уопште играње? Мени то више личи на притајени комплекс.. Заиста, када су пре 10 година прорекли "смрт" рачунара као играчке платформе многи су мислили на буквалну смрт - заправо сада су игре на свим платформама исте, и рачунар јесте постао конзола у неком смисли.. Када за недељу-две будем узимао нови рачунар искрено више размишљам о томе како ћу играти те старе наслове него што размишљам о модерним.. Можда нови Биошок или трећи Халф-Лајф? Кад се само сетим игара из периода од `95-`01/02 (заправо, до 09.11.2001.)... Нису ме игре "смориле" али ми се ове нове, конзолашке, никако не играју.. Две или три игре годишње ми се свиде. Прошле, нпр, Деус Екс Три. За другу бих морао да размислим...
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Rockstar na korisnoj poruci:
3LANCER (30.4.2012), filpan (6.4.2012)
Stara 1.4.2012, 11:04   #230
Ice-Man
Veteran
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.076
Zahvalnice: 2.076
Zahvaljeno 574 puta na 229 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ice-Man
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Negde od 2009. do oktobra 2011. godine sam bio u periodu (tada sam mislio da su me igre smorile, a sada vidim da je to period jer ipak sebi mogu da nalepim etiketu gamer) u kom skoro nista nisam igrao. Poneka FIFA/PES na nedelju dve sa drustvom, jedne nedelje sam svaki dan CS igrao ali posle je sledio uninstall (isto vazi za dotu i Team Fortress 2, samo mozda i manje od nedelju dana) i tolko. Poslednja igra pre tog perioda koju sam mnogo igrao je Empire: Total War. Napoleon i Shogun sam totalno preskocio, kao i mnoge naslove u kojima bi ranije ili sad uzivao, pa moram da nadoknadim gradivo. Naravno igrao sam sve ove skorije COD i BF naslove jer se to predje za jedan dan pa mi dodje kao da gledam jednu sezonu neke serije - naravno mislim na SP, MP nisam ni probao.
E od oktobra 2011. sam igrao Skyrim, Mass Effect trilogiju, AC:Brotherhood i Revalvations, Braid, Homeworld 2, novi Deus Ex, New Vegas, The Witcher 1 i 2... Pravi maraton. Mnoge od ovih igara sam ja instalirao i zapoceo u periodu neigranja ali nisam se zadrzavao vise od 2-3 sata.
Mozda sve ovo moze da se objasni kolicinom slobodnog vremena. 2011. sam zavrsio srednju skolu i sada za razliku od celog drustva ne studiram nista. Imam vise slobodnog vremena pa mogu i da ga iskoristim na igranje. Medjutim ja mislim da nije rec u tome jer tacno znam da mi se ranije nista nije igralo a evo sad ne znam sta cu pre.
Trenutno smisljam sta da igram dok ne izadje GW2...
Ice-Man je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2012, 11:30   #231
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

^Nadji posao ili studiraj nesto. Problem resen.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 8 korisnika se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
Game fever (30.4.2012), Ice-Man (2.4.2012), JohnnyNT (6.4.2012), LoshMeeBre (1.5.2012), Nebojsa111 (6.4.2012), Nikolas_bg (21.5.2012), Skenderevo (1.4.2012), voodoo_ (1.4.2012)
Stara 6.4.2012, 10:44   #232
M1L0SH
Veteran
 
Član od: 1.10.2009.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.101
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 273 puta na 158 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Неко ће се увредити, али GTA серијал је симулација живота и рада обичног батинаша са асфалта.. Нема шансе да разумем како неко ко игра игре жели да се игра нечег тако обичног.. Где је ту уопште играње? Мени то више личи на притајени комплекс...
Pa gde ti zivis ako ti je to obicno i dosadno ?!?!
Je si li probao da budes batinas sa asfalta u stvarnom zivotu ? A ne ide onda cuti i batinaj ...
Ne ozbiljno GTA je zanimljiv zbog sandbox iskustva i neke krimi pricice ... I to je itekako igranje. Ne svidja ti se nema veze.
GTA je mega popularan zbog nezrele dece koja unese cheat i rokaj sve sto se pomera ... bezveze ima i vise od toga ...

Meni je sandbox svetinja ides gde oces radis sta oces nema hodnika da te sputavaju na moras da stvari resis kako ti igra kaze. Naravno prava nelinearnost fali modernim igrama. Samo prave iluziju u nekoj tacki odaberi levo ili desno i kraj. I pokreces misije kad hoces a izmedju samo lutas praznim gradom. Skupljas razne tokene, novcice u raznim oblicima, resavas genericne cesto repetativne side misije i to je to ...

Eto kako da igre ponovo postanu zabavne sandbox, open world, nelinearno. Istrazujes svet biras sta hoces da radis sta ne, donosis teske moralne odluke, prica se grana vise puta i moze da se zavrsi na razlicite nacine ... Naravno da je solo zabavna multy je samo repetetativno nadmetanje gomile derista ne netu. Naravno profitabilnije je i lakse da se napravi ....
LAN je vec nesto drugo .... Bar moje misljenje.
M1L0SH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2012, 9:08   #233
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.122
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Citat:
Nash Knight kaže: Pregled poruke

Da se nadovezem na ovaj linkovan teks, posto mu ja sada dodjem kao maltene matorac. Slazem se sa vecinom stvari, mada su meni neke nove strateske igre i rpg-ovi i dalje zabavni, a i hvala bogu imam vise vremena od njega da bacam.

Sto se MP igara tice, mislim da je to u sustini prava stvar, obzirom na ograniceno vreme koje imam za igranje. Sednes pola sata kad imas vremena i otpikas koju partiju malo da se opustis. Ali pravac u kome se krece MP maltene u svakom zanru mi se ne svidja uopste. Naravno ne pricam o mmorpg igrama nego o FPS, moba i sl.

Unlockables, levels, perks i ostale stvari za mene totalno unistavaju svaku popularnu MP igru. Mislim, ako si vec resio da od necega pravis e-sports ne mozes da radis takve stvari. Da ne pominjemo snowball efekat u maltene svim igrama. U CS ako dobijes prvih par rundi imas vise love, u COD ako kad krenes imas dva tri ubistva imas one radare, bombe i gluposti, u moba igrama ako imas srece da prvi ubijes protivnika odes kupis neki item i mnogo si jaci i onda samo guras tu prednost napred. U pravom sprotu (da pravom), npr. fudbalu, kad das gol ne dobijas nikakvu prednost sem psiholoske, dok u svim ovim e-sportovima se vracas nazad sa +50 na dmg vise od protivnika. Jedini trenutak kada je mec ravnopravan (sto se mehanike igre tice, naravno igraci su najbitniji) je kad igra pocne.

Stalno ubacuju neke nove perkove, oruzja koja moras da otkljucas radeci neke glupave zadatke itd. i taman kad izgrindas sve to oni ubace nove gluposti u igru koje su po pravilu jace od gluposti koje su vec bile u igri. I kad izgrindas i njih onda ih nerfuju da budu izbalansirane i ubace nove gluposti. Nekako imam utisak da vise grindam u "takmicarskoj" fps igri nego u Wow-u.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Apostrof na korisnoj poruci:
3LANCER (30.4.2012), filpan (11.4.2012)
Stara 14.4.2012, 16:03   #234
Andyui
Član
 
Član od: 25.6.2007.
Poruke: 403
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 54 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

I didn't have to skin too many coyotes in Red Dead Redemption before I realized I was playing a time wasting simulator.


Andyui je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2012, 23:47   #235
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?



Mislim da sam odgovorio na temu. I još nešto...

Relevant
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Morca na korisnoj poruci:
dragomix (30.4.2012), Game fever (30.4.2012), Nash Knight (30.4.2012), Oggy (30.4.2012), Skenderevo (29.4.2012)
Stara 30.4.2012, 16:41   #236
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Citat:
Ice-Man kaže: Pregled poruke
Negde od 2009. do oktobra 2011. godine sam bio u periodu (tada sam mislio da su me igre smorile, a sada vidim da je to period jer ipak sebi mogu da nalepim etiketu gamer) u kom skoro nista nisam igrao. Poneka FIFA/PES na nedelju dve sa drustvom, jedne nedelje sam svaki dan CS igrao ali posle je sledio uninstall (isto vazi za dotu i Team Fortress 2, samo mozda i manje od nedelju dana) i tolko. Poslednja igra pre tog perioda koju sam mnogo igrao je Empire: Total War. Napoleon i Shogun sam totalno preskocio, kao i mnoge naslove u kojima bi ranije ili sad uzivao, pa moram da nadoknadim gradivo. Naravno igrao sam sve ove skorije COD i BF naslove jer se to predje za jedan dan pa mi dodje kao da gledam jednu sezonu neke serije - naravno mislim na SP, MP nisam ni probao.
E od oktobra 2011. sam igrao Skyrim, Mass Effect trilogiju, AC:Brotherhood i Revalvations, Braid, Homeworld 2, novi Deus Ex, New Vegas, The Witcher 1 i 2... Pravi maraton. Mnoge od ovih igara sam ja instalirao i zapoceo u periodu neigranja ali nisam se zadrzavao vise od 2-3 sata.
Mozda sve ovo moze da se objasni kolicinom slobodnog vremena. 2011. sam zavrsio srednju skolu i sada za razliku od celog drustva ne studiram nista. Imam vise slobodnog vremena pa mogu i da ga iskoristim na igranje. Medjutim ja mislim da nije rec u tome jer tacno znam da mi se ranije nista nije igralo a evo sad ne znam sta cu pre.
Trenutno smisljam sta da igram dok ne izadje GW2...
Osim studija i posla, možeš da probaš WoW. Preživiš 7 dana u njemu i uništiš život. Pravi simulator gubljenja vremena
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2012, 21:05   #237
3LANCER
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.286
Zahvalnice: 1.000
Zahvaljeno 401 puta na 248 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Da se nadovezem na ovaj linkovan teks, posto mu ja sada dodjem kao maltene matorac. Slazem se sa vecinom stvari, mada su meni neke nove strateske igre i rpg-ovi i dalje zabavni, a i hvala bogu imam vise vremena od njega da bacam.

Sto se MP igara tice, mislim da je to u sustini prava stvar, obzirom na ograniceno vreme koje imam za igranje. Sednes pola sata kad imas vremena i otpikas koju partiju malo da se opustis. Ali pravac u kome se krece MP maltene u svakom zanru mi se ne svidja uopste. Naravno ne pricam o mmorpg igrama nego o FPS, moba i sl.

Unlockables, levels, perks i ostale stvari za mene totalno unistavaju svaku popularnu MP igru. Mislim, ako si vec resio da od necega pravis e-sports ne mozes da radis takve stvari. Da ne pominjemo snowball efekat u maltene svim igrama. U CS ako dobijes prvih par rundi imas vise love, u COD ako kad krenes imas dva tri ubistva imas one radare, bombe i gluposti, u moba igrama ako imas srece da prvi ubijes protivnika odes kupis neki item i mnogo si jaci i onda samo guras tu prednost napred. U pravom sprotu (da pravom), npr. fudbalu, kad das gol ne dobijas nikakvu prednost sem psiholoske, dok u svim ovim e-sportovima se vracas nazad sa +50 na dmg vise od protivnika. Jedini trenutak kada je mec ravnopravan (sto se mehanike igre tice, naravno igraci su najbitniji) je kad igra pocne.

Stalno ubacuju neke nove perkove, oruzja koja moras da otkljucas radeci neke glupave zadatke itd. i taman kad izgrindas sve to oni ubace nove gluposti u igru koje su po pravilu jace od gluposti koje su vec bile u igri. I kad izgrindas i njih onda ih nerfuju da budu izbalansirane i ubace nove gluposti. Nekako imam utisak da vise grindam u "takmicarskoj" fps igri nego u Wow-u.
uvek imas Starcraft 2 i Team Fortress 2
mada si totalno u pravu za moba igre, svi koji ih prave se drze onih bangavih "postulata" iz Dota allstars kao pijan plota, pobogu cak ni mapu ne menjaju (!)
3LANCER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2012, 10:52   #238
Rajko92
Veteran
 
Član od: 27.7.2008.
Poruke: 511
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 79 puta na 71 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Rajko92
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Na ovo pitanje, naravno, razlicito gledaju ljudi razlicitih uzrasta i zivotnih orijentacija. Mene su igre odavno smorile. Ne znam da li je to zbog toga sto sam stariji, ili je jednostavno kvalitet igara opao. I cini mi se da je ovo drugo u pitanju. Imam ogromnu zelju da odigram neku dobru igru, ali jednostavno godinama ne nailazim na takvu. Volim strategije i voznje, a ti zanrovi sve vise idu u pogresnom smeru, bar po meni. Ja i dan danas imam instaliran age of empires 2 na racunaru, i to ponekad igram. Za mene nakon toga nije izasla nijedna tako dobra strategija. O voznjama da ne govorim. Nakon need for speed high stakes-a, slabo sta sam igrao duze od dva sata. Sad ponekad odigram nba ili fifu, cisto da ubijem tu zelju za igranjem, ali nije vise to to. Svakog meseca probam po neku igru koja je predstavljena kao dobra u sk-u, ali jednostavno ne ide.
Rajko92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2012, 12:50   #239
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Citat:
Ne znam da li je to zbog toga sto sam stariji, ili je jednostavno kvalitet igara opao
..a nick ti ukazuje da si '92 god..
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2012, 12:52   #240
Rajko92
Veteran
 
Član od: 27.7.2008.
Poruke: 511
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 79 puta na 71 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Rajko92
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Citat:
Nash Knight kaže: Pregled poruke
..a nick ti ukazuje da si '92 god..
Kakve to sad ima veze sa bilo cim? Jel to sto sam '92 godiste znaci da sad nisam stariji nego sto sam bio pre 10 godina? Ne ide mi u glavu sta hoces da kazes, a i nije me mnogo briga.
Rajko92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dokle ce ljudi IGRE nazivati "igricama"? TomWaits O igrama uopšte 263 10.12.2012 21:01
Najbolje igre 2008. godine Nenad Vasovic Tekstovi u SK 166 4.10.2009 17:32
Ultimate Fight igara - prva sezona Patton O igrama uopšte 102 9.5.2009 0:08
Video igre - uticaj na mlade i još ponešto Nenad Stevanović O igrama uopšte 116 10.3.2009 0:04
Najbolje igre 2006. godine Nenad Vasovic Tekstovi u SK 73 1.7.2007 16:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com