Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Tekstovi u SK

Tekstovi u SK u rubrikama Test Play, Net Play itd.

Pregled rezultata glasanja: Izaberite najbolju igru 2012. godine
Assassin's Creed III 14 13,59%
Borderlands 2 13 12,62%
Call of Duty: Black Ops II 10 9,71%
Diablo III 5 4,85%
Dishonored 41 39,81%
Far Cry 3 35 33,98%
Guild Wars 2 12 11,65%
Mass Effect 3 14 13,59%
Max Payne 3 14 13,59%
XCOM: Enemy Unknown 12 11,65%
Glasanje sa više mogućnosti izbora. Glasova: 103. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.1.2013, 13:38   #11
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Najbolje igre 2012. godine

Lista je krajnje smensa, ni jedna od ovih igara nigde drugde nije bila ni nominovana za igru godine, a svakako sem 2-3 igre ni jedna nije nesto sto bi po nekim normalnim merilima prelazilo ocenu od 70/100 poena, ako ne i manje. Pa da pocnem sa listom i zasto igre ne treba da budu u njoj:

AC3 - AC igra, nova lokacija i novi heroj, ali igra je losija od prethodnika, previse politiziranja i premalo skakanja po krovovima. Kad dodamo na to da je i jedan od najgorih portova u poslednjih par godina eto razloga da nikako ne bude PC igra godine.

Borderlands 2 - Odlicna igra, ali nikako nesto sto se moze nazvati remek delom. FPS sa RPG elementima, nista manje niti vise. Prica osrednja, stil dobar, ali u ovoj igri nema nicega sto je moze izdvojiti toliko da bude PC igra godine. Odlicna zabava, ali nista sto pomera granice.

COD:BO2 - Necu trositi reci, COD je odavno postao smesan, a ovo je jedan od najsmesnijih. Trci-Pucaj-Pretisni dugme i tako u krug, bez ikakvog izazova ili bilo cega drugog. Cak je MP losiji od recimo COD:MW-a, a COD MW ostaje kao poslednji naslov vredan pomena u serijalu. Igra godine ni da je jedina igra koja je izasla cele godine.

Diablo III - Nabavio sam Diablo vrlo skoro, odigrao malo i treba samo reci Blizzard je ostao Blizzard, Diablo-Diablo. Majstori svog zanata, nesto naizgled tako prosto postane neverovatno zarazno i igrivo. Mada prica i sve ostalo daleko od necega sto pomera granice u bilo kom smislu. Ove godine izbacuju SC2:HoS, pa posto je to jedina kompanija od koje imam sve igre padne neki preorder, SC 2 nesme da se propusti i mozda bas to bude igra ove godine. Diablo III to nikako nije za proslu.

Dishonerd - Nisam odigrao do kraja, ali prema svim komentarima i ono sto sam video na pocetku, nesto osvezavajuce i novo, ali ne bih mogao da je ocenim do kraja pa cu ostaviti kao jednog od kandidata koji zasluzuje tu laskavu titulu, mozda.

Far Cry 3 - Ova igra me je iznenadila, kao sto me je prosle godine iznenadio Crysis 2. Neverovatna zabava, ogromna mapa, mnogo toga sto moze da se radi, mogucnost da sam odlucujes u potpunosti kako napadati i razviti taktiku, svaki neprijateljski kamp je prica za sebe. Ima tu par gluposti, ali moze da ponese ovu laskavu titulu.

Guild Wars 2 - I ovo sam igrao, ali vise ga igrao moj burazer, potrosio silne dane svog zivota na njega i nisam video nista sto bi igru odvojilo od gomile drugih MMO-ova. Ne znam sto se svi toliko loze. Nije to iskustvo ni blizu neke dobre prave SP igre. Bolje potrositi 10 sati na nesto spektakularno, neko 200 na pretiskanje 1, 2, 3 pa u krug. Nikako ovo ne bih nazvao igrom godine.

Mass Effect 3 - Gde da pocnem? Bolje da ne pocnem. Ovo je najvece razocarenje u istoriji industrije. Nikako, ni u kom slucaju ovo djubre ne bi trebalo da ponese titulu igre godine.

Max Payne 3 - Igra ima samo jednu manu, lokaciju. Ta mana je toliko velika da je igrac non stop ima osecaj da nesto nedostaje. Dakle atmosfera nije ni izbliza dobra kao u prve dve igre, sve ostalo je dostojno Max-a, ali nije to to. Samo zbog toga ovo nije igra godine i mozda najveci komercijani uspeh.

XCOM - Odlicna igra, ali igra koja nije fer prema igracu. Po meni nije materijal za igru godine, ali moze da bude.

Na listi je trebao da bude Spec Ops, igra je nesto sto je pomerilo granice u naraciji tokom igre. Vidim Skenderevo opet pise kako ne valja napucavanje (), ja bi mu samo na to rekao da ode, iznajmi Xbox 360 i odigra Gears Of War 3, pa nek se vrati. Ova igra je kao najbolja sto se tice napucavanja, a Spec Ops je bolji za jedno dva koplja. Za mene najbolja PC igra ove godine.

Inace najbolja igra koju sam odigrao je Super Mario 3D Land na 3DS-u, sa drugih platformi bi izdoio i Halo 4 koji je daleko do lose igre i od koje bi serijal kakav je COD trebao dosta da nauci!
dragomix je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dragomix na korisnoj poruci:
jaomile (17.1.2013), simke85 (16.1.2013)
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem prilikom igre pes-a 2012 Black Jajck Kvarovi 1 24.2.2012 16:56
Najbolje igre 2010. godine Nenad Vasovic Tekstovi u SK 139 30.8.2011 8:00
Nezvanično SR glasanje za igre godine Carnex O igrama uopšte 34 29.12.2010 15:47
Sve što niste znali o avanturama, a, iskreno, nije vas ni zanimalo Shlaymara Avanturističke igre 25 5.5.2010 15:22
Najbolje igre za mobilne telefone... Željko Igre za mobilne telefone 108 14.8.2009 22:49


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com