Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.10.2015, 15:30   #1
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.863
Zahvalnice: 2.926
Zahvaljeno 3.849 puta na 1.161 poruka
Određen forumom 10/2015 "Ono što nisi"

Ako imate misljenje na temu aktuelne kolumne molimo vas da ga podelite sa ostalim forumasima u ovoj temi.

Citat:
Kolumna je lični komentar istaknutog novinara nekog lista na neku pojavu. Za razliku od reportaža i ostalih tekstova koji bi trebalo da budu objektivni, kolumna podleže subjektivnosti autora, zato se grafički drugačije predstavlja od ostatka časopisa.
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2015, 16:21   #2
M1L0SH
Veteran
 
Član od: 1.10.2009.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.101
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 273 puta na 158 poruka
Određen forumom Re: 10/2015 "Ono što nisi"

Meni je tekst bio zanimljiv.
Pa reko da izložim svoje igračke navike. I nemam šta korisno da radim.
Dakle
RPG:
Warrior, uvek warrior, barbarian i slicne po mogustvu two handed varijante. Valjda zato što sam gledao Conan the barbarian kao mali.
Direktno suočavanje sa problemom. Dakle rouge klase su bedni crvi i kukavice, kriju se i ubadaju s'leđa. A spell casteri nose suknjice krhki su i gadjaju iz daljine. Support klase healeri i slično, nikad ja sam sebičan solo igrač.
Kreirani likovi uvek moraju da imaju brade i kose. Po ugledu na skandinavske ratnike, berzerkere itd.
Geopolitičke strategije:
Srbija, osvanjanje suseda prva stvar. Mada gledam da to bude uspešno, planirano osvanje koje će da potraje. Nikako suicid samo da bi kratkotrajno izbrisao Albaniju ili Hrvatsku sa mape.
Ako ne Srbija onda bratska nam Rusija. Ako ništa i od toga onda sledeća slovenska zemlja, mozda Poljska. Posle i sve ostalo.
Ako ima i nuklearki pa šta se čeka. Odma zagrejem hladni rat. I očigledno je gde i odakle idu rakete.
RTS:
Igre bez gradnje baze imaju prednost. Tipa Blitzkrieg.
Još ako može da se pauzira to je prava stvar. Tu naravno dolaze i TBS.
Starcraft koji zahteva nadljudski broj akcija u minuti i slične preskačem.
Ujedno da spomenem da mrzim kompetativne igre. Zbog repetativnosti ili kako neki kažu zato što nemam pojma i gubim.
Platforma za igranje:
PC 100%, tipičan master race. Sve ostalo je inferiorno.
Frame rate je apsolutno bitniji od izgleda. I kad nije kompetativna igra.
Rogue like:
FTL i slične igre me nerviraju. Previše nasumične. Sve ide lepo i odjednom me igra lupi nečim i servira game over. Mada to je možda i dobra stvar.
Sport:
Prezirem virtuelni, stvarni nije bitno. Futbal tolerisao neko vreme, samo zbog društva i igranja ispred jednog ekrana.
Trke:
Jedina trkačka igra ikada Flatout. Zašto ? Zato što kad su sve svi palili na NFS underground i svoja nalickana virtuelna kola. Moje jedino zadovoljstvo je bilo da ih uništim, zgnječim, rasturim u delove..
I uvek igram prljavo i guram takmičare s puta. Po cenu da uništim i sebe i svoj plasman.
Kad smo kod toga veliku prednost imaju igre sa destruktabilnom okolinom.

Dok igram ne pijem, ne jedem itd. Multitasking mi nije jača strana.
I s'obzirom da pijem samo ječmeni napitak. Izbegavam dok igram, utiče na performanse.
M1L0SH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2015, 21:56   #3
Sass Drake
V.I.P. Zaštita
 
Član od: 30.9.2007.
Lokacija: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building
Poruke: 5.914
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 1.320 puta na 1.094 poruka
Određen forumom Re: 10/2015 "Ono što nisi"

Solo paladin with two handed sword, eventualno neki knight ili u kranjem slučaju obični fighter barbarian.
Sass Drake je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2015, 23:52   #4
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: 10/2015 "Ono što nisi"

Two-hander greatsword warrior UVEK kao main char, mada zadnje što sam igrao je GW2 gde mi se više sviđa sword+axe kombinacija zbog AoE. Za drugi prelaz (ako ga ima) uvek ide mag, rogue/assassin klase samo uvek smatrao nekako previše gej, sav taj leather i to (oooo Zevrane)...

E da zaboravih... UVEK je female char u pitanju. Razlog? Pa valjda ono sa non-stop gledanjem u doope...

Ovo važi kako za MMO tako i za singleplayer RP igre.

Što se grand strategija tiče retko igram sa Srbijom ako uopšte postoji ta opcija, mada uvek gledam da je što pre pokorim, da nam svane
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2015, 1:32   #5
su27killer
Član
 
Član od: 4.1.2006.
Poruke: 262
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 39 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: 10/2015 "Ono što nisi"

@M1L0SH

interesantna psihoanaliza bi se mogla izvesti na osnovu tvog posta
su27killer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku su27killer na korisnoj poruci:
filpan (8.10.2015), LoneWolf (13.10.2015)
Stara 7.10.2015, 8:56   #6
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: 10/2015 "Ono što nisi"

Citat:
M1L0SH kaže: Pregled poruke
Jedina trkačka igra ikada Flatout. Zašto ? Zato što kad su sve svi palili na NFS underground i svoja nalickana virtuelna kola. Moje jedino zadovoljstvo je bilo da ih uništim, zgnječim, rasturim u delove..
I uvek igram prljavo i guram takmičare s puta. Po cenu da uništim i sebe i svoj plasman.
Potpuno se slažem. Izuzev nesrećne odiseje sa NFS: Undercover, to je jedina trkačka simulacija koju sam igrao, a da na to nisam bio natjeran prisilnim dovlačenjem u oronulu sobu studentskog doma i tutkanjem džojstika u ruku. Dodao bih i to, kad već kažeš, da su prljava vožja i "pasji" karakter prerequisite za iole uspješnije igranje Flatouta
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.10.2015, 22:31   #7
Voja Paunic
Član
 
Član od: 1.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 167
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 12 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: 10/2015 "Ono što nisi"

Citat:
Dimo kaže: Pregled poruke
Potpuno se slažem. Izuzev nesrećne odiseje sa NFS: Undercover, to je jedina trkačka simulacija koju sam igrao, a da na to nisam bio natjeran prisilnim dovlačenjem u oronulu sobu studentskog doma i tutkanjem džojstika u ruku. Dodao bih i to, kad već kažeš, da su prljava vožja i "pasji" karakter prerequisite za iole uspješnije igranje Flatouta
Поред "Flatout" серијала, уживао сам у Colin McRae релијима до "DiRT"-a из разлога хардверске захтевности.
Играо сам и Race Driver: GRID. Због ње сам узео нове џојпеде за комп, са оним аналогним палицама да могу боље да возим
Сад ме спопала нека носталгија за том игром
Voja Paunic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 10/2015 oluja Sadržaj novog broja SK 46 1.11.2015 10:29


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:54.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com