Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.10.2016, 12:38   #81
Shadowfax
Veteran
 
Član od: 12.3.2006.
Lokacija: Mountain
Poruke: 783
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 130 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Čuj, ispašće da je bila utopija za vreme velikog Druga.

Pinki, neka bude Pinki.
Shadowfax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2016, 12:40   #82
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Kao prvo, shvati da je raspad SFRJ počeo još krajem sedamdesetih, a ne 1991.

Spoljni dug Srbije (za koju svi znamo da joj je ekonomija u k) je prošle godine iznosio oko 26 milijardi evra, tj. maltene duplo manje nego "ekonomskoj sili" SFRJ pre 30 i kusur godina.
Šest milijardi i 584 milijuna dolara - 1975Dok je tito živ.

Prema tome jedna SFRJ je imala manji dug od jedne Srbije. A gdje su ostale zemlje bivše SFRJ?
Juraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2016, 12:48   #83
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.354
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Mogao si i da navedeš podatak iz 1946. Lepo sam napisao kad je privreda krenula nizbrdo i zbog čega je krenula nizbrdo. Uostalom poređenje u ondašnjim i današnjim dolarima je bespredmetno, mogao si da napišeš dug i u kokosovim orasima.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Smrtonosna Šorka (13.10.2016)
Stara 13.10.2016, 12:51   #84
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Mogao si i da navedeš podatak iz 1946. Lepo sam napisao kad je privreda krenula nizbrdo i zbog čega je krenula nizbrdo. Uostalom poređenje u ondašnjim i današnjim dolarima je bespredmetno, mogao si da napišeš dug i u kokosovim orasima.
Dok je bio Tito živi postojala je SFRJ i KPJ. Ili sada odjednom je tebi milošević komunist? Znam da boli nacionaliste da jedna SFRJ za vrijeme Tita je bila manje dužna od banana država koje imamo sada.
Juraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Juraj na korisnoj poruci:
LoneWolf (13.10.2016)
Stara 13.10.2016, 13:22   #85
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.354
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Menjanje teme i napad na sagovornika čim ostaneš bez argumenata...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2016, 13:31   #86
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Menjanje teme i napad na sagovornika čim ostaneš bez argumenata...
Moj argument, Tito živ dug šest milijardi i 584 milijuna dolara
Tito mrtav, nacionalisti na vlasti dug same Srbije veći. Industrijska proizvodnja manja. Više nezaposlenih. Gori standard.

Kao što je Marx rekao: ''Povijest cijelog dosadašnjeg društva jeste povijest klasnih borbi.''

Vidimo kako tvoji sugrađani kopaju po kontenjerima sada dok većina radi za jedva dovoljno za preživljavanje. Mantre su postale dobro je samo da se ne puca, komunisti su krivi za sve, udba nas pokrala. Birali ste nacionalističke vođe, izabrali ste slobu i krivoustoga, razbili ste SFRJ i sada želite da vam bude dobro? Uživajte dok umirete od gladi u nacionalističkoj retorici, dok vam četnici u ustaše marširaju gradovima, dok fašisti pozivaju na linč i dižu u nebo kepece putina i orbana. SFRJ nije bila savršena i luksuz je bio skup. No naspram ovoga što imate danas je bila bolja. U svakom pogledu ako si imao imalo mozga i nisi bio ustaša/četnik.
Juraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Juraj na korisnoj poruci:
LoneWolf (13.10.2016)
Stara 13.10.2016, 13:47   #87
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.354
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Nije nas UDBA pokrala, komunisti jesu odgovorni jer nisu prstom mrdnuli da nešto promene po pitanju očigledno pogrešno ustrojenog načina upravljanja državom, a krivi smo sami sebi što smo im to dozvolili, kao što smo krivi što smo isto tako dozvolili ovim sadašnjim Murtama da se pod plaštom nekih "promena" popenju u sedlo. Dokle god se narod ovde bude zanosio ovnovima predvodnicima, nebitno iz kog su tora potekli, neće mu biti dobro.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2016, 14:19   #88
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.472
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Evo ja sam sve to preživeo pa se sećam kako je bilo , osamdesetih smo putovali u: 2x italiju, španiju, istočnu nemačku, austriju, čehoslovačku, sssr, tursku, u grčku svako leto na more, ili u bugarsku.. sve je bilo dobro do 1987 kada se javlja milošević, pa onda kreće zajam za preporod srbije, pošta me prevari za 1000 maraka da će da mi uvedu kablovsku, to se baš sećam zajedno kako potpisujemo ugovor za tu kablovsku a gore okačen slobin transparent smrt fašizmu SlobodaN narodu, na kosovu već uveliko traje progon srba a mnogi su i prodali imovinu za dobre pare pa pobegli, kosovo republjika, ne traže još nezavisnost, sloba drži govore niko ne sme da vas bije,.. para se imalo, svi su bili zaposleni, povremeno bi devalvirali valutu 1-7 din/dm, pa onda 1-9.. tad se otprilike javlja i nova novčanica od 5000 dinara sa titovim likom, posle kreću polako devedesete, navijači doživljavaju nacionalni preporod i počinju sa nacionalističkim simbolima, tu bude i onaj nered na maksimiru, posle toga inflacija, sankcije, ratovi, izbeglice, bombarodvanje, ubistva novinara.. privatizacije i pljačka društvene svojine, pojavljuju se i tajkuni koji su se dobro snašli u svom tom haosu, ubrzo se desilo i bombardovanje vukovara, pa nas ceo svet namrzne, nije ovde samo stvar u dugu nego i imovini koju smo uništili, prodali za tepsiju ribe, pre smo imali odakle da plaćamo dugove u svakom mestu po nekoliko fabrika je radilo svako je imao auto, kuću, stan.
Sve u svemu ako nastavi ovako da opada stanovništvo za 100 godina neće biti više ni srbije, a narod će da se asimiluje u drugim državama znači i kraj nacije i naroda.
Bonus
Maksimir
water wizard je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku water wizard na korisnoj poruci:
player1 (13.10.2016)
Stara 13.10.2016, 18:07   #89
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Kao prvo, shvati da je raspad SFRJ počeo još krajem sedamdesetih, a ne 1991.

Spoljni dug Srbije (za koju svi znamo da joj je ekonomija u k) je prošle godine iznosio oko 26 milijardi evra, tj. maltene duplo manje nego "ekonomskoj sili" SFRJ pre 30 i kusur godina.

Stvarno me zanima šta su tebi to toliko komunisti pokrali, sti neki ratni ili poratni buržuj ili samo ke*aš u prazno? Pričaj ti šta 'oćeš, ali Tito je NAMJENSKI trošio pare od svih koji su ulagali u Jugoslaviju:

- dao vam je poslove, izgradio firme koje ste kasnije privatizacijama upropastili ili rasprodali za po 1 €

- dao vam je aviokompaniju koja je saobraćala sa cijelim svijetom, a ove današnje su pod zakupom stranaca ili prodane za 1€

- dao vam je vojnu silu i kvalitet vojne obuke na najvišem nivou: ovi današnji kilavci koji sebe nazivaju vojnicima su nesposobni za vojsku, kosa im raste iz ušiju a stražare naduvani, pucaju iz stare opreme ili paradiraju jednom godišnje kad onaj fizički i moralni patuljak što pjeva "Miljacku" odluči da im napravi vježbu

- dao vam je institut u Vinči, ORAO, RAOP, Zastavu Kragujevac, Kosmos, Unis, Čajavec i gomilu (tada) tehnološki naprednih firmi, civilnih i vojnih pogona

- dao vam je besplatno obrazovanje, zdravstvo, pasoš, urednu administraciju, otvorene veze i sa istokom i sa zapadom, uređenu državu, stabilnu valutu, policiju, vojsku, sudove, zatvore u kojima su bili svi današnji politički "lideri"

- dao vam je JUS standard pa se nije dešavalo da kupiš tv ili veš mašinu pa crkne za mjesec dana, nego je sva roba imala garanciju i bila odličnog kvaliteta

Dao je on vama još mnogo toga, ali vi se konstantno hvatate za Dražu, Nedića i ostalu gamad kao nosioce neke virtuelne "slobode", monarhije, Diznilenda, čega god. Samo što taj Diznilend nećete dočekati.
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LoneWolf na korisnoj poruci:
Juraj (13.10.2016)
Stara 13.10.2016, 18:31   #90
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.354
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Dao je, ali sve to osamdesetih došlo na naplatu... SFRJ je zidana na stranim kreditima u dolarima sa relativno povoljnim kamatama. Ali u drugoj polovini sedamdesetih američka privreda ulazi u recesiju i kamate naglo skaču sa nekadašnjih ispod 5 % na preko 15 % početkom osadmesetih. Dalje, SFRJ je tada zadesila ista sudbina kao i ljude koji se zadnjih godina uzimali kredite u švajcarskim francima, samo što je ovde u pitanju odnos američki dolar - nemačka marka, pa posle par godina otplate ispadne da si dužan više nego kad si uzeo kredit.



Ovoga se ne sećaš? Naftne krize su bile sedamdesetih (1974. i 1979.), ali eto u moćnoj SFRJ si i 1984. morao da čekaš satima na bezninskoj pumpi da bi sipao gorivo koje ti je dozvoljeno za taj mesec. Zašto? Zato što stručnjaci nisu znali kako da smanje trgovački deficit sa inostratsvom, pa su ograničili uvoz. Pa si tako imao i restrikcije struje, nestašice kafe i južnog voća, svega što je bilo vezano uvozom...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2016, 18:49   #91
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.472
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

bila je naftna kriza u celom svetu, i u americi su čekali na pumpama, a i sad je kao bolje najskuplje gorivo u evropi, sad daju kartice pa sipaš na preduzetje
https://hr.wikipedia.org/wiki/Naftna_kriza
ps, 84 smo kupili kola, nova... teška kriza
A što se tiče struje u tom periodu su izgrađene sve elektrane pretpostavljam da su stare uništene u ratu a i nije bilo struje svuda možda samo u par grada

Poslednja ispravka: water wizard (13.10.2016 u 19:02)
water wizard je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku water wizard na korisnoj poruci:
Juraj (13.10.2016), LoneWolf (13.10.2016)
Stara 13.10.2016, 18:59   #92
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.354
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Kao što rekoh gore, bila je 1973-74 i 1979-1980 a ne 1984. Nestašica gorivatih godina u SFRJ je bila posledica restriktivne uvozne politike. Krajem sedamdesetih si zbog naftne krize ovde imao par-nepar politiku, tj. u određenim danima je bilo zabranjeno voziti automobile.

BTW Osamdesetih se sve kupovalo na kredit, i to kredit koji je uvek bio na štetu banke, tj. države u ovom slučaju, što je još jedan vid kupovanja socijalnog mira. Kamate su bile desetostruko niže od inflacije, kroz par godina za jednu ratu otplate niste ni paklu cigara mogli da kupite.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2016, 19:11   #93
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Kao što rekoh gore, bila je 1973-74 i 1979-1980 a ne 1984. Nestašica gorivatih godina u SFRJ je bila posledica restriktivne uvozne politike. Krajem sedamdesetih si zbog naftne krize ovde imao par-nepar politiku, tj. u određenim danima je bilo zabranjeno voziti automobile.

BTW Osamdesetih se sve kupovalo na kredit, i to kredit koji je uvek bio na štetu banke, tj. države u ovom slučaju, što je još jedan vid kupovanja socijalnog mira. Kamate su bile desetostruko niže od inflacije, kroz par godina za jednu ratu otplate niste ni paklu cigara mogli da kupite.


Opet mi nisi odgovorio konkretno, jasno ni glasno: ŠTA su KONKRETNO TEBI komunisti pokrali? Stvarno me zanima. Priču o restrikcijama okači mačku o rep: šta si imao pod sankcijama? Ništa. Šta smo mi imali u Bosni zbog agresije - nestašice struje i vode po 40 dana u ratu. Šta imaš danas? Situaciju u kojoj od 1990. godine do danas NIŠTA NIJE TRAJNO POJEFTINILO, ni hljeb, mlijeko, brašno, šećer, a kamoli gorivo, kafa i cigarete. Tito je tu mnogo bolje držao konce, i država ti je davala bar te bonove o kojima pričaš: kod Tita nije bilo javnih kuhinja, a kod ovih tvojih su prepune. Zabrana vožnje automobila uz varenje šahtova i povećanje stepena sigurnosti po zatvorima je bio set standardnih mjera u zonama gdje se očekuju važni politički i drugi gosti, a vjerujem da su ti to pričali "ovi tvoji" sa robije zbog kojih su vareni šahtovi
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LoneWolf na korisnoj poruci:
Juraj (13.10.2016)
Stara 13.10.2016, 19:11   #94
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.472
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

ne, ne polako, inflacija je počela tek krajem 80ih rekoh već prvo je izašla novčanica sa titom, 5000 din pre toga su bile one rudar, brod, knez Mihajlo, Tesla, itd, tada je već bio sloba glavni u savezu komunista evo vidi datume na novčanicama
http://blog.dnevnik.hr/hrvatskanumiz...-uniformi.html
Pre toga dinar Ante Markovića je bio 1-7 za nemačku marku pa je pao na 1-9 i posle je počelo zaletanje u hiperinflaciju
Mislim ono mi smo bili glavni u nesvrstanima gde može da bude kriza za naftu kad su nam svi bili partneri mi njima oružje i zgrade oni nama naftu
Che u poseti

Poslednja ispravka: water wizard (13.10.2016 u 19:26)
water wizard je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku water wizard na korisnoj poruci:
player1 (13.10.2016)
Stara 13.10.2016, 19:22   #95
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

A novi i stari dinari? Nije to bas bilo krajem '80-ih.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2016, 19:29   #96
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.472
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

haha sećam se tih novih i starih dinara, mislim sećam se da su ljudi pričali u starim, ali se ne sećam kad su ih skinuli, i to je trajalo tako do kraja osamdesetih, skinuli 2 nule za 10 godina, posle su toliko skidali za nedelju dana. Sve jedno, oni koji su došli posle snose odgovornost za raspad jer se u njihovom mandatu sve to desilo, mislim ono ajde sad da krivimo cara Lazara što je izgubio boj na kosovu pa smo pali pod turke 500 godina? Mislim ono ja iskreno krivim i cara Dušana jer je napadao Vizantiju pa je time doprineo padu istočnog rimskog carstva i dolasku Turaka na balkan, a carstvo mu nije trajalo ni 50 godina
water wizard je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2016, 19:33   #97
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.354
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Hiperinflacija je počela krajem osamdesetih, inflacija krajem sedamdesetih. 1989. smo već imali godišnju stopu od preko 1000 %, pa je Ante to privremeno zalečio uvođenjem konvertibilnog kursa i liberalizacijom uvoza.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2016, 19:48   #98
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.472
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

U svakom slučaju sećam se lepih vremena kada dobiješ istrošenu novčanicu a ne ko ove sad sve nove nisu kroz 10 ruke prošle, jel vi primećujete da nema starih novčanica u upotrebi? A sve kao stare nekoliko godina, i osamdesetih se kupovale devize, ali je imalo i čime da ih kupiš, malo švajcarci, malo dm.. tad sam zadnji put video novčanicu veću od 100 franaka. U dinarima ne bih čuvao na duže, skoro sam sređivao nešto i nađem 20e od pre 10 godine, baš sam se obradovao jer još važe, a ovi naši dinari malo malo pa zamene novčanice, nađem u jakni 400 din sa jugoslavija i one više ne važe, a potpuno isti dizajn samo druga država, maznuli mi 400 din jer ih nisam na vreme potrošio, i tako 10 miliona stanovnika zaboravi po 200 din 2 milijarde, svaka novčanica treba da ima pokriće ne može ni država da štampa koliko hoće
https://sh.wikipedia.org/wiki/Novac

Poslednja ispravka: water wizard (13.10.2016 u 19:58)
water wizard je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2016, 19:56   #99
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.354
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
a ovi naši dinari malo malo pa zamene novčanice
Pa kad smo u prošloj deceniji menjali države k'o čarape
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2016, 20:22   #100
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.472
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Pa kad smo u prošloj deceniji menjali države k'o čarape
Da završimo diskusiju, možda nije bilo sve savršeno u komunizmu tj do 85, kafa je bila skupa, bili smo željni zapadne robe nije da nismo, ali nismo bili sirotinja kao sad, svako je imao posao stan, kredit.. ali u poređenju sa onim što je sledilo je bilo mnogo dobro, i uopšte društvo je bilo zdravije, ovo sad samo neka ubistva, narkomani i mafijaši. Državu su svi poštovali, ima na youtube kako dočekuju Tita i u Moskvi i u Washingtonu.. A kritičari komunizma su imali svojih pet minuta da se pokažu, da je bilo pameti i volje možda bi i bilo bolje od te komunističke Jugoslavije, Tito je umro pre 37 godina to je mislim dug period da bi se toliko nazad išlo u kriva je prethodna vlast , ajde neka bude i kriva za sve ali šta ste vi posle uradili da popravite situaciju?
water wizard je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku water wizard na korisnoj poruci:
LoneWolf (13.10.2016)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:59.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com