Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Simulacije vožnje

Simulacije vožnje Auto-moto + simulacije letenja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.12.2017, 21:04   #11321
tobra
Veteran
 
Član od: 3.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.092
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 310 puta na 237 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Колико пара мисчлиш да одвојиш за графичку е за ту количину пара купи нај скупљу. Основно правило колико пара толико и музике.
tobra je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2017, 22:10   #11322
rubiroza
Član
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 355
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 37 puta na 32 poruka
Thumbs up Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
tobra kaže: Pregled poruke
Колико пара мисчлиш да одвојиш за графичку е за ту количину пара купи нај скупљу. Основно правило колико пара толико и музике.
Ok, hvala na odgovoru. Nemam ideju koliko novca da odvojim. Želim da čujem neku preporuku za grafičku, pa da polako prikljupljam parice ako nemam dovoljno. Mislim da je glupo uzeti 1080ti ako se sa njom dobija isti ili zanemarljivo veći FPS u odnosu na npr. 1050 ili neku još slabiju grafiku. Koje grafičke imaju ovdašnji igrači ETS-a?
rubiroza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2017, 22:39   #11323
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.945
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
rubiroza kaže: Pregled poruke
Ok, hvala na odgovoru. Nemam ideju koliko novca da odvojim. Želim da čujem neku preporuku za grafičku, pa da polako prikljupljam parice ako nemam dovoljno. Mislim da je glupo uzeti 1080ti ako se sa njom dobija isti ili zanemarljivo veći FPS u odnosu na npr. 1050 ili neku još slabiju grafiku. Koje grafičke imaju ovdašnji igrači ETS-a?
Ne mozes porediti grafiku kao 1080ti i 1050 jer su nebo i zemlja, 1080ti je za dosta ozbiljnije i zahtevnije igre.... mozda najbolje gtx 1050ti 4gb... ili pak neka zotac 1060 3gb, ona je oko 26000 din....
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2017, 23:27   #11324
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Kao da je ETS2 grafički zahtevna igra, sa 750ti sam igrao na ultra sa 40-50 FPS-a, ali sa i3 procesorom, ti sa i7 ćeš da imaš glatkih 60. Ništa jače od 1050-ke (kad već uzimaš uzmi Ti zbog 4GB VRAM) ti ne treba za ovo...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
rubiroza (24.12.2017)
Stara 24.12.2017, 19:52   #11325
DonCorleone91
Starosedelac
 
Član od: 5.7.2008.
Lokacija: Munze Konza
Poruke: 2.105
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 658 puta na 339 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DonCorleone91
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Pazario i ja ETS2 sad na winter saletu da malko vozam!
DonCorleone91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DonCorleone91 na korisnoj poruci:
SHMEKER (24.12.2017)
Stara 25.12.2017, 11:43   #11326
SHMEKER
Član
 
Član od: 23.9.2014.
Poruke: 202
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 22 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

U cemu je tacno fora sa razmerom tj kako funkcionise? Kod mene je 100% ali kad stavim 200% mislim da ne vidim neku razliku?
SHMEKER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2017, 12:56   #11327
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
DonCorleone91 kaže: Pregled poruke
Pazario i ja ETS2 sad na winter saletu da malko vozam!
Ne znam koliko ti je zanimljivo da vozas sa botovima, ali preporucujem ti online igranje jer tamo nema botova.
EU1 server je limitiran na 90 km/h za vecinu poslova (za neke poslove i nije)
EU2 server je (IMO) GTA server, ima dosta omladine sa automobilima i gotovo uvek je guzva u nekom od gradova "Calais - Kale" je nocna mora zbog Euro tunela sa GB
EU3 server zabranjuje automobile i ne ogranicava brzinu, na njemu se lepo vozi, meni licno omiljeni server.
EU4 ne ogranicava brzinu, dozvoljava automobile i iskljucuje mogucnost sudara sa drugim igracem, mozes da prodjes kroz drugog igraca kao duh, mislim da je osmisljen za one koji pocinju sa igrom, nije toliko popularan ali taman da se uhodas i zaradis pare za kamion i nagomilas nesto za slucaj sudara ili stete.

Namesti neki taster za quick save, po default-u je scroll lock, ja sam namestio na num pad Enter radi lakseg pristupa i kada vidim da gubim kontrolu nad kamionom ili da necu moci da izbegnem sudar, brzo sacuvam i kad ucitam ponovo ostane mi tovar neostecen a tovar je ono najbitnije da stigne neosteceno.

P.S-ja sam Volvo vozac i vozim classic FH16 seriju sa 750hp, imam nekoliko Scania ali nisam uspeo da napravim konfiguraciju koja moze da ide 170+ km/h bez tovara, ako neko ima Scania kamion da ide ovako, molim ga da podeli konfiguraciju.

Moja Volvo konfiguracija

1. 9/9 u prodavnici FH16 Classic serija
2. Globetrotter XL kabina
3. Chassis 6x2 Taglift
4. D16G750 euro 5 motor
5. I-Shift ATO3512D R (12 brzina, retader) menjac

ostalo nije ni bitno...

Poslednja ispravka: Snipe (25.12.2017 u 13:07)
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2017, 13:28   #11328
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
Snipe kaže: Pregled poruke
Ne znam koliko ti je zanimljivo da vozas sa botovima, ali preporucujem ti online igranje jer tamo nema botova.
Meni daleko zanimljivije, jer botovi bar imaju neki privid inteligencije, za razliku od većeg dela ljudske populacije.

@SHMEKER
Scaling, još jedan od bisera lokalizacije na srpski preveden kao razmera, mada ni SCS se nije proslavio jer je to tehnički downsampling. Kad je na 100 % slika se renderuje u rezoluciji u kojoj se i prikazuje na ekranu. Kad ga baciš na 400 %, slika se zapravo renderuje u 4x većoj rezoluciji (2x po vertikali i 2x po horizontali) a zatim se smanjuje na rezoluciju u kojoj igraš. U teoriji dobija se čistija i manje zamućena slika, ali na slabijim konfiguracijama jede FPS.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
MasterChief2 (28.12.2017), SHMEKER (25.12.2017)
Stara 25.12.2017, 19:44   #11329
tobra
Veteran
 
Član od: 3.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.092
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 310 puta na 237 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
Snipe kaže: Pregled poruke
...imam nekoliko Scania ali nisam uspeo da napravim konfiguraciju koja moze da ide 170+ km/h bez tovara, ako neko ima Scania kamion da ide ovako, molim ga da podeli konfiguraciju.
Није то никакав проблем да се намести. Једноставно отвори фајл који се налази у "def\vehicle\truck\man.tgx\engine\d2676_368e6. sii" и тако за остале камионе и повећај ово болдовано црвено али води рачуна немој да претерујеш и има камион да иде и двеста и то са теретом.

Kod:
SiiNunit
{
accessory_engine_data : d2676_368e6.man.tgx.engine
{
	name: "D2676 368 Euro 6"
	price: 17980
	unlock: 17

	info[]: "500 @@hp@@ (368@@kw@@)"
	info[]: "2@@dg@@500 @@nm@@"
	info[]: "1@@dg@@100-1@@dg@@400 @@rpm@@"
	icon: "ico_d3876_e6"

	torque: 2500
	volume:	12.40
	no_adblue_power_limit: 0.5


}
}
Али онда игра губи своје чари. И да, мораш када то измениш да знаш да направиш мод за моторе.

Poslednja ispravka: tobra (25.12.2017 u 20:35)
tobra je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2017, 3:24   #11330
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

@DeCoy
botovi ponekad umeju da ubiju u pojam, tipa stojim na magistrali (upaljena sva 4 pokazivaca, otisao do toaleta) i neprimetim da sam malo nacepio liniju, mislis da se neki bot setio da obidje? Napravili su kolonu iza mene i zakrcili put.
Nema tih para da se bot vrati malo nazad u slucaju da ti je potreban manevar unazad kada si u situaciji da si malo precenio ukljucenje i produzio metar dva pa treba da se vratis da smotas kako treba, bot ima da ti se priljubi u prikolicu i blica i trubi do besvesti, Svedska obiluje takvim ukljucenjima, tako kad nece da se pomere malo, samo pun gas u rikverc i guzvaj botove.
Kad skrecem levo bot stane i navodno me propusti umesto da produzi i oslobodi put, a onda kada ja idem pravo a bot skrece levo, presece mi put da moram pedalu kocnice nagaziti do patosa.
Autobus krene da obilazi na autoputu pa se vrati nazad pa opet krene pa se vrati, pa kamion do kamiona idu na autoputu nijedan da se seti da obidje drugog vec usporavaju kompletan saobracaj.
Sve je to OK ali to skriptovano stvaranje nebezbedne situacije je repetativno i ume da smori zesce.

Sa druge strane ljudi kao ljudi ima ih raznih, od normalnih do onih kojima je inteligencija botova misaona imenica, klasican primer je EU2 server, mislim da jedino tamo ima aktivnih admina koji kikuju i banuju redovno, na ostalim serverima nisu ni potrebni.
Lik ide u suprotnom pravcu i dolazi mi sa desne strane i sto je meni iskljucenje sa autoputa on dolazi odatle u punoj brzini i zakucava se u mene i jos gundja preko motorole da ce me reportovati, ejj... "Reportujeme" gundja lik Ceh, Slovak, Poljak mislim da je to njihova rec.
Opet ima normalnih ljudi, pretezno na EU3, organozovanih kompanija koje prebacuju iste ture i drze distancu, rekao bih da ima dosta strimera, cesto ih vidjam na EU3, incidenti koji se dogode na ovom serveru su pretezno od laga i lose konekcije.

@tobra
Nisam mislio na nikakve izmene unutar fajlova, mislio sam na redovnu konfiguraciju kamiona koju mozes sklopiti u igri. Ovaj Volvo classic sto ga trenutno vozim ide kao munja samo mu treba vremena da navuce za razliku od FH750 koji navlaci dosta brze ali ne ide preko 150-155, i classic serija ne moze da nabaci sasiju za najteze terete, onu poslednju sa "4" osovine ne znam joj oznaku, dve pogonske, dve upravljacke.
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2017, 10:29   #11331
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
Snipe kaže: Pregled poruke
@DeCoy
botovi ponekad umeju da ubiju u pojam, tipa stojim na magistrali (upaljena sva 4 pokazivaca, otisao do toaleta) i neprimetim da sam malo nacepio liniju, mislis da se neki bot setio da obidje?
Zato služi F1 taster... igraš igru zaboga, nema potrebe da se tripuješ da voziš pravi kamion.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
SHMEKER (26.12.2017)
Stara 26.12.2017, 12:13   #11332
Debeli
Član
 
Član od: 21.10.2012.
Lokacija: Sujetna Arogantna Zivcana Dembelija
Poruke: 287
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 209 puta na 93 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
Snipe kaže: Pregled poruke
@DeCoy
botovi ponekad umeju da ubiju u pojam, tipa stojim na magistrali (upaljena sva 4 pokazivaca, otisao do toaleta) i neprimetim da sam malo nacepio liniju, mislis da se neki bot setio da obidje? Napravili su kolonu iza mene i zakrcili put.
Ovde je greska. Sva 4 zmigavca u igri znace hazard warning i AI iza tebe smatra da si ih sa razlogom upalio i nece da krene u preticanje.

Probaj da stanes bez zmigavaca, verovatno ce poceti da preticu ako ispred postoji dovoljno isprekidane linije.
Debeli je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2017, 13:16   #11333
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

OK...
botovi su super inteligencija u ETS2, niko ne kaze da se tripujem da vozim pravi kamion, da je tako ne bih vozio 170+ km/h

@Debeli
Objasni mi kako su me obisli kada sam se pomerio u desno i sisao sa puta i pored upaljena 4 pokazivaca?
Sta je za njih hazard warning to samo oni znaju, ja znam da sam imao hazard koji me naterao u toalet i bas zato sto ne vozim pravi kamion ostavio sam ga da zvrji na putu.

Lepo od botova sto znaju sta je hazard warning light ali ono blage veze nemaju sta je reverse driving light. U oba slucaja zabiju se u tebe, ali dobro to je igrica...

Nemam nameru da nastavljam ovu raspravu za i protiv botova jer je besmislena, u originalnom postu coveku sam predlozio da igra online na osnovu mojih preferenci, nisam mu iskljucio opciju da igra sa botovima.

Poz
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2017, 19:59   #11334
SHMEKER
Član
 
Član od: 23.9.2014.
Poruke: 202
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 22 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Moras da se odlucis, hoces li da se igras i vozis 250km na sat, ili da kupis pravi kamion i da imas realnu simulaciju.
SHMEKER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2017, 23:22   #11335
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
SHMEKER kaže: Pregled poruke
Moras da se odlucis, hoces li da se igras i vozis 250km na sat, ili da kupis pravi kamion i da imas realnu simulaciju.
Kako si dosao do zakljucka da treba da se odlucim i za sta kao prvo treba da se odlucim?

Gde sam rekao da u igri vozim 250 km/h? Rekao sam da prazan (bez prikolice) Volvo koji trenutno teram moze da ide 170+ na nizbrdici, nisam cak rekao da stalno vozim tako vec da moze da postigne tu brzinu, nema potrebe da preuvelicavas.

Ako kupim kamion u stvarnom zivotu, dobijam realnost, realna simulacija ne postoji, ova igra je simulacija realnosti u kojoj na kvazi nacin povremeno pokusava da stvori nebezbednu situaciju sto ume da smori, sta sam lose time rekao?

Sta ima lose u tome sto sam rekao da su botovi ponekad do te mere glupavi da ne znaju da zaobidju kamion koji stoji sa upaljena 4 pokazivaca?

Igranje online sa nekoliko prijatelja ima i svoje prednosti, kao prvo provodi se vreme u igri sa drugarima, zajednicka voznja iste ture je uvek zanimljivija od solo voznje, kao drugo ne gubi se nijedan element niti aspekt simulacije, trece ne gubi se nikakav progres u igri, normalno idu leveli, xp i ostalo, sve zaradjeno u multiplayer-u se prenosi u singleplayer i obrnuto, interakcija sa drugim vozacima je uvek bolji izbor od nikakve komunikacije sa botovima, i tako dalje...

Ponavljam da sam u originalnom postu, coveku koji je kupio igru predlozio da igra online prema licnim preferencama i da nigde nisam iskljucio mogucnost da je igra offline, te ovo nema nikave veze sa mnom i sa mojom odlukom da li cu kupiti kamion u stvarnom zivotu ili igrati igru.
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2017, 23:57   #11336
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.945
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
Snipe kaže: Pregled poruke

Sta ima lose u tome sto sam rekao da su botovi ponekad do te mere glupavi da ne znaju da zaobidju kamion koji stoji sa upaljena 4 pokazivaca?
.
Ne znam zasto dizes toliku polemiku oko toga, kad oni postupaju po defaultu onako kako treba, vozilo zaustavljeno sa upaljena sva cetiri migavca, znaci upozorenje(hazard warning) i , jeste da ti nisi celim vozilom u toj traci ali ajde sad, nije da oni u igri imaju da kazem mozak, pa mogu da izvode neke radnje koje im nisu unapred isprogramirane, kao to sto ti npr se parkiras skoro pored puta da ides da pisas, ili pak kao sto dosta savesnih vozaca u gradu voli da stane ispred semafora, i naravno upalio je sva 4, samo da skokne do prodavnice ili do apoteke, tetki da kupi lek, pa je u fazonu sto ste tako glupi obilazite me.... Ok sve te probleme sto si naveo umeju da nerviraju u igri i umeju botovi da se zaglupe to je cinjenica, ali to sve je opet tvoja greska, ne njihova, to sto si ti omasio skretanje je tvoj problem, vracanje unazad sigurno nije po propisu vec ides na sledece iskljucenje ili napravis krug po gradskim ulicama gde je to dozvoljeno da bi se vratio gde zelis, ili pak koristis navigaciju pa ne masis iskljucenja barem u igri rade poprilicno dobro...
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2017, 0:26   #11337
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

A zar je bitno, njemu se više sviđa da vozi sa živim ljudima, meni su botovi draži (naravno ne računam ako imaš stalnu ekipu za vožnju, mada uvek se nađe neki retard sa strane da pokvari zabavu) i kraj priče, svako ima drugačiji ukus.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2017, 2:22   #11338
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
MARE GSX R kaže: Pregled poruke
Ne znam zasto dizes toliku polemiku oko toga, kad oni postupaju po defaultu onako kako treba
Polemiku o poredjenju inteligencije botova i ljudske populacije, nisam pokrenuo ja, ne znam zasto mene napadate?
Citat:
MARE GSX R kaže: Pregled poruke
vozilo zaustavljeno sa upaljena sva cetiri migavca, znaci upozorenje(hazard warning) i , jeste da ti nisi celim vozilom u toj traci ali ajde sad, nije da oni u igri imaju da kazem mozak, pa mogu da izvode neke radnje koje im nisu unapred isprogramirane kao to sto ti npr se parkiras skoro pored puta da ides da pisas, ili pak kao sto dosta savesnih vozaca u gradu voli da stane ispred semafora, i naravno upalio je sva 4, samo da skokne do prodavnice ili do apoteke, tetki da kupi lek, pa je u fazonu sto ste tako glupi obilazite me.... Ok sve te probleme sto si naveo umeju da nerviraju u igri i umeju botovi da se zaglupe to je cinjenica, ali to sve je opet tvoja greska, ne njihova, to sto si ti omasio skretanje je tvoj problem, vracanje unazad sigurno nije po propisu vec ides na sledece iskljucenje ili napravis krug po gradskim ulicama gde je to dozvoljeno da bi se vratio gde zelis, ili pak koristis navigaciju pa ne masis iskljucenja barem u igri rade poprilicno dobro...
Cak nisam ni rekao da ocekujem da imaju mozak, vec sam dao neke skriptovane primere iz igre za koje smatram da se cesto ponavljaju i da znaju biti dosadne.

Na te primere sam poceo dobijati komentare real life situacije vs igra...

I dalje ne kapiram zasto nekog u srce dira ako sam napisao da botovi znaju da smore i da se zaglupe....
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2018, 10:32   #11339
rubiroza
Član
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 355
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 37 puta na 32 poruka
Thumbs up Re: Euro Truck Simulator 2

Pre više od godinu dana sam igrao ETS2, ali sam iz nekog razloga prestao. Pre nekog vremena sam otkrio multiplayer i poželeo da probam. Uzeo sam grafičku, krenuo i odmah se razočarao. Na multiplayer-u imam utisak da igram CS, a ne ETS2. Probao sam EU1-3 servere i svugde je slična situacija. To je namerno udaranje, "češanje", poprečna vožnja, vožnja suprotnim smerom, vožnja u rikverc na sred auto puta... A još gora situacija je kod Lamanša. Tamo je Texas. Server EU4 (gde nema sudaranja) nisam probao jer mislim da je to nerealno i da igra onda nema draž. Ali ovo je stvarno katastrofalno. U gradovima gde ima malo više saobraćaja nikada nisam uspeo da doteram tovar sa 0% oštećenja.

Poslednja ispravka: rubiroza (1.1.2018 u 14:37)
rubiroza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2018, 11:06   #11340
tobra
Veteran
 
Član od: 3.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.092
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 310 puta na 237 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

@ rubiroza

Е управо из тих разлога не играм мултиплејер, управу си сто посто. "SCS" још увек нема у плану да уради мултиплејер. Мени је супер овако одвозим пар турица уз радио и мирна баћка.
tobra je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku tobra na korisnoj poruci:
=FI=Ghost (1.1.2018)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
ets2, euro truck simulator 2

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Hard Truck Apocalypse dodgeme Simulacije vožnje 19 4.3.2014 19:22
Truck Simulator 2009 La.Prestige Simulacije vožnje 81 22.3.2012 23:47
18 WoS Euro Truck Simulator dallyborr Simulacije vožnje 619 21.3.2012 22:49
Konf od 1600 euro *ukupno* ... ZLO na duge staze... pinojle Šta da kupim? 76 25.12.2007 16:11


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:05.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com