Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Forum o forumu

Forum o forumu Pitanja, sugestije i problemi u radu s našim forumom

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.3.2008, 23:16   #1001
Mrka Kapa
Starosedelac
 
Član od: 28.11.2006.
Poruke: 1.322
Zahvalnice: 375
Zahvaljeno 973 puta na 387 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Što bi bila muljava slika?

Nego, nazad na temu, istekao mi je RapidShare account pa bi bilo pametno da još neko skine slike i da ih sačuva, ili bar da osveži link jer sam ga ja izgubio.
Ako link ne radi onda ću ponovo da šaljem, javite mi.
Skinute.
Mrka Kapa je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mrka Kapa na korisnoj poruci:
SirDuck (21.3.2008)
Stara 22.3.2008, 20:17   #1002
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Ja mislim da bi trebalo da uzmemo koji dan ili mesec pauze sada, pa onda da ponovo dignemo dževu i onda ponovo da "krenemo u kupovinu".

Ajmo bre ljudi, kako idu stvari, jel šta kupljeno, jel su prebačene pare, šta se dešava?

Ako ovako nastavimo, kad završimo akciju nećemo biti srećni što smo poklonili kompjuter deci nego zato što smo najzad završili sa ovime.
SirDuck je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku SirDuck na korisnoj poruci:
urke (23.3.2008)
Stara 23.3.2008, 18:57   #1003
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Još davno je moglo biti odlučeno i to najpreciznije koji monitor da se kupi, ali nije zar ne?!
Naravno da to nije jedina obaveza koja nije skroz dovršena ali da ne zanovetamo već da idemo dalje ...

Spomenuti 20'' ViewSonic VA2016w monitor je za sada najbolja ponuda i kao što Bojan reče najverovatnije će on biti kupljen iako nije isključena promena ali samo u slučaju neke bolje ponude.


U ovom trenutku je najvažnije da Shlaymara preuzme kućište i da se obavi modovanje. Poslao sam mu poruku i čekam da mi se javi.

Po informacijama koje posedujem Bojan ima minimalno bolju ponudu, za nekih hiljadu i nešto siće dinara ali se tu javlja sasvim drugi problem koji ćemo nas dvojica (dogovorno) uspešno rešiti. radi se o tome da su ostale komponente koje smo dobili već u okolini Novog Sada tj. kod mene kući a ponuda koju imamo je u Novom Sadu, kao uostalom i Shlaymara koji treba da ušminka kućište ... tako da mi se čini kao najlogičnija kupovina u NS-u.

Pa ako nema nikakvih drugih prepreka komponente ćemo uzeti pri kraju ili po završetku modovanja i potom ih sklopiti u celinu ...

PS.
U sličaju kupovine u BGD-u transportni troškovi poništavaju razliku u ceni ...
Simke je offline  
Stara 23.3.2008, 20:57   #1004
JoKeR `90
Član
 
Član od: 22.12.2007.
Lokacija: In the middle of nowhere
Poruke: 166
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 31 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Citat:
Simke kaže: Pregled poruke
Još davno je moglo biti odlučeno i to najpreciznije koji monitor da se kupi, ali nije zar ne?!
Naravno da to nije jedina obaveza koja nije skroz dovršena ali da ne zanovetamo već da idemo dalje ...

Spomenuti 20'' ViewSonic VA2016w monitor je za sada najbolja ponuda i kao što Bojan reče najverovatnije će on biti kupljen iako nije isključena promena ali samo u slučaju neke bolje ponude.


U ovom trenutku je najvažnije da Shlaymara preuzme kućište i da se obavi modovanje. Poslao sam mu poruku i čekam da mi se javi.

Po informacijama koje posedujem Bojan ima minimalno bolju ponudu, za nekih hiljadu i nešto siće dinara ali se tu javlja sasvim drugi problem koji ćemo nas dvojica (dogovorno) uspešno rešiti. radi se o tome da su ostale komponente koje smo dobili već u okolini Novog Sada tj. kod mene kući a ponuda koju imamo je u Novom Sadu, kao uostalom i Shlaymara koji treba da ušminka kućište ... tako da mi se čini kao najlogičnija kupovina u NS-u.

Pa ako nema nikakvih drugih prepreka komponente ćemo uzeti pri kraju ili po završetku modovanja i potom ih sklopiti u celinu ...

PS.
U sličaju kupovine u BGD-u transportni troškovi poništavaju razliku u ceni ...
A da nije mozda bolje uzeti Asus VW222S? Razlika u ceni nije velika, a ipak je veci 2"
JoKeR `90 je offline  
Stara 23.3.2008, 23:19   #1005
cecakorejac
Novi član
 
Član od: 24.1.2007.
Lokacija: bgd
Poruke: 21
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 70 puta na 13 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku cecakorejac
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

koliko vidim reseno je sve skoro, e sad ovako
Moja organizacija CAROLIJA-PEPELJUGA21VEKA I PRIJATELJI ce pomoci vasu akciju, jednim poklonom, a uz to i daje poklone u vidu garderobe za decu u dom koji se izabere i jos neke sitnice, koje ce koliko znam sta tu decu cini srecnim upotpuniti vas prelep gest i poklon kompjuter


zamolicu vas da kontaktirate mrku kapu ili se javite na moj mail, kana@gronet.co.yu ako zelite da se dogovorimo oko nekih problema, ako se za to nadje potreba

Izvinjam se nisam stalno ovde , jer sad radimo koncert povodom nase akcije za decu Kosova 6 aprila u bgd, pa imajte razumevanja
koliko sutra imacete predloge za najmanje 3 doma koja nemaju racunar pa vi izglasajte kome zelite da se pomoc odnese

za sad jedan veliki pozdrav svima i zelim vam srece u daljem radu ai u vasem privatnom zivotu
svako dobro svima i veliki pozdrav od Pepeljuge 21 veka
cecakorejac je offline  
Sledećih 8 korisnika se zahvaljuje korisniku cecakorejac na korisnoj poruci:
FiresnakE (24.3.2008), Flavio (24.3.2008), gagi_ns (24.3.2008), Mrka Kapa (23.3.2008), Nergal (23.3.2008), PeTkO (23.3.2008), SirDuck (24.3.2008), [Imzadi] (24.3.2008)
Stara 24.3.2008, 7:54   #1006
urke
ex Laki pingvin
 
Avatar korisnika urke
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Kragujevac (Srbija)
Poruke: 2.559
Zahvalnice: 478
Zahvaljeno 880 puta na 488 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Poštovani prijatelji,

Sinoć sam izabrao 140 prigodnih pozadina iz seta VladStudio projekta, u toku noći uploadovao i jutros napravio indexe za sadržaje paketa.

Prva dva paketa sadrže po 50 dok treći sadrži 40 pozadina.

Index i pakete možete da vidite i preuzmete sa http://rapidshare.com/users/2JMCR7

NAPOMENA: lozinka za raspakivanje RAR arhiva data je u opisu ovog foldera.

UPOZORENJE: Nakon što osoba zadužena za prikupljanje materijala preuzme ova tri paketa, zamolio bih je da mi to javi kako bih uklonio postavljene pozadine, u skladu sa licencom za upotrebu. Ove pozadine su namenjene isključivo i samo za akciju „Računar sa srcem foruma“ i nemojte ih koristiti za dalju razmenu! Hvala.
urke je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku urke na korisnoj poruci:
Bojan (24.3.2008), FiresnakE (24.3.2008)
Stara 24.3.2008, 8:38   #1007
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Citat:
JoKeR `90 kaže: Pregled poruke
A da nije mozda bolje uzeti Asus VW222S? Razlika u ceni nije velika, a ipak je veci 2"
Jeste, bolje je.
Slično pitanje i odgovor se mogu postaviti i za neke druge komponente tako da bi tom nekom logikom, deset eura ovde - deset eura onde, začas izašli iz budžeta koji imamo ...
Simke je offline  
Stara 24.3.2008, 11:02   #1008
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Citat:
Simke kaže: Pregled poruke
Jeste, bolje je.
Slično pitanje i odgovor se mogu postaviti i za neke druge komponente tako da bi tom nekom logikom, deset eura ovde - deset eura onde, začas izašli iz budžeta koji imamo ...
Pa sad, na ekranu se najviše vidi razlika od 10 eura manje više.
SirDuck je offline  
Stara 24.3.2008, 18:56   #1009
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Osoba se javlja. Pozadine su skinute.

Simke je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Simke na korisnoj poruci:
che daboli guz (9.4.2008)
Stara 24.3.2008, 22:13   #1010
urke
ex Laki pingvin
 
Avatar korisnika urke
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Kragujevac (Srbija)
Poruke: 2.559
Zahvalnice: 478
Zahvaljeno 880 puta na 488 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Bwaaa, dobro si se setio Nego, koja si ti osoba, A, B ili C? POšto su sve tri skinule paket
urke je offline  
Stara 25.3.2008, 9:07   #1011
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Citat:
urke kaže: Pregled poruke
Bwaaa,
Misliš ''Bwana''

Citat:
urke kaže: Pregled poruke
dobro si se setio
Nego

Citat:
urke kaže: Pregled poruke
Nego, koja si ti osoba, A, B ili C?
U čemu je trikić ako ti kažem koja sam ja osoba?!

Citat:
urke kaže: Pregled poruke
POšto su sve tri skinule paket
Ovo tvrdiš na osnovu pretpostavki a o pretpostavkama valjda imaš vlastiti stav ... u slučaju da nemaš proveri sa Olujom šta on misli po tom pitanju.


PS.
Pozadine sam ostavio još ujutru da se skidaju i otišao prateći obaveze, kasnije sam proverio i javio da je sve u redu.

Izvestan broj tih pozadina sam već imao jer se vrte na raznim mestima na koja ponekad svratim ... naročito po delovima koji se vode pod: Украшаем Рабочий стол, Обои, Разные картинки ... Широкоформатные обои ...

No, bez obzira da li sam ih ja imao ili ne izbor je izuzetno dobar i dečica će se sigurno obradovati ovim podlogama koje su urađene sa dosta umetničkog duha i lepote.

Priložiću i koji stotinak ili koju hiljadicu visoko kvalitetnih wallpaper-a i ostalih zanimljivih slika prihvatljivih za očekivani uzrast, a u svakom slučaju izbor prihvatljiv za mlađe od 18 godina. Znači pejsaži, životinjke, biljke i sl.

Da se bolje razumemo, podloge koje je Urke priložio mogu (a ne moraju) biti deponovane na računaru pod nekim nazivom koji će označavati da ih je on odabrao, sakupio i poslao ili će to biti postavljeno kao tekstualni fajl dok će ostali sličan sadržaj koga stvarno imam u izobilju biti dodat kao opšti prilog u ime svih nas.
Simke je offline  
Stara 25.3.2008, 12:51   #1012
cecakorejac
Novi član
 
Član od: 24.1.2007.
Lokacija: bgd
Poruke: 21
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 70 puta na 13 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku cecakorejac
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

konacno
evo predloga

postoji dom Centar za porodični smeštaj dece "Rada Mladenović Ćulić – Crna" Miloševac osoba za kontakt je direktor Vojislav Pavlovic
u domu postoji oko 200 dece od tog broja je 151 dete skolskog uzrasta
oni poseduju stare IBM racunare sa kojima ne mogu na internet, ove subote slave 77 godina rada i u razgovoru sa direktorom sam saznala da bi vas poklon usrecio silnu decicu jer bi sa novim racunarem mogli da idu na internet
a i da rade kako valja
za sad njihovi stari racunari su na zalost i ne kompletni , negde fali hard disk, negde monitor, tako da moze da se kaze da ga skoro i nemaju jer sluzi samo za neke stare igrice

posto ove subote prave proslavu ako se odlucite da poklonite njima racunar javite mi se na mail koji postoji na vec datom postu i da krenemo u akciju
pozdrav i svako dobro
pepeljuga21veka
cecakorejac je offline  
Sledećih 8 korisnika se zahvaljuje korisniku cecakorejac na korisnoj poruci:
DobroslaV (25.3.2008), FiresnakE (25.3.2008), holodoc (26.3.2008), Mrka Kapa (25.3.2008), Nergal (25.3.2008), next (25.3.2008), Pelagijska Argosija (25.3.2008), [Imzadi] (25.3.2008)
Stara 25.3.2008, 13:29   #1013
PeTkO
Banned
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iza tebe
Poruke: 2.242
Zahvalnice: 419
Zahvaljeno 298 puta na 192 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PeTkO
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

A gde se nalazi ovaj centar za nezbrinutu decu?

A posto imaju vise racunara koji nisu potpinu, hajde da prilikom dodele racunara, pogledamo te racunare, mozda nesto skarabudzimo
PeTkO je offline  
Stara 25.3.2008, 14:05   #1014
FiresnakE
Veteran
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 502
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 80 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku FiresnakE
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Citat:
PeTkO kaže: Pregled poruke
A gde se nalazi ovaj centar za nezbrinutu decu?

A posto imaju vise racunara koji nisu potpinu, hajde da prilikom dodele racunara, pogledamo te racunare, mozda nesto skarabudzimo
Odlicna ideja, ja sam za!
FiresnakE je offline  
Stara 25.3.2008, 14:55   #1015
Mrka Kapa
Starosedelac
 
Član od: 28.11.2006.
Poruke: 1.322
Zahvalnice: 375
Zahvaljeno 973 puta na 387 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

O ovom centru možete pročitati ponešto ovde.

Dom se nalazi u Miloševcu, kod Velike Plane, 78 kilometara od Beograda. Mislim da je to dovoljno blizu Beogradu i da neće biti nikakav problem organizovati okupljanje.

Čim se bude obavila kupovina, znači, dok Shlaymara bude radio na modovanju kućišta ja ću pozvati cecukorejac i sa njom i direktorom doma dogovoriti sve detalje i u isto vreme videti sa svima vama kada bismo mogli da se organizujemo za posetu domu.
Videću da, ako mogu, saznam i nešto više o tim računarima koji već postoje u domu, možda bismo zaista mogli da ih malo popravimo.
Mrka Kapa je offline  
Stara 25.3.2008, 15:07   #1016
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Javljam se kao dobrovoljac za popravku,ponecu i moje stare delove.
Bokile je offline  
Stara 26.3.2008, 5:36   #1017
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Obraćam se svim članovima, učesnicima ove akcije.

Molim Vas da iznesete svoje predloge za dom u koji bi želeli da naš računar ode.

Neki od Vas su se bavili ovim pitanjem, naročito Mrka Kapa pa bih vas molio da iznesete sva vaša saznavanja.

Nemojte dozvoljavati da neko ko se juče pojavio na forumu i o kome nemamo nikakvih podataka preuzima ulogu jedinog člana i predsednika žirija pa da na osnovu vlastitog predloga nameće odluku.

Ljuti me što dozvoljavate ovde da ja moram da izigravam Babarogu i što rizikujem da ispadnem neljubazan prema osobi koja nam je ponudila pomoć.

Zapamtite, ovo je naša akcija.
Ja je nisam želeo za sebe iako sam imao odličnu priliku a neću dozvoliti niti bilo kakvo preuzimanje ili lošu upotrebu.

Molim Vas još jednom, dajte predloge!

Komponente će biti uzete tokom današnjeg dana ili najkasnije do nedelje,
Shlaymara sutra uzima kućište i kreće u obradu ali bez obzira na sve akcija se ne sme zbrzati i dovesti do kraja pre njenog prirodnog i logičnog kraja ...
moramo biti sigurni u svoju odluku, kao što odluka mora da bude apsolutno naša i nenametnuta.


PS.
Molim Vas i da čuvate i brinete o akciji, jer kakvi smo pitanje je da li ćemo se više ikada ovakvim nečim na ovaj način baviti.
Simke je offline  
Stara 26.3.2008, 8:44   #1018
urke
ex Laki pingvin
 
Avatar korisnika urke
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Kragujevac (Srbija)
Poruke: 2.559
Zahvalnice: 478
Zahvaljeno 880 puta na 488 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Citat:
Simke kaže: Pregled poruke
Ovo tvrdiš na osnovu pretpostavki a o pretpostavkama valjda imaš vlastiti stav ... u slučaju da nemaš proveri sa Olujom šta on misli po tom pitanju.
Noup, tvrdim na osnovu broja preuzimanja paketa, a Oluja nema pristup mom premium nalogu (ima on svoj)

Citat:
Simke kaže: Pregled poruke
Izvestan broj tih pozadina sam već imao jer se vrte na raznim mestima na koja ponekad svratim ... naročito po delovima koji se vode pod: Украшаем Рабочий стол, Обои, Разные картинки ... Широкоформатные обои ...
A jesu li te koje imaš sa watermarkom u donjem desnom uglu (lof quality) ili bez njega (hi quality)?

Citat:
Simke kaže: Pregled poruke
Da se bolje razumemo, podloge koje je Urke priložio mogu (a ne moraju) biti deponovane na računaru pod nekim nazivom koji će označavati da ih je on odabrao, sakupio i poslao ili će to biti postavljeno kao tekstualni fajl dok će ostali sličan sadržaj koga stvarno imam u izobilju biti dodat kao opšti prilog u ime svih nas.
Ja ovo nisam podelio da bi moj eime negde stajalo, nego zato što sam hteo da idu u sklopu akcije FORUMA a ne mene. Tako da mi ne želim nikakav „Thanx to“. Fala
urke je offline  
Stara 26.3.2008, 11:24   #1019
[Imzadi]
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.278
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 334 puta na 149 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Ova devojka ovde, cecakorejac, nije ni u kakvoj obavezi da bilo šta od ovoga radi. Zbog čisto njene dobre volje i pozitivne energije da pomogne nekom drugom forumu u akciji, ja joj kažem: hvala i ovom prilikom joj čestitam na svim ostalim akcijama koje je sprovela, a što se tiče doma koji je predložila, ne vidim u čemu je problem. Dom ima decu, nema dobre kompjutere, kompjuter bi im dobro došao i to je sve. Da smo mogli sami da pronađemo dom bez njene pomoći, mi bi smo do sad to uradili, zar ne? Ali nismo. Zato je malo ružno reći, nakon njenog truda:

Citat:
Zapamtite, ovo je naša akcija.
Ako je naša akcija, zašto tražimo pomoć od ljudi sa strane?
Ili ti Simke, lepo si trebao reći na početku da ćeš se ti sam iscimati oko svega, naše je da prikupimo pare,pesme i odradimo vizuelni deo i gotova priča. Ovako se stiče utisak da šta god da se uradi oko akcije, ne može da se privede kraju bez tvog "blagoslova" i šta ti budeš rekao to će biti zakon. Ako je tako, onda bi bilo fer sa tvoje strane da navedeš ljude po imenima (nikovima), taj taj i taj da odradi ovo, ostatak da odradi drugi deo posla i kompjuter ide tamo gde ti kažeš i kad ti kažeš i kako ti kažeš...

Nema potrebe da ovako humana i lepa stvar bude protkana malicioznostima i neprijatnostima, kojih je do sada bilo poprilično, moraš priznati? Privedimo je kraju kao ljudi, bez cepidlačenja... Ja mislim da bi to bilo sasvim pristojno sa naše strane, slažeš se?
[Imzadi] je offline  
Sledećih 7 korisnika se zahvaljuje korisniku [Imzadi] na korisnoj poruci:
DobroslaV (26.3.2008), holodoc (26.3.2008), Nergal (26.3.2008), Pelagijska Argosija (26.3.2008), SirDuck (26.3.2008), steve89 (26.3.2008), todos (26.3.2008)
Stara 26.3.2008, 11:37   #1020
FiresnakE
Veteran
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 502
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 80 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku FiresnakE
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja

Znaci dusa me zaboli kad dodjem na ovu temu i kad vidim sta se desava, u zadnjih par dana samo pokazujemo koliko nam malo treba da se svadjamo i raspravljamo.

Cinjenica je da mi kao drustvo ne mozemo nista da odradimo kako treba, a da pri tom ne padne koja teska rec ili svadja.Jednostavno to nam je u krvi!
FiresnakE je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com