Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Foto i audio/video

Foto i audio/video Fotoaparati, Televizori, MP3 i DVD/DivX plejeri...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.6.2008, 11:23   #1
Packypfc
Veteran
 
Član od: 22.6.2008.
Poruke: 748
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 112 puta na 85 poruka
Određen forumom Povezivanje TV-a i kompjutera

Trenutno imam neki stari Samsung CRT monitor SyncMaster 750p koji greje kao lud, a i dotrajao je. Planiram da kupim novi TFT monitor, medjutim budzet mi ne dozvoljava da kupim neki od boljih eventualno do 14.000. Ono sto me razocaralo jeste da cujem da je slika kod ovih monitora za gledanje divx mnogo losija nego kod crt-a, pa bih, ako mi se ne dopadne slika divx hteo da povezem komp i tv, pa da filmove gledam na tv-u. Sto se tice kartice imam nVidia GeForce 8500GT uz koju sam dobio i adapter za povezivanje sa tv-om, (bar se nadam da je to to, posto sam u ovome totalni pocetnik). Na njemu ima izlazi SVideoOut, y(zeleni) pr (crveni) i pb/av (plavi). Sto se tva. tice, to je neki stari niski koji ima sVHS (slican ovom sVideoOUt) i av in (chinch) i Scart, pa bih molio nekog da mi kaze koji kabl treba da kupim da bih ovo povezao (ako je to uopste moguce)
Packypfc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2008, 21:24   #2
Lee_Chan
Novi član
 
Član od: 25.7.2008.
Poruke: 17
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: povezivanje tv-a i kompjutera

Sad neznam za tvoj tv ali bi trebalo biti dosta prosto.Koliko se ja sećam jedan deo u komp drugi u tv.Posle toga podesiš desni klik na desktop/properties/setings tu izabereš opciju koja ti najviše odgovara i to bi trebalo biti to(naravno na tv-u moraš upaliti av).nadam se da sam imalo pomogao
Lee_Chan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2008, 21:36   #3
Basa Mrkalj
V.I.P. Zaštita
 
Član od: 18.5.2008.
Lokacija: Prokuplje
Poruke: 1.505
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 425 puta na 385 poruka
Određen forumom Re: povezivanje tv-a i kompjutera

Evo kako da uradis sve u slikama, inace nije tacno da je slika bolja na crt monitoru u odnosu na tft, ne znam ko ti je to reko.




Basa Mrkalj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2009, 20:23   #4
igor petrović
Novi član
 
Član od: 3.9.2009.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: povezivanje tv-a i kompjutera

posedujem tv philips flat model no 17PF9945/12I koji bih vezao za pc ali to nije moguće!!!tv poseduje izlaz za pc vga ali kada uključim računar preko tog izlaza pokaže mi učitavanje i kada treba da podigne sistem na ekranu piše"falscher videomodus"!!!!na koji način da ga povežem za pc-om,ne poseduje skart ni tv ni pc!!!!da li postoji drugi neki kabal
igor petrović je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Povezivanje kompjutera sa LCD/Plazma TV-om dovla25 Foto i audio/video 156 5.5.2022 17:30
Povezivanje kompjutera i mobilnog telefona milke Tekstovi u SK 49 23.2.2017 3:59
Povezivanje 2 kompjutera? Oliver_ Komunikacioni uređaji i umrežavanje 0 22.12.2008 21:03
Povezivanje dva kompjutera? Oliver_ Operativni sistemi 19 2.12.2008 2:55
Povezivanje kompjutera na TV nikola87 Video/TV softver 26 7.8.2008 10:15


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com