Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.5.2015, 1:31   #2701
Porsche
Starosedelac
 
Član od: 8.12.2007.
Lokacija: Loznica
Poruke: 2.808
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 690 puta na 524 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Još samo da kažete da ste pristalica droge, maltretiranja...

Trevor stvarno jeste gadan lik i dok sam gledo one silne najave igre on mi je delovao najodvratnije i smatrao sam da će mi biti gadost da igram sa njim, al on daje jednu veliku notu ovoj igri. Jeste ja se gadim takvih likova u stvarnom životu svidelo se to nekom il ne al ovo je ipak igra i stvarno je taj lik nekako najbolje dočaran u svojoj ulozi.
Porsche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2015, 12:38   #2702
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Stenmark na korisnoj poruci:
Filip89x (31.5.2015), Game fever (1.6.2015)
Stara 30.5.2015, 13:14   #2703
ivan90BG
Veteran
 
Član od: 3.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 760
Zahvalnice: 81
Zahvaljeno 213 puta na 144 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Ajde dobro Trevor na stranu, ali da D***i na ovaj način skonča u trenutku kad je nesrećan, od običnog manijaka jer ovaj voli da s vremena na vreme ubija ljude da se malo izduva. Bilo bi u redu da je poginuo u borbi sa drugom bandom, a ne ovako. A i baš je tragedija da se "ljubavna" priča između njega i A****y ovako završi.
ivan90BG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2015, 17:41   #2704
Johnny-24
Starosedelac
 
Član od: 30.6.2012.
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 1.674
Zahvalnice: 323
Zahvaljeno 197 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Ljudi koj od modova preporucujete za GTA 5?
Johnny-24 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2015, 18:20   #2705
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
malo blesav kaže: Pregled poruke
Mislim da je Trevor u drugoj polovini priče skroz drugačiji lik. Nekako ima ličnosti i karaktera, u početku je bio besmislena mešavina primitivizma i nasilja, kako priča odmiče postaje dosta interesantniji.
Mada Michael mi je ipak kapiten, možda najdraži lik kojeg je R* ikada napravio.
Meni je bolesno-parodijski humor u vezi Majkla/Trevora/Frenklina najbolji deo u igri. Ko skipuje cutscenove ne zna sta propusta.


Jedan od boljih cutscenova u igri mi je:
Spoiler za spoiler u vezi trevora:
kada se Trevor vrati, tj. nadje Majkla, i idu da sprece Tracy da se ne blamira u onom showu. Odnosno, kad poremeceni Trev dohvati stolicu i odvali po glavi obezbedjenje.


Tacno su kroz celu igru ismejali sve mane modernog drustva (selfie, starlete, facebook manijacenje, itd).
Genijalan gameplay i genijalno satiricno pripovedanje.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
Game fever (1.6.2015), micja (30.5.2015), Sh0m1 (30.5.2015)
Stara 30.5.2015, 23:34   #2706
Laza7
Član
 
Član od: 4.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 203
Zahvalnice: 86
Zahvaljeno 27 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Laza7 Slanje poruke preko Yahooa korisniku Laza7
Određen forumom Re: GTA V za PC

Pucko i ja smo odigrali 1 na 1 preko 80 trka . Pootkljucavali smo sve u mod shopu. Ma PRESLI smo igru bree
Laza7 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Laza7 na korisnoj poruci:
Pucko (30.5.2015)
Stara 30.5.2015, 23:55   #2707
Pucko
Veteran
 
Član od: 15.5.2010.
Lokacija: Velika Bresnica/Pozarevac
Poruke: 1.071
Zahvalnice: 243
Zahvaljeno 63 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Tacno su kroz celu igru ismejali sve mane modernog drustva (selfie, starlete, facebook manijacenje, itd).
Genijalan gameplay i genijalno satiricno pripovedanje.
Bas jesu tu si u pravu, i ja sam primetio .. i mene su jako puno zasmejali bas kada su jedan drugog po**bavali (trevor sve njih)
Pucko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2015, 0:14   #2708
malo blesav
Veteran
 
Član od: 23.1.2012.
Lokacija: Trebinje
Poruke: 1.193
Zahvalnice: 623
Zahvaljeno 287 puta na 231 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Otimam auto, kad devojka viče "what in seven hells"
malo blesav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2015, 0:32   #2709
Pucko
Veteran
 
Član od: 15.5.2010.
Lokacija: Velika Bresnica/Pozarevac
Poruke: 1.071
Zahvalnice: 243
Zahvaljeno 63 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Ta devojka mora da je luda sto je uopste sa tobom, plus joj otimas auto .... boze strasno ... kakvog li sveta ...
Pucko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2015, 10:15   #2710
Filip89x
Starosedelac
 
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.927
Zahvalnice: 2.834
Zahvaljeno 1.055 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Valjda ce bude nesto od ovog LSPDFR... Ja sam dosta igrao LCPDFR al ako bude isto, ne znam

A Trevor je "all inclusive". Neko je vec napisao ovde jednom, prvi lik koji je idealan za gazenje botovo lupanje auta izivljavanje po gradu. Da se ne lazemo mnogi "klinci" samo to i rade u GTA.

Vec od sredine igre Trevor pocinje da vadi pricu jer se Majkl ponasa strinasto, a Franklin ostaje u trecem planu...

Ocekivao sam mnogo vishe price oko Chopa...

I da prvi put da protagonisti nisu dobri momci navuceni da rade lose stvari. Trevor i Majkl su rodjeni ludaci i kleptomani gde se Majkl trudi da bude normlan. Sa Frenklinom su mozda probali pricu dobrog momka u losem drustvu, al je ceo njegov lik po meni bledunjav.

Uglavnom osvezili su serijal raznim novitetima sto se tice protagonista i dobro je prihvacenjo od strane igraca. Po meni su isli na sigurno, obuhvatili su razne teme i karaktere
Filip89x je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2015, 10:25   #2711
Pucko
Veteran
 
Član od: 15.5.2010.
Lokacija: Velika Bresnica/Pozarevac
Poruke: 1.071
Zahvalnice: 243
Zahvaljeno 63 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Ma sve je to lepo ali tenk ne moze da obori jedno malo drvce u parku ...
Pucko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2015, 10:34   #2712
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Pucko kaže: Pregled poruke
Ma sve je to lepo ali tenk ne moze da obori jedno malo drvce u parku ...
Šta, ti nisi čuo za neuništivo drveće?
Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2015, 10:36   #2713
Pucko
Veteran
 
Član od: 15.5.2010.
Lokacija: Velika Bresnica/Pozarevac
Poruke: 1.071
Zahvalnice: 243
Zahvaljeno 63 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Marko Radonjic kaže: Pregled poruke
Šta, ti nisi čuo za neuništivo drveće?
Sta je to? Jel se to maze na leba?
Pucko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2015, 12:02   #2714
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Pucko kaže: Pregled poruke
Sta je to? Jel se to maze na leba?
Na tenk ne, očigledno
Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2015, 14:26   #2715
Filip89x
Starosedelac
 
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.927
Zahvalnice: 2.834
Zahvaljeno 1.055 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Par pitanja:

1) Da li postoji Simple Native Trainer koji ima opciju "Save car", kao sto je imao isti za GTA IV. Potpuno idiotski nestuja auta. Nekad ostanu nekad nestanu posle rotiranja kamer ( dok sam se okrenuo njih vishe nema).

2) Dajte neki savet za online. Kako se sacuvati likova koji vas ubijaju cim vas vide na ulici. Poslednjih par puta nisam mogao da odem ni do frizera, cim naletim na drugog igraca na ulici odma krene da puca na mene. Ili, otisao sam do plaze, negde se ustekao lik sa snajperom i ubijao me, cim me ubije pojavim se ponovo na plazi i opet me ubije (morao sam da ugasim igru). Ili, po zavrsetku pljacke obicno se barem jedan lik bahanalishe na zbirnom mestu krene da ubija ili raznosi tudja auta.

3) Sta je bolje u online, da li kupovati kola ili krasti pa registrovati kao svoja? Koja je razlika? Ukrali mi BMW7 iz IV. Ne znam kako. Prijavio sam osiguranju i dobio novi, ali novi model . Moze li to da se spreci?
Filip89x je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2015, 14:50   #2716
Endless
Veteran
 
Član od: 9.10.2010.
Poruke: 529
Zahvalnice: 67
Zahvaljeno 108 puta na 78 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Filip89x kaže: Pregled poruke
Par pitanja:

1) Da li postoji Simple Native Trainer koji ima opciju "Save car", kao sto je imao isti za GTA IV. Potpuno idiotski nestuja auta. Nekad ostanu nekad nestanu posle rotiranja kamer ( dok sam se okrenuo njih vishe nema).

2) Dajte neki savet za online. Kako se sacuvati likova koji vas ubijaju cim vas vide na ulici. Poslednjih par puta nisam mogao da odem ni do frizera, cim naletim na drugog igraca na ulici odma krene da puca na mene. Ili, otisao sam do plaze, negde se ustekao lik sa snajperom i ubijao me, cim me ubije pojavim se ponovo na plazi i opet me ubije (morao sam da ugasim igru). Ili, po zavrsetku pljacke obicno se barem jedan lik bahanalishe na zbirnom mestu krene da ubija ili raznosi tudja auta.

3) Sta je bolje u online, da li kupovati kola ili krasti pa registrovati kao svoja? Koja je razlika? Ukrali mi BMW7 iz IV. Ne znam kako. Prijavio sam osiguranju i dobio novi, ali novi model . Moze li to da se spreci?
1.Auto koji mazneš neće nestati ako si mu u blizini. Dok oni u saobraćaju nestaju nekad na rotiranje kamere a nekad ne. Tvoj lični aktivni auto neće nikad nestati i uvek će biti na radaru osim ako ti ga neko ne uništi.
2.Pa zavisi koji si level u online.
Ako ti je mali level naravno da će te svi abjuzovati.
Prvo i osnovno kad uđeš jeste da upališ pasivan mod da te niko ne dira.
Posle kad ti leveluješ onda ćeš se ti napucavati. Ovako nemaš šansi ni po healtu ni po arsenalu.
3.Moj savet je da batališ ta kola sa ulice i da ih ne budžiš, u šta ćeš doći u iskušenje i pritom ćeš trošiti silan novac na relativno slaba kola.
Skupi ~95000 i kupi elegy rh8(Nissan gtr) najbolji auto u svojoj klasi i njega vozi, dok ne skupiš za nešto bolje tj dok ne leveluješ.
Kreni sa trkanjem.
Budži level učestvovanjem u trkama. Dobijaćeš novac, otključavaćeš upgrade za kola i pritom nećeš biti noob kad kreneš da radiš heistove gde je potrebno upravljati kolima/motorom/helikopterom/avionom itd.
Ne bi verovao da likovi level 50-100 i više ne mogu da pređu heistove gde se voze motori.
Bolje automobile ne možeš da mazneš. Tj možeš ali ih ne možeš uterati u garažu ni budžiti. Ta kola moraju da se kupe.

@Laza7 dokle si stigao sa heistovima ?
Zovite na heistove/trke..
Endless je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2015, 14:52   #2717
Laza7
Član
 
Član od: 4.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 203
Zahvalnice: 86
Zahvaljeno 27 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Laza7 Slanje poruke preko Yahooa korisniku Laza7
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Filip89x kaže: Pregled poruke
Par pitanja:

1) Da li postoji Simple Native Trainer koji ima opciju "Save car", kao sto je imao isti za GTA IV. Potpuno idiotski nestuja auta. Nekad ostanu nekad nestanu posle rotiranja kamer ( dok sam se okrenuo njih vishe nema).

2) Dajte neki savet za online. Kako se sacuvati likova koji vas ubijaju cim vas vide na ulici. Poslednjih par puta nisam mogao da odem ni do frizera, cim naletim na drugog igraca na ulici odma krene da puca na mene. Ili, otisao sam do plaze, negde se ustekao lik sa snajperom i ubijao me, cim me ubije pojavim se ponovo na plazi i opet me ubije (morao sam da ugasim igru). Ili, po zavrsetku pljacke obicno se barem jedan lik bahanalishe na zbirnom mestu krene da ubija ili raznosi tudja auta.

3) Sta je bolje u online, da li kupovati kola ili krasti pa registrovati kao svoja? Koja je razlika? Ukrali mi BMW7 iz IV. Ne znam kako. Prijavio sam osiguranju i dobio novi, ali novi model . Moze li to da se spreci?
2. Stisni M na tastaturi pa aktiviraj ENABLE PASSIVE MODE... Tada ti niko ne moze nista, ali ni ti ne mozes da koristis oruzja. Kada hoces da izadjes iz tog moda, stisnes M pa ides na disable passive mode.

3. Kupuj kola. Ona koja ukrades a svidjaju ti se, osiguraj u mod shoppu. Kada god ti uniste auto, zoves osiguranje i trazis nova, dobices ista kao sto si imao. To je to.
Laza7 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2015, 14:54   #2718
tommy gun
Veteran
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 1.020
Zahvalnice: 235
Zahvaljeno 238 puta na 134 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tommy gun
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Porsche kaže: Pregled poruke
Još samo da kažete da ste pristalica droge, maltretiranja...

Trevor stvarno jeste gadan lik i dok sam gledo one silne najave igre on mi je delovao najodvratnije i smatrao sam da će mi biti gadost da igram sa njim, al on daje jednu veliku notu ovoj igri. Jeste ja se gadim takvih likova u stvarnom životu svidelo se to nekom il ne al ovo je ipak igra i stvarno je taj lik nekako najbolje dočaran u svojoj ulozi.
tommy gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2015, 15:47   #2719
Filip89x
Starosedelac
 
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.927
Zahvalnice: 2.834
Zahvaljeno 1.055 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

E to za passive mod na M nisam znao. To ce da mi koristi
Za kola, ukrao sam Oracle model iz GTA IV sto lici na BMW 7 iz 2005 recimo To mi je prvi auto. Htedoh da ga sacuvam do kraja dosta sam ulagao, kad ono ukljucih igru i njega nema, ukrao ga neko, prijavim osiguranju, a oni mi dadu novi Oracle iz GTA V hahahaha to nisu isti modeli

Nadam se da ce se pojavi Trainer sa "save car" opcijom. Ne svidju mi se auto od glavnih junaka. A ostala iz igre mi nestaju.
Filip89x je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2015, 16:17   #2720
Helldiver
Član
 
Član od: 1.4.2011.
Lokacija: 80s
Poruke: 360
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 39 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Ima vec tako nesto, ne znam tacan naziv, postavio je vec neko gore. Cuva i do 10 automobila, tu gde ih ostavis. Izadjes, pritisnes dugme, pise ti "car saved".
Helldiver je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com