Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Avanturističke igre

Avanturističke igre Point & click, pomoć oko prolaska igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.10.2006, 2:23   #101
dzambo
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.562
Zahvalnice: 186
Zahvaljeno 199 puta na 108 poruka
Određen forumom Re: Call Of Cthulhu

...

----------------------

Uspeo sam, nije bitno vise.

Poslednja ispravka: dzambo (5.10.2006 u 16:09)
dzambo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2006, 3:05   #102
markopaun
Banned
 
Član od: 16.9.2006.
Poruke: 131
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Call of Cthulhu- ocena

Evo moram reci da odavno nisam przio bolju igru. Sjajna atmosfera, odlicna prica, dobar audio-vizuelni utisak, solidan gameplay, razumna hardverska zahtevnost (sta drugo od kombinacije ''Bethesda'' i ''Ubisoft''). Po meni jedina mana je nedostatak ''quick save''-a, inace bi bila cista 10-ka. Interesuju me misljenja onih koji su je takodje igrali. Bilo bi lepo da svako ko glasa napise ukratko i svoje utiske.
markopaun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2006, 3:25   #103
Mr. Garrison
Deo inventara foruma
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: South Park
Poruke: 4.887
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 164 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Call of Cthulhu- ocena

dobra je igra, odise super atmosferom, ali odsustvo quick save-ova kvari uzitak, posebno jer igra ume da bude jako bagovita sa vremena na vreme pa se onda igra iznova i iznova, sto je jako zamorno...plus ima neke ultra teske zagonetke, pa ne verujem da je iko presao igru sam bez pomoci walkthrough-a...
Mr. Garrison je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2006, 3:39   #104
markopaun
Banned
 
Član od: 16.9.2006.
Poruke: 131
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Call of Cthulhu- ocena

Citat:
Mr. Garrison kaže:
dobra je igra, odise super atmosferom, ali odsustvo quick save-ova kvari uzitak, posebno jer igra ume da bude jako bagovita sa vremena na vreme pa se onda igra iznova i iznova, sto je jako zamorno...plus ima neke ultra teske zagonetke, pa ne verujem da je iko presao igru sam bez pomoci walkthrough-a...
Nije da su lake zagonetke, ali kakvih sam zakacio po ''Longest Journey'', ''Broken Sword 1, 2 i 3", ''Syberia 1 i 2''... ove su mala maca. Pre mislim da izgledaju tako teske zbog FPS izvodjenja igre, jer to nije ono sto vecina igraca ocekuje kada pocne da igra igru ovog zanra. Hocu reci, kada bi na zagonetke ove tezine naleto u nekoj avanturi ili survivor hororu, sigurno bi izgledale prelako, jer bi se vec na samom pocetku pripremio za najgore ''bolescine'' koje covek moze da osmisli.
markopaun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2006, 3:43   #105
Mr. Garrison
Deo inventara foruma
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: South Park
Poruke: 4.887
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 164 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Call of Cthulhu- ocena

u svakom slucaju zagonetke su preteske i kvare gameplay. nemoj mi reci da si ih presao bez vodica?
Mr. Garrison je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2006, 3:57   #106
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: Call of Cthulhu- ocena

Citat:
markopaun kaže:
Nije da su lake zagonetke, ali kakvih sam zakacio po ''Longest Journey'', ''Broken Sword 1, 2 i 3", ''Syberia 1 i 2''... ove su mala maca.
Garrison ne zna shta je avantura pa mu je ovo teshko.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2006, 3:58   #107
markopaun
Banned
 
Član od: 16.9.2006.
Poruke: 131
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Call of Cthulhu- ocena

Citat:
Mr. Garrison kaže:
u svakom slucaju zagonetke su preteske i kvare gameplay. nemoj mi reci da si ih presao bez vodica?
Koristio sam vodic, ali upravo iz raloga koje sam malopre pominjao. Jer nisam ni ocekivao zagonetke, pa sam ispizdeo kad sam par puta naleteo na njih, a bio sam prilicno nestrpljiv da vidim sta ce biti dalje vezano za samu pricu igre. Sve u svemu, da sam igri prisao na nacin na koji pristupam avanturama, citaj strpljivo, sigurno ne bih ni koristio vodic.
markopaun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2006, 9:59   #108
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: Call of Cthulhu- ocena

Jako dobra igra, ali bagovita. Dva puta sam menjao drivere za graficku i na kraju mi je zabagovao nivo u policijskoj stanici pa je nisam ni zavrsio.
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2006, 12:07   #109
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Call of Cthulhu- ocena

Evo u čemu je problem

"Call of Cthulhu" tema već postoji ovde i zaživela je još krajem marta ove godine. Dakle, korisnici ovog foruma su tu ostavljali tamo svoja zapažanja već dugi niz meseci, čak i u trenucima kada se još nije ni pojavila kod "lokalnih distributera". Ukoliko bih dozvolio da ova tema zaživi imali bi smo definitivno, zbog popularnosti igre, dve teme koje se bave istom tematikom samo što ova ima pridodato i glasanje koje je ovde po meni totalno subjektivan faktor koji će se uskoro jednostavno pretvoriti u "više glasanja, manje obrazloženja".

Zbog toga su sve poruke iz ove teme prebačene u već postojeću koja naravno nema glasanje tako da će Raduljko ipak ovaj put da ostane bez posla

Pozdrav i nadam se da razumete gde ovde "leži koska"
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2006, 13:06   #110
markopaun
Banned
 
Član od: 16.9.2006.
Poruke: 131
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Call of Cthulhu- ocena

Citat:
holodoc kaže:
Evo u čemu je problem

"Call of Cthulhu" tema već postoji ovde i zaživela je još krajem marta ove godine. Dakle, korisnici ovog foruma su tu ostavljali tamo svoja zapažanja već dugi niz meseci, čak i u trenucima kada se još nije ni pojavila kod "lokalnih distributera". Ukoliko bih dozvolio da ova tema zaživi imali bi smo definitivno, zbog popularnosti igre, dve teme koje se bave istom tematikom samo što ova ima pridodato i glasanje koje je ovde po meni totalno subjektivan faktor koji će se uskoro jednostavno pretvoriti u "više glasanja, manje obrazloženja".

Zbog toga su sve poruke iz ove teme prebačene u već postojeću koja naravno nema glasanje tako da će Raduljko ipak ovaj put da ostane bez posla

Pozdrav i nadam se da razumete gde ovde "leži koska"
Ja, ja, sve si mi rekao... Vidim da si pravi covek za moderatora fouma o igrama, cim ti tema "Call of Cthulhu" visi u odseku AVANTURE. Nista, uzmi onda lepo teme vezane za "Broken Sword", serijal "Monkey Island", "Longest Journey" baci u FPS akcije. Subjektivno je tvoje misljenje u sta ce se pretvoriti glasanje, a za samo glasanje sam zamolio sve ucesnike da ukratko opisu svoje utiske.
Pozdrav i nadam se da razumete gde ovde "leži koska"
markopaun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2006, 20:55   #111
Mr. Garrison
Deo inventara foruma
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: South Park
Poruke: 4.887
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 164 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Call of Cthulhu- ocena

Citat:
markopaun kaže:
Koristio sam vodic, ali upravo iz raloga koje sam malopre pominjao. Jer nisam ni ocekivao zagonetke, pa sam ispizdeo kad sam par puta naleteo na njih, a bio sam prilicno nestrpljiv da vidim sta ce biti dalje vezano za samu pricu igre. Sve u svemu, da sam igri prisao na nacin na koji pristupam avanturama, citaj strpljivo, sigurno ne bih ni koristio vodic.
znaci ti resavas mnogo teze zagonetke, ali ove nisi umeo da resis jer se nisi pripremio na takvu vrstu igre
ne znam kakve su zagonetke u avanturama jer ih ne igram, ali znam da su iste u ovoj igri preteske...cisto sumnjam da bi ih bilo ko presao bez vodica...
@Garson:
ova igra nije avantura. nisi je ni instalirao a znas da je avantura ko te je to slagao?
@Slaymara: igra je bagovita, pa je bagovita: to nema nikave veze sa drajverima...
Mr. Garrison je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2006, 22:37   #112
madhatterYU
Veteran
 
Član od: 18.12.2005.
Lokacija: Krusevac - Nis
Poruke: 631
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 27 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Call Of Cthulhu

vama nije bas lako - OVO JE AVANTURA BRE, ne razumem sta hocete ako ste hteli shooter, uzmite doom, avp, cs ima ih ko alve i batalite vise, mislim koja glupost "teske zagonetke kvare gameplay" - e bas su srz igre te zagonetke
madhatterYU je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2006, 22:43   #113
Mr. Garrison
Deo inventara foruma
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: South Park
Poruke: 4.887
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 164 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Call Of Cthulhu

ti si ih verovtno presao bez vodica?
Mr. Garrison je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2006, 22:54   #114
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: Call of Cthulhu- ocena

Citat:
Mr. Garrison kaže:
@Slaymara: igra je bagovita, pa je bagovita: to nema nikave veze sa drajverima...
bagovita, neoptimizovana...kad sam je instalirao, morao sam da stavim najnovije drivere, a na nekom 4-5 nivou morao sam da vracam stare(s tim da pre nivoe nisam mogao da igram).A zabagovala mi je na levelu u policijskoj stanici jer glupavi lik nije hteo da izadje iz celije(iako sam uradio sve sto je trebalo, cak i vise puta ponavljao)
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2006, 23:16   #115
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: Call of Cthulhu- ocena

Citat:
Mr. Garrison kaže:
ne znam kakve su zagonetke u avanturama jer ih ne igram, ali znam da su iste u ovoj igri preteske...cisto sumnjam da bi ih bilo ko presao bez vodica...
@Garson:
ova igra nije avantura. nisi je ni instalirao a znas da je avantura ko te je to slagao?
Upravo i zato sam rekao da ti je teshko jer ne igrash avanturisticke igre.
Ko je rekao da je ovo avantura? Ja nisam jer igru nisam (josh uvek) igrao.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2006, 2:19   #116
madhatterYU
Veteran
 
Član od: 18.12.2005.
Lokacija: Krusevac - Nis
Poruke: 631
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 27 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Call Of Cthulhu

Citat:
Mr. Garrison kaže:
ti si ih verovtno presao bez vodica?
Nisam ni koristio vodic do kraja (meni zanimljivo bagove skoro nije ni pokazivala, sem po nekog resetovanja), koj ce mi djavo kad sam cekao igru 4 godina, red bi bilo da je odigram bez njega. Jedini deo koji sam izhexovao bio je kraj jer se radi o bagu zbog kog ne moze da se istrci, kome nije zanimljiva nemoj ni da igra i tacka.
madhatterYU je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2006, 2:52   #117
markopaun
Banned
 
Član od: 16.9.2006.
Poruke: 131
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Call of Cthulhu- ocena

Citat:
Mr. Garrison kaže:
znaci ti resavas mnogo teze zagonetke, ali ove nisi umeo da resis jer se nisi pripremio na takvu vrstu igre
ne znam kakve su zagonetke u avanturama jer ih ne igram, ali znam da su iste u ovoj igri preteske...cisto sumnjam da bi ih bilo ko presao bez vodica...
@Garson:
ova igra nije avantura. nisi je ni instalirao a znas da je avantura ko te je to slagao?
@Slaymara: igra je bagovita, pa je bagovita: to nema nikave veze sa drajverima...
Uzmi ''Syberia'' 1 i 2 pa ces videti zagonetke. Taman da probas jednu vrh avanturu.
@madhatterYU: mozda je tebi avantura (dozivljaj) samo igranje ove igre, ali je igra po izvodjenju FPS, sa elementima avanture.

Poslednja ispravka: markopaun (24.10.2006 u 3:04)
markopaun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2006, 3:38   #118
Mr. Garrison
Deo inventara foruma
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: South Park
Poruke: 4.887
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 164 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Call of Cthulhu- ocena

Syberia nije moj tip igre, ali mozda nekad i probam...
trenutno imam 3-4 super igre u steku koje cekaju novu graficku...
ako mene pitate, nije poenta da zagonetke budu preteske, ma koji zanr bio u pitanju...
Mr. Garrison je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2006, 13:03   #119
madhatterYU
Veteran
 
Član od: 18.12.2005.
Lokacija: Krusevac - Nis
Poruke: 631
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 27 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Call of Cthulhu- ocena

Citat:
markopaun kaže:
Uzmi ''Syberia'' 1 i 2 pa ces videti zagonetke. Taman da probas jednu vrh avanturu.
@madhatterYU: mozda je tebi avantura (dozivljaj) samo igranje ove igre, ali je igra po izvodjenju FPS, sa elementima avanture.
First person jeste, ali u kvalifikaciju krvavog shootera sigurno ne mogu da je smestim - ko da uporedjujes kanter i coc.
madhatterYU je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2006, 13:18   #120
markopaun
Banned
 
Član od: 16.9.2006.
Poruke: 131
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Call of Cthulhu- ocena

Citat:
Shlaymara kaže:
bagovita, neoptimizovana...kad sam je instalirao, morao sam da stavim najnovije drivere, a na nekom 4-5 nivou morao sam da vracam stare(s tim da pre nivoe nisam mogao da igram).A zabagovala mi je na levelu u policijskoj stanici jer glupavi lik nije hteo da izadje iz celije(iako sam uradio sve sto je trebalo, cak i vise puta ponavljao)
Nije zabagovala. Kad otvoris celiju, idi u garazu kroz kanalizaciju, i kad stignes, u toku razgovora sa federalcem Mackey-em se pojavljuje i Burnham.
markopaun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
adventure, avanture, call of cthulhu, dark corners of the earth

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dark Fall 3: Lost Souls MarkoNI Avanturističke igre 19 24.3.2010 20:25
Call Of Cthulhu problem Guardian Akcione igre 26 10.2.2007 1:05
Je iko igrao CoC Dark corners of Earth????? LunaticRS Akcione igre 19 1.1.2007 22:14
Dark Earth Erdeljan Boris Akcione igre 6 12.6.2006 17:58


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:18.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com