Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.4.2013, 8:44   #461
Dark Phoenix
Član
 
Član od: 23.1.2009.
Lokacija: Smederevo - Kragujevac
Poruke: 467
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 38 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes

Ima li ikakvih informacija hoce li uskoro da predju potpuno na steam jer ovo postaje nepodnosljivo. Serveri su u totalnom haosu, moram po 5-6 puta da iskljucujem igru da bih uspeo da se ulogujem
Dark Phoenix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2013, 0:51   #462
Renner
Starosedelac
 
Član od: 18.3.2013.
Lokacija: Republika Srpska
Poruke: 1.542
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 357 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes

Citat:
Dark Phoenix kaže: Pregled poruke
Ima li ikakvih informacija hoce li uskoro da predju potpuno na steam jer ovo postaje nepodnosljivo. Serveri su u totalnom haosu, moram po 5-6 puta da iskljucujem igru da bih uspeo da se ulogujem
Ima 4 dana kako je dostupna Steam verzija. Trebalo je samo restartovati Steam i u biblioteci se pojavljuje Company of Heroes (New Steam Version), nekih 8 giga downloada. Ako si imao sve igre iz serije druge dve će ti se skinuti kao DLC, i sve je na jednom mjestu. Čak je i verzija novija - 2.700. Na staru zaboravi, u haosu je i raspadu, sve se ionako zatvara 7. Maja. Ako nemaš Steam verziju već, trebaš unjeti svoj CD ključ sa svog DVD originala, i trebalo bi se pojaviti u Steamu za download.
Renner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Renner na korisnoj poruci:
Dark Phoenix (14.4.2013)
Stara 17.4.2013, 16:35   #463
Dark Phoenix
Član
 
Član od: 23.1.2009.
Lokacija: Smederevo - Kragujevac
Poruke: 467
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 38 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes

Ovo je sad milina kako glatko radi . Samo jos ima mnogo ljudi na staroj verziji, jos nisu svi presli
Dark Phoenix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2013, 4:05   #464
ogisha
Veteran
 
Član od: 25.4.2008.
Poruke: 998
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 299 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes

Citat:
Helingen kaže: Pregled poruke
Je l ima neko savet kako da pređem drugi deo čuvanja brda (onaj sa pojenima) Jedva pređem prvi a u drugom nagrnu tenkovi i s*****ju me a da ne znam ni šta me je snašlo
Ovu poruku izvlačim iz bunara al možda ima još nekog kao ja koji tek sad igra CoH

Ispada da je ovo jedna od najtežih misija u kampanji, ima zilion taktika na netu koje su manje više zamršene i teže za realizaciju al uspeo sam da je pređem na totalno debilan način i možda lakše od prethodnih misija - spamovanjem Rendžera (Normal težina, za teže ne znam da li je moguće)
Na samom startu je potrebno otići na severni cp (control point) sa svim raspoloživim jedinicama i tamo ga čuvati i osvajati iskustvene poene koji se svi troše na infantry jedinice. U međuvremenu ćete izgubiti središnji deo mape, sve građevine će biti unišene al to je nebitno. Krenite da pravite Rendžere, mnogo njih, bar jedno 7-8 jedinica. Ostavite sve ostale jedinice i tenkove da čuvaju cp, a sa Rendžerima krenite na srednji cp. Ispostavlja se da oni uništavaju sve pred sobom kad ih ima mnogo, bilo kakav tenk je uništen za nekoliko sekundi (ili se povuče ako uopšte stigne). Kada se osvoji središnji deo, ostaviti na njemu 2-3 jedinice i nastaviti na južni i istočni takođe. Jedini veći problem su oni "88 topovi" koji stoje na istočnoj strani. Njih uništavati vazdušnim napadom i poslati sve jedinice Rendžera koje su preostale. Na kraju će ostati možda mali broj koji je moguće vratiti na čuvanje istočne strane. Slati pojačanja gde je neophodno, protivnik će imati male šanse da se uopšte približi.

To je to... Dva dana sam igrao buđavu misiju dok je nisam prešao na ovaj način
ogisha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2013, 15:26   #465
Malik Tintilinic
Starosedelac
 
Član od: 14.12.2010.
Poruke: 1.244
Zahvalnice: 301
Zahvaljeno 335 puta na 237 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes

To neka situacija kao, ako se dobro secam, u Axis & Allies kad je bolje da nastancas pesadiju i sa njima uradis sta treba nego da stancas tenkove i sl.
Malik Tintilinic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.8.2014, 18:31   #466
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes

Igram Company of Heroes i muci me jedno sustinsko pitanje. Igra mi je u prvih osam misija na Normal Normandije prelaka. Ne bih sad da eksperimentisem sa hard nivoom, mali sam ja gejmer za takvu samouverenost. Da li igra postaje teza s napredovanjem kroz kampanju?
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2016, 12:54   #467
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.368
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes

10 godina CoH-a

https://www.rockpapershotgun.com/201...any-of-heroes/
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
coh, company of heroes, modovi, patch, rts

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Heroes of Might & Magic IV Vlaad Strateške igre 15 18.2.2014 19:35
Heroes of might and magic 3 (multiplay) Dusan Zivkovic Online susreti 89 27.5.2010 0:06
City of Heroes Echo Mrežne igre 0 3.6.2006 16:20


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:39.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com