Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.11.2009, 0:01   #141
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: C&C4

Drago nam je zbog tebe,stvarno.
Al nisi trebao da pises nista jer nas sad gricka kako to izgleda,a ovde nas ima puno koji bi ubili za jedan screenshot...

EDIT:Izgleda da imamo i screenshotove vec... -------->http://www.commandandconquer.com/gameinfo
Bokile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2009, 11:52   #142
M1L0SH
Veteran
 
Član od: 1.10.2009.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.101
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 273 puta na 158 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Meni se ovo ne svidja. Prvo prica se otegla ko gladna godina. Vishe se nezna ko koga, zashto .... Dalje nece da objasne kako Kane ima sada verovatno 300 godina. Te super jedinice (hodajuce tvrdjave shta vec) nisu nishta novo vec vidjeno u Universe At War Earth Assault jedan EA games ne bi mogo sebi da dozvoli plagijat neke druge igre trebalo je da budu originalniji. A i ostale jedinice izgledaju previshe futuristicki, nerealno i gube veze sa predhodnim verzijama NOD i GDI jednica. Ono igranje klasa je bzv shta kaze otprilike ovako suvishe ste glupi da vodite celu armiju (kao u predhodnim igrama) pa smo vam mi to uprostili sada ce te sad voditi samo deo. Uostalom verovatno niko nece hteti da igra suport klasu. I tacno da su ciljna publika samo klinci koji hoce grafiku i rokanje a od taktike nishta. Ovo se generalno polako razvodnjava i gubi kultni status ranijih Command & Conquer igara ....

Poslednja ispravka: M1L0SH (23.11.2009 u 12:00)
M1L0SH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2009, 12:29   #143
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Izgleda nikako. Propast cnc serijala. A i ako ste pre nekih 15 dana pogledali Igromer promociju cnc4 u Rusiji, videli ste da sve sama klichadija igra. A shto je najgore od svega, ni oni nisu izgledali odushevljeno.
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2009, 19:19   #144
gently
Veteran
 
Član od: 19.4.2007.
Poruke: 784
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 158 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Igracu kao cnc trojku,cisto radi reda mada moram priznati da mi je tiberium wars bio bolji...
gently je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2009, 23:58   #145
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Bez obzira shto predvidjam da ce biti gora od trojke,igracu chetvorku samo da vidim u kom smeru ce otici glavna pricha(interesuje me nastavak NOD kampanje od samog kraja trojke,).
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2009, 0:46   #146
ilic stefan
Veteran
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 914
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 147 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Mene samo interesuje kako će se priča završiti. Kada to ne bi upropastili ne bi sve bilo uzalud.
ilic stefan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2009, 11:48   #147
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Citat:
ilic stefan kaže: Pregled poruke
Mene samo interesuje kako će se priča završiti. Kada to ne bi upropastili ne bi sve bilo uzalud.
Samim tim shto su najavili ozbiljniji cinematic i concept art stil, a ispalo je znate vec kako, ide u prilog da ce zeznuti i celu prichu.
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2009, 17:25   #148
miloshbg
Član
 
Član od: 27.3.2008.
Poruke: 480
Zahvalnice: 431
Zahvaljeno 70 puta na 49 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Jel se zna "release date"?
miloshbg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2009, 22:01   #149
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Ja sam lepo napisao(i to na ovoj strani i dalje stoji)da igra izlazi 16 marta sledece godine.
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2009, 18:11   #150
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Iako ce igra biti tezak $hit, kupujem je zbog Joe Kucana, i FMV sinematics-a.
Ipak, ako je ovo zadnji serijal s Kejnom, ko je u mogucnosti, odajmo mu pochast
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2009, 2:13   #151
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Hajmo jos da pljujemo po igri koja nije izasla.Meni se trailer svideo a i onaj info nije los.Nikad vas ljudi necu razumeti,ni sami nemate pojma sta zelite.Hocete igru kao ranije a onda bi rekli:"Hej pa ovo je krs isto kao i ranije samo bolja grafa" a ako je nesto novo:"Ovo je previse nerealno,gubi vezu sa vezom"DO izlaska ima jos 4 i po meseca(+1 god sto ce je pomerati).Tako da verujem da ce biti dobra.A sad vam i C&C 3 ne valja koji je inace bio po meni odlican(ako se ne varam bio je strategija godine) :P
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2009, 13:28   #152
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Pa Borila se trojka sa WiC te 2007 godine za najbolju strategiju godine.Negde je trojka odnela pobedu,a negde WiC.
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2009, 0:56   #153
wlof
Član
 
Član od: 21.12.2008.
Poruke: 130
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 19 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Hajmo jos da pljujemo po igri koja nije izasla.Meni se trailer svideo a i onaj info nije los.Nikad vas ljudi necu razumeti,ni sami nemate pojma sta zelite.Hocete igru kao ranije a onda bi rekli:"Hej pa ovo je krs isto kao i ranije samo bolja grafa" a ako je nesto novo:"Ovo je previse nerealno,gubi vezu sa vezom"DO izlaska ima jos 4 i po meseca(+1 god sto ce je pomerati).Tako da verujem da ce biti dobra.A sad vam i C&C 3 ne valja koji je inace bio po meni odlican(ako se ne varam bio je strategija godine) :P
Dobro tu si upravu za neke ljude,neki kazu za ra3 da je krs ali meni nije,meni je zabavna i dobra ali c&c4 ima toliko promena da to nije normalno,meni je trailer bio smece....
kada sam video scorpion tenkove umro sam od smeha,vojnici su ko pola meka,ona gorila je prevelika (ja mislio da je malo manja) a onj bus je jos veci ....
Ja cu verovatno uzeti igru i igrati ali nemora da znaci da ce mi se svideti....
ja sam za ra3 imo ostre kritike a kada je izaslo svidelo mi se ali neverujem da ce biti tako za c&c4
wlof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2009, 1:33   #154
ilic stefan
Veteran
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 914
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 147 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Hajmo jos da pljujemo po igri koja nije izasla.Meni se trailer svideo a i onaj info nije los.Nikad vas ljudi necu razumeti,ni sami nemate pojma sta zelite.Hocete igru kao ranije a onda bi rekli:"Hej pa ovo je krs isto kao i ranije samo bolja grafa" a ako je nesto novo:"Ovo je previse nerealno,gubi vezu sa vezom"DO izlaska ima jos 4 i po meseca(+1 god sto ce je pomerati).Tako da verujem da ce biti dobra.A sad vam i C&C 3 ne valja koji je inace bio po meni odlican(ako se ne varam bio je strategija godine) :P
Meni su sve igre iz C & C serijala dobre sem kane's wrath koji je izdat samo da bi ostvarili želje obožavalaca, a to je da ubace sve stare jedinice, malo novih i da povežu priču. Što se tiče red alerta i generala ne vidim zašto neki govore da ovo nisu dobre igre. Veoma su dobre, svaka za sebe, sem naravno onog polumutanta od red alert 3. Igrao sam dvojku i yuri's revenge i jedva čekao trojku kako bi se nastavila igra, i naravno dočekao sam teški promašaj.

A već što se tiče četvorke, nema zgrada, nema harvestinga, broj jedinica je ograničen, pešadija je veća od tenkova, nema scrina... Dobre strane su što su vratili mutante, priča mi deluje veoma dobro, ali dizajn jedinica, pogledajte smao onog avatara sa tri cevke, liči na strašilo. A tek imena, očekuješ npr. armageddon, prophet... nešto veliko mega giga, a ono, iron back, salamander i mastodont, sve su žive nazive životinja iscrpli. Šta je sledeće, Stork rider, ili možda sparow bomber. Nekako mi ovaj četvrti deo nije u duhu samog serijala.

Nada naravno ostaje pošto su naveli da će biti još igara iz ovog univerzuma sa tiberiumom ali neće više biti gdi, nod i scrin frakcija, koliko sam razumeo.

U pravu si za ovo što se mnogi ljudi žale na c and c 3 a u stvari veoma je dobar. Čak sam naišao na jednom forumu kako se neki lik žali na grafiku sa rečima, veoma je očajna, ovo je neka prerađevina lotr serijala. Stvarno besmisleno.

Uh ala se raspisah!
ilic stefan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2009, 14:13   #155
M1L0SH
Veteran
 
Član od: 1.10.2009.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.101
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 273 puta na 158 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Pa kakve veze imaju imena jedinica ja sam retko obracao paznju na to. Shto se mene tice neka se zove i Pig tenk to nema veze sa kvalitetom igre.
Ne pratim ovo cesto ali mi se cini da su se zestoko istroshili ... Jedinice nisu originalne primer te hodajuce tvrdjave su samo copy/paste iz Universe At War.
Cini se sa trailer-a jedinice su previshe sharene i neozbiljne. Lice na Red Alert 3 ...
Nemaju vishe ideja ni za pricu razvlaci se ko svinjska creva i dosadjuje taman da se neshto razjasni a ono "videcete u sledecoj epizodi" ..... Ko neka shpanska serija ...
Misle samo da izmuzu josh koju paru od fanova i da ponude samo novu shminku ..... (grafiku)
Ovo ima da bude najgori C&C i to proglashen od strane fanova ... To je moje predvidjanje .... Mozemo samo da cekamo i da vidimo ...
M1L0SH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2009, 16:11   #156
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Moguce i kraj nezavisnog ogranka EALA studios-a, s obzirom da su u go##ima do gushe po pitanju finansija.

Poslednja ispravka: Dimo (11.12.2009 u 11:13) Razlog: uklanjanje citata
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2009, 21:55   #157
Lich_king2
Veteran
 
Član od: 29.6.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.187
Zahvalnice: 722
Zahvaljeno 213 puta na 149 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Lich_king2
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Koji paradoks... Kopiraju iz igre proizvodjaca koji je u stvari stvorio Command and Conquer koji sad stvara EA koji je prethodno unistio taj isti Westwood zarad novca

Poslednja ispravka: Dimo (11.12.2009 u 11:14) Razlog: uklanjanje citata i facepalm agonije
Lich_king2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2009, 11:32   #158
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Gdi hunter profil:

http://www.commandandconquer.com/fac...gdi/gdi-hunter

Znachi predator odlazi u penziju.
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2009, 18:22   #159
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Predator mi je bio omiljeni tenk.Znaci onako prost bez nekih didza midzi na sebi.Veoma jeftin i jak na kopnu i vise nego sto treba da bude za svoju cenu.Uvek mi bio favorit.Tenkove svojih klasa(skorpion,seekera) je gazio.Tako da mi je zao sto ga smenjuju.Ali ja necu nista pricati o C&C 4 za sada.To da zele da izmuzu jos koji $ pa....logicno to su radili i sa C&C3 i Ra3 ali te igre nisu ispale lose pa cak i ako su napravljene samo zbog para.Ma da sad malo je glupe ali sve igre koje su ikad izasle prave se zbog para.Nece ljudi praviti igru da vide kako drugi igraju i da ne traze ni dinara za uzvrat......

Odusevio sam se ovim NOD-ovim cudom http://www.commandandconquer.com/fac...yborg-commando

Poslednja ispravka: RUSuper (13.12.2009 u 21:11)
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2009, 13:33   #160
M1L0SH
Veteran
 
Član od: 1.10.2009.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.101
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 273 puta na 158 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Zanimljiv ovaj comandos. Ocekivao sam da ce kad pridje tenku da aktivira samounishtenje. Milsim da bi bilo bolje da se unishti uz veliku eksploziju nego da preuzima protivnicke jedinice ....
M1L0SH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
c&c, rts

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:43.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com