Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.3.2011, 18:56   #2081
nikola123
Veteran
 
Član od: 16.5.2009.
Poruke: 769
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 36 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
efil82 kaže: Pregled poruke
pa faktichki je bilo ko da si sam...svi ostali su pocrkali za 5 sec.
ma ne da je mazohizam ja missim da je nemoguce preci na nightmare bez varanja...jedno je kad je neshto teshko a drugo kad je smeshno nerealno tipa..isabela je kao rouge totalno beskorisna defense joj je 0 a svaki neprijateljski rouge assasin je tenk sa backstabom koji ti uzme oko pola heltha,ima beskonachno stamine bez recharga+ koristi health poitone,neprijateljski strelci mogu da te pogode maltene sa kilometra razdaljine samo ako nisi zaklonjen(a i ako jesi a blizu si opet mogu lol)...itd.
missim smeshno neizbalansirano na nightmare...lakshe je ubiti golema ili ****nog ogra (za kog te svi u igri kao wauuu ubio si ogra missim wtf. big dil) pa i zmajeve je laskhe ubiti od assasina koji su katastrofa
igrao sam i dao na nightmare i to je MOGUCE ako dobro taktizirash ovo je jednostavno smeshno
Zato je normal zakon. Upalis i ne mislis mnogo. Jedino sto sam pokusvao ja mislim vise od 10 puta jeste ono kada onaj uhvati one dark townu ( sto posle zapocinju rat rasa sa rogovima ne mgou da se setim kako se zovu. LJudi moji po 30 ih izlece u sekundi. A ja sa najlosijim pary u timu. Ubio sam se dok sam presao.
nikola123 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2011, 19:07   #2082
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
nikola123 kaže: Pregled poruke
Zato je normal zakon. Upalis i ne mislis mnogo. Jedino sto sam pokusvao ja mislim vise od 10 puta jeste ono kada onaj uhvati one dark townu ( sto posle zapocinju rat rasa sa rogovima ne mgou da se setim kako se zovu. LJudi moji po 30 ih izlece u sekundi. A ja sa najlosijim pary u timu. Ubio sam se dok sam presao.
normal je toliko smeshno lak da sam ja pocheo igru ispochetka jer mi normal bio totalno neinteresantan...na normalu sa otkljuchanim bonus itemima faktichki nisam stizao ni da napadnem nikog borba bi vec bila gotova lol
ja sam mislio da je nightmare sa svim tim itemima solidno izblansiran kao recimo mass effect na najtezem al malo sutra
i brojnot uopshte nije problem...moze da bude i milion "obichnih" neprijatelja bilo koje vrste(sa malim health barom) njih jednim potezom eliminishem...samo neke glavonje i assasini su nerealno nabudzeni
al igracu za inat nightmare da dobijem achivment
kad je borba nenormalno preteshka editorom "samo" promenim da mi je health 100 000 pa posle vratim
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2011, 19:23   #2083
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Pa ti u svakom momentu mozes da promenis tezinu, ne moras da pocinjes igru ispocetka. A i bonus itemu si obicno prejaki i ruse balans ionake prelake igre.
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2011, 19:30   #2084
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Kerber kaže: Pregled poruke

Mislim da nikad neću razumeti pojedine koji se oduševljavaju ovim "nastavkom".
Da li ovo postavljaš na temi svake igre koja ti se ne dopada?
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2011, 19:52   #2085
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Fi011 kaže: Pregled poruke
e, aj otkrij mi tajnu, molim te, kako si ga sam ubio na nightmare? i koji si level bio...
jel to zmaj iz bone pita? Act 1? dajte ljudi, bossovi nisu toliko teški, svaki se kajtuje

EDIT:


Citat:
Kerber kaže: Pregled poruke

Mislim da nikad neću razumeti pojedine koji se oduševljavaju ovim "nastavkom".

evo ja sam oduševljen ( dobro ajde ne baš oduševljen, ali mi se sviđa jako), i sviđa mi se što je "masseffektizovan" jer je mass effect 1 najbolja igra evar... a dvojka deli drugo mesto sa guild warsom.

Borba je daleko interesantnija, fluidnija, vizuelno mnogo više zadovoljava i nije maltene "turn based" kao kec i ne moram da gledam kako mi lik pola sata nabada vazduh sa drvenom štapinom. što se tiče dijaloga, isto mi dođe, ima manje izbora, ali hawke kaže isto koliko bi u DA:O samo pročitao na opcijama... naravno, sve što kažem je vrlo subjektivno, i jesam tinejdžer i volim više akciju nego šah, šta ću...

Poslednja ispravka: strajo (16.3.2011 u 20:11)
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2011, 19:53   #2086
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Vulee jel tebe toliko mrzi da igraš, da po ceo dan sediš na forumu i braniš igru?

Šalim se, htedoh da ti kažem da isprobaš DA: Legends na fb, možeš otključati neke iteme za DA2... od danas je open beta, nije više closed.

BTW, što reče strajo, malo koji bos nije melee, što znači da radi "trči okolo" taktika.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2011, 20:11   #2087
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.416
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
efil82 kaže: Pregled poruke
na normalu sa otkljuchanim bonus itemima...
Pa sto otkljucavas? Igra nije ni balansirana da uzime njih u obzir.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2011, 20:51   #2088
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Eni kaže: Pregled poruke
Vulee jel tebe toliko mrzi da igraš, da po ceo dan sediš na forumu i braniš igru?
Ma bre, sutra imam pismeni iz mate, ali hoću malo da izblejim za kompom dok ne počnem da štrebam, a ako počnem da igram DA2, ne da neću učiti, neću ni spavati. To je BW magija.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2011, 21:21   #2089
Kerber
Član
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 104
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 22 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
Da li ovo postavljaš na temi svake igre koja ti se ne dopada?
U pitanju je moje lično mišljenje i ne vidim kakve to veze ima s tobom. Osećaš se prozvanim možda ?


Citat:
strajo kaže:
evo ja sam oduševljen ( dobro ajde ne baš oduševljen, ali mi se sviđa jako), i sviđa mi se što je "masseffektizovan" jer je mass effect 1 najbolja igra evar... a dvojka deli drugo mesto sa guild warsom.

Borba je daleko interesantnija, fluidnija, vizuelno mnogo više zadovoljava i nije maltene "turn based" kao kec i ne moram da gledam kako mi lik pola sata nabada vazduh sa drvenom štapinom. što se tiče dijaloga, isto mi dođe, ima manje izbora, ali hawke kaže isto koliko bi u DA:O samo pročitao na opcijama... naravno, sve što kažem je vrlo subjektivno, i jesam tinejdžer i volim više akciju nego šah, šta ću...
Mass Effect me debelo smorio. Ma koliko se trudio da ga odigram, nisam uspeo daleko da odmaknem. Koncept takvog TPS/RPG hibrida meni jednostavno ne odgovara i nije mi zanimljiv. Primetno je da su pokušali da približe DA2 konzoloma i uprošćavanjem svega onoga što je predstavljalo srž Originsa napravili neki Devil May Cry klon sa primesama taktiziranja, koga na žalost i nema mnogo. Te borbe koje tebe toliko oduševljavaju meni su bezvezne. Svrha jednog tenka je sad mizerna, kad ja mogu skoro celu igru da pređem sa two handed specijalizovanim warriorom. To što isti barata sa ogromnom sekirom ili mačekanjom kao sa percetom nema veze s vezom, važno je napadajuće horde prskaju poput balona pri svakom udarcu...Cela borba se svodi na besomučno lupanje par tastera kod glavnog lika, za ostale treba otići samo kad zagusti oko lečenja...Kad već spomenuh karakondžule, u kecu su dolazili iz drugih prostorija ili dotrčavali sa strane, ali se nisu materijalizovali iz vazduha, kao što je sad slučaj...Ima još mnogo toga ali ne bih dalje i ovako je dosta.

Poenta je da što su mnogi, uključujući i mene, očekivali dosledan nastavak koncepta koji je započeo sa Baldur's Gate-om (nisam upućen, možda koreni sežu još dalje), DA: Origins se nadovezao na isti u određenoj meri, i taman kad smo ponadali da će DA 2 ispraviti nedostatke iz Originsa, dobili smo bljutavi Mass Gay Age 2. Ogroman korak u nazad i jedno veliko razočarenje.
Kerber je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2011, 22:13   #2090
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Kerber kaže: Pregled poruke
U pitanju je moje lično mišljenje i ne vidim kakve to veze ima s tobom. Osećaš se prozvanim možda ?
Zapravo da, prozivaš bez ikakve potpore za svoj "argument".
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2011, 22:32   #2091
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.229
Zahvalnice: 672
Zahvaljeno 1.204 puta na 934 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
Zapravo da, prozivaš bez ikakve potpore za svoj "argument".
A ti je slepo branis vec godinu dana a i sada a da nisi ni poceo da igras. idi uci
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2011, 22:53   #2092
real022
Veteran
 
Član od: 26.7.2007.
Poruke: 928
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 171 puta na 117 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Kerber kaže: Pregled poruke
... i taman kad smo ponadali da će DA 2 ispraviti nedostatke iz Originsa...
Ja ne znam ni za jedan nedostatak u DA Origins.
Savršena igra.

DA 2 sam malo odigrao demo, i bilo je trulo potpuno..full neću ni probati.
real022 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2011, 23:01   #2093
FooFighter
Član
 
Član od: 29.6.2006.
Lokacija: Srpska Atina
Poruke: 297
Zahvalnice: 66
Zahvaljeno 120 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Kerber kaže: Pregled poruke
...Cela borba se svodi na besomučno lupanje par tastera kod glavnog lika, za ostale treba otići samo kad zagusti oko lečenja...
Jesi ti uopste pokrenuo igru? O cemu pricas, Kakvo crno lupanje tastera? Za auto-attack ti je na PC-ju dovoljan JEDAN jedini klik, kao i za aktiviranje bilo kog spela i talenta, IDENTICNO kao u kecu. U jednom remek-delu kao sto je Witcher imas duplo vise misokliktanja nego ovde, pa jel ti to tamo smetalo?

Smeta ti sto je 2H Warrior jak i sto je "uloga tenka mizerna" () i to je tebi sad kao dokaz kako je borba bezveze... wooow.
A jeli ti smetalo sto si Origins mogao sa Megeom da soliras na Nightmare koristeci jednu, najgore balansiranu magiju u istoriji kompjuterskih igara --> Mana Clash, kojom mozes da one-shotujes najtezeg bossa u igri... Jel su ti smetali Archery talenti u Awakeningu? Ili sve infinite-healing-potion-spamming taktike?
Sve mozes reci za borbu u dvojci, ali bar ovakvih budalastina vise nema.

Imas prava da ti se igra ne svidja, ali sledeci put stavi neki veci nivo tezine od Easy i igraj duze od sat vremena, pa onda iznosi svoje "misljenje".
FooFighter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku FooFighter na korisnoj poruci:
player1 (16.3.2011)
Stara 16.3.2011, 23:04   #2094
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
Pa ti u svakom momentu mozes da promenis tezinu, ne moras da pocinjes igru ispocetka. A i bonus itemu si obicno prejaki i ruse balans ionake prelake igre.
znam da mogu al glupo mi bilo,hteo sam od pocetka do kraja isto,mislio sam veca tezina neki izazov al ovo je jednostavno bezveze,nenormalno ojachani obichni default protivnici i to ne svi nego samo par...ostale u talasima sasechesh jednim potezom i na nightmare a tih par random recimo asassina su tolko jaki da je nemogice dobiti bitku ako ih ne daj boze ima 2-3...i na istu "foru"iste poteze sa nestajanjem i "backstabom" imaju i neki demoni(oni crveni ko od lave)..shto je prilichno aljkavo odradjen poso
kolko sam ja nabrojao 5 osnovna tipa neprijatelja kojima se samo menjaju texture-1)obichni "pioni" ma koje klase,rase bili(najlakshi,spawnuju se sa neba lol u 2-3 talasa) 2) bosovi koji su kud i kamo jedinstveni,3)magovi i 4) assasini i 5)tenkovi(ogri,golemi)
totalno bezveze je recimo da zmaj ogr ili golem kao tenk ima manji demage nego jedan backstab il ako je vec toliko jak da moji rougovi nisu nego ginu ko muve
ladno moze golem da me udara baca kamenje na mene,shitura i ja i na nightmare mogu ladno da istrpim batine do sledeceg cooldowna za heal lol
Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Pa sto otkljucavas? Igra nije ni balansirana da uzime njih u obzir.
bonus itemi su prejaki samo na normal
i umesto da unesu neki balans na vecim tezinama tada su prilichno beskorisni
blood dragon armor je ako se ne varam bio najjachi oklop u DAO...ili blizu toga...a ovde nashao sam dosad bezbroj duplo i vishe jachih itema..a i oni sami ne vrede bog zna shta i ne donose nikakvu razliku na najvecoj tezini
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2011, 23:14   #2095
Баш_Челик
Član
 
Član od: 13.4.2006.
Poruke: 433
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 144 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
efil82 kaže: Pregled poruke
znam da mogu al glupo mi bilo,hteo sam od pocetka do kraja isto,mislio sam veca tezina neki izazov al ovo je jednostavno bezveze,nenormalno ojachani obichni default protivnici i to ne svi nego samo par...ostale u talasima sasechesh jednim potezom i na nightmare a tih par random recimo asassina su tolko jaki da je nemogice dobiti bitku ako ih ne daj boze ima 2-3...i na istu "foru"iste poteze sa nestajanjem i "backstabom" imaju i neki demoni(oni crveni ko od lave)..shto je prilichno aljkavo odradjen poso
kolko sam ja nabrojao 5 osnovna tipa neprijatelja kojima se samo menjaju texture-1)obichni "pioni" ma koje klase,rase bili(najlakshi,spawnuju se sa neba lol u 2-3 talasa) 2) bosovi koji su kud i kamo jedinstveni,3)magovi i 4) assasini i 5)tenkovi(ogri,golemi)
totalno bezveze je recimo da zmaj ogr ili golem kao tenk ima manji demage nego jedan backstab il ako je vec toliko jak da moji rougovi nisu nego ginu ko muve
Ladno moze golem da me udara baca kamenje na mene,shitura i ja i na nightmare mogu ladno da istrpim batine do sledeceg cooldowna za heal lol


bonus itemi su prejaki samo na normal
i umesto da unesu neki balans na vecim tezinama tada su prilichno beskorisni
blood dragon armor je ako se ne varam bio najjachi oklop u dao...ili blizu toga...a ovde nashao sam dosad bezbroj duplo i vishe jachih itema..a i oni sami ne vrede bog zna shta i ne donose nikakvu razliku na najvecoj tezini
Ово са вештачким дизањем тежине и мени смета... чак ми је и највећа мана игри. Више таласа са више "здравља" и то је то што се тежине тиче. Падање противника са плафона и убице које нестају нон стоп и одузимају по пола здравља ме тек нервирају... тотално неизбалансирано.
Баш_Челик je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2011, 23:24   #2096
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Jel neko rece da je presao igru i kada se odlazi iz ovog prvog grada - "KuRkvila" ?
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2011, 23:39   #2097
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.416
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Ne odlazi se.

Prica ima vremensku komponentu, ne prostornu.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2011, 23:56   #2098
sidewinder989
Veteran
 
Član od: 27.1.2011.
Lokacija: Illium
Poruke: 1.057
Zahvalnice: 311
Zahvaljeno 162 puta na 120 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Ne odlazi se.

Prica ima vremensku komponentu, ne prostornu.
ne razumem zasto tu prvu recenicu nisi stavio u "spoiler"
nije neki spoiler ali je opet malo..
sidewinder989 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.3.2011, 0:00   #2099
nikola123
Veteran
 
Član od: 16.5.2009.
Poruke: 769
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 36 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
efil82 kaže: Pregled poruke
normal je toliko smeshno lak da sam ja pocheo igru ispochetka jer mi normal bio totalno neinteresantan...na normalu sa otkljuchanim bonus itemima faktichki nisam stizao ni da napadnem nikog borba bi vec bila gotova lol
ja sam mislio da je nightmare sa svim tim itemima solidno izblansiran kao recimo mass effect na najtezem al malo sutra
i brojnot uopshte nije problem...moze da bude i milion "obichnih" neprijatelja bilo koje vrste(sa malim health barom) njih jednim potezom eliminishem...samo neke glavonje i assasini su nerealno nabudzeni
al igracu za inat nightmare da dobijem achivment
kad je borba nenormalno preteshka editorom "samo" promenim da mi je health 100 000 pa posle vratim
Sa bonus itemima mozda. Ali ovako bez ista ne bih rekao da je prelako.
nikola123 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.3.2011, 0:00   #2100
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.416
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Zato sto je mislim pomenuta javno vec dosta puta.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dragon age, rpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dragon Age: Awakening Goldfinger Role-Play 285 11.2.2012 14:38
Dragon Ball online VladarTame Mrežne igre 4 26.2.2009 2:38
MSN - pomoć Pedinho Aplikativni softver 3 4.12.2008 16:45
Metalci spasavaju princezu Covenant Cvet kompjutera 28 12.10.2007 16:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:07.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com