Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.4.2017, 10:17   #4201
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
McLovin1982 kaže: Pregled poruke
Jedan savet, kvest za Rogue koliko god dobro izgledao kada ga igraju strimeri na twitchu je sr..e. Verujte mi, provereno.
Rogue je opet dobio dobar combo, ali koji je izvodljiv u svakoj 5oj partiji.
Citat:
McLovin1982 kaže: Pregled poruke
Danas u 20:30h pa vas pozivam da se druzimo.
Strimovacu Taunt Warriora i mozda i Pirate Warriora.
https://www.twitch.tv/mclovin1982/p/...9-bd6e3606ae85
Evo gledam snimak ovog tvog strima uz doručak na poslu i kezim se. Odlično je što se nerviraš onako, mislim za gledaoce, tebi sigurno nije lepo. Šteta je samo što se ne čuješ baš najbolje, a kad pojačam onda mi je sam zvuk iz igre preglasan, rek'o da skrenem pažnju, možda nisam jedini...
Inače, drago mi je što si igrao Quest Warrior špil(mislim da ti je bolja shield slam varijanta), ja sam baš njega razmišljao da napravim, nekako mi je najzanimljiviji od ovih koje nemam(iz pakovanja sam otvorio za Maga i Valiru). U svakom slučaju ću pre to napraviti nego Patches the Pirate. Šta ću kad sam lud za CTRL čudima.

Imao sam sreće sa pakovanjima, otvorio sam oko 60 i dobio lep broj ljubičastih i zlatnih, plus 4 legendarne, Hemeta, Pirosa i dva gore pomenuta kvesta, od kojih je ovaj za Maga zanimljiviji sto puta, jer ovaj za Valiru brzo dosadi, a čak se i slažem sa tobom da je srranje, osim što je batler Morouz konačno našao svoj špil, to mi je jedino kul.

Kome je do brzog pentranja, mislim ja delim savete a ne renkujem uopšte , igrajte Token Druid, Zoo ili Midrange Hunter.

Kome je do zabave, mučenja i mozganja Ramp Druid, Quest Mage, Control Warrior ili Control Priest sa Lirom, Shadow Visions, Medivom i Free from Amber ludilom, plus naravno Jog.
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2017, 14:17   #4202
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
mentolbrebombona kaže: Pregled poruke
Evo gledam snimak ovog tvog strima uz doručak na poslu i kezim se. Odlično je što se nerviraš onako, mislim za gledaoce, tebi sigurno nije lepo. Šteta je samo što se ne čuješ baš najbolje, a kad pojačam onda mi je sam zvuk iz igre preglasan, rek'o da skrenem pažnju, možda nisam jedini...
Inače, drago mi je što si igrao Quest Warrior špil(mislim da ti je bolja shield slam varijanta), ja sam baš njega razmišljao da napravim, nekako mi je najzanimljiviji od ovih koje nemam(iz pakovanja sam otvorio za Maga i Valiru). U svakom slučaju ću pre to napraviti nego Patches the Pirate. Šta ću kad sam lud za CTRL čudima.

Imao sam sreće sa pakovanjima, otvorio sam oko 60 i dobio lep broj ljubičastih i zlatnih, plus 4 legendarne, Hemeta, Pirosa i dva gore pomenuta kvesta, od kojih je ovaj za Maga zanimljiviji sto puta, jer ovaj za Valiru brzo dosadi, a čak se i slažem sa tobom da je srranje, osim što je batler Morouz konačno našao svoj špil, to mi je jedino kul.

Kome je do brzog pentranja, mislim ja delim savete a ne renkujem uopšte , igrajte Token Druid, Zoo ili Midrange Hunter.

Kome je do zabave, mučenja i mozganja Ramp Druid, Quest Mage, Control Warrior ili Control Priest sa Lirom, Shadow Visions, Medivom i Free from Amber ludilom, plus naravno Jog.
Hahahaha, inace nisam bas onako nervozan, ali bas mi nije bio dan. Mada znam da je ljudima zanimljivo da vide kad neko besni sto ne znaci da ja treba da nastavim sa tim.
Ali aj sad iskreno, svi mi koji igramo HS, koliko puta je doslo da razlupas komp ili sta vec? 😉
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2017, 17:01   #4203
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Jeste, bilo je raznih situacija. Najgore je kad se nameračim da nešto uradim, plus skinem špil sa neta, a ono ne ide pa ne ide i RNG shits on my face.
Najbolje mi je kad igram samo radi sprdnje i zabave, neku moju budževinu i dorađujem je postepeno prema onome što vidim da fali(samo nemam mnogo vremena za to jbg), tad me baš briga ako me neće. Inače, ako ubijem neki kancer sa takvim špilom, to mi tako ulepša dan, da posle mogu komotno sve da izgubim, baš me zabole. To mi je duševna hrana.
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2017, 19:03   #4204
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Heh kad reče imo si sreće, ja otvorio mislim 31 do sad i dobio 3 epika i 0 legenda lol
a čujem vamo neke priče kao poraso drop epika i legea i te fore... a da ne pominjem što imam već nekoliko karata po 7-8 komada...
tri puta mi se palo da u packu ima po dve duple.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2017, 23:26   #4205
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
NaraYan kaže: Pregled poruke
Heh kad reče imo si sreće, ja otvorio mislim 31 do sad i dobio 3 epika i 0 legenda lol
a čujem vamo neke priče kao poraso drop epika i legea i te fore... a da ne pominjem što imam već nekoliko karata po 7-8 komada...
tri puta mi se palo da u packu ima po dve duple.
Ja se nisam bas nagledao puno epic karata iz 75 pakova, ali dobio 5 legendary. Sve u svemu, nisu fer ispali, ekspsnzija je preskupa za bilo koji dek da napravis, a kako je pocetnicima mogu samo da zamislim.
Moje misljenje je da te pocetnike treba nekako nagraditi, pridobiti da nastave da igraju, a ovo sigurno nije resenje.
Ja bi im kroz razne besplatne misije na pocetku igranja dao bar po 20 pakova od svake ekspanzije koja je u standardu da bi iole ostali zainteresovani za igru.
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2017, 1:52   #4206
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Početnici nema više šta da traže u ovoj igri, ostaje da igra samo onaj ko iskešira dobro u startu, polako će krenuti da odustaju i ostali koji ne nameravaju da daju 200+ evra godišnje na igru. Srećom, ima alternativa.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2017, 7:23   #4207
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
M.C. kaže: Pregled poruke
Početnici nema više šta da traže u ovoj igri, ostaje da igra samo onaj ko iskešira dobro u startu, polako će krenuti da odustaju i ostali koji ne nameravaju da daju 200+ evra godišnje na igru. Srećom, ima alternativa.
Pazi, ja sam poceo da igram u januaru prosle godine i tesko da bi uspeo da napravim neki ozbiljan dek da se nije napravila podela u standard i wild , to me izvuklo. Pa i sad kuburim kako je izasla ova ekspanzija jer je preskupa. Ali ajde da kazem da sam uhvatio zadnji voz, ali ovim sad ljudima koji pocinju...
Mislim, nebih da demoralisem pocetnike, mogu da igraju iz zabave, ali...
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2017, 8:04   #4208
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Jeste, otišli su u p2w vode sad. Ima previše bitnih karata čiji je, izgleda, drop rate minoran. Mislim, pre svega na kvest karte i sinergije sa drugim lege koji su baš op u odnosu na dekove koji ih nemaju. Ima i dosta baš bitnih epika. C'thun se dobijao kao što je trebalo, tako je bar po najmanje jedan kvest trebalo da daju. Da ne pominjem da sam sada već preko 35 packova otvorio da nisam realno dobio nii jednu upotrebljivu kartu da nije common. (jesam samo onaj un goro za warra što menja dek u discovery karte, to mi jedini standard dek s kojim mogu nešto da napravim ako krene rng. I to sam dobio dve ta epika a jedna sasvim završava poso u deku).
Sve u svemu, neverovatno loše sam prošao s dekovima
Spremam se da pišem neki tiket protesta zato što su tako lažljivi skotovi ispali da je neverovatno. I nije samo moje iskustvo loše bilo sa packovima. Ali, ničija nije gorela do zore.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2017, 11:55   #4209
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
NaraYan kaže: Pregled poruke
Jeste, otišli su u p2w vode sad. Ima previše bitnih karata čiji je, izgleda, drop rate minoran. Mislim, pre svega na kvest karte i sinergije sa drugim lege koji su baš op u odnosu na dekove koji ih nemaju. Ima i dosta baš bitnih epika. C'thun se dobijao kao što je trebalo, tako je bar po najmanje jedan kvest trebalo da daju. Da ne pominjem da sam sada već preko 35 packova otvorio da nisam realno dobio nii jednu upotrebljivu kartu da nije common. (jesam samo onaj un goro za warra što menja dek u discovery karte, to mi jedini standard dek s kojim mogu nešto da napravim ako krene rng. I to sam dobio dve ta epika a jedna sasvim završava poso u deku).
Sve u svemu, neverovatno loše sam prošao s dekovima
Spremam se da pišem neki tiket protesta zato što su tako lažljivi skotovi ispali da je neverovatno. I nije samo moje iskustvo loše bilo sa packovima. Ali, ničija nije gorela do zore.
Mnogi kupuju pakove cim izadje ekspanzija u 2h posle ponoci. Treba sacekati malo, koji sat.
Ako krene da im opada popularnost ili dobiju dobru konkurenciju mozda se nesto i promeni, da li na bolje ili gore, e to cemo videti. Sve u svemu, za pocetnike je tesko i mogu igrati samo kao razonodu ako nemaju ozbiljan novac ili da igraju 2 godine da bi postali iole konkurentni.
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2017, 17:08   #4210
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Igra itekako ima konkurenciju, pogotovo što je kod ostalih igara iskustvo novih igrača svetlosnu godinu ispred HS, mnoge promocije i daleko brže/lakše/jeftinije popunjavanje kolekcije. Poslednja dobra odluka Blizzarda je nerf onih 10-12 karata i to je to. Klijent nije dobio nikakve "quality of life" updateove više od godinu dana, a i tad su samo uveli Brawl i omogućili spectator mode. Da, i bolje pretraživanje kolekcije. Avanture su bile odličan value, karte u njima su većinom dosta uticale na igru i ne verujem da je iko zažalio ko ih je uzimao za keš, kao ja npr. Onda možeš i da sačuvaš gold za sledeću ekspanziju.

Sa ovim tempom koji su uveli jednostavno si uvek u zaostatku, ili ćeš uzeti manje packova sad, ili ćeš kuburiti kada stigne sledeća. Na sve to dodajemo i ogroman broj legendary karata koje su za razliku od prethodnih ekspanzija itekako relevantne, ili barem potrebne ako hoćeš da probaš nešto novo. Epic karte su u prošlosti bile više namenjene nekim interesantnim deckovima, ovaj put dosta njih su odlične i čine neizostavni deo mnogih. Dok top 1% igrača koji i finansiraju ovu igre ne prestaje da obasipa Blizzard hiljadama dolara svaki put ili igrači počnu masovno da napuštaju igru, veće promene nećemo videti. Ja sam im lično dao oko 120e, uzeo sve avanture, jedan preorder i možda par packova. Proveo sam dosta vremena uz igru tako da smatram da pare nisu date uzaludno, ali su i poslednje koje će videti od mene.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2017, 18:10   #4211
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

da definitivno bet novca nema uživanja. Mislim mogu novi igrači da naprave neki jeftini agro dek (hunter ili warlock mi padaju na pamet) ali na duže staze niko normalan ne može da se ograniči da igra samo takvu vrstu dekova.

Ja sam od zadnje ekspanzije uštekao nešto manje od 6k golda i za to sam dobio jednog legendary miniona i shaman quest (koji mi je dosadio posle 20-30 mečeva) to je premalo da bih održao korak sa ovima koji igraju druge dekove. Nedelju dana posle ekspanzije ja sam ponovo u modu igranja samo questova svaki treći dan kad se nakupe 3 jer od ekspanzije nisam osetio ni ek . To je rezultat ove ekspanzije na prosečnog FTP igrača.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2017, 19:03   #4212
pmale
Veteran
 
Član od: 7.3.2008.
Poruke: 1.015
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 69 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ma igra je postala teski krs, imas vise klasa a samo 3 su igrive. Ova selidba karata iz standarda u wild je nevidjena glupost, umesto da porade na balansu oni stancaju nove karte od kojih polovina nije igriva. Otiso je ovaj Blizard u tri pi pi pi

edit: Evo nekih alternativa: faeria, gwent, shadowverse.....
pmale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pmale na korisnoj poruci:
simke85 (20.5.2017)
Stara 19.4.2017, 19:49   #4213
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
pmale kaže: Pregled poruke
imas vise klasa a samo 3 su igrive
Ovde apsolutno nisi u pravu, trenutno svaka klasa ima deck koji je makar tier 2.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2017, 20:10   #4214
pmale
Veteran
 
Član od: 7.3.2008.
Poruke: 1.015
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 69 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
M.C. kaže: Pregled poruke
Ovde apsolutno nisi u pravu, trenutno svaka klasa ima deck koji je makar tier 2.
Odes na twich i pogledas koje klase dominiraju kod strimera i sve ti je jasno: Mage, Rogue, Warior/Paladin.
pmale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2017, 22:12   #4215
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
pmale kaže: Pregled poruke
Odes na twich i pogledas koje klase dominiraju kod strimera i sve ti je jasno: Mage, Rogue, Warior/Paladin.
Nabrojao si 4, ali igra se Priest, a i ostali. Bar su Huntera oziveli. Ok je godisnje za igru dati 50ak eura, toliko te kosta original igrica da kupis, ali preko toga i previse je.
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2017, 23:07   #4216
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

U svakom slucaju, sta bude, bice.
Nego ajde, sutra u 18h cu da strimam nesto, ako ne dodjim i malo ranije.

https://www.twitch.tv/mclovin1982/p/...6-4e5a41e2fd33
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2017, 10:00   #4217
Lazar95
Veteran
 
Član od: 26.8.2008.
Poruke: 1.136
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 47 puta na 40 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Lazar95
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Karta koja je najavljena za sledecu ekspanziju
Lazar95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2017, 10:22   #4218
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Lazar95 kaže: Pregled poruke
Karta koja je najavljena za sledecu ekspanziju
Bolesno. 😝
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2017, 18:41   #4219
Nebojsa111
Veteran
 
Član od: 22.11.2006.
Poruke: 523
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 22 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja sam imao solidno srece sa otvaranjem, obzirom da sam otovrio samo ftp pakove
kad je krenula ekspanzija otvorio sam 7packova
Izvukao sam druid quest i warlock discard gold, i jos combo epic za roga, ona koja unistava minjona
Cuvam ostatak golda ne znam ni ja zasto, verovatno cu uskoro krenuti arenu da igram malo vise.
Nebojsa111 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2017, 22:40   #4220
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Nebojsa111 kaže: Pregled poruke
Ja sam imao solidno srece sa otvaranjem, obzirom da sam otovrio samo ftp pakove
kad je krenula ekspanzija otvorio sam 7packova
Izvukao sam druid quest i warlock discard gold, i jos combo epic za roga, ona koja unistava minjona
Cuvam ostatak golda ne znam ni ja zasto, verovatno cu uskoro krenuti arenu da igram malo vise.
Dobro si ti prosao sa tako malo karata.

Danas je bilo bas zabavno pa sutra u 20:30h nastavljam gde sam stao danas.
https://www.twitch.tv/mclovin1982/p/...2-5d33a31ee0fe
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
battle.net, blizzard, card game, hearthstone, warcraft

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Besplatni CS 1.6 serveri Milan Milicevic Mrežne igre 574 26.8.2014 5:45
Hearthstone: Heroes of Warcraft Psycho13 otpaTci 1 23.3.2013 16:34
Heroes over Europe DeCoy Simulacije vožnje 7 13.10.2010 20:52
Battlefield Heroes - online pucačina dusski Brbljaonica 2 16.5.2010 14:08
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:47.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com