![]() |
![]() |
|
|||||||
| Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#1 |
|
aka Shon3i
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 2.246
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 191 puta na 129 poruka
|
Hocu da kupim telefon pa se dvoumim izmedju ova dva. Koji je po vama bolji
|
|
|
|
|
|
#2 | |
|
Veteran
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Starosedelac
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 2.226
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 123 puta na 48 poruka
|
Izbor zavisi pre svega od tvojih potreba. A one su?
|
|
|
|
|
|
#4 | |
|
Veteran
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
aka Shon3i
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 2.246
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 191 puta na 129 poruka
|
Dobra kamera, mp3, dosta memorije, radio, takoreci da ima sve do 300 e
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Član
Član od: 22.12.2005.
Poruke: 134
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 6 puta na 3 poruka
|
K750i je daleko bolji telefon. Odlicna kamera (moze da zameni jeftine digitalne aparate) dok je kvalitet slika kod 6630 neuporedivo losiji i sa vise suma. Ekran je kod K750i vece rezolucije. MP3 plejer je bolji kod K750i i mislim da K750i podrzava memorijske kartice do 4GB. Ako ti ne treba symbian onda je K750i daleko bolji izbor ali i pedesetak evrica skuplji.
|
|
|
|
|
|
#7 | |
|
Starosedelac
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 2.226
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 123 puta na 48 poruka
|
Citat:
SuperG, nisi u pravu. Bilo kako bilo, k750i u potpunosti odgovara tvojim potrebama... |
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
Član
Član od: 22.12.2005.
Poruke: 134
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 6 puta na 3 poruka
|
Imao sam prilike da gledam slike koje su snimljene sa oba telefona. Neuporedive su. Inace 6630 nema ugradjen blic i ima 1.3MP dok K750i ima blic i rezolucija mu je 2.0MP. Ja bih bez dileme kupio K750i posto sa mi Symbian nije bas neophodan, ali ukusi su razliciti.
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.097
Zahvalnice: 513
Zahvaljeno 679 puta na 573 poruka
|
Obavezno 6630 - SMARTPHONE + 3G
|
|
|
|
|
|
#10 |
|
Starosedelac
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 2.226
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 123 puta na 48 poruka
|
Dobro, da ne bi pričali napamet stvari stoje ovako:
Ukoliko mu je stvarno symbian neophodan (kao jedan prilično ograničen OS) a on ne navodi da jeste, biće potrebno da se pomiri sa nezgrapnim gabaritima telefona, sporijim software-om i sa jako slabom autonomijom baterije što u njegovom slučaju nikako nije poželjno, jer kao potrebe navodi mp3 i FM prijemnik koji, uzgred, 6630 ne poseduje. Što se tiče mogućnosti symbiana, one uopšte nisu tako velike a i od svih programa i igara koje prebaciš na telefon nećeš korisiti ni 20% od svega toga. Još samo napomena da k750i ima stereo izlaz i zvučnik je daleko bolji. Slušalice takođe. Pa ti sad razmotri šta ćeš i kako ćeš. |
|
|
|
|
|
#11 |
|
Starosedelac
|
ja sam za sony e.
|
|
|
|
|
|
#12 |
|
aka Shon3i
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 2.246
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 191 puta na 129 poruka
|
Hvala momci odlucio sam se za Sony E
|
|
|
|
|
|
#13 | |
|
Veteran
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 613
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 36 puta na 29 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#14 |
|
Član
|
nokia definitivno....
|
|
|
|
|
|
#15 | |
|
Novi član
Član od: 24.12.2005.
Poruke: 15
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Citat:
Nokia i Symbian ...
|
|
|
|
|
|
|
#16 |
|
Starosedelac
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 2.226
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 123 puta na 48 poruka
|
Uh, kako najviše volim ove neargumentovane mini predloge i komentare koje pišu korisnici kojima je "onako" dosadno, koji se rukovode onim: pa ajd' i ja nešto da napišem. Što je najgore od svega, neko vas može shvatiti ozbiljno. Pročitajte kompletnu temu pažljivije, pa onda donosite zaključke, po mogućstvu obrazložene.
|
|
|
|
|
|
#17 | |
|
Novi član
Član od: 26.7.2006.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#18 |
|
Član
Član od: 30.3.2006.
Poruke: 35
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
Ja sam definitivno za symbian telefon.Posto mozes da mu prosiris mogucnosti sa raznim programima.Npr. moze da bude daljinac za pc ili za tv,mini liniju....
To moze i SE istina.Ali ipak.Ja imam n6600 i jako sam zadovoljan iako pre nisam imao symbian telefon,naravno misljenja se razlikuju! |
|
|
|
|
|
#19 |
|
Starosedelac
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.286
Zahvalnice: 1.000
Zahvaljeno 401 puta na 248 poruka
|
ja bih uzeo 6630 posto imam jako prijatna iskustva sa smartphone telefonima.
|
|
|
|
|
|
#20 | ||
|
Starosedelac
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 2.226
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 123 puta na 48 poruka
|
Citat:
Interesantno, virusi su dakle "ogromna" kob symbian telefona, po tebi, right? Eh. Uzgred, prevaziđen je k750, još kako je prevaziđen. Citat:
Just for the record, Nenad se odlučio još pre nekih 6 meseci. |
||
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|