Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.12.2005, 20:46   #1
iska
Član
 
Član od: 6.12.2005.
Poruke: 110
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku iska
Exclamation resetovanje racunara

Ja sam opet trazio po ovom forumu mesto gde bih mogao da postavim ovu temu i ovo mi se ucinilo kao najprikladnije. O cemu se radi, kupio sam nov kompjuter ASUS ploca P5AD@ intel procesor na 3 GHz, 1Gb RAM i td. E sad masina radi extra ali mi se desava da se jednostavno sam od sebe resetuje bez ikakvog razloga i bez ikakvog pravila! Danas sam recimo radio ceo dan na njemu i nista se nije desavalo ali juce mi se cak 6 puta resetovao sam od sebe i to mi se desilo da kad se jednom resetuje i kad podize sistem tj cim se podigne windows opet se resetuje i tako 3 puta za redom. Komp sam nosio u servis i oni nista nisu nasli kao gresku a da napomenem da je komp kupljen u Informatici. Moze li neko da barem pretpostavi u cemu bi mogao biti problem? da nije pad napona na mrezi posto nemam UPS mada ne mogu da verujem ta se to tako cesto desava i da se ovako ispoljava ili je mozda internet ili neki periferijski uredjaj posto sam na servis nosio samo masinu bez periferije! Ima li neko neku ideju posto vec pocinje strasno da me nervira!
iska je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
sms za slanje preko racunara dm@ricn Programi za mobilne telefone 63 1.7.2010 20:33
Potrebna pomoc pri kupovini novog racunara. Persun Šta da kupim? 18 10.12.2005 17:28


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com